Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

monkap
autor
23. okt 2009

aj tieto podbradniky z Ikea su perfektne http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/1012... ... aspon mne sa osvedcili ...

ladywitch26
23. okt 2009

haloo, kde ste vsetky? no mne sa ta knihova metoda normalne paci. dala som stanku spat do postielky, sice 10minut bojovala,bola som ju mrknut, pri druhom raze stichla, ale to mala uz zavrete oci a mrncala viacmenej zo zotrvacnosti a potom zalomila. o nejakych 10 minut sa este ozval osamely vykrik,ale spiiiiii. uz skoro hodinu. 😅 tak sa vytesujem, lebo mne to setri chrbat, nemusim ju trmacat na lopte a jej sa asi tiez lepsie spi hore v postielke, kde ma klud. dolu v obyvacke raz muz cimsi suchne, raz pes stekne na postara, potom morca zakvika, kazdu chvilku sa strava a za polhodky je hore.

nikuska19
23. okt 2009

ja som tu lady...citam tu knihu akurat.chcela by som to tiez vyskusat.ale nechapem ako to mam spravit s nocnym papanim,alebo som sa k tomu este nedostala?som este len...ako sa stane z vasho dietata dobry spac...

ladywitch26
23. okt 2009

tam je myslim,ze nedavat hned papat,ked zacne plakat. ze pockat hodinku. lebo polrocne dieta uz nepotrebuje tolko pit cez noc. mne mala prespi v pohode od osmej vecer do osmej rana.
inak predtym sa mi tiez obcas v noci budila,zaplakala,a tiez som jej hned davala papat, lebo som si myslela,ze je hladna. no lenze potom chodil mlieko muz zohrievat a to mu trvaloooo. kym vysiel hore,tak mala uz zasa zaspala. keby bola ozaj hladna,nezaspi. bol tam priklad,ked mamicka syna krmila v noci zakazdym,ked zaplakal, az sa dopracovali k tomu, ze za noc vypil liter mlieka !

iinuska
23. okt 2009

lady, aj moj chrbat uz 3 den odychuje 🙂 .Teraz som dala maleho do postielky, zdal sa mi unaveny. Sice spinkal doobeda skoro hodinu a pol, ale uvidim.Zatial len mrci.Ked nezaspi pojdem s nim von.

jamaat
23. okt 2009

Držím palce, žienky. Mne teraz malá cez deň zaspáva bez problémov, ale drží si stále tú svoju 3/4hodinu, aj keď ju nič neruší.

nikuska19
23. okt 2009

to viem,to som uz citala.takze ked bude v noci plakat necham ho tak,ci nezaspi a ak nie mozem mu dat caj alebo ho nejako zabavit.tam bolo pisane,ze jedna mala zabavit dieta aspon hodinu aby sa cas predlzoval a az potom mu dala jest.dobre som to pochopila?to je akoze naozaj take jednoduche?

monkap
autor
23. okt 2009

zabavat ho v noci hodinu??? tak to by sa mne nechcelo

ladywitch26
23. okt 2009

nikus, ja mam v noci pokoj, u nas bol problem spat cez den. ale teraz mi spala dve hodky v kuse. az nechapem 😀 teraz papka jablcko s hruskou, tak spat pojdeme nejako o tri hodky, to pospi mozno tak pol, tristvrte hodky a potom okupeme,napapame a o osmej sup spinkat.

monka, radsej vydrzat par dni zabavat hodku, ako byt hore niekolkokrat za noc. na zaciatku som aj ja kojila v noci s klobucikmi a to som bola uplne rozbita.to som kolkokrat vybrala malu z postielky a vlozila muzovi do narucia,ze nech ju odgrgne. ale pritom som ju nenakrmila. no ako osprostena som bola. cez den brutal unavena, taka chodiaca mrtvola som bola

iinuska
23. okt 2009

No uz zaspinkal.
lady, ja sa tak citim stale.Unavena, ale stastna

nikuska19
23. okt 2009

tak mna po dnesnej noci nic neprekvapi 3x som mu odsavala sopliky a potom nemohol zaspinkat tak som bola skoro celu noc hore.pockam kym vyzdravie,teraz by to nemalo zmysel ho trapit....zatial si to naplanujem ako by to bolo najlepsie.

ladywitch26
23. okt 2009

nikus, nezavidim, my sme mali to iste na dovolenke. tiez nas v noci zobudila na strasny rev, sme nevedeli co s nou je. az potom nam doslo,ze ma nejaky plny nostek, ze asi cezen nemoze dychat. najlepsie bolo,ze ako keby som to tusila, len den predtym sme s mamou v lekarni kupili odsavacku. no keby ju nemam,tak neviem co robim. tak som o tretej v noci buchala segre na okno, nech mi poda vysavac.

iinuska
23. okt 2009

nika, jasne, ked je chorucky, ziadne pokusy. 😀

iinuska
23. okt 2009

baby, v pondelok mame stretavku z roboty, zavolali ma ci pridem na husacinu do Grobu. Chcem ist, len neviem ako to spravit s malym. Je to o 18, co je dost neskoro, ale aspon na hodinku by som rada trosku vypadla.Manzel ostal dost prekvapeny, ze ved kojim, a co ked bude maly hladny.

iinuska
23. okt 2009

lady, aj nas maly tiez prechladol na dovolenke. Nastastie to uz bolo pri konci, takze sme prisli domov o 2 dni skor.Bala som sa aby mu nevybehla teplota, boli sme na ostrove, kde sa tazko zhana lekar, ale aj tak som chcela ist s nim domov.

nikuska19
23. okt 2009

tak riadne odstriekavaj a daj zamrazit 😉

ladywitch26
23. okt 2009

inuska, vsak odstriekaj do flasky,nie? 😉 raz za cas moze aj otecko nakrmit.

inak si myslim,ze takym malym dost vadi zmena podnebia. stanka tu naucena na studeny vzduch s vysokou vlhkostou,prakticky len kusok od mora a na svk vtedy sucho, a cez den 30st. no a tvoj maly zas nebol nauceny na vlhky vzduch. nasej vtedy aj teplota vybehla, ale len po 37,8, tak to som jej ani paralen nedavala. ale mrzuta bola riadne, nemohla spinkat poriadne,lebo len co zaspala, nostek sa jej upchal,tak som musela odsat, to ju prebudilo a kym zasa zaspala,tak znova nemohla dychat. 😔

iinuska
23. okt 2009

no tak vyberiem uz zalozenu odsavacku. 😀 Len musim pozriet ci mam vobec cumel na flasku.xixix

nikuska19
23. okt 2009

ak nemas tak rychlo do obchodu a vyvarat 😀

iinuska
23. okt 2009

....ved ja som sa vlastne este od maleho ani nepohla.Zajtra idem 1x ku kadernicke no a v pondelok na mecheche 😀

ladywitch26
23. okt 2009

inus, z vlastnej skusenosti viem, ze najtazsie je to pre nas.maly si to ani nevsimne. ked som ja sla prvykrat od malej na 4hodky do roboty,tak som cely cas visela na mobile a o dve hodky som muzovi volala,ze co a ako. a on flegmaticky, ze co bojim,vsak sa napapali a mala spinka. 😀 ale az tak luto mi to bolo, ze odidem a ona nic...som cakala,ze jej aspon chybat budem. 😀 a o dva tyzdne budem kazdy den na 4hodky od nej prec,ale zas asi budem trpiet len ja... 😖

iinuska
23. okt 2009

lady, neboj, zvyknes si, prides na ine myslienky.Vsetko zle je na nieco dobre 😉

ladywitch26
23. okt 2009

no mam dost, ten moj muz sa hrabal v kredenci a nasiel krabicu s tehotenskym cajom, ze to dobre vonalo,tak si uvaril 😀

iinuska
23. okt 2009

lady 😀 Ja som zase minule muzovi omylom uvarila.A on potom,ked ho uz vypil ze to aky mame cajik???????????
No hlavne, ze im mlieko nepotieklo.Alebo,ze by som ho uvarila v pondelok manzelovi?To sa potom mozem aj zdrzat dlhsie 😀 😀 😀

ludmilabb
23. okt 2009

ha a moj manzel raz jedol arasidy a ja som si vedla polozila Maternu tabletku a on za pocitacom nepozeral sa poriadne a chytil hodil do ust a prehryzol az ked ju preglgol sa zarazil ze co to bolo 😀

iinuska
23. okt 2009

ludka, tiez dobreee 😀

sssimi
23. okt 2009

Baby aby ste si neprerobili svojich mužov na zeny! 😀 😀 😀 😀 Ozaj ktorý odvážlivec skúšal MM? Môj vyskúšal, ale potom už nikdy nechcel. Krútilo ho z toho 😀

Jaj idem smažiť langoše... Chlopi idú vŕtať plot, tak dúfam, že sa malinká nezobudí...

luba142
23. okt 2009

ahojte baby 🙂
co to mate za knizku poslite aj mne 🙂 : mambara@azet.sk

myslim ze nas je na pokieci viacej aj tam chodite? ja uz akosi nestiham tam chodit

iinuska
23. okt 2009

simi, Petko chutnal, a tiez mu nechutilo, ze ako to mohol 7 mesiacov pit 😀

maly si pekne hodinku a pol pospinkal.Doobeda spinkal tiez hodinku a pol.Sa mi zda, ze odkedy skusam ist podla knizky, spi aj cez den lepsie.Predtym malokedy vydrzal spat vkuse.Vzdy sa prebral a chcel potiahnut alebo sa ponosit

kosska3003
23. okt 2009

ahojte
aj ja by som chcela tu knizju tusim jamaat ty ju mas posli prosim kosska3003@gmail.com

idem ja prebalit akurat sme sa zobudili a do pol 8 bude hore