Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
1. nov 2011

@borocka ja som malej povedala ze nemoze behat po hroboch lebo tam ujovia a tety spia a tiez sa ma pytala kde spia tak som povedala ze su pod kamienkami co chce brat ale tiez kaslala na to a chcela behat dalej tak som ju na rukach nosila a som dorobena ako blazon tazka je strasne

dm1
1. nov 2011

@borocka termin este nemame caka sa kedy sa upravia tie vysledky. mali sme nejaku virozu asi lebo v sobotu grcal mm vcera mato a dnes je na figu mne aj ked este som negrcala 😝

borocka
1. nov 2011

@kosska3003 pre nich je to absolutne nepochopitelne....toto im este nevysvetlis. ja som mu povedala ze to su take ozdobne kamene co si kazdy postavil "len tak" a ujo a teta ktori si to postavili sa budu hnevat ak ho uvidia po tom behat. ale samozrejme nula bodov,lebo ved teta ani ujo neboli na dohlad.

@dm1 joj ☹ tak nic moc sviatky....ale aspon ze vam to tak rychlo preslo tie virozove stavy

kosska3003
1. nov 2011

@borocka no ved hej ale tak ale potom hovorila kazdemu ze bola tam kde ujovia a tety spia pomaly jej to vysvetlim teraz tam spia za rok pridame a tak postupne

inac moja svokra mam na to nervy ona stale by tahala deti po pohreboch ja to neznesiem sa divat na mrtveho a nie to dieta a ona dojde k 5 rocnej netery a povie pod ideme sa modlit ku tete ukazem ti ju v truhle no len raz mi tam malu vezme 😠 😠 😠 ja to neznesem ten pohlad ja si radsej pamatam cloveka ako ziveho a nie mrtveho

dm1
1. nov 2011

@borocka no ja neviem ale hovorit ze je to len tak postavene mi tiez pride divne ved oni si dnes uz velmi dobre pamataju co im hovorime. tak im proste povedat ze tam odpocivaju a hotovo. nas to mal tiez v pazi aj tak lietal kade take ale upozornovali sme ho

dm1
1. nov 2011

@kosska3003 to je choreeeeee ta tvoja svokra 🙄 . Akoze na mna je moc ked musia male deti byt na pohreboch z rodiny nieto este k cudzim ist 🙄

borocka
1. nov 2011

@kosska3003 ja som bola na pohrebe naposledy pred 6-7 rokmi, a to bol len moj treti pohreb,takze moc si to nepamatam, neviem ci mi to vadi a truhla bola zavreta, to bola tazka autonehoda vtedy. ale suhlasim, deti by tam chodit nemali, len ked ide naozaj o blizku rodinu. ved co uz sa take dieta aj namodli?????

hoogy
1. nov 2011

@borocka ja matkovi taketo veci normalne vysvetlim primerane na jeho vek. podla mna je to dolezite. my chodime dost casto dedkovi zapalovat sviecku. ukaz mu ze nebo je tam hore a ze ked pride jeho cas ked bude stary a bude mat vela rokov tak pojde tam. ja taketo veeci nerada pred nim skryvam. podla mna je to prirodzene. neviem my doma taketo veci neskryvame. a k prasiatku. matko chodi krmit zajaciky u deda a hovori ze potom vas spapame :D na vianoce chodil pozerat kapra a ked sme mu ukazali ze kapor tam neni dedo ho zabul aby sme ho zjedli. a matko na veceru zjedol kapra a potom len ukazova ze tam plaval ten kapo co ho papam 🙂

dm1
1. nov 2011

@hoogy my to mame rovnako 😉

kosska3003
1. nov 2011

@dm1 no ona je ortodoxna krestanka az mi to naramne lezie na nervy ako ako to nebol cudzi clovek bola to suseda ale tak neter ju nepoznala riadne a trepat ju tam je podla mna hovadina uz ked ide dieta na pohreb tak aspon mu neukazujem ako lezi v trhle to je aj pre ma deprimujuce a nie pre dieta

@hoogy a presne aj mi mala ked ide okolo vane kde plavali kapre tak vzdy si na ne spomenia a to je uz rok skoro ja jej poviem ze ich spapala a je spokojna povie ze aj Marika lubi rybku

dm1
1. nov 2011

@kosska3003 no tak aj mm rodina je dost krestansky zalozena ale vlacenenie deti po pohreboch a pri truhlach k tomu teda podla mna rozhodne nepatri 😝 😖

kosska3003
1. nov 2011

aj vase deti tak sleduju vianocne katalogy s hrackami hruza moja si stale cosi nove najde ze toto chcem ja jej poviem ze to jezisko donese tak kazdemu to ukazuje a povie napriklad neni prasiatko pride jezisko a prasa donese ako ja som zvedava ako bude reagovat ked ho tam nenajde pod tym stromcekom 😀 😀 ale myslim ze toho dostane dost tak bude stastna aj z toho co ma a bude mat aj to co chcela ale len malo z toho lebo do vianoc daleko a este isto cosi najde dovtedy

kosska3003
1. nov 2011

@dm1 tak tak to aj moj nazor ja sa vsetkym pohrebom pokial mozem vyhybam

luba142
1. nov 2011

@jamaat prave somn vydrazila jedny nohavice 🙂 http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=4041127

dm1
1. nov 2011

@kosska3003 nas nelistuje lebo ziadny katalog nemame 😝 . ale ked sme v obchode tak chce vsetko 😅

kosska3003
1. nov 2011

@dm1 no my sme lepili na vykres ze co chce od jeziska tak tam ma asi 5 veci ale dosiel nam do schranky niaky katalog a mala som tu na 3 dni mm neter a ta do nej hustila a toto chces marika aj toto chci skoro ma vystrelo tak teraz chce take praca co je hamburgery a potom nakoniec pukne od prezratia no super hracka a samozrejme ju videla u tej netere doma lebo ju ma ale nekupim jej ju nech si aj uvedomi ze nemoze mat vsetko

borocka
1. nov 2011

@hoogy no vies, keby sa nedaj boze stalo,ze niekto by nam umrel,tak uz by som mu to vysvetlila ze ten clovek odisiel do nebicka, ale o hroboch hovorit, zahrabanie do zeme, .... no neviem. zvlast ked maly vie ze v zemi byvaju cerviky, dazdovky, mravce, atd....neviem ako by prijal fakt ze aj clovek (sice mrtvy,ale clovek) sa zahrabe do zeme a ci by to nechcel aj na vlastnej kozi skusat.... 😖
zatial nebol dovod mu rozpravat o smrti a dufam ze tak skoro ani nebude.
a k tym zvieratam....obavam sa ze pato by potom to maso nejedol....on si to dost spaja, zive zvieratko co si pohladkal a zrazu ho ma na tanieri... ja mu ani rozbite vajce v surovom stave nemozem ukazat, lebo potom nezje prazenicu ktoru inak lubi.
niektori ludia s tym maju problem, ja tiez ked jem maso tak posledne co si pripomeniem je zive zviera. mne sa zaludok prevracia ked si spomeniem na zabijacku cohokolvek....

@kosska3003 no,to pozname......katalogy katalogy.....on chce toto a tamto, a este aj toto a potom to vsade vsetkym rozprava, najlepsie ze si vybera same drahe veci. je jasne ze to vsetko nedostane, po minulom roku som poucena, dostane 2-3 darceky vacsie a nie 10 malych,lebo potom z toho mal salat a nevedel co skor a nic ho az tak neuputalo

borocka
1. nov 2011

@luba142 tieto sa mi pacia. tak ked ti dojdu,tak napis ake su, ci su tvrdsie alebo obycajny sustak z vonku, aj aky je to strih,ci ozaj aj pre chalana.

kosska3003
1. nov 2011

@borocka no mi jeden velky mame kuchynku potom som jej dvd krtov objednala nalepky penove do vane a este cosi jej kupim niaku knizku je mi jasne ze ju zaujme kuchynka ale tak aj potom ostatne hracky ale tak vsetko jej nemozem kupit co chce to by ma mm asi odstrelil 😀 😀 😀 lebo ja som taky debilko ze jej aj kupim ale brzdim sa lebo ja ako decko som tolko hraciek nemala tak jej to chcem vynahradit a vlastne kupujem hracky co som ja ako decko chcela a nemala som

dm1
1. nov 2011

@borocka ale ved mu to nemusis povedat tak tvrdo ze je zahrabany v zemi ale ze tam odpociva, buva a uz sa nemoze zobudit popripade ze je v takej skrinke - truhle. nemusi este vediet ze ta sa rozpadne a rozlozi 😝

dm1
1. nov 2011

@kosska3003 to my kupime len jednu velku hracku, nejaku knizku a puzzle mam kupene a tiez babky po jednej hracke a koniec. To staci lebo aj tak by nevedel z coho sa skor tesit

kosska3003
1. nov 2011

@dm1 no ved aj ja koncim len musim kupit nieco aj za svokru lebo ona dava peniaze kazdemu vnucatu ako chapem 12 rocne decko sa najviac potesi peniazom ale nie 2,5 rocne tak vzdy v tej sume nieco kupim a potom to dam ku nim pod stromcek a tam si to rozbali

dm1
1. nov 2011

@kosska3003 nam tak tiez nasi aj svokra povedlai ze ked nieco uvidime tak maem kupit a oni nam daju peniaze. My sme aj mali vyhladnute taku lego poziarnicku stanicu panaciky aj auta aj vrtulnik tam boli v akcii v TN za 39 tusim 45% zlava ale sme zavahali neviem preco tu v Dca to bolo za 79 a to veru nedam

kosska3003
1. nov 2011

@dm1 no tak to hej to je ina palka za lego a to lego je aj samo o sebe drahe mala chcela strasne slimaka s FB to hovori abecedu ako ten pec co mame vsetky tak som ho tu na MK kupila pouziteho a dala mame nech jej ho da a rovno som jej aj tu knizku z riekankami vzala tu dam asi svokre uvidim a puzzle som jej kupila pata a mata tak velke diely a to jej dam na mikulasa namiesto sladkosti lebo tych dostane dost od ostatnych

borocka
1. nov 2011

@dm1 ja by som m uto mohla aj pekne obalit, lenze ten efekt uz neschovam.....vase decka tiez uz rozmyslaju,len ten moj sa aj na ferovku opyta.... ci sa ten ujo ked lezi v zemi neboji cervikov, ci ho cerviky nepohryzu, a tiez ak mu poviem ze odisiel do nebicka,tak zaroven nemoze predsa lezat v zemi. to uz zasa chape ze bud alebo, oboje byt nemoze.... ale uz dost na tuto temu 😉
a co kupujete tu velku hracku???
ja to tiez tak poriesim,ze odo mna nejake 2hracky, od starkej aj prastarkej, od krstnej a od mojej sestry....kazde dostane v iny den,takze snad sa aj dost potesi vsetkemu.

luba142
1. nov 2011

@kosska3003 presne aj my musime kupovat svokre nieco pre decka lebo aj ona dava vsetkym peniaze a ja tzo neznasam, alebo Kike davala take hracky co neboli vobec k jej veku a este aj total kraviny 😠

kosska3003
1. nov 2011

@borocka no ja mam kuchynku viac sa nu ja tesim ako ona budeme spoli varit 😀 😀 😀 ja uz chcem vianoce 😀 😀 😀

kosska3003
1. nov 2011

@luba142 no a podla mna je to aj lepsie lebo ty ako matka vies najlepsie co to dieta chce a co potrebuje a co hlavne nema ako moja mama aj kupi ale tak po dohode somnou ale svokra vobec ona na to nema cas ani nervy pritom je doma na dochodku ale furt sa modli a je v kostole 😀

borocka
1. nov 2011

@kosska3003 my toho psa nemame 😝 a nie je uz marika velka na tieto rozpraacie plysove prkotiny? pato uz rozpravacie hracky pusta len po anglicky ked ma chut, inak ak sa hra tak hlavou....zacal stavat lega, kocky, puzzle, vkladacky.....celkom dost sa aj zlepsil, uz nie je taky gramblosko

dm1
1. nov 2011

@kosska3003 viem ze je to vela ale tych 39 by som za to dala lebo s tymi autickami sa dalo normalne behat a este sa dala postavit aj normlane stanica cela. Kupime bud nejake velke auto - sanitku, poziarnicke... nieco co sa da otvorit, hrat sa s tym, hlavne panacikov davat to nas ich pcha vsade rozprava sa s nimi hra sa tak akoze policajti a tak alebo zase vlacik a drahu. mozno mi jedno a babky ten vlak este uvidime. to bude ta velka vec