Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
18. jan 2010

monka ja sa pytam mne dr nic nevravela

monkap
autor
18. jan 2010

kosska: marika ti stale nechce prikrmy, ci uz ich pekne papala a opat nechce?

mimi21
18. jan 2010

no tak som si ten svoj trtac bola dat zrengenovat, zlomene to nie je len fajne narazene, tak aspon budem kludne spat 😉 za polhodku som bola doma 🙂

inak dokina nam povedala ze spodne dva zuby su uz skoro von 🙂
monka a ty mas na co alergiu???

kosska3003
18. jan 2010

monka ona je opica predvcerom mi zjedla celu presnidavku a od vcera zase nic len rozok tu striedku trozku ja uz neviem skusim jej zeleninu varit po jednom druhu alebo uz neviem este ze jej je dost ze neni niaka vychudnuta

monkap
autor
18. jan 2010

mimi: tak super, ze to nie je zlomene ... aspon slaba utecha 😔
mam pelovu alergiu, ale nie nejaku hroznu ... to mi dr. este pri patkovi kazala davat mliecne az po roku, nechcem vas plasit ... ved vidime, ze kazda dr. povie inac 😝

kosska: tak len skusat, skusat .... no nezavidim ti 😝

monkap
autor
18. jan 2010

kosska: a nejdu jej zubky?

iinuska
18. jan 2010

ahojte, manzel bol vonku s Adamkom, a ja som si super pospala, joj, taaaak mi to dobre padlo

kosska, ono to chce len trpezlivost 😉

mimi, au

dm1
18. jan 2010

monkap to ma tiez prekvapili tie nizkotucne jogurty... ved vsade pisu ze nie nizkotucne pre deti ze najmenej 4% tuku tusim musia mat. no a potom sa ma v tom clovek vyznat

my sme dnes boli vonku krasne snezilo a boli sme aj u kamosky tak sa maly zahral s malou nikolkou

to stretko na konci maja by bolo super. len este vymysliet kde neviete niekdo o nejakej tej chate?

jamaat
18. jan 2010

Myslím, že Nika sa pýtala, či aj s rodinnými príslušníkmi... Tak podľa mňa môžeme aj tak, ak budú chcieť ísť aj chlapi.

mimi21
18. jan 2010

no tak ja neviem ako vasi chlapi, ale predpokladam, ze ten moj asi e-e...

bystričanky, nepoznete penzion selcianka??? my sme tam chodili z roboty, aj prostredie je tam krasne, velka zahrada, krb jaaaj a aj potocik - no dost nebezpecne pre krpcov, ale je tam naozaj pekne...
len je tam dost nevyhoda, ze izby su na poschodi...ale neviem ci najdeme nieco prizemne...

iinuska
18. jan 2010

mimi, len nie nic prizemne 😀 😀 😀 Teda, nie zeby som bola narocna 😀 😀

mimi21
18. jan 2010

a tu sme boli teraz v tatrach, aj cena je tam dobra, len neviem ako je to s letnym prostredim, lebo bol tam len dvor ... a neviem ako sa da napriklad sediet v lete vonku

http://www.benango.szm.com/index.htm

dm1
18. jan 2010

mimi to kde ste boli vy je krasne ale tam je len 7 izieb a to by bolo asi malo

sirinka
18. jan 2010

toto je vraj baby friendly www.hotelkaskady.sk

sirinka
18. jan 2010

co sa tyka mliecnych vyrobkov...nervova sustava a mozog na svoj zdravy vyvin potrebuju tuky...
odtucnene vyrobky sa podla mna iba zdaleka priblizuju skutocnym kvalitnym vyrobkom....tak si vyberte...u nas iba plnotucne... 😉

jamaat
18. jan 2010

sirinka, Kaskády sú strašne drahé. Snobárina, podľa mňa zbytočné.

Neviem ako vy, ale ja si to predstavujem skôr nejakú chatu v horách, kde sa dá opiecť na ohni čosi, prípadne aj guláš spraviť, s vlastnou kuchynkou... Také jednoduchšie.

Aj keď Kaskády a Selčianka by mi aj vyhovovali umiestnením, na Selčianku mi stačí prejsť pešo cez kopec 🙂

sirinka
18. jan 2010

my sme si uzili sniezik...super prechadzka, magdu najprv mm vykydol do snehu, potom si na sankach pospinkala a klarka sa s kamosom vyvalali v snehu, ze este teraz maju cervene lica 🙂 strasne sa vytesujem z dnesneho pocasia...

sirinka
18. jan 2010

jamaat prave som pozrela ceny 😕 ja som o tom dnes citala v jednom casopise pre mamicky, tak som to sem hodila...no nic...

jamaat
18. jan 2010

No to je ozaj hotel vhodný pre typickú slovenskú mamičku na materskej 😀

ludmilabb
18. jan 2010

ze Kaskady 😎

dm1
18. jan 2010

jamaat presne tak si to predstavujem aj ja 😉

jamaat
18. jan 2010

Ženy, tak toto by podľa mňa nebolo zlé. Bola som tam neďaleko na chate, preto o tom viem. http://www.hotel-chvojnica.sk/index.php?selitem...

Blízko do Bojníc, môžeme aj do ZOO ísť s deckami.

dm1
18. jan 2010

zajtra ideme s Matkom 1x do materskeho centra. je tam cvicenie s babatkami na fitloptach. neviem ci sa zapojime ale chcem to tam aspon vidiet ako to tam vypada. ideme 4 tu z MK z dubnicaniek

iinuska
18. jan 2010

toto som nasla tu na konikovi www.villabetula.sk

kosska3003
18. jan 2010

monka zubky no ja uz neviem tie jej sli minuli tyzden ale ona ked jej davam rukou tak aj usta otvora ale ked vidi lyzicku tak koniec zavre a hotovo no mne treba trpezlivosti ale uz mi dochadza

nikanika28
18. jan 2010

cafte, tak my sme mali zase hysak.. ☹
Pozeram, ze preberate chaty..ja sa tiez priklanam k Jankinmu nazoru, aj ked mi to je v podstate jedno 😅 . Len ked to bude bez chlapov, teda bez ostatnych rod. prislusnikov...tak neviem, ako by som sa tam dopravila, sama si urcite autom netrufam s malou 😝

monkap
autor
18. jan 2010

no ja ak by sme sli (neviem, ci sa v tom case nebudeme stahovat) tak tiez najradsej s mm aj s patkom ....

ludmilabb
18. jan 2010

k príslusnikom sa radia aj psy?

dm tak zajtra si daj bacha aby si Matka na fitlopte neuspala 😀

kosska3003
18. jan 2010

no ja este neviem ale ked sa rozhodne kde tak sa tam dam doviest uz niekym mozno aj sama no ale neviem

zajtra idem prvy krat na plavanie sa tesim ako sa mala vycvachta dufam ze sa jej to bude pacit