Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

monkap
autor
6. nov 2009

ludka: ano, na zaciatok staci 1-2 lyzicky ... dietatko si musi na to zvyknut .. ja som tiez zacala zemiakom s mm 😅 .... lenka sa tiez zo zaciatku tvarila hrozne .. ale fakt hrozne ... potom uz aj pusu prestala otvarat, .... vobec to nechcela .... a posledny tyzden tak papa, az nechapem 😨 😀

monkap
autor
6. nov 2009

tiez som nedavala este olej 😒

ludmilabb
6. nov 2009

ja som citala tiez ze sa moze davat olej

dm1
6. nov 2009

ja olej davam lebo som citala ze treba nakolko vitaminy zo zeleninky su rozpustne v tukoch

mne maly dnes moc nechcel jest na obed a zjedol iba tak 70g. ale zato uz druhy den mi spapal az 150ml kase co je u neho uspech predtym tak 60ml daval. monka mi mame presne tu istu kasu. aku si mala s nou skusenost? lebo ja ked zarobim s MM tak na zaciatku je husta ale postupne to redne a na konci uz davam len akoby mlieko riedke 😕 a to tam davam viac ako je v navode - som zistovala ze u nemliecnych nevadi....

mimi21
6. nov 2009

a moze sa teda kasa zarobit aj so starsim ako 3mes. MM??? som take citala, len nechapem aky je v tom rozdiel, ci je to MM same alebo s kasou 😕

monkap
autor
6. nov 2009

dm - lenke som zatial kase nedavala ... pri patkovi som zarabala kasu s UM, lebo ked som zacala davat kase, uz som nemala tolko MM 😝 ... ale ked pato nespapal vsetko (a ja som to nahodou nedojedla 😀) ale som to odlozila na linku, tak tiez zredla ta kasa .... nebolo to sice tak rychlo ale zredla ... a to, ze zredne ked sa zaraba do MM je asi normalne, kdesi som to tu citala tusim ....
to ti pekne uz spapa tej kase 😵
ty davas kolko-krat denne prikrm?

dm1
6. nov 2009

monka 2x - zelenina a kasa. ale po kasi este vzdy kojim lebo tym uspavam. po zelenine vydrzi aj 2 hodiny ak zje viac ako 100gr.

mimi - ja ked som annag minule pisala ze som prave vyliala 4 litre MM lebo bolo starsie ako 3m tak skoro skolabovala 😀 - ze podla najnovsich studii vydrzi az 6m lebo tie 3m boli pre starsie ladnicky kde sa nedalo dat mrazenie na 4 hviezdicky

mystery7
6. nov 2009

ahojte,
tie kase rednu lebo su bezlepkove, lepok by ich drzal pokope

moj paradne nervaci v postielke a mna brutalne boli hlava. co si na to mozem vziat? aj ibalgin??

dm1
6. nov 2009

mys neeee - rednu len nemliecne zarabane s MM co som sa pytala inych mamiciek. Ked ma niekdo ryzovu kasu mliecnu je stale rovnako husta.

naty132
6. nov 2009

caute baby.Chcem sa opytat ci ste nepoculi nieco o tom,ci mozu mat babatka hrcku ci ako to mam pomenovat na cicinke.Ja som dnes malej nahmatala na jednej cicinke taku hrudku malu tvrdsiu ako na druhej,neviem odkedy to ma,ci to je normalne.

mimi21
6. nov 2009

naty moja mala to mala po narodeni cca 2 tyzdne, bolo to sposobene "poblaznenymi" hormonmi po porode
ale teraz to uz nema

dm- chuuuuda annag 🙂

no mm siel zapijat kamosovho syna, mne za chvilu dojde kamoska, robila som syrovy tanier - v poslednej dobe mam na syr velku chut, aj NIvu jem samu, co som predtym nemohla
ale k syrceku patri vinko 😵

no a zajtra asi budem musiet liecit mm, lebo bude asi z tej dnesnej akcie chory 😅

dm1
6. nov 2009

mimi dala by som si take dobre cervene vinko!!!!!

mimi21
6. nov 2009

no ja mam doma flasu Chianti z roku 2001 - ale nie "sedmicku" ale liter a polku, len neviem kedy to vypijem 😝
ale ked dojdes a pomozes, tak otvorim 😀

ludmilabb
6. nov 2009

dm tak si si riadne nazbierala styri litre 😵

jamaat
6. nov 2009

ludka, puzzle a gel kúpené? 🙂

iinuska
6. nov 2009

ahojte, ja prave popijam biele vinko 😵
popijam...to vyznelo ako keby som uz vypila aspon liter.Ale nieeee.Max. 2 deci sa dam

dm1
6. nov 2009

mimi tak neviem co by na to povedal maly aby som si ho neopila 😀

ludka to som mala este viac lebo som davala inej mamine ale ta uz potom nedavala tak mi zostalo.

mimi21
6. nov 2009

ja mam par poharikov namrazenych, dokopy to mozno bude len tak liter, uz som minule myslela ze tie starsie rozmrazim a vylejem, ale ked sa to moze aj dlhsie nechat, tak necham a zarobim potom kase s tym

ludmilabb
6. nov 2009

Janka len puzzle 😝

dm ty si takto pomahala inej mamicke, tak to je super!!!

ladywitch26
6. nov 2009

dm, no to pekne si povylievala. ja ked som mala uz tolko,ze sa mi nevpratalo do suflika, lebo mame taku minimraznicku, tak som aspon psa s tym vykrmovala 😀

jamaat
6. nov 2009

luba, deťom 5. ešte nemám. Ale stiahnem.

mimi21
6. nov 2009

ludka a kde si kupovala puzzle?

iinuska
6. nov 2009

ja som mala na zaciatku tolko mlieka, ze mi chodili brat z laktaria.Som si zarobila par euraskov 😅

kosska3003
6. nov 2009

ahojte tak my uz konecne spime teda mala skoro hodinu som ju uspavala ale nakoniec zaspinkala som zvedava aka bude noc a co stahujete ja tu mam netere ne prazdninach tak som si od nich pozicala detske cdcka a som si ich stiahla do pocitaca tak mozeme pocuvat 🙂

jamaat
6. nov 2009

ludka, jedno balenie si kúpila, či dve? .............Pekné bolo, len ja mám doma koberec, tak som zatiaľ odolala, nie je to potrebné. A dve balenia aj dosť veľa vyjdu.

ludmilabb
6. nov 2009

ja som rovno kupila dve balenia puzzle v Tescu, rôzne vzory lebo už vyzeralo že tam majú len jeden ale vysnorila som vzadu v regáli ešte jedno balenie iných vzorov 😝

nikanika28
6. nov 2009

mimi, a co vy biele lisky vo zvolene chovate?? 😀 😀 😀 davali v spravach 🙂

jamaat
6. nov 2009

ludka - No veď ak chceš na to malú dávať, tak jedno by bolo málo. .............Keď si volala, akurát som sa prechádzala nad Európou pri hospici. Hodinu som sa motala po námestí, ale Emka za boha nie zaspať. A keď som už k autu prichádzala, že ideme domov, tak zaspala. No tak som sa aspoň polhodinu ešte motala tam, lebo auto bolo zaparkované v Europe. Skoro mi zadok odmrzol v rifloch. 😒

dm1
6. nov 2009

no ja to puzzle tiez budem muset kupit. v utorok ideme na sono mozgu a na kontrolu neurologovi do TN tak sa stavime v laugariciu a pozrem tam. mame sice kobar v obyvacke ale taky mensi len vstrede a maly samozjreme odtial hned zdrhne na lino. tak som mu tam dala deku a on zase zdrhol aj z nej... a uz som ho aj pri sufliku nasla asi nieco potreboval 😉 .

ladywitch26
6. nov 2009

baby neviete,co znamena, ked ma dieta prepadnutu fontanelu? niekde som citala,ze je dehydrovane, ale mne stanka pije normalne tak ako predtym, len uz treti den ju ma nejako preliacenu