Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
23. okt 2009

mimi diky 🙂

dm1
23. okt 2009

nasmu samotny zemiak vobec nechutil a ani sa nedivim ved to nema chute take neosolene

ja davam do vsetkeho skoro mrkvu tak mi to zje

monkap
autor
23. okt 2009

kosska: ja byt tebou tak pockam do ukonceneho 6. mesiaca ... ved ti krasne pribera, mm jej staci tak naco sa ponahlat .....

nasa lenka to s lyzickou nejako nevie .... ona sa len smeje a smeje ale usta otvarat to eeee ....
doteraz som jej to struhala, zacnem asi mixovat ..... mozno to bude na zaciatok lepsie 😝

kosska3003
23. okt 2009

monka ved ja chcem pockat ale je to tu co nevidiet ten ukonceny 6 mesiac tak aby som vedela priberat pribera dneska som ju vazila ma 8900g buchta poriadna chudatka moje krize ale co uz narobim vydrzim

ludmilabb
23. okt 2009

kosska tvoja ma o dve a pol kila viac ako moja 😕 😕 😕 fuuu si neviem predstavit tu vahu co musis nosit...davas malej potajomky smotanu ci co 😀

ladywitch26
23. okt 2009

no baby, ja neviem, aspon by som skusila dat im papat,nech sa naucia. ta suseda ma dnes fakt dorazila. 11mesacne dieta a vylucne na mlieku. ved to by uz mala jest aj nepomixovane, normalne male kusky. ale aj tak vyzera. malinka je a lahsia ako stanka moja. ze im zeleninu nechce papat, ze len mlieko. v jej veku jej uz len mlieko nestaci. no ma stastie,ze tu neexistuje poradna, nase doktorky by ju asi poriadne sfukli.

kosska, pekna buchticka. nasa ma uz asi tiez cez 8kilo, musim ju odvazit.ale ani sa nedivim, sfutruje pol kompotovej misky zeleninky a este aj mliekom to zapije. 😀

zuzkaprofant
23. okt 2009

vafte co nove cely den som tu nebola lebodako som nemala cas , piekla som muzovi tortu a teraz vecer som si robila inventuru v skrini lebo asi ja uz na 55kg neschudnem nikdy tak som plno veci dala prec 😀 😀
aj malemu som povytriedovala nieco popredam a nieco si necham a hotovo lebo z bytocne mi tu tu bude stat

ludmilabb
23. okt 2009

lady to som fakt este nepocula ze 11 mesacne babo cisto na mlieku, uf

luba142
23. okt 2009
ludmilabb
23. okt 2009

vy ste kittinkomaniacky 😉

luba142
23. okt 2009

ludka takato suprava v obchode stoji cez 500 korun tak nevydraz ju

kosska3003
23. okt 2009

ludmila no zatrepem ceckami a je slahacka 😀 😀 😀 no pribera mi pekne a to je len kojena zatial
ja nemam nic kittinkovske zatial 🙂

ludmilabb
23. okt 2009

kosska 😉

a ani ja nemam nic od Kittky a ani mi to dako extra nechyba 😝 tento motiv ma neoslovil (dufam ze nika nebude citat)

lubi je to urcite vyhodnejsie

ludmilabb
23. okt 2009

kosska ved to ze ju iba kojis...proste ake dokazu byt rozdiely aj u kojenych deti...by som to ani necakala 😝

kosska3003
23. okt 2009

ludmila presne tak ani man to neoslovilo no ja som s toho tiez v uzase aj dr ked ju vidi vravy ze to takto vyzera 5 mesacne babatko sa ma pyta a ja ze no hej lebo ked predomnou ide 10 mesacne 8 kilove tak to je dobry skok ale hlavne ze su zdrave tie nase deticky a pribera kazde niektore menej niektore viac ako moja my sme isto neni tabulkovi typ 😀 😀

mystery7
23. okt 2009

Ahojky kocky,
ja svojho kojim a tiez uz ma do 9 kg 😅 a chrbat a ruky si hocikedy ani necitim.
Som mu davala minule kasu od HIPP mliecnu s jablkami a po 3 hodinach trapenia mi ju dal celu vonku. Chudacik. Bolo to v utorok. Tak som sa vratila spat k nemliecnej ryzovej, ktoru rozrabam s vodou.
Zaujimalo by ma, ci mu tak zle sadla koli tomu, ze ho kojim a dala som mu tu mliecnu kasu??? Som myslela ze hipp bude najlepsia a nic z toho.

ludmilabb
23. okt 2009

kosska hlavne ze su ZDRAVE a fakt sa modlim za to, aby to tak aj zostalo!!!!

kosska3003
23. okt 2009

mystera a ty uz davas ale kase ako citam ja ani to ciste len kojim a to som velmi rada ze mam dostatok mliecka

kosska3003
23. okt 2009

ludmila tak ja som bola nestastna ked bola mala chora ked soplila a kaslala a taketo choroby este budu aj v buducnosti a dufam ze horsie uz nebudu

jamaat
23. okt 2009

luba, no slušná bitka! Ja to mám za 6,50 a ešte mi aj pančuchy k tomu pribalila.

Mne sa z týchto motívov páči jedine Snoopy a Kitty, ale nie som za tým zabažená. Mám len jedinú túto Kitty súpravičku. A Disney motívy sa mi vyslovene nepáčia.

jamaat
23. okt 2009

Aj sa bojím nahlas napísať, že Emka ešte chorá nebola, ani sople, ani nič. Dúfam, že to neporieknem. 😕

kosska3003
23. okt 2009

nic ja idem do postele za tou mojou buchtickou uz je dost hodim na mna tak dobru noc

emode
23. okt 2009

jamaat mne sa páči maco poo ... v anglicku som si prečítala originál knihu s ilustráciami tak preto ... aj jeho kamaráti sú fajn ... kitty máme len tú vestičku a ponožky ... ani mi tak nešlo o mačku ako o to že je červená 😀

no, mam taky pocit, ked vidim nasu slecnu na monitore, ze budeme mat dalsiu pernu noc ... poslednú sme prestepovali od desiatej do druhej rano, ona proste nechcela spat a basta 😀

aj dnes, som si mohla hodinky o desiatej nastavit ☹

luba142
23. okt 2009

jamat ani ja nejak extra nebazim po tom mat Kitty ale ked bola sanca skusila som a vyslo

a dobru nocku 🙂

nikanika28
23. okt 2009

jani, ani mne sa disney motiv moc nepaci, ale tomuto som neodolala...http://www.mimiaukcie.sk/detail.php?id=2830280
A tu supravu...no...nechala som Lubke 😕 🙂 sledovala som ju uuuuplne od zaciatku, ako ju dala do aukcie 😀

jamaat
23. okt 2009

luba, veď ja tiež. 🙂

nikanika28
23. okt 2009
jamaat
23. okt 2009

to je také mierny disney, to je OK 🙂 ..........Veď som ti písala, že luba už potvrdila vyvolávaciu, keď si sem link hodila.

emode
23. okt 2009

nika take šatičky mame ale už su nam male ... mala ich 1x

jamaat
23. okt 2009

emode, macko pu je na Huggies plienkach a vadííí mi tam! 🙂

nika, krásna fialová farba.