Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dm1
17. dec 2009

ja si tiez myslim ze je to zbytocne davat ked nie je alergia na lepok

jamaat
17. dec 2009

kosska, ja súhlasím.

monkap
autor
17. dec 2009

taktiez myslim, ze to netreba ...

kosska: ake mlieko myslis?

ladywitch26
17. dec 2009

tu mi dokonca detska sestra vravela, ze malej mam zacat davat aj lepok, nech si postupne zvyka. ze este teraz, kym papa materske mlieko, ktore ju chrani

ladywitch26
17. dec 2009

ale na mlieko si davam bacha. od porodu mam intoleranciu na laktozu, tak aj do omacok teraz namiesto smotany davam len bezlaktozove mlieko.

kosska3003
17. dec 2009

ja malej davam lepok no dam jej rozok alebo keksy sunarka
monka normalne kupovane som myslela

kosska3003
17. dec 2009

no ja mlieko pijem normalne a jogurt mam skoro kazdy den

monkap
autor
17. dec 2009

lady: mne dr. tiez nieco take vravela o lepku a kojeni ..... ja tiez uz davam keksy - Hami safari ....

kosska, ze do 2-3 rokov je najlepsie davat UM ... ak to nie je mozne, tak minimalne do roka ... ja patkovi stale davam sunar - do troch rokov a potom uvidim

kosska3003
17. dec 2009

monka diky ma to len tak napadlo este som to vobec neriesila kedze kojim potom budem riesit ked uz nebudem a tie safari keksi mam aj ja ja jej ich mrvim do presnidavky

dm1
17. dec 2009

ja davam lepok uz aj v kasi nemliecnej osemzrnej je aj lepok

monkap
autor
17. dec 2009

tiez davam keksy do jablcka .... raz som jej uz dala aj tak do ruky, nech ohryza 😅

ladywitch26
17. dec 2009

moja papa uz aj take dlhe piskotky s jablkovou prichutou. len ja sa bojim vzdy, lebo ona si tymi dvoma zubami vzdy taky kusisko odhryzne a ja sa bojim, ze jej zabehne a bude sa dusit s tym. ale zlatucka je,ked si tak odhryzkava

kosska3003
17. dec 2009

no ja jej tiez davam do ruky aj keks aj rozok alebo tu chrumku ale ona si ti pokuka a hodi na zem do ust neda

ladywitch26
17. dec 2009

kosska, u mojej nehrozi, zeby odmietla jedlo. ona je po ocinkovi, a ten zje vsetko,co nezje jeho 😀

jamaat
17. dec 2009

Rožok je super vec! Vždy, keď už v obchode mrnčí, rožok ju na polhodinu utíši 🙂

dm1
17. dec 2009

jamaat len potom ho polhodinu oprasujem z tych omrviniek 😉

jamaat
18. dec 2009

My dojdeme domov zaomrvinovaní a doma Emku aj veci oprášim do vane 🙂

No a hádam už aj spať idem.

ludmilabb
18. dec 2009

Janka a ty si co ponocovala? vlastne aj ja som ponocovala vdaka malej a dnes aj tak vyzeram, kruhy po ocami
ja som kupila keksiky Sunarka z DM kuponovej knizky ale doki mi nic nespominala a ja som sa jej zabudla spytat ale asi je to jedno aj tak vsade na tych obaloch je vacsina od 6. mesiaca

monkap
autor
18. dec 2009

mne dr. kazala davat keksy bez vajca (bielok sa moze az po roku) ... a v sunarke tusim su vajcia .....

monkap
autor
18. dec 2009

ale ak nie ste alergici, tak to male mnozstvo, ktore tam je snad nevadi ....

ladywitch26
18. dec 2009

my dnes hrozna noc. mala dostala nadchu,nemohla dychat,tak sme stale odsavali.spali sme dokopy 4hodiny.a ja teraz do roboty a piatok najrusnejsi den.no ma porazi.esteze mam v zasobe homeopaticky syrup na vykasliavanie a nasivin pre novorodencov este zo svk.chceli sme ist zajtra nakupovat darceky,lebo cez tyzden robim az do piatej a to uz nekupim nic, no ale rusia sa plany. cez vikend budeme marodovat doma 😖

monkap
autor
18. dec 2009

joj lady, to je neprijemne ... prajem stanke skore uzdravenie ....

ludmilabb
18. dec 2009

choroba je to najhorsie ☹ tak rychle uzdravenie prajem nech mate lepsie noci

ladywitch26
18. dec 2009

no inak sranda, lebo sme si akurat vecer pisali s nikou a ona ze akurat bola klarke odsavat, ze mala plny nos tak vrestala. a o par minut nato zacala vrestat stanka. najskor som myslela, ze ju muz zobudil, lebo akurat dosiel z treningu a hluk v chodbe narobil, ale ked som pocula, ako jej chrci v hrdielku, co jej tam uz tie sople pozatekali, tak som rovno zavolala na muza,nech vysavac donesie.sa asi odo mna nakazila.ale nastastie aj co boli v robote vsetci chori, tak do dvoch dni im to zacalo prechadzat, tak dufam,ze do pondelku bude fit.

jamaat
18. dec 2009

Čaute.

ludka, vianočný pozdrav som vyrábala. A Emka síce spala vkuse až do pol siedmej, lenže milý Romanko prišiel večer v takom stave, že chodil v noci tyčkovať a ja som sa budila. A Emka už o tej pol siedmej nezaspala, inak zvykne potiahnuť aj do ôsmej. Takže kruhy pod očami mi tiež netreba lupou hľadať.

lady, rýchle uzdravenie prajem.

ladywitch26
18. dec 2009

jamaat, a co mu nesadlo? 😀 moj tu nastastie nema tolko kamaratov, ze by ho do krcmy vytiahli. a pivo tu stoji 4eura, a netrufne si oplieskat tolko, aby sa z toho aj tak doriadil. ale tiez ked dokoncili dom jednemu irovi, tak nasavali v bare,lebo im platil a ked som prisla z roboty, to sme este mali len jednu izbu nad tym barom prenajatu, tak chlap vyvrateny na posteli, v izbe smrad, ze ma az natiahlo a on napoly mrtvy. polku noci potom stravil vo vani, ze aby to mal blizsie k mise, ked mu zle bolo.

no, idem ja do tej jamy levovej.o druhej urcite neskoncim, ale ak si prestavku nespravim, tak o pol tretej urcite.

iinuska
18. dec 2009

dobre ranko

ja som si uz stihla aj hlavu umyt. Maleho som dala do vajicka a spokojne na mna pozeral. Inak sameho ho uz na deke nemozem nechat ani minutu. Vecne skonci pod radiatorom a natahuje kable...

lady, Stanke skore uzdravenie

iinuska
18. dec 2009

ludka tie keksiky som kupila aj ja a potom som zistila, ze obsahuju vajce. Hlavne ze pisu od 6m 😠

ludmilabb
18. dec 2009

no veeed

nikanika28
18. dec 2009

Cafte...tak noc hruuuza...Klarka ma taky sopel, ze ani dychat nemoze... ☹ idem asi kuknut doktorku...Tak som v noci odsavala a o dvanastej zaspala...zeby prechladla? 😕 Zuby neviem ci idu, ziadne naznaky nie su..tak neviem.. Bohovsky som vyspata a este Lukasko dosiel po dlhej dobe za nami nad ranom do spalne...