Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkad
5. nov 2009

dm to je na nasich detickach to najkrajsie, ze aj ked spievame falosne a robime zo seba sasov.. ..su stastne a zboznuju nas prave tak najviac 😅 😅 😅

zuzkad
5. nov 2009

nooo bambi neviem neviem...ci to pomoze schudla som len 2 kg v pribehu mesiaca, co nie je nic moc..ked pocas tehu som pribrala za mesiac aj 5kg 😝 😝 😝 😝

bambi7
5. nov 2009

zuzka ale neboj ved to je super nie je dobre schudnut naraz potom vsetko naberies zasa neboj to je super drzim palceeeeeeeeeeeeeeeeee

bambi7
5. nov 2009

babule neviete nahodou kde predavaju dake vianocne pohladnice kde sa da dat fotka mrnusa neviem ci viete co myslim 😅

ladywitch26
5. nov 2009

tuto pesnicku tiez zboznujem a tiez je v tom filme

https://www.youtube.com/watch?v=oWv6CQUOu9I

inak spevak,co ju spieva,je totalny spitak, vsetky interview v telke robi s flaskou whiskey v ruke a riadne napraty, vyzera ako bezdak, bez zubov, asi mu ich niekto vymlatil, ale ludia ho tu aj tak miluju. a musim uznat, ze ak sa prechlasce k smrti,tak ho fakt bude veeeelka skoda

jamaat
5. nov 2009

zuzkad, 2 kilá za týždeň je dobré. ..........Musím aj ja už začať čosi robiť. Nepotrebujem zhodiť, ale svaly mi odchádzajú. Zadok nikde, stehná tiež nič. 😒

zuzkad
5. nov 2009

bambi vdaka ...ked budem zase na 50kg potom budem spokojna...ale to asi tak skoro nebude, ked ja by som len sladke jedla 😝 😝 ...inak neviem o pohladniciach ako hladas, ale teraz si mozes dat spravit normalne uz s fotko malej a hotovo 😉 😉 http://www.fotolab.sk/fotoprodukty/fotodarceky nizsie je pohladnica s fotkou pozri si 😉 😉

ladywitch26
5. nov 2009

zuzka, s malou bude muz, uz je to rok, co nema robotu. chodi obcas pomahat na stavbu kamaratovi a teraz jednej babke robi zahradu, ale inak je doma. a ja vlastne budem robit len 4dni v tyzdni, z toho 3 dni poobede,tak bude doobeda u babky a poobede s malou. len jej musim trochu upravit rezim. lebo teraz ju ukladame do postielky o pol osmej a to ja budem akurat len koncit v praci. a rada by som ju ja ukladala spinkat, tak jej to zacnem posuvat,nech chodi neskor spinkat.

bambi7
5. nov 2009

jej zuzka si poklad dakujem to hladam

zuzkad
5. nov 2009

jamaat nie za tyzden ale za mesiaaaaac 😝 😝 😝 😝 ty si fifipierko, co som videla fotky tak neprovokuj 😅 😅 😅 😅 ja som take sloniiiica

zuzkad
5. nov 2009

bambi este taketo nieco je krasne http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=6991888 🙂 🙂 🙂

bambi7
5. nov 2009

jaj tak uz kukam co dam spravit dakujemmmmmmmmmmmmmmmmmm

dm1
5. nov 2009

mne sa aj toto paci - obraz 1mx1m a do 20 EUR... http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1472427

bambi7
5. nov 2009

boze babule coskoro su vianoce ja sa tak tesimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

co budete piect? 😀

ladywitch26
5. nov 2009
https://www.youtube.com/watch?v=4dSGu9803LA

toto si pozrite..a cele 😀 😀 😀

dm1
5. nov 2009

bambi ja budem robit len grilazky lebo mama toho vela pecie tak je to zbytocne

zuzkad
5. nov 2009

bambi aj ja sa tesiiiim na vianoce moooc...aj stromcek tento rok bude u nast stat skor kv. malemu 😅 😅 piect budem urcite vanilkove rosteky a ostatne si dam asi napiect cez jednu znamu..nie zeby sa mi nechcelo piect, ale ked ona pece tak dobreeee kolace mnaaaam 😅 😅

jamaat
5. nov 2009

zuzkad, mesiac som chcela napísať, nejak som sa pomýlila. 2kg za mesiac je fajn. A ja chcem práveže nabrať nejakej hmoty na seba, len nech to sadlo nie je. 🙂

zuzkad
5. nov 2009

jamaat keby to bolo za tyzden 2kg, tak ficim jak besna a chudnem 😉 😉 nooo ja musim zhodit tukovu hmotu a nabrat svalovu hmotu 😀 😀 😀 ...na nohach mi islo dole pekne vsetko, ale na brucho a ako su paze to mam desne 😕 😕 😕

bambi7
5. nov 2009

no babulky idem spat uz ledva kukam tak pa a dobru noc

zuzkad
5. nov 2009

ja nasledujem bambi ....tiez je cas spat, lebo sa mi moze kedykolvek maly zobudit a mam po spanku 🙄 🙄 dobruuuu papapaaaaaaaaaa

dm1
5. nov 2009

bambi ti normalne zavidim ze sa ti chce spat. ja oci rozdrapene a nic. uz som aj medovkovy caj vyluchala a nic. vcera som tiez zaspala az okolo 2...

ladywitch26
5. nov 2009

dm, kedysi mavali v lekarnach take tabletky z lubovnika bodkovaneho, skus sa na ne popytat

ludmilabb
6. nov 2009

Dobre rano!
od stvrtej zacala Sofia strajkovat, booze. No co uz.

Bastardov videl mm v kine a pacilo sa mu. Lady kde si ho stiahla??? my pozerame lamky ale minule tam este v lepsej kvalite nebol

dm zase insomnia 😝 a ja by som len spala ale mala mi nedovoli

ludmilabb
6. nov 2009

a este k filmu P.S. Milujem ta...smutny, trosku prehnany napad, obcas mi to vadilo ako ju nechaval trapit sa...no romantika!!!

zuzkad
6. nov 2009

pekne ranko,

ja som si krasne pospala ...maly mi spinka od desiatej do teraz este...len mne sa uz nechcelo spat, tak si popijam kavicku.
Dnes v BA mame nepekne pocasie...take ako v Londyne ☹ ☹ ☹ mozno sa to este zlepsi.

lady ja som ti vcera zabudla napisat, ze ja som na tom dost podobne ako ty...tiez mam rada horory aj scifi...ale ten film musi mat hlavu aj patu...ked budes vediet o nejakom dobrom horore daj vediet 😉 😉

mimi21
6. nov 2009

ahojte
ste toho vecer este popisali, ja som bola taka nejaka hotova, tak som zalahla a tvrdo spala, noc klasika, o 2, o6 kojenie a o 7 uz hore

mala uz tak velmi nechripi, ale zakasle este obcas, strasne dlho jej to nechce prejst, ved je to uz skoro tyzden 😠

ludmilabb
6. nov 2009

zuzkad, ked nasa uz o siedmej pol osmej je hotova ale sa necudujem ked od siestej uz buntosi 😝

mimi neboj, hádam už čoskoro prestane tak kašlať 😉

kosska3003
6. nov 2009

ahojte
tak mne mala spala tuto noc hrozne o pol noci za zobudila a potom kazde dve hodiny som ju kojila a o 5 ze vyspata ale este potom zaspala do pol 8 este ze tak uz nech mam mm doma nech mi ju pobavy a ja sa vyspim

inac mne sa mala neprevaluje stale ale uz sedi ja som z toho chora je to dobre ja neviem ale ked ona je taka spokojne ked mi sedi na kolenach a kuka co vam pisem 😉

mimi21
6. nov 2009

zuzi aj ja si davam kavicku 😵 a jahodove bebe keksy k tomu - strasne mi chutia

dnes idem na obed varit cuketu, tak som zvedava, ze co mala na to 😉