Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
3. feb 2010

ahojte mi uz spinkame konecne dneska zase strajkovala ale dalo sa uz mam vegetik konecne kuknem co tu nove a pojdem hadam aj ja haji haji

nikanika28
3. feb 2010

Ahojte, no dnes bol teda den zabijak...Klarka cely den mrncala, ale po Nurofenu bola bez horucku..aspon ze tak..a mali sme dnes tri spanky, co teda uz davno nebyva..ale poobede spala necelu hodku a potom sme sa ulozili este o stvrtej a spala som s nou do piatej..tak som trosku nacerpala sily 🙂 . A teraz zaspinkala tiez pomerne rychlo, len som zvedava, do kedy ...??? 😨 A pretocila sa na brucho ...
Mimi, mne sa viacej pacia tie sede saty, su krasne...jednoduche...take mam rada 😵 ... len urcite nie na sebe... 😅 .. ja si tak mozem mech na seba dat.. 😒 😅 😀 😀 😀

iinuska
3. feb 2010

nika, a mala to moze mat zo zubkov?

zuzkad
3. feb 2010

jamaat ja mam taku herecku doma...shitzu ...copceky a taaak u nas ficia...len chuda na zimu jej nechavam dlhu srst...a to ked sa jej namoci...ona je nizka tak od snehu jej prechladne brusko, preto by sa mala fenovat...ale kedze ja fakt nemam cas ju fenovat tak aspon uterakom susim...ale aj to som zanedbala a kedze pri venceny si brusko sucha o sneh...prechladla...nooo ja mam dve deti 🙂 🙂 dala som jej nurofen a aj drhnutie jej preslo 😝 😝

mimi saty su krasne aj tie cierne aj sede...sede by som si obliekla teraz kedze som troska "obla" a tie cierne by som si nechala na neskor, ked schudnem co je v nedohladne 😀 😀 😀 😝 😝 😝

ludmilabb
3. feb 2010

baby nestiham citat
dnes bola Sofia zla, vecer teplota 38,2 pri vecernom ukladani sa mi v posteli na prsniku pozvracala a ja nemam nahradny spaci vak 😢 vyzvracala hadam polku vecere a to ona nezvykne noo to bude noc, drzte palce baby

sssimi
3. feb 2010

Mimi mne sa páčia viac tie čierne.

juska3
3. feb 2010

na nove ide program o najtucnejsich ludoch, akurat davaju cernocha, ktory ma 460 kil!!! a az teraz mu idu urobit by-pass zaludka, ja si vzdy namyslam, ze ti ludia su chori a preto tak pribrali, ale houby, on sa tak vyzral, ja tomu vazne nerozumiem,... ukazovali, ako ho sestricky utierali a bolo to vazne nechutne.....

zuzkad
3. feb 2010

juska bleee 😝 😝 esteze nemame novu 😉 😉 😉

ludka drzte sa ☹ ☹ snad bude vsetko ok

mne sa paci strasne tato supravicka nike http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6867494 ale je to dost pre mna...noo musime setrit 😝 😝

iinuska
3. feb 2010

zuzka, krasne supravicka 🙂

zuzkad
3. feb 2010

iinus ale aj draha ☹ ☹ ☹ inak by som ju hned kupila 🙂 🙂 ...inak kedy to ides do BA ???

dm1
3. feb 2010

zuzkad pekna supravicka ale fakt dost draha... my sme dostali 2 adidaskove tak mame dost na machrovacky 😀

baby neprijemna skusenost s verejnostou na MK!!! jedna mamicka z dubnicaniek sa nam postazovala na synovu ucitelku a teraz sa tam do nej obula nejaka zenska co si dnes zalozila nick a mala 1.prispevok ze co si vymysla ze ona jej syna pozna a je to jej vychovou a tak.... no ked si predstavim ze kolkokrat tu clovek rozobera ze ho nastval muz, svokra.... tak mam dost

nikanika28
3. feb 2010

inuska, no neviem, ci zo zubov, ved zatial ziadny naznak..dasienka sa mi zdaju byt v norme... 😕 ..tak ale mozno sa pomaly tlacia a ma oslabenu imunitu..tym padom ta choroba ?? ...mne to tak doktorka vysvetlovala, ze vtedy byvaju vacsinou deti prvykrat chore...tak keby to bolo aspon teda tak... 😖

kvetinkaaa
3. feb 2010

ahojte..

Danka preto ja na MK neriesim rodinu a podobne, iba malu 😉

akurat som to čitala, dnes som aj s Yvkou volala tak sme sa o tom bavili....

dm1
3. feb 2010

ale vitaj medzi nami kvetinkaaa - tak ja sa tiez snazim len maleho ale obcas to uleti 😝 . najhorsie su podla mna tie fora z miest kde ta ludia spoznavaju nie taketo po termine. a ako? uz je Miske lepsie? Sme boli v utorok s Petou v MC a potom bola Peta u nas

juska3
3. feb 2010

nika, tak to celkom aj sedi, aj Alex bol prvykrat a zatial chvalabohu aj jediny krat chory, ked mal 5. mesiacov a vtedy mu vyliezol prvy zub a vlastne hned za nim aj druhy 😉

mimi, mne sa pacia viac tie sede 😉 🙂

zuzi, aj mne sa paci ta suprava, ale tiez mi pride draha a este k tomu je to polyester

zuzkad
3. feb 2010

DM nooo tak to je fakt neprijemna skusenost 😝 😝 je pravda, ze ani nahodou netusime kto vsetko nas tu cita...mne stale beha po rozume forum . tema Nitra ...tam co riesili tu babu niektore si mozno pamatate...jedna sa tam prilasila pod inym nickom a pisala divne veci, ze jej ieta umrelo a podobalo sa na jedno dievcatko co mala jedna kocna z Nitry...no neprijemneee...a ze tam chodi, lebo jej pripomina jej mala ...jej malu...atd atd..a na koniec sa ukazalo, ze je nejaka mimo 😖 😖 😖 nechcela by som 😝 😝
dokonca aj ja teme porodnica Antolska sa jedna kocka stazovala na personal a sestricky a jedna sestricka tam napisala a dooost zdrbkala tu mamicku co sa stazovala...cize je jasne, ze si to tam citali sestricky a lekari atd atd 😖 😖

jamaat
3. feb 2010

No veď sestričky a lekárky nech si čítajú, aspoň vedia, aký majú ženy názor.

kvetinkaaa
3. feb 2010

DM dakujem pekne za privítanie 😉
aj ja som este ako tehula par krat na svokru zafrflala ale uz si davam pozor celkovo, nielen na konovi.
Miska ...tato noc bola hrozna, ale teraz sa zda ze pekne buva ale si pojdem lahnut uz, tuto noc som vobec nespala ale asi si zvykam. neviem uvidime čo bude. zajtra ideme asi aj k lekárovi kuk,...

maťko je v pohodke? ako ste sa mali v MC??

zuzkad ja si tu aferu pamatam sak som bola hadam do jednej rana hore čo som to sledovala :d

iinuska
3. feb 2010

zuzi, prvy marcovy tyzden

nika, u nas to bolo tiez tak, ked sa Adamkovi prerzaval prvy zubok, bol zaroven aj chory, ☹ presne ako juska pise, a 2 dni na to hned druhy. Tak bodaj by to bolo tak, nech uz su vonku

dm1
3. feb 2010

kvetinka matko je v pohode len zase trochu strajkuje zo spankom. Tak nech je mala co najskor v poriadku. A to je asi infekcne ze? ak by nebolo by ste mohli dojst k nam. V sobotu ideme na ples zhodou okolnosti na V.ZS odkial bola preberana ta ucitelka z dubnicaniek a mama bude pri malom. mam to blizko tak zbehnem keby cosi.
ono ide o to ze obcas si clovek na fore zafrfle a pritom to nemysli v zlom a ktosi keby to povedal mm alebo svokre by bolo zle... no ale mna by ani nenapadlo ze aj taki ludia su. no co uz

zuzkad
3. feb 2010

kvetinka 😀 😀 😀 saak aj ja som to citala ako besna...a neverila som ako moze byt niekto tak mimo 😝 😝 😝 no deeees...a nechapala som, ze aj ked jej kocky jasne naznacili, ze ju tam nechcu staaale pisala a riesila tam vsetko dookola...prisla mi sibnuta 😕 😕

iinus tak sa tesiiiim len sa este pripomen aby sme dali stretko 🙂 🙂

kvetinkaaa
3. feb 2010

No so zubami to mame tak, moc toho nenaspime. Dakujeme dufam ze nam to prejde. a hej infekčne, to by ste chytili, az ked budeme to mat uplne preč, aj potom dam hadam este tyzden taky aby to nikto nechytil lebo to neprajem ani nepriatelovi.

Uzite si ples. dobre sa zabavte a moc nepi ...alebo si daj a ked prides nakojit tak matko bude spinkat az do rána 😀 ....prid dat cuc aj Miške 😀 nech pekne buva!

idem este kuk dca a haji, paaa

zuzkad
3. feb 2010

dm skoda, ze sa nedaju uzamykat tieto fora...niekde sa to da...skoda, lebo naozaj si nemozes pokecat otvorene...lebo mas strach aky hnusak tu spehuje a potom keca mooc 😠 😠 😠

ak tu niekto je heeees heeees ak nemas dobre umysly ☹ 😠 😠 😠 😠 nespehuuuuj 😠 😠 😠

ja mam takuuu chut na spenaaat 😝 😝 😝 asi mi riadne sibe 😀 😀 😀 😀 😀

ozaaj nikto mi neporadil nejaku dobru torticku ☹ ☹ ...chcem napiect nejake pekne srdiecko na Valentina ...dajte tip prosiiiiiiiiiiiiiiim 😅 😅 😅 😅

zuzkad
3. feb 2010

mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=23018

dm1
3. feb 2010

zuzkad ja ti moc neporadim ja som skor na to papanie nie na pecenie 😀

zuzkad
3. feb 2010

dm 😀 😀 😀 nevadiiii ...ved niekto musi kostovat 😉 😉 😉 ...ale poviem ti pozeram recepty na mmb a normalne sliny potahujem ako dobroty tam maju juuuuj 😅 😅 😅

jeeeeeeeeeeeeej ozaaaaaaaaaaaaj dnes som dostala kompliment ...prave ked sme prisli z tesca a hodila som zo seba bundu , prisiel moj drahy z prace tak som ho vitala na schodoch...nahodila som akoze pozu sexice a ked otvoril dvere pozrel na mna od schodov a tak podarene mi povedal...pocuvaj ty si tusim schudla 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 ....normalne okolo mna zacali cvirikat vtaciky od stastie 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ze koooonecne si vsimol, ze chudneeeeeem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dm1
3. feb 2010

ozaj zuzkad a 90-dnovu drzis stale? a migreny ako?

zuzkad
3. feb 2010

nie uz nedrzim 90 dnovku...a migreny prestali...ale mam aj tabletky od neurologa, ked by nahodou nejaka migrena prisla mam lieky, ktore mam priamo na migrenovy zachvat...klop klop klop zatial som nemusela pouzit...ja som mala naozaj silne migreny a asi z tej 90 dnovky ☹ ☹ ☹ ...ja som nasadila svoje 🙂 stravovanie...sladke som obmedzila skoro uuuplne, dam si radsej kuracie maso ako bravcove a nesmazim teraz len peciem alebo dusim, ci varim masko na stave...a vecer sa snazim uz nejest...akurat dnes som teraz zobkala tie pukancove chlebiky...to sa zevraj moze...tak dufam, ze to pomoze...a hlavne nemam diety...a coskoro zacinam zase chodit na bodyforming a hned ako sa jar ukaze zacnem bicyklovat 😉 😉 😉 snaad budem aspon troska o par kg lahsia...ale teraz sa ani nevazim, aby ma to neodradilo...dufam, ze sa to ukaze po takom mesiaci 😉 😉 😉

zuzkad
3. feb 2010

super napadita fotka na recept kolacika "mysky" 🙂 🙂 🙂 zlateee http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=22221