Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
21. okt 2009

http://www3.jcpenney.com/jcp/X5.aspx?DeptID=624...

no aj by som si vybrala, len bohvie,kolko by postovne stalo....

jamaat
21. okt 2009

lady, tak presne tieto stavy zúrivosti a škrekov poznám aj ja. Našťastie sa to už dooosť zlepšilo. Ale musím bohovo rýchlo zaklopkať!

pekné vecičky tam sú.

sssimi
21. okt 2009

Baby moj muž práve žvacha jablko aj s malou. On ho obhrýzol a dáva ho malej olízať... Sarah sa poňom až hádže a teraz začala mrnčať keď jej ho zobral... To môže papať?-teda šťavu z jablka olizovať...

ladywitch26
21. okt 2009

simi, moj muz to robil pred dvoma dnami. asi moze, lebo mala to v zdravi prezila... 😀

kosska3003
21. okt 2009

ahojte tak uz som sa sem dostala dneska konecne Marika ma dneska 5 mesiacikov tak som je dala pekny darcer boli sme na plucnom a cistili jej to pliecko strasne plakala chudatko moje ale potom v aute zalomila a ked sa zobudila tak usmev od ucha k uchu idem pocitat co ste popisali

ludmilabb
21. okt 2009

ahojte, no dnes veru nemam cas cumakovat do notebooku

Janka, Erika este ste sa dlho motkali? my sme mali fajny vecer. MM ked bol s Blazikou vonku pri skakani si zacvikla labku tak bezal na pohotovost este ze je to tu nedaleko. dostala tabletky a taku tekutinu v striekacke na hojenie vaziva. Ach ☹

mimi21
21. okt 2009

no ahojte,
ja som dnes bola u mamci, potom trochu v meste
teraz som sa s malou riadne vyblaznila, tak som zvedava ako zaspi, lebo tutop noc sa zobudila o pol1 akoze uz je rano a bohovsky si výskala v postielke, ani neviem kedy potom zaspala a kto zaspal prvy, ci ona alebo ja

emode
21. okt 2009

kosska tak vsetko naj k 5tim mesiacikom ... ale nam rychlo pribudaju ... my uz za 9 dni 6 budeme mat 😅

sssimi my sme uz takto spolu papali broskynu aj jablko ... po jablku teda stave mame nevypratelne stopy uz aj na tricku 😀

druhy pokus ... vecer mrkvicka, asi by som vela chcela, aby to mala rada, ked aj moj muz mrkvu neznasa 😝

ako vam drobci reagovali na mrkvu???

uz spi, bola mrtva uz dnes vecer tak rychlo zalomila len otvorila ocka ked som ju prelozila do postielky a hned ich zatvorila, zaborila nostek do plienky a spinkala ...

co je s mimi??

mimi21
21. okt 2009

emode uz som tu 😀
kosska aj my pridavame gratulacie 😉

mimi21
21. okt 2009
kosska3003
21. okt 2009

emode diky no pirbuda to a moja je tu skoro najmladsia aj ked mala byt skoro najstarsia 😀 😀

dm1
21. okt 2009

kosska aj my prajeme vsetko najlepsie!!!!

lady krasne chlapcenske vecicky v tom linku su krasne ale skoda ze je to vsetko daleko a dovoz by bol drahsi jak tie veci ☹

jamaat
21. okt 2009

Monika sa hrá s FP psíkom. 🙂 ....Je tam toho riadne veľa, kadečo porozpráva.

Dúfam, že sa nebijem s niektorou z vás. http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1419133

jamaat
21. okt 2009

kosska, všetko najlepšie Marike.

ludka, to do čoho si Blazika zacvikla??? ..... Už sme sa nemotali dlho. Nakukli sme do Kenvela a rozišli sme sa.

mimi21
21. okt 2009

jamaat so mnou e-e

mne jedna baba vyhrala aukciu este v nedelu vecer, som jej aj napísala, dokonca uz 2krát a stále nič 😠 😠 😠

jamaat
21. okt 2009

No tak som to nevyhrala, 17eur je už dosť veľa. Nová podobná stojí 25eur.

mimi21
21. okt 2009

mne sa tu mm hra na play station a este pocujem malu ako mlati do hrazdicky v postielke
som sa aj ja namotala na toho psika od FP, asi ho mala dostane od mamcinej segry 😉

nikanika28
21. okt 2009

ahojteee

ludmilabb
21. okt 2009

toto som vyhrala

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1429983

nech sa postarka tesi! 😝

Janka, preskakovala lavicku a labka jej zostala tam, mm ju musel skladat este ze je horny klb ohybny ale zevraj to vyzeralo hrozne, ostarol o tri roky, sam povedal ☹

nikanika28
21. okt 2009

Mimi...mne tiez jedna, co vyhrala moju aukciu napisala za dva dni, ze bola na burze a podobnu bundu si kupila a ze tu odo mna nechce 😕 😠 😠 😠 ...
Erika, mne mala mrkvu totalne ofrflala..moc z toho nebola nadsena a vyustilo to do placu nakoniec.. 😒
Jani, tak to si riadne zadrela, 17 € .. 😕 😀 😀

ludmilabb
21. okt 2009

nika tak jej napis negativne hodnotenie, aspon

mimi21
21. okt 2009

no tak nech ma ani nestve, uz som aj myslela ze ju dam zablokovat, alebo jej napisem zle hodnotenie, ale ja som taka dusa dobra, ze ma hned napadlo, ze co ked sa nieco stalo ze nemoze ist na net, ale podla profilu jej vidim ze aj dnes o 14.05 bola na mimiaukciach

tak tie body co bola o ne taka bitka som nakoniec vyhrala 😅

jamaat
21. okt 2009

ludka, ty nejaké tajné aukcie objavuješ! Furt niečo pekné a máš to za vyvolávaciu cenu! 🙂
Juuuj, tak to mohlo ozaj aj horšie skončiť! Chúďatko!

nika, ja som bola rozhodnutá ísť po 15, nakoniec som prihodila ešte aj na 16 a potom došla nejaká Erika, tak za 17 nech si ju berie! 🙂

Už nám došla Kitty súpravička, tak už aj Emka bude in. Dnes machrovala v Kitty vestičke emodina Sofia. 🙂

nikanika28
21. okt 2009

dnes som bola v N. Meste n. Vahom v Tescu....boze baby, zakazte mi chodit do obchodov...!!!! Ja proste nedokazem odolat..zase som tam otrepala penez 😅 😅
Ludka, uz som jej napisala... 🤐

ludmilabb
21. okt 2009

Janka fakt mala Erikina Sofia Kittinku? ja som si ani nevsimla ale ja som jej zase nausnicky obzerala 😀

mimi21
21. okt 2009

aj mne zakazte, uz by som sa mala krotit, lebo malej praskne skrina a moj ucet to nerozchodi...

nikanika28
21. okt 2009

o toto sa idem pobit 😀 😀 😀 uz som dve take aukcie prepasla..jednu z nich ma Janka 😝 😀 😀 😀

iinuska
21. okt 2009

ahojte

emode, ja som malemu mrkvicku len tak raz skusala dat, celkom to islo, par krat ho striaslo, ale pusinku otvaral. Zajtra cez obed chcem vyskusat znova.

nikanika28
21. okt 2009

Jani, ja som tam dnes nechala 63€ ... 😕 😕 😅