Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
23. feb 2012

@hoogy mna sa mala nepytala tak som jej nehovorila ale tak taketo blaboty ako bocian kupene v obchode jej isto nebudem hovorit

hoogy
23. feb 2012

@kosska3003 ved jasne ked sa nepyta netreba zbytocne. staci jej ze mas babo v brusku. teraz mi akurat matko povedal ze uz mam teda velke brusko 😀

mystery7
23. feb 2012

@hoogy vdaka 😉
@borocka niektore deti poriadne vyrastu az v puberte

Kolko krat denne by malo byt este kojene 10mesacne dieta?

kosska3003
24. feb 2012

@hoogy no ako ja ho mam riadne hihihi mala si ho tiez vsima

iinuska
24. feb 2012

Ahojte zdravim vast zoo Zdiaru. Dnes nelyzujeme,dost sa oteplilo,aj prsi.

luba142
24. feb 2012

@iinuska a ako je tam inak, pekne,ze? Chodte pozret do belianskej jaskyne, ak ste neboli 🙂

kosska3003
24. feb 2012

@luba142 krasne ja idem tiez niake tricka malej objednat teraz so sportsdirectu lebo nema nic take s kratkym so vsetkeho vyrastla

luba142
24. feb 2012

@kosska3003 ja som toto nasla cez jednu babu aj sa mi pacia taketo obrazkove, tak som kazdej zatial po 2 objednala a potom este nejake niekde kupim,alebo objewdnam, lebo musim postupne prachy minat, zasa som urobila objednavku aj na nejake voci na torty tak uz je to moc teraz 😀

kosska3003
24. feb 2012

@luba142 no ved aj v sportdirecte su taketo preto jej idem objednat sa aj mne pacia

luba142
24. feb 2012

@kosska3003 tam to ja neviem, ja radsej na slovenskej stranke objednavam 😀

kosska3003
24. feb 2012

@luba142 no ani ja som nevedela ale tak naucila som sa 😀 😀

luba142
24. feb 2012

@kosska3003 tak ale myslim,ze na tychto mam celkom dobru cenu, nie?

kosska3003
24. feb 2012

@luba142 ale hej cena je v pohode myslim

iinuska
24. feb 2012

@luba142 lubi aj by sme isli,len nemame sofera,lebo sa uz rozlievalo,tak ideme na prechazku.Adamkovi sa paci hlavne to,ze nemusi spat cez obed.

luba142
24. feb 2012

@iinuska no ani nasa by nespavala, ked sme tam boli, ale my sme mali aj naprd pocasie, tak sme ju davali spat, ale ked sa vycasilo a boli sme niekde tak nespala. Teraz uz ani doma nespava 🙂

iinuska
24. feb 2012

@luba142 krasne tricka

luba142
24. feb 2012

@iinuska diky, len dufam,ze odpise a do leta dojdu 😀

iinuska
24. feb 2012

@luba142 doma sa dufam vraciame do stareho rezimu 😉

hoogy
24. feb 2012

@luba142 tie tricka su velmi pekne.

@iinuska moj matko tiez na vylete nespava alebo ked mame na navsteve brata alebo staryych rodicov. ale potom sa vzdy da do normalu. ale on je spachtost on je potom uplne ko. neuvedomuje si ze aj tak si to odspi lebo vecer ide skor spat 😉

borocka
24. feb 2012

@luba142 no ja teda neviem, ja som patovi kupila krasne tricka po 3eura v takku, velmi pekne, syte farby, napisy a obrazky. boli take "dospelackejsie". uz nie rozpravkove a som velmi spokojna. po pravde po 7eur by som mu nekupovala tricka 😕
mali tam vtsdy aj babske po tri eura, tak som myslela ze si kupim sebe 158, ale to boli vsetko flitre, blyskace, srdiecka........no neviem, hadam prvykrat co sa mi viac pacil chalansky vyber

u nas dnes pocasie krasa, klop klop. mame +10stupnov v tieni. trochu pofukuje. tak sme vytiahli jarne bundy a gumaky ( lebo ved sneh sa topi a mame tu potopu na cestach). fajn sme sa presli. taku dobru naladu sme si spravili

luba142
24. feb 2012

@borocka mne sa taketo pacia a vobec sa mi to na to ze je to Disney nezda drahe. Mne sa zasa zdaju drahe veci HM a Next, to by som zase ja nekuipovala. Prave,ze v Takku sa mi tie tricka ani moc nepacili, mamina vybrala pre kazdu jedno, ale ja som tieto co som objednala prave koli obrazkom chcela. Neviem preco by som mala 3 rocnemu dietatu kupovat dospelackejsi vzor? A kike sa taketo tuez este pacia

borocka
24. feb 2012

@luba142 ved vravim ze v tom takku mali krajsie chalanske tricka, huraaaa 😝 😉 prave next aj HM ta cenovo vydu rovnako, tam su po 7-7,50 plus este postovne si zaplatis. a v hm ci nexte kupis tricka uz od 5eur ( ked je to multipack)
mne sa to len teda zdalo drahsie, lebo ked uvazis ze potrebjes po 10triciek pre jednu, tak to mas hned po 70eur len na tricka.....
ale proti gustu ziaden disput. to je jasne. ja patovi zasa radsej dospelackejsie kupim, ako nejakych spidermanov, supermanov. zvieratkovske su take milunke, len v tychto velkostiach uz nula bodov.

luba142
24. feb 2012

@borocka tak zase nebudem kupovat vsetky tricka za taku cenu a s takymi obrazkami. Toto som kazdej po 2 kupila a ostatne uz sa popozeram ako minuly rok v Tescu a Takku a bars aj u cinaka, na take behania na doma a po vonku, nepotrebujem mat 10 triciek znackovych, ved naco aj, znacka neznbacka, znicia to rovnako 😉

dm1
24. feb 2012

@luba142 tie tricka su krasne 😵 . Tiez take drahe sice nekupujem ale zase ked je to par na paradu tak nie je problem. Ja vacsinou vsetko v tescu teraz kupujem. Inak nas ma odtial s mickeym a plutom a take a tak ich nosi nas ma rad taketo rozpravkove ale ma aj vela normalnych 🙂

luba142
24. feb 2012

@dm1 aj ja som si zvykla na Tesco, natrafim tam vacsinou aj na tricka co su po 2 za nizsiu cenu a tiez aj normalne kupujem, ale este je cas na taketo 🙂 Inak uvidim ako jej niktore z minuleho roku budu, ci budem musiet teraz vela dokupovat. Rozpravkovych mame vlastne len tieto co som objednala, inak ma vsetky take normalne 🙂

borocka
24. feb 2012

@luba142
@dm1 mne sa zasa tesco zda predrazene. dost kopiruju hlavne next, a aj ceny si davaju takmer ako nextacke 😠 ale obcas sa tam da nieco vymaknut

jamaat
24. feb 2012
borocka
24. feb 2012

@jamaat 😀 nie, zatial nie. ale uz smo sa pozerala po takych "riflovo platenych!...ako sa kedysi robili. to sa mi viac paci, je to take sexy 😀 😀

dm1
24. feb 2012

@borocka ja kupujem vyhradne ked je v akcii aj teraz som kupila 3-pack disney triciek spolu za 10 eur cize jedno cez 3 eur. Vzdy kupujem ked je akcia ci je to takku alebo v tescu. Malokedy veru kupim oblecenie mimo akcie