Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkaprofant
16. apr 2012

@borocka ja som s kiko cele dni sama zadna svokra, teta , suseda, som ho tak naucila ze sa musi sam pohrat lebo mamka vari alebo prata a on sa pekne pohra aj sam pusti si rozpravku a pozera alebo s autickami po vyhra inac by sa nedalo fungovat neivem:(Deti su uz teraz velke uz s musia vyhrat aj same si myslim a ked sme ovnku na ihrisku ja len sedim a driemem uz si nosim aj kavicku a vykecavam s mamickami a len ockom pozeram po kikovi co robi🙂
Musim povedat ze dako v pohodke posledny cas klop, klop teraz mi spinka sam si lahol dala osm mu mliecko a pochrapkava si pri me na gauci v obyvacke

mystery7
16. apr 2012

@zuzkaprofant mne tiez nikto nepomaha, som na deti sama, mm cele dni v robote. Mirko je iny ako Kiko, on sa proste sam nepohra. ked je v skolke a Slavko spi, upratujem a varim.
@borocka aj Mirko vzdy hned dobehne a najviac ho zaujima ci mam pipika 😉 a mam ukazat 🙄

A dnesny pribeh na dokreslenie situacie u as.
Dosli sme z vonku, mm isiel na florbal, chlapci sa hrali, bolo 18:15 a isla som robit veceru. Ako sa Slavko posadil do stolicky zacal jacat. Mirko pekne sedel pri stole a papal. Ked Slavko dojedol pokracoval v nervaceni-neviem co sa mu nepacilo. Hovorim Mirkovi: dopapaj sam. Konieeeeeec. Taky hysak a rev nasledoval. Pritom kuchyna a obyvacka su prepojene, tak ma videl. Lenze on nemoze jest kym pri nom nesedime, pripadne ho nekrmime a este aj nerozpravame rozpravku 🙄 nakoniec to bolo kto z koho a on sa od revu fajne pocural. To ma nastvalo a tak som ho o 19 prezliekla do pyzama a isiel spat. Vyrevany a hladny. Je to tvrdohlavec prvej triedy 🙄 uz minule som sa mu vyhrazal, ze ked nebude pekne papat tak pojde spat hladny, teraz som to aj zrealizovala. Som zvedava aka bude noc.

jamaat
16. apr 2012

@mystery7 No radosť nad radosti zase. 😅 ....A možno to pomôže, ak je jedlo pre neho dôležité, nabudúce si rozmyslí.

Emka je od piatku zas soplavá, čiže klasika 3 dni v škôlke vydržala. Nie je to nič hrozné, ale do zajtra ju mám ešte doma. A ja som taká seknutá v krku a lopatkách, že som sa dnes ráno ledva hýbala, musela Monika neskôr do školy ísť a aj s Emkou nás opatriť. Bola som taká stuhnutá a divná, že mi aj od žalúdka prišlo zle a hlavu odkrvilo, skoro som odpadla. Úplne také mravčenie v hlave, ako keď ruka alebo noha stŕpne. 😕

hoogy
17. apr 2012

@mystery7 to musi byt dost tazke. matko je taky ze on ide do izby a skalda si tam lego alebo s vlacikmi a dinosaurami si vsetlico povymysla. on si hra take pribehy. vacsinou nechce aby som bola pri nom. ale napriklad niektore hry sa musim hrat s nim. ked sa hra s gulickovou drahou. no a potom take spolocenske to je jasne ako domino, klobucik hop a este mame takych hrochov co jedia gulicky.

luba142
17. apr 2012

@jamaat no fasa a z coho to mas? Z chrbtice zeby? No s tou skolkou si ani nejdem domyslat este co nastane u nas doma od septembra, viem co to je, aj Kika ten prvy rok byvala stale chora, ale postupne sa to zlepsovalo, este aj ten druhy rok obcas, ale to uz bolo vacsie rozpatie medzi chorobami 🙂....Inak aj ona mavala stale sople a vzdy sa jej to vrazilo do usi, nakoniec v 4 rokoch sme boli na vybere nosnej mandle a odvtedy nastal zlom aj s chorobami

jamaat
17. apr 2012

@luba142 Emka spala celú noc s nami a bola som nejaká stuhnutá. Potom jeden blbý pohyb a už to bolo!

mystery7
17. apr 2012

@jamaat som zvedava kedy sa to vsetko nejako zlepsi. Dnes rano zjedol uz jogurt sam a aj dnesna vecera bola o inom. len keby mu to ostalo 😅 hahaha

kocky, ktore ste chodili na zumbu, co si tam treba obliect? chcem skusit ist vo stvrtok. len ja som nikde nebola cvicit 100 rokov, tak neviem ani co si obliect 🙄

jamaat
17. apr 2012

@mystery7 Emka tiež niekedy vymýšľa a musíme ju kŕmiť. Teda hlavne s normálnym jedlom, keď nie je také, čo jej vyslovene chutí.

zuzkaprofant
18. apr 2012

@mystery7 daj si dake leginy a tricko alebo teplacky pod koleno a tricko a hlavne sportovu podprdu 🙂)) Vcera sme sa akurat s kamoskou nasmiali na tom lebo bola behat v normalnej podprde a ze po par metrov sa vratila a isla domov🙂))))

mystery7
18. apr 2012

@zuzkaprofant tak sportovu urcite nemam 🙄 mam take prsia, ze som rada, ze mam normalnu 🙄 skusim ci to pojde

jamaat
18. apr 2012

@mystery7 Ak sa chceš aspoň raz za čas hýbať, treba kúpiť športovú podprdu. Teraz je už toho na trhu dosť aj za normálne ceny.

zuzkaprofant
18. apr 2012

@mystery7 si kup lebo ty mas vacsie prsia a pri zumbe sa veeeeelmi vela natriasa tak to bude take nepriemne pre teba ved vyskusas a uvidis sama , a maju dobre aj v lidl 🙂 dievcata neplacu vase deticky zo sna?

kosska3003
18. apr 2012

@mystery7 ja som mala teplaky ale tenke teraz by som aj 3/4 dala ja som chodila v zime a tricko alebo tielkó sa zapotis

co idete detom kupit na narodky ja fakt neviem som chcela ze niekde pojdeme na bazen a tak len neviem ako bude mat mm cas ideme prerabat dvor ale nieco k tomu no nemam sajnu som myslela ze jej kupim babiku do kocika taku co aj place a neviem ake este funkcie ma nech sa stara aj ona o babtko ked aj ja sa budem lebo este taku babiku nema len take tie co nic nerobia

borocka
18. apr 2012

@mystery7 myslim ze ak nemas sportovu podprdu tak by ti na ten jeden krat kym si kupis mohla posluzit aj podprda na kojenie, to je tiez tak podobne strihovo riesene 😉

@kosska3003 my sme kupili odrazadlo. nic viac ma ani nenapada, ide leto, v kuse bude vonku vytahany.....tak knizky ci skladacky mu netreba teraz ( nieze by v zime bol z nich nadseny 😝 )

kosska3003
18. apr 2012

@borocka no vsak to ze ide leto len na vonku uz ma vsetko aj smyklavku trampolinu piesok ma uz aj kolobezku aj bicykel aj korcule naco kasle sa jej nechce ucit a nutit ju nechcem tak neviem asi tu babiku ved bude vonku kocikovat este uvidim ci ma nieco napadne ine

jamaat
18. apr 2012

@mystery7 Lidl má dobré veci, aj keď mne ich podprdy nesedia, ale ja mám divné rozmery, takže nič nové pod slnkom. Nedávno som si z Anglicka objednala tieto a držia pevne ako fras! http://www.sportsdirect.com/lonsdale-sport-bra-... a túto http://www.sportsdirect.com/lonsdale-crop-top-l...

hoogy
18. apr 2012

@mystery7 ja som si presne ako kocky hovoria kupila sportovu podprsenku. daj si len tristvrtove nohavice a tricko bez rukavou. dost sa tam zapotis 😉

hoogy
18. apr 2012

@kosska3003 ja som malemu objednala to logico primo a lego mu kupujeme. on ma aj bicykel aj kolobezku takze na von som mu nemala co uz kupovat. starkej som nakazala dokupit mu kolajnice do vlaku, a moji rodicia mu idu kupovat trampolinu. svokra neviem co. moj maly sa potesi skladackam aj na leto. on to lubi.ale ta babika je dobry napad. budete akoze kocikovat spolu.

borocka
18. apr 2012

@kosska3003 tak jej nekupte nic,pokial vyslovne nepotebuje. a vezmite ju niekam,do aquaparku, do zoo, jeden nabity den bude pre nu viac ako babika

hoogy
18. apr 2012

@borocka no podla mna deti maju radi taketo programy,ale uz su vo veku ze ocakavaju urcite darcek. aj ked len malickost. teda aspon nas maly si to velmi uvedomuje.

kosska3003
18. apr 2012

@borocka no ved chcem tak len neviem co mm nato povie lebo ten uz horuco preraba dvor ale asi ho ukvakam a babiku nechame na jeziska uvidime ake bude pocasie a ako robota lebo on ked nieco robi musi to dorobit a ma na to len 3 tyzdne

kosska3003
18. apr 2012

@hoogy to ako malickost by som jej isto kupila

hoogy
18. apr 2012

@kosska3003 tak nemusis nic ine riesit. 🙂 uz su tie nase deti dost rozdielne. a co pre jedneho len nieco na von kupit druhy sa aj skladacke potesi. teda aspon nas matko ten lego, vlaky ma stale rozlozene. a rano sa s tym vie pekne zahrat.

kosska3003
18. apr 2012

@hoogy no moja bude najstastnejsia zositu s nalepkami to je jej zivot no uvidime asi to nakoniec zas vyhraju Bojnice ale chcela by som aj do Lesnej ist kuknut ale v Bojniciach je aj kde sa okupat

borocka
18. apr 2012

@hoogy
@kosska3003 patko vobec nevnima nejake narodeniny a darceky. vobec. v skolke si uvedomil ze vzdy ked niekto ma sviatok tak donesie sladkost.ale vsimol si aj ze to dieta nic nedostane. darcek on snad ani nevie co znamena. ale ked mu poviem ze ideme na vylet, tak to si sam hrabe ruksak a bali veci 😀 😀 to by ste mali vidiet 😀 😀
a minule narodky ho darceky vobec nezaujimali, jedine co malo uspech bolo sfukovanie sviecok na torte. ako fakt 😲 😀
inak pre zmenu zoo je aj v kosiciach pekna a kupanie tiez 😉 a myslim ze ten jeden den kedze to bude k narodkam si oco pre svoje baby urcite vyhradi, a bez namietok 😉

zuzkaprofant
18. apr 2012

Nas kiko dostane auticka cars do serie co mu chyba toho to najviac potesi a dostane plasteliny rozne druhy auuz dostal min,tt cars auticko na dialkove a este chce finn auticko velke stej serie🙂party mu robime jasne tema cars som uz ibjednala veci tortu peciem sama , zvysok rodiny neivem co kupi, sme rozmyslali ci mu nekupime poschodovu postel ale kedze nechce sam spat tak asi by len tak stala 😀

hoogy
18. apr 2012

@borocka no moj matko vie velmi dobre co je darcek...aj ked niekomu ideme gratulovat tak on chce dat darcek,alebo kvetinky. viem ze ked od kazdeho bude nieco rozbalovat tak aj od nas nech rozbaluje. matko si dkonca pamata ktoru hracku od koho dostal a ktoru si kup sam.(co si zbiera peniazky v pokladnicke) on je asi taky materialista aj ked neviem po kom to ma 😉

hoogy
18. apr 2012

@zuzkaprofant aj my budeme mat cars party 😀 😀 teda len s nasimi, svokrovcami a matkovimi bratrancami.

borocka
18. apr 2012

@hoogy pato vobec, on ani tieto gratulacne oficiality nemusi ( asi po mne. tiez to nenavidim). len ho mrzi ked ine deti nieco dostanu a on nie. ale aj to sa rychlo zabudne ked sme na navsteve a pozera si cudzie hracky.

hoogy
18. apr 2012

@borocka tak matko sa naucil.ze ideme niekomu inemu dat darcek. my to mame s manzelom radi pekne si posediet ako rodinka dat si darceky a tortu. my sme si zaviedli ze si na narodeniny a vianoce nedavame oblecenie teda hlavne spodne oblecenie, ponozky a podobne blbosti. mm to z duse neznasa este z detsva. radsej nech je darcek jeden ale taky co potesi ako milion blbosti.