Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
8. mar 2012

@sssimi tak ako pise @jamaat ja by som oravu nekupovala a isto nie v nay ten je drahy nam sa osvedcilo TPD alebo cez net a k tej orave moj oco kupil dvd a nic mu to neprehralo uz ani originalku mu to nebralo tak to isiel reklamovat a mu to ani nereklamovali ze im to ide a ze si ma originalky tam davat a doteraz to dvd nejde ani originalky ani nec nebere maximalne USB kluc

jamaat
8. mar 2012

A utierky som používala minimálne práve preto, že je to chémia. Emku som prevesila popod pazuchy cez ruky a poumývala vo vani pod kohútikom.

jamaat
8. mar 2012

@kosska3003 Ani nám neuznali reklamáciu. Im to skúšobné DVD šlo a tým to haslo. Museli sme kúpiť nový DVD prehrávač, máme teraz Pioneer a ten prehrá všetko.

kosska3003
8. mar 2012

@jamaat no ja by som to ich skusobne dvdcko chcela vidiet ja ani neviem ake mame ale prehrava vsetko tiez ale isto to orava neni

hoogy
8. mar 2012

@jamaat
@kosska3003 to su take reklamacie ala slovensko

borocka
8. mar 2012

@hoogy ja som tie pampersky pouzila ked mal patko 2mesiace cca. zo dna na den mu isla ritka vybuchnut. vtedy sme to aj dlho liecili. velmi skarede, rozjatrene to mal. a znovu som pampersky ale teda uz sleep and play kupila ked mal 1,5 ak nie aj viac a na to uz nereagoval. ale najlepsie sa mi osvedcili zrejme huggiesky

luba142
8. mar 2012

@jamaat
@sirinka presne ako pisete, ja malu tiez poriadne vyutieram, a od malinkeho malicka jej tiez olejovym tamponom ak to ma mezdi pyskami spinave, alebo zvysky zgolkov papiera, alebo jej to sprchou vyumyvam, ked to otvorim viacej...nepocula som o tomto a tiez si to ani neviem predstavit ako sa to stane 😕

hoogy
8. mar 2012

@borocka ja som huggies nemala rada maly mi ich precikaval. dlho sme pouzivali pampers,ale potom sme presli na babylove. tie boli fajn.

borocka
8. mar 2012

@hoogy hmm, patko precikal plienku len ked naoza ju mal dlhsie. alebo zo zaciatku,kym sme skrotili pipik tak mu ostal stat do hora a tak sa prestal a plienka ostala sucha. babylove sa mi velmi nepacili, lebo su strasne hrube. na zimu ok,ale na leto mi to vadilo

hoogy
8. mar 2012

@borocka my sme ich pouzivali len vlastne v zime. no vela ludi ma problemy s huggies a to som ja matka velmi casto prebalovala lebo neznasal na ritke mokre. neviem okolo noziciek nam to tak nedrzalo.

kosska3003
8. mar 2012

@borocka no mne sa ma mala vyhadzovala z tescovych plienok na zaciatok sme pouzivali huggiesky ale tiez mi ich zacala precikavat tak som presla na pampersky a tie boli ok a teraz je najlepsie nemame ziadnu 😀 😀 😀

hoogy
8. mar 2012

@kosska3003 vsak to je uplne najlepsie. a od augusta nam zacne druha plienkova sichta 😀 😝

luba142
8. mar 2012

@hoogy
@borocka aj my sme pouzivali babylove a bola som spokojna, lebo s pamperskami a huggieskami som nemala dobre skusenosti po Kike, precikavala ich. Pri Kike som pouzivala z Lidla velke balenia Cien, ale tie uz teraz nepredavaju, boli podobne terajsim babylovkam z DM.....ako novorodencovi somn Barborke davala pampers new born, tie boli super.

Baby chcem objednat z MMB obliecky deckam na postele, myslite,ze za dvojo obliecok - 4 vankuse a 4 prikryvky je 70€ aj s postovnym vela?

borocka
8. mar 2012

@luba142 obelicky?? tk si to rozrataj, v podstate na jednu supravu-vankus+paplon ti to vyde 17,5. akoze nie je to extra drahe, ale videla som teda uz aj lacnejsie! v jisku mavaju take mile po 10-12eur za supravku.

hoogy
8. mar 2012

@luba142 no je to dost. daju sa aj lacnejsie najst na nete.

luba142
8. mar 2012

@hoogy
@borocka aj ja si myslim, ale zatial som nasla iba drahsie este aj od tychto ☹

luba142
8. mar 2012

@hoogy
@borocka asi preto som lacnejsie nenasla, lebo vsetky take tie rozpravkove su drahe a aj sa ceny pobybuju na jednu postel 25 € a viac

iinuska
8. mar 2012

@sssimi my sme to kupovali v Nay-ku, znacka Scott a vysiel okolo 95 eur.

sssimi
8. mar 2012

@hoogy aaaale, mám prísť v pondelok normálne na poradňu 🙄 , za posledný týždeň som sa otvorila pol centimetra, tak že chce vidieť či sa to do pondelka aspoň trošku pohne. Že ju zase nechce vyvolávať až tak násilne 😀 Čo som síce rada, keďže túžim po spontánnom pôrode, ale popravde, keby mi ponukne vyvolávačku dnes, tak utekám domov po veci a idem na to. 😀

@jamaat diky za rady. Takže sa budem sústrediť na popruhy a prehrávanie tých naších napálencov 😀 A k tomu doladíme ostatok.

@borocka Tak u nás je to veľmi zaužívané. Meniny narodeniny fičia vo veľkom. Oslávenec rozdáva sladkosti a každý mu osobne gratuluje. Tým sa aj učia-zagratulovať, popriať, podať ruku, poprosiť, poďakovať a vlastne sa aj podeliť, takže mne sa to osobne páči. A sladkosť si automaticky musia zaniesť do skrinky a už je na rodičovi či ju dieťaťu dá alebo nie. Sarah nosí domov minimálne raz týždenne niečo.

borocka
8. mar 2012

@luba142 zajdi si do jisku, tam popozeraj.mavaju prave detske, vzdy maju cars aj supermanov,takze babske budu mat na 1000%. navyse myslim ze barbie a hanu montanu najdes aj v kiku a cinanoch 😝

sssimi
8. mar 2012

@iinuska Ja to nechám na mm. Jeho také blbinky bavia kukať na nete. On vyberie prehrávač a ja obchod, kde ho majú najlacnejšie 😀 Len mu poviem na čo musí dohliadnuť 😉

borocka
8. mar 2012

@sssimi toto sme samozrejme mali aj my ked som chodila do skolky,do skoly. ale tu to trochu vymyza. patko nosi sladkosti 3x do tyzdna z jedalne, neviem preco ale tam sa vzdy stasne tesi z jablka, bananu, jogurtu.....ako keby to doma nemal kazdy den

luba142
8. mar 2012

@borocka len to neni ta jednoduche, nemame ho v meste, najblizsi je v Hodoníne a neviem ci sa tam da paltit eurami, no a dalsia vec je mm, ten tam asi nebude chciet ist 😒

iinuska
8. mar 2012

@sssimi haha, aj u nas to tak funguje 🙂

luba142
8. mar 2012

@borocka teraz som kukala stranku a detske motivy od obycajnejsich po tie rozpravkove sa pohybuju od 20-25€ takze neviem co maju za 10€ potom

hoogy
8. mar 2012

@luba142 ja ked som hladala matkovi cars periny tak som nasla kopec okolo 12-13 eur. skus si dat do vyhladavaca konkretny motiv a uvidis najdes. 😉

luba142
8. mar 2012

@hoogy ok skusim tak , ale ked aj tak este neviem aky motiv chcem, len nieco lacnejsie aby to bolo 😀

hoogy
8. mar 2012

@sssimi u nas to funguje tak ze ja vyberiem dizajn a mm potom povie ci mam hladat dalej alebo je to dobre aj parametrovo 😀 potom hladam na nete recenzie a najlacnejsie obchod. mojmu sa s tym nechce zaoberat kedze cely den v praci je za pc.

hoogy
8. mar 2012

@luba142 😀 skus hladat postupne co maju kocky radi. moja mm kupovala malemu v normalnom obchode za 18e macko pu. takze cez mmb je to vazne vela

luba142
8. mar 2012

@hoogy no ked sa tak pozeram tak je to vsetko drahe, na aku stranku kliknem vsade nad 20€ ja uz neviem asi pojdem aj ja priamo do obchodu 😒