Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
6. okt 2009

Ale ako pzozeram, nikto sa sem nedostal. Asi robili nieco so strankou
My mame dnes na pocudovanie spaci den. May spinkal uz 2x po dve hodiny. Normalne nechapem.klop, klop.. 🙂

ludmilabb
6. okt 2009

konecne ide konik, ani neviem co mam teraz pisat 😝

kosska3003
6. okt 2009

ahojte no akosi to tu bolo pokazene ani ja som sa sem nemohla dostat idem to tu pokukat kym mi mala spinka dala som jej aj morsku sol s kamilkami varit v spalni nech sa nadycha lebo strasne kasle

dm1
6. okt 2009

my sme dnes boli na druhej davke ockovania proti rotavirusom. Mame 68 cm a 5950 g - len tak tak sme lizli 6 kg 😉

iinuska
6. okt 2009

kosska, tak sa skoro uzdravte. Ma aj teplotku?

mimi21
6. okt 2009

cawte
my sme prave odtlacali rucicku a nozicku do knizky, no sranda riadna, uz sa nam to nemestilo do toho ramika 😅

mimi21
6. okt 2009

a mala mi spala od pol12 do 2 a teraz nie a nie zaspat a okolo pol7 bude zla ako 100certov

iinuska
6. okt 2009

mimi, aj ja by som chcela urobit odtlacky do albumu, ale neviem s cim to mam spravit. 😅

nikanika28
6. okt 2009

AHOJTE...Jani, a ako si to robila? tie odtlacky..mala si nejaku specialnu farbu? ci vodovky, ci co? 🙂

iinuska
6. okt 2009

nika, si spominala ten bar. Vcera v spravach hovorili o tom vasom?

sssimi
6. okt 2009

Ja som robila odtlačky vodovkami 😀 Celkom sa vydarili....

mimi21
6. okt 2009

baby kupila som klasicke vodovky, nozicka bola este ok, len to malu steklilo, a rucicku stale zatvarala - tym si ale dobre poroztierala farbu 🙂 a potom som jej ja musela pasticku ovtorit
pomahal mi mm, sama by som to nezvladla 😅

iinuska
6. okt 2009

mimi, OK takze klasicke vodovky. Vezmem Petkovi 😉

sssimi
6. okt 2009

Ludmila ak chceš tú knihu pošli mi na teba mail, prepošlem ti ju a ak chceš poradiť s Bankingom zo Slov. sporiteľne, tak ja z nej posiela-môžeš sa pýtať....

Mimi ja som s mojou bojovala sama... Na moje prekvamenie sa mi viac podaril odtlačok ručičky ako nožičky... Najhoršie bolo jej to potom poumývať 😀 Ruku mala červenú a nohu zelenú 😀

mimi21
6. okt 2009

sssimi my sme boli fialovo ružoví 😀 😀 😀

luba142
6. okt 2009

ahojte
dnes sme boli na ockovani, zvladli sme to s mensim placom ako minule, zatial ani teplota nie je

mame 6660g a 67cm

kosska3003
6. okt 2009

iinuska teplotu chvala bohu nema teraz sa uz rehoce s mm tak je lepsie ale kaslat kasle este
tak zajtra kupujem vodovky a idem na vec lebo ja to este v tej knizke nemam

monkap
autor
6. okt 2009

ja som dnes skusila dat lenke prvy-krat zemiacik ...... nevedela co s nim 😀 tak divne na mna kukala, ze co jej to davam 😅

ludmilabb
6. okt 2009

monkap ako si jej ho davala, rozmixovany s mlieckom?

zuzkaprofant
6. okt 2009

dievcata ako mixujete ja som tak robila ze uvarim vo vode tak do rozvarenia potom dam do misticky umelej a umelou vidlickom to tak tlacim a slaham az a dam do toho umele mliecko rozrobere a slaham ako sa len da ale aj tak mam take mini hrudecky 😀

fuj dievcata som teraz ibedovala vecerala vyprazany syr a zemaky pecene tak si davam pifko 😀

monkap
autor
6. okt 2009

ludka: postruhala som ho a s mlieckom .... bolo to ako zemiakova kasa potom ...

monkap
autor
6. okt 2009

zuzka: ja som prvy-krat prave kvoli tym mini hrudkam, ktore ostanu po popuceni vidlickou radsej postruhala a dala mliecko .... ale aj tak nevedela co s tym .... ked konecne zacala ako tak prezuvat, tak dost jej islo von z pusy, este to nevie s tym jazyckom spravne posuvat ...

ludmilabb
6. okt 2009

zuzka tak to hej 😎 pifko si ja dat nemozem...

ja som strasne zvedava ako bude Sofia jest z lyzice 😀 kvapky z lyzice papa na jednotku

monkap
autor
6. okt 2009

ludka: tak to mas super, ze ti kvapky pekne papa ... mne lenka vobec nereaguje na lyzicku, aj vigantol jej do pusy nalejem z lyzicky 😝 len ja jej ho davam vzdy po kupani, po leziacky - asi by pri tom ale nemala lezat, ze?

luba142
6. okt 2009

monka aj ja malej davam vigantol po leziacky ale vacsinou s nou zapasim ze jej kvapkam priamo do pusy a potom dam mlieko,
ja som jej dala uz na lyzicke uvarenu mrkvu rozpucenu ale len 1lyzicku a dnes kustik bananu len 1 lyzicku lebodokina povedala ze mozem este mesiac davat len mliecko tak som len skusila ako bude reagovat

kosska3003
6. okt 2009

ja davam vigantol normalne ze jej ho kvapatkom nakvapkam ved len dve kvapky sa davaju akurat mi usla aukcia padol mi net doparoma dufam ze ste mi ju niektora vyfukli 😀

jamaat
6. okt 2009

Čafte. My už hodinu spíme. Teraz som dokončovala lekvár. Tak kým som mala Emku na starosti, všetko OK. A keď už spí a je pokoj, tak mi ho prismudlo naspodku. Ťapa som. Ale už som ho potom nechala tak, do pohárov dala, tak sa mi to nedostalo do celého lekváru, len spodok hrnca zostal čórny, tak sa teším na umývanie. 🙂
A to som dnes stihla aj obed normálny uvariť, som na seba hrdá!!! 😀

dm1
6. okt 2009

zuzkaprofant - ja tiez struham a potom popucim + MM. Ale ked robim do zasoby sa mi nechce struhat to potom zmixujem ponornym mixerom.

stija - moja uloha zo vcera - zavinovacka do autosedacky je dlha 85 cm celkom ked je stiahnuta ta snurka, a 60 cm je po rokrok. Si myslim ze v pohode by to malo na zimu vydrzat az do jari

monkap - moj sa tvaril tak isto vobec nevedel papat lyzickou ale uz sa naucil trochu. Kasu mi skoro akoby pil jak maciatko z tej lyzicky a mrkvicku si tak prehadzuje v pusinke a nakoniec spapa. Na zaciatku to vzdy vypluval nevedel co s tym teraz vobec.

ludmilabb
6. okt 2009

ja jej davam vsetko po leziacky, kvapky, probiotika a lyzicku si chyta ruckou teraz ju velmi zaujima tak ju aj poriadne pooblizuje ja miesam vsetko s mojim mliekom

mimi21
6. okt 2009

tak toto som sledovala, bolo tam este o stvrt na 8 2,50 eur a ako to skoncilo 😀 to musela byt riadna divocina

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1369529