Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
4. okt 2011

@zuzkaprofant nový stojí skoro 900€. Na to nemám. A veľmi som tento chcela-je kvalitny a docela lahký.

kosska3003
4. okt 2011

@sssimi a po Sarah si predala co si mala ja teraz predavam co som mala a akosi nic a toho davam za 50 eur aj s vanockou no som zvedava

sssimi
4. okt 2011

@kosska3003 ja som mala pri Sárke požičany. Ten sme vrátili, teraz ho má iná mamina 😀

kosska3003
4. okt 2011

@sssimi jaj ja som mala od svarginy jeden ale tazky jak hovado 22 kil ma este ho mam pod schodami cakam kedy by ho niekto chcel nech mu ho dam nechcem ho predavat ked ho mam darovany a tento chcem predat no uvidim kedy sa podari

iinuska
4. okt 2011

@kosska3003 tych kocikov je strasne vela. Ja som sa nesnazila po Adamkovi kocik ani do inzeratu dat. Bol dost drahy, za malo mi ho je luto predavat, tak ho mame teraz zlozeny a odlozeny. Ale je to skoda. No co uz

sssimi
4. okt 2011

@kosska3003 no ja som mala tiež ten požičaný takú "kravu" veľkú. pol hodinu sme ho skladali do auta. Ja som sa stihla 10x spotiť kým som ho tam narvala. Toto je už iné kafé 😉

kosska3003
4. okt 2011

@iinuska ako ja ho zbalim do krabice a budem vyckavat ja ho za 50eur predavam a ty si aky kocik mala pri Adamkovi

hoogy
5. okt 2011

@sssimi
@kosska3003 fu kocky tak to by som sa ani nevedela s takym tazkym natahovat. ten nas ma 12 kil a ja som si ho nechala snad sa nam este podari a bola som s nim strasne spokojna mal krasne velku vanicku. a sportak mam taky ze este sa da spravit na surodenecky,ale to uz asi nevyuzijeme :(

hoogy
5. okt 2011

@sssimi a tento kocik sa mi tiez velmi pacil. videla som ho aj na zivo krasny je.

iinuska
5. okt 2011

@kosska3003 gesslein

nikanika28
5. okt 2011

Ahojteee, poznavate ma este??? 😅 😀 😀 Baby, my mame teraz take protivne obdobie, Klara je zla ako cert, co moze pokazi, hodi o zem, neposluchne absolutne ....nervy maaaam

luba142
5. okt 2011

@nikanika28 u nas to isteeee 🙂

nikanika28
5. okt 2011

@luba142 Lubi fakt? ja uz som z nej zufala, strasne protivna je .... 🙄 akoby skusala, kam az moze zajst ....tak sa capeme po zadku 😝

jamaat
5. okt 2011

@nikanika28 V klube nás je viac 🙂

luba142
5. okt 2011

@nikanika28 no aj u nas je to niekedy o drzku, hlavne s telkou, to sa jeduje od rana do vecera,lebo ked jej zakazem tak si tam vylezie a sama zapne DVD a potom spekuluje, ked sa hraju s Kikou tak to len reve, lebop si beru navzajom veci... 😝 😝

nikanika28
5. okt 2011

ale ja uz fakt neviem, ako na nu ....ani po dobrom, ani po zlom ...a spekuluje neskutocnym sposobom, uz mi capla aj z poschodovej postele 😝 ...a vcera si pocarbala obidve lica zelenou fixkou 😀

mystery7
5. okt 2011

@nikanika28 jaaaj ked len tolko 😉 Mirko tiez len vystraja a vystraja. V poslednej dobe je na vsetko odpoved Chod prec!!! Ale s vreskotom.

Prave varim zeleninovu polievku, dufam, ze do rana neskysne 😅

iinuska
5. okt 2011

@mystery7 no, toto je nevyhoda vecerneho varenia. Mne minule takto skysla. Bola som leniva ju zniest aspon do pivnice 😝

mystery7
5. okt 2011

@iinuska cez den som uvarila aspon kolozvarsku kapustu. Snad polievka vydrzi 😅

sirinka
5. okt 2011

@mystery7 mnaam, kolozvarsku by som si dala....

nikanika28
5. okt 2011

@mystery7 ano, to je aj u nas oblubene slovo 😝 ...zrejme od Lukaska pochytila, ked ju vyhanal ...lebo mu robi stale zle ...dnes bola akotak celkom fajn ...kriky, odmietacky a trucovanie neriesim 😀
Lukasko v skole zatial celkom fajn, uz hlaskujeme a zrejme zajtra zacnu uz pisane A ...zrovna dnes sme sa ucili co je viac a co menej 😀

mystery7
5. okt 2011

@sirinka no, vydarila sa. Dojdi 😉

sirinka
5. okt 2011

@mystery7 vies ty co, keby si minuly vikend pozvala, mozno by som aj...teraz to mam kusok od ruky... 😝

mystery7
5. okt 2011

a kde si bola minuly vikend? Mohla si zaskocit ked si bola blizko 😉

mystery7
5. okt 2011

mne dnes vsetci chlapi zaspali 🙂 tak som si dala masku na tvar, osprsila som sa a teraz sama cucim na telku 😝 celkom dobry psychicky relax.
Som zvedava co bude zajtra za den.

iinuska
6. okt 2011

caute zienky, dnes je tu nejako tisko
Adamko spinka, ja som si uvarila kavicku.
Ja som dnes stihla doumyvat okna a aj auto, tak moze prsat 😅

ludmilabb
6. okt 2011

@nikanika28 nika ruku si mozme podat, kedze uz chodim do "roboty" tak sa to ako tak prezit 😝

zienky otazka vcera ked som Sofii utierala vecer zadok po kakani tak tam mala krv, nemala som pocit ze tlaci nejako extra vela
ale teda musela si kozticku natrhnut, stava sa to aj u vas???
@iinuska aky ty mas veget 😀

ludmilabb
6. okt 2011

som bola minule milo prekvapena ked prisiel mm so Sofiou zo skolky s infoskou ze jazdili v skolke na koniku
zajtra budu mat zase canisterapiu len sa musim opytat ci aj nejaku fotodokumentaciu budu robit

mystery7
6. okt 2011

ahojky
@iinuska aj ja som chcela tento tt umyvat okna, ale Mirko je chory a s dvoma na krku je to problem 🙄
Buduci tyzden budu mat v lidli spacie vaky, len nie je uvedena velkost.

Dnes som sa v lidli "rozbila" kupila som Mirkovi vetrovku, set ciapku, sal, rukavice a 6ks pancuch 😅 na zimu je uz skoro vyzbrojeny. Este cizmy nam chybaju.
A Mirko je stale nejaky nervozny 🙄 ked je so mnou, posiela ma prec a chce tatika. Ked je s mm, posiela prec jeho a chce mna. Je nenormalne rozhodny 😝

Poznate sirup trifed zlty??

ludmilabb
6. okt 2011

@mystery7 u nas bol minule mm na nakupe v Lidli a doniesol same francuzske potraviny o detskom obleceni nevravel nic 😀 Sofia je zase strasne striktna a pedantna vsetko musi byt nalinajkovane ako si to ona predstavuje akonahle sa odboci od jej predstavy hned sa zacne triast, bordova, pisti, jaci, huka a slova typu, nechcem, nebudem, nepojdem negacia vsetkeho a vsade, vecer jej poviem ked odchadzam zo spalne Sofia a pekne spinkaj a ona nie nebudem pekne spinkat

ten sirup nepoznam