Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dm1
6. aug 2012

@kosska3003 jej este si kinderko? som na teba myslela v tyzdni aj sa ma mm pytal ze ci uz si porodila 🙂. Planujeme totiz v septembri ist do tatier a zase je v ponuke ten krivan co ste boli vy. boli ste spokojni? myslim strava, ubytko a tak celkovo 🙂

kosska3003
6. aug 2012

@dm1 hej hej este som ale uz dlho nebidem co ma tesi lebo tieto tepla ma zabijaju
co sa tyka krivana no bolo super ako nam sa pacilo izba bola mala ale stacilo aj tak sme boli cely den niekde na ture alebo sme sli do bazena a aj vonku sa dalo na ihrisku strava bola super ako sme sa tam dojedli nalozili to co si chcel ranjaky boli svedske stoly obed sme zvycajne brali balicek lebo sme sli prec a vecera bolo na vyber asi s 5 jedal
ten bazen bol malicky ale tak stacilo na vyjasenie malej uplne a aj ihrisko sa dalo zahrat ako isla by som este raz v klude

dm1
6. aug 2012

@kosska3003 tak super uvidime co vyberieme na koniec 🙂. teraz tam maju pisanu len polpenziu ale to staci aj tak budeme chodit na vylety.

kosska3003
6. aug 2012

@dm1 ako ak je polpenzia ranajky a vecera tak to ti staci lebo tie balicky boli o nicom chleba s lacnou hnusnou salamou to sme ani nejedli vzdy sme vybrali dzusik dobozku a jablko a chleba sme dali labutam 😀 😀 😀 vzdy sme sa niekde stavili na polievku alebo langos a to nam stacilo

mirka_mt
6. aug 2012

@kosska3,003 áno, bolo dobre. My sme sedeli na karimatke a deke, lavice tiež nemusím, hoci nie som tehu. Takže do tretice už budeš vedieť, kedy máš byť tehu 😀

@dm1 hm, tak je lepšie spinkať ako skoro vstávať

mirka_mt
7. aug 2012

pozrite, čo som objavila: http://www.detskyhotel.sk/index.php/home
Prikladám vám to sem pre informáciu. Nebývali sme tam počas festivalu, ale boli sme vyskúšať atrakcie v ich Terchovskej záhrade. Som milo prekvapená, že sa nejaký hotel špecializuje na deti, ešte som o takom nepočula.

kosska3003
7. aug 2012

@mirka_mt ten hotel poznam uz sme tam nejeden krat boli ako vybavenie vonku pre deti je super len je to aj verejne a to parkovisko tam by to bolo super keby to bolo ako u sustiaka ze to je take viac sukromne 😀

ludmilabb
7. aug 2012

@kosska3003 drzim palce nech vsetko dobre dopadne, nech mas rychly porod 😉

kosska3003
8. aug 2012

@ludmilabb diky moc no v to aj ja dufam ze bud bude rychly porod alebo zase sekcia no uvidime

borocka
9. aug 2012

kocky, neviete ako sa ma matka? uz porodila??

jamaat
9. aug 2012

No veru už neboli hlásenia na FB, tak sa hádam čosi deje 🙂

kosska3003
10. aug 2012

@borocka este neporodila ale uz je na 3cm otvorena uz to pojde pomaly a dnes este nedala o sebe vediet uz mozno aj rodi
ja som myslela ze tuto noc porodim tak ma boleli krize a brucho tvrdlo ale zatial som stale 2v 1

borocka
12. aug 2012

@jamaat
@kosska3003 ale matka mala datum uz snad pred tyzdnom, tak by aj bolo na case, ci?? a ty kosi, tak tiez uz si na "rozpadnutie", hlavne nech to dobre dopadne.

kosska3003
12. aug 2012

@borocka hej hej mala termin 4teho len sa to nerozbieha a v Rakusku to neriesia ale zajtra uz ide do nemocky aj ona aj ja tak coskoro to mame za sebou obe konecne 😉

jamaat
12. aug 2012

@kosska3003 No tak to ešte naraz budete rodiť. Môžete si potom zavolať a dýchať spolu 🙂

mystery7
12. aug 2012

jaaaj, kocky, drzim vam palce. Som zvedava na infosky 😉

kosska3003
13. aug 2012

@jamaat no neviem ja uz som v nemocke cakam do zajtra ze si ma pozrie primar a uvidi co dalej kokos ja uz chcem ist nech to mam za sebou maleho mi odhaduju na 4240g ako ja neviem neviem potom dam vediet

luba142
13. aug 2012

@kosska3003 tak sa drz a daj vediet, drzim paste nech to mas cim skor za sebou 🙂

kosska3003
13. aug 2012

@luba142 diky moc

jamaat
13. aug 2012

@kosska3003 Držím palce, nech to máš čo najskôr a čo najrýchlejšie za sebou. A samozrejme nech je všetko ok.

kosska3003
14. aug 2012

@jamaat diky dnes to nebude mozno teda dufam ze zajtra

mystery7
16. aug 2012

@kosska3003 tak ako? Mas to za sebou?? 😉 drzim palce a cakam info

jamaat
16. aug 2012

@mystery7 Má to za sebou, akurát je foto na FB 🙂

joannas
16. aug 2012

@jamaat jej aj ja sy chcem pozriet babetko-ake ma meno na facebuku?

kosska3003
17. aug 2012

@mystery7 ano ano mam to za sebou huraaaaaaa uz som ako tak ok este sa mi zlae vstava po cisaraku ale inac je vsetko super uz mam aj maleho pri sebe tak som rada

joannas
18. aug 2012

@kosska3003 blahoželám k babetku,jeeej aký zlatučky aj ja takecho chceeem 😀

mystery7
19. aug 2012

@kosska3003 je naaadherny, srdecne gratulujem. Prajem vela vela zdravia obom, rychlu rekonvalescenciu a litre mlieka 😉 vybozkaj ho odomna 😉

A narodil sa 15.8. Na moje meniny????? Ja som fb dllllllllho nebola 😉

mirka_mt
20. aug 2012

@kosska3003 blahoželám k drobčekovi a želám vám veľa zdravíčka a tebe rýchle zotavenie. Zlatý je bambuľko 😉 A aké meno ste vybrali?

kosska3003
21. aug 2012

@joannas
@mystery7 diky moc kojit sa kojime jazva sem tam zastipe ale riesime to repikom a maly zatial poslucha uvideme aka bude noc
@mirka_mt vola sa Marek

joannas
21. aug 2012

@kosska3003 už ste doma?