Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
24. sep 2009

jamaat tak super ze mate vysledku ok!

ja som sa dnes strasne potesila, Sofia si prvykrat ked zdviha nohy k brsuku chytala ruckami prsteky na nohach
som to este nevidela takze mame novinku, vase babatka to uz hadam davno robia 😝
joj ale roztomile to bolo 😉

ludmilabb
24. sep 2009

sssimi
futbalovu polohu som pouzivala len pri zapale prsnika, ked som potrebovala aby mi Sofia vytiahla aj mliecko zo vsetkych mliekovodov
nejaka web stranka vyraba tie kalendare a magnetky?

dm1
24. sep 2009

ludmilabb je to na MMB - pozri tu http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=56138

kosska3003
24. sep 2009

sssimi no ona to rychlo spravy mne to hned v ten den poslala navrh je to pekne mne sa to strasne pacilo mm to este nevidel pride az v stredu

jamaat
24. sep 2009

Zuzka, dobrý nápad s tou samostatnosťou 🙂
S Emkou máme rozdielne krvné skupiny, má pozitívnu hemolytickú chorobu, preto bola kontrolovaná. Znamená to, že mala nábeh na chudokrvnosť. Najťažšie prípady končia transfúziou krvi.

ludka, ano, Emča to robí už dávnejšie a robí to teraz furt. A pri prebaľovaní je to veeeľmi vhodné. 🙂 ...Ale je to sranda. Veď aj na tom videu so sprchou to robí.

Smiešne mi bolo, keď začala asi pred mesiacom zakaždým, ako videla, že sa ide papať a líhala som si k nej, tak vystrela ku mne v nedočkavosti ruky aj nohy. Všetkými štyrmi ma chcela drapsnúť, aby som jej náhodou neušla. 🙂

jamaat
24. sep 2009

Tie kalendáre sú pekné, ale drahé ako fras. To radšej urobím zase fotoknihy.

jamaat
24. sep 2009

Emka stále spí od 16,15hod. 😕

mimi21
24. sep 2009

ludka, tak moja napriklad si nozky ani neobzera ani nechyta zatial, takze si nas predbehla 😀

mimi21
24. sep 2009

inac baby moja uplne hekaked jej idem dat cicik, strasne sa tesi, juuj krasne to je 😵 😵 😵

jamaat
24. sep 2009

mimi, Emka vtedy funí ako ježo. 🙂

mimi21
24. sep 2009

jamaat, neviem ako funí ježo, ale určite je to zlaté 😀 😀 😀

jamaat
24. sep 2009

mimi, keď na sídlisku niečo hrozne lomozí, šuchoce a funí, tak sa nezľakni, je to zaručene ježo. 🙂

ludmilabb
24. sep 2009

Sofia ked ide na prsnik robi Santa Clausa, hou hou hoooou ale ked taha fakt kratko tak vravim Sofia ty len hooo hoo hoo a hovno z toho 😀

mimi21
24. sep 2009

jamaat, mala este stale spi?

ludmilabb
24. sep 2009

decka je velmo pekna ale ze cenu ma ponuknut predavajuci ani netusim kolko by mohla stat...

ludmilabb
24. sep 2009

Emka sa uz ulozila na noc 😔

jamaat
24. sep 2009

mimi, ešte spí. A ja práve konštatujem, že mám nejaké plné prsia, aj ma bolia, asi budem musieť aj odstriekať. Ale ak sa dovtedy sama nezobudí, tak ju zobudím ja, keď pôjdem spať, a dám jej papať.

ludka, ja som za hrazdičku aj s dekou dala 17eur. Tak jej ponúkni dákych 8-9 a uvidíš. Možno sa dohodnete.

Inak ja som taká spokojná, že som kúpila ojazdenú deku. Už som ju 3x prala, Emka ju furt ogrcia. Ako sa poznám, tak novej by mi ľúto bolo, že ju zničím, ja som taký debo šanovlivý. A takto mi je to úplne jedno. 😀

mimi21
24. sep 2009

jamaat ja takto s vecami, ked mame nieco nove drahe a potom z toho vyrastie a musim vyradit, tak mi strasne luto, ze je to este dobre a uz to neoblecieme
ale ak mam veci zo sekaca za par euro, tak ma to tak nemrzi

ludmilabb
24. sep 2009

jamaat ja som zajednala novu hraciu deku aj s hrazdou uz cakam kedy dorazi cenu nejdem ani manzelovi vraviet, vyplatim to z mojich tajnych zasob 😀

a ked ju ogrcka no co uz hadam sa bude dat aj prat, som to nestudovala 😝

ludmilabb
24. sep 2009

baby ja som vcera v sekaci kupila dupacky za 20 centov 😵

jasne ze vidno ze su vyprate ale mne sa pacia a vobec mi nevadia ze su obnosene, zacnem behat po sekacoch, lebo ked idem do detskeho obchodu v bb tak tam oplieskam 20 euro a mam tri veci v taske

mimi21
24. sep 2009

juuj aj my sme uz deku niekolkokrat prali, tiez stale ogrcana 😅 😅 😅

jamaat
24. sep 2009

mimi, aj ja tak. 🙂

ludka, nanovo si ju objednala, či čakáš stále na tú pôvodnú?

ludmilabb
24. sep 2009

uplne inu som zajednala krajsiu ale o dost drahsiu

mimi21
24. sep 2009

ludka ja uz nakupujem len v sekaci, radsej tam idem viackrat a poriadne povyberam, ale je mi teraz napriklad dat 30 euro za zimnu bundu a bude ju nosit 3 mesiace a potom uz nikdy viac
ja ked si kupim nieco na seba, tak to nosim dlho ale ked krpce rychlo rastu 😉
preto sa ani mm nehneva ked stale z mesta nieco donesiem, ked dam za to 2 alebo 3 eura

jamaat
24. sep 2009

Ešte som v sekáčoch nebola, ale chystám sa. 🙂

mimi, ešteže to zázračne rýchlo schne. Večer operiem a do rána uschne. Používame ju stále.

mimi21
24. sep 2009

ludka daj link, nech kukneme

mimi21
24. sep 2009

jamaat sebe by som asi v sekaci nic nekupila, ked si predstavim ze sa v tom potila nejaka ina zenska, ale deticky, to mi nevadi
a vcera som kupila supisne riflicky Next za 4 eura a ked idem do detskeho obchodu tak minimalne 15 euro

pocuje bystricanky minule som bola v bocianiku, tam su nejake divne predavacky, jedna dovtedy vrieskala kym mi malu nezobudila...

jamaat
24. sep 2009

No idem ja odstriekavať, lebo ma už prsia boliaaa! Nechápem! Buď je to z tej echinacei, čo do seba cez chorobu pchám, alebo z bylinkových čajov, čo do seba lejem. 🙂

jamaat
24. sep 2009

mimi, ja nemám rada predavačky v Babysvete. Tam je taká chladná atmosféra, že keby bol iný taký obchod v BB, tak tam ani nepáchnem.