Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

monkap
autor
17. sep 2009

dm - predvarena vraj vydrzi v mrazaku dlhsie .... tu je aj tema o mrazeni https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

kosska3003
17. sep 2009

no tak uz som nakupila dneska bola tu svagrina u mna s detmi a doniesla mi plnu tasku pre malu a boli tam aj nadherne zelene saticky menzestrove no nadhera este ze som nic neobjednala 🙂 a samozrejme tam boli aj ine dobre kusky ale ma napadlo ked sme dneska kukali tie s mmb mam usetrene ona ma 3 baby tak mala ma co donasat

kosska3003
17. sep 2009

ja nemozem mrazit akurat dosla svokra jej brat zabijal byka dneska tak mam plny mrazak hovadziny 😀

monkap
autor
17. sep 2009

dm - pravdupovediac, mne sa to predvarat nechce 😝

monkap
autor
17. sep 2009

kosska: my tiez mame kopec veci od svagrinnej, krasne satocky. ... super to pomoze, ked to nemusim kupovat ...

jamaat
17. sep 2009

Ja nemám od nikoho nič, len pár kúskov odložených po Monike.

monkap
autor
17. sep 2009

dm - citala som o tom mrazeni, tusim to aj ja budem predvarat .... vraj je to lepsie .....

janka30
17. sep 2009

koska, nas Matko mal minuly utorok 8750g a 69cm a doktorka povedala, ze pokial je to iba z kojenia, tak to je v poriadku. A to v noci spi od osmej, pol deviatej do pol piatej do rana a cez den papa kazde tri hodinky aj castejsie.

kosska3003
17. sep 2009

janka tak aspon ktosi je tu ako ja no moja je kojena a tiez spi celu noc to asi aj to za to moze

ludmilabb
17. sep 2009

ja kojim dakedy aj kazdu hodinu a pol 😝
mala nevie alebo nechce spat, mrachce sa furt, uz je nakojena, prebalena, na rukach vynosena, tutkana, lulkana a prd z toho este sa aj hnevat za to bude 😠

ludmilabb
17. sep 2009

ale cez den bola zlata 😀

mimi21
17. sep 2009

moja tiež spávala celú noc, ale už nespáva ☹ škoda, tak super to bolo, že som sa aj ja vyspala 🙂 ale čo už, nevadí...

mystery7
17. sep 2009

ludmilabb: tak moj je taky isty. vykupany, vymasirovany, vycmukany a nic. Pod ocami kruhy ako derrick ale nebude spat za nic na svete.

boli casy ked v noci spal 4-5 hodin a potom uz po 2 hodinach sa budil, ale sa to u nas uz len zhorsuje

kosska3003
17. sep 2009

mimi to poznam aj moja ak spala ale uz sa raz budi v noci ale zase rano dlhsie pospi tak sa to da

mystery7
17. sep 2009

normalne sa budi uz aj po hodine ☹ 😢 to su strasne noci

kosska3003
17. sep 2009

mystery tak to mas ale riadne naprd ja by som asi zosedivela a zblaznila sa 😒

jamaat
17. sep 2009

U nás dnes priam rozprávkový deň. Spala mi tri krát dokopy asi 4 a pol hodiny, čo je u nás priam zázrak. Teraz večer síce neodkväcla hneď pri papaní, ale si sama pekne brblošila v postieľke štvrťhodinku a teraz už spí.

Len keby toľko negrcala! Je to na nervy. A vôbec sa to nezlepšuje. Okúpem ju a kým ju oblečiem do pyžama, tak sa 3x ogrcia. A celý deň pogrckáva.

kosska3003
17. sep 2009

jamaat aj moja grckavala a potom som vysadila mlieko a uz je pohoda a tiez grcka ked pijem vineu

jamaat
17. sep 2009

To mlieko aj mňa už napadlo, ale boli dni, keď som nič mliečne nemala a grckala tak isto. Podľa mňa to bude len tým, že si záklopku na žalúdku nevie poriadne zavrieť.

kosska3003
17. sep 2009

jamaat tak asi tym potom to aj moja ked sa preje tak grcka co ma navyse da vonku 😝

mimi21
17. sep 2009

jamaat skus na zaklopke dvierka namastit, mozno sa to zlepsi 😀 😀 😀
aj moja pogrckava stale trochu
niekedy aj dlhsie po kojeni, ked na brusku a mechri sa a tak
dnes napriklad vecer cecik ani za svet von z ust, aj z druheho som musela davat a ked odgrgla, tak si riadne aj grcla a sme sa museli prezliekat

inac mne uz vinea zacina ist hore krkom, uz som aj na cervenu presla, ale uz mi ju moc neberie 😝

sssimi
17. sep 2009

Ahojtéééé!
Dnes ste toho strašne moc popísali... Nestíham...
Boli sme na poradni. Sarah má rovných 6kg a 64cm... Doky ju chválila. Chcela nás hneď aj preočkovať, ale keďže ideme v sobotu na svadbu, tak pôjdeme až o týždeň... Keď mi to zatasila skoro som odkvacla... Ja som si myslela, že sa očkuje v 3 a potom v 6tich mesiacoch... A ono je to mesiac po prvom očkovaní.... 😢 ...

kosska3003
17. sep 2009

ja uz vineu dlho nepijem aj ja som sa jej prepila

jamaat
17. sep 2009

Mne vinea stále chutí, ale nepijem jej na kvantá.
Emka grcká aj 3 hodiny po jedle. Proste hocikedy. Takú tú zrazenú grcku, to potom aj dobre smrdí.

mimi21
17. sep 2009

jamaat aj my takú zrazenú grckáme, niekedy vecerom ked uz mala grckala viac tak aj trochu smrdká, tricko prezleciem, ale ked jej to zajde pod hrdlo, tak sa to ani poriadne utriet neda, lebo sa stale hadze a mece

dnes som po sto rokoch jedla udenáca, mnamky 😝 😝 😝

stija
17. sep 2009

ahojte,
k tym vaham - nasa mala mala porodnu vahu 3350 g a tesne pred ukoncenim stvrteho mesiaca mala 5630 g. dlzku ani nasa dokt. nemeria. a na vahu nepovedala nic, nekazala prikrmovat

jamaat
17. sep 2009

mimi, no z tých záhybov na krku sa to ani osprchovať poriadne nedá, pokiaľ hlavu nezakloní. Dnes som sa aj ja celá musela prezliekať, hlavne že som si ráno čisté veci dávala.

No mne sa tá váha nezdá vôbec taká nízka, že by bolo treba prikrmovať. Každý lekár iný názor.

luba142
17. sep 2009

Ahojte 🙂

Ja zeleninu mam od nasich takze tiez mrazim ale len ocistim a dam nakrajanu do sackov do mrazaku, je to vyhoda ze budem vediet co jej dam ze to neni striekane a hnojene

Ludka nazov tych probiotik mas v IP

dm1
17. sep 2009

tak sa divam ze mam stastie... nas maly sa pogrcal len raz - ked som mu dala MM z flasky. Inak vobec.