Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
9. apr 2010

ano, tie cislovania su fakt rozne. ja obliekam a teda aj kupujem radsej volnejsie a aspon malemu dlhsie vydrzia. 🙂

ludmilabb
9. apr 2010

no my nosime 74a Sofia je hrubsia ako Emka ale tie cislovanie su odveci, som kupila take super zelene leginky cez MMB a znacenie 12 mesiacov akoze sorry ale ta velkost by bola tak na polrocne dieta, Jani to musis vidiet fakt odveci 😅

emode hej Sofia prespi celu noc ale mozno tak o dva roky, bleee

lady ja tiez rozmyslam ze odmontujem uchytky v kuchyni vsak kebyze nie som pri nej tak vyleti aj so suflikom
len neviem ako si ja budem vyberat instrumenty na varenie lebo bez nich to teda vobec nejde alebo dost tazko 😝

ludmilabb
9. apr 2010

mne si Sofia posuva ten doobedny spanok na obed, uz chodime spavat o pol dvanactej, dvanactej a poobede uz nespava vobec, vsak ona je uz velka dievka!!!

zuzkad
9. apr 2010

tak dakujem za radu, prikazem 86 😉 😉 😉

no mne maly spava okolo obeda, ale teraz este spekuluje po byte...ale ked ho ulozim, viem, ze zalahne a spat bude aj do 14,30 dnes spinkal do osmej tak uz by aj mal ist spinkat, len este som chcela pockat kym studaci pojdu na obed to je teraz, lebo oni chodia rovno vedla od skoly popod okna a my sme uplne nizko a strasne hucia a fajcia mi pod oknami, cize sa casto na to maly zobudi, cize musim radsej pockat aby som nemusela na 2x uspavat 😠 😠 😠

sssimi
9. apr 2010

Ahojte!
Ja mám doma takú tenkošku, že ešte nosíme body čo boli do 9 mesiacov 😀 , ale dnes mi už prišli také od roka čo som si vydražila, tak hentie už len raz oblečiem, operiem, požehlím a šup do krabice. A pekné som vydražila. 14ks za 18,60€ aj s poštovným Early Days.

ludmilabb
9. apr 2010

ssimi tak to si fajne vydrazila

zuzkad to by ma slak trafil uspavat Sofiu na dvakrat, mne staci raz 😀

iinuska
9. apr 2010

my sme uz po obede, Adamko si vypytal aj duplu 😀 . Teraz uz len cakam na Petka a pojdeme konecne von 😎

sssimi
9. apr 2010

Jaj baby som sa tak fest nasrala, že som pol dezertu zožrala 😠 .... Švagor s mužom mali mať zajtra oslavu narodením. Môj muž mal už čosi naplánované, ale som ho zjazdila, že sa robí tá oslava aj pre neho, tak nech si všetko poprehadzuje. Tak si všetko preplánoval... Ja dnes od rána behám ako zdutá koza, aby som stihla na zajtra tortu spraviť a vo chvíli keď sa mi dopiekol korpus, tak mi volala švagrina, že sa všetko ruší, lebo drahý švagríček nemá na to čas 😠 😠 😠 ... Keby o tom nevedel, tak ma to nenasere, ale vie o tom už 2 týždne.... Nabudúce sa mu vyserem na hlavu a bude mať tortu...

jamaat
9. apr 2010

sssimi, tak to verím, že ťa nasrdilo.

ladywitch26
9. apr 2010

simi, mne sa tiez tak raz stalo, ze som kamaratovi aj tortu objednala v obchode, aj chlebikov narobila, lebo sme mali narodeniny ja 4teho a on 6teho, tak ze spolu oslavime, a nakoniec hodinu pred oslavou zavolal, ze nepride. 😠

inak k tym velkostiam, tak my uz teraz nosime 86ku, samozrejme gate aj rukavy trochu zahnute, ale je to na nej dost obtiahnute, takze letne tricka som jej uz vacsie kupovala. ale akurat mi muz vravel, ze ho zastavila jedna babca v obchode, ze vraj uz konecne stanka chodi? ze uz bolo nacase, aj dost neskoro, ze kolko uz ma, 18mesiacov? a muz len kukal na nu, ze to urcite, vsak len o tyzden bude mat 11mesiacov. tak potom zas kukala ona 😀

iinuska
9. apr 2010

ahojte, tu sa uz zvikendieva 🙂

my sme boli dnes dlho vonku.Sme vyuzili pekne pocasie, lebo zajtra uz ma prsat 😝

ladywitch26
9. apr 2010

inus, nam naopak na vikend hlasia nadherne pocasie a 17stupnov. to tu uz je leto pomaly 😀 takze asi vybehneme s malou niekam na plaz. od stredy sa ma zasa trochu ochladit, tak to treba vyuzit.

iinuska
9. apr 2010

lady, super, na plaz by som aj ja rada vybehla 😎

sssimi
9. apr 2010

Ale aj tak neviem čo ma to prekvapilo, šak on vždy všetko poserie. Minulý týždeň vymyslel, že ideme k švagrovcom a v piatok nám oznamil, že on nikam nejde a potom sľubil, že príde malú popolievať a ani to neprišiel, ale keď nie je treba vtedy sa dotrepe... Najviac ma rozčulujem keď príde večer o 22hod a nevie kedy odísť.

mimi21
9. apr 2010

ahojte
aj my sme boli dlho vonku, potom kuknut mm starku, varila nam lekvarove pirohy 😝

no akurat pozeram predpoved pocasia a teda bude to asi zaujimave - zase vikend, tak skaredo 😠

ladywitch26
9. apr 2010

no ja nechapem, co za rezim si to vytvara stanka. rano sa zobudi o siedmej pravidelne, co je v pohode.ide spat okolo desiatej, potiahne tak hodku a pol, co je tiez v pohode. ale predtym chodila spavat druhykrat okolo tretej az piatej, teraz ani bohovi. a teraz nam odkvacla o siedmej, som zvedava, kedy pojde spat uz nadobro. aj som rozmyslala, ci este s nou vydrzat, ale do deviatej bude aj tak este vidno vonku a to by sa budila kazdu chvilu, tak radsej nech teraz potiahne nejaku pol hodku, o pol deviatej ju okupeme a do desiatej hadam zalomi. aspon dufam, lebo o pol desiatej mi ide moj serial, tak nech uz v tom case lezime na gauci 😀

ludmilabb
9. apr 2010

lady mne to Sofia zacala robit uz davnejsie a presli na jedno spanie s tym ze ju ukladam o pol osmej a spi do siedmej, ale uz ju ukladam o jedenactej

ludmilabb
9. apr 2010

o jedenactej doobeda, pisem ako debo 😀

mimi21
9. apr 2010

no ja idem kukat miss a nieco dobre si k tomu prilozim na tanier 😀 😀 😀

no baby necudujte sa, deti nam rastu a uz nam nebudu spavat 2krat ale asi len raz...aj my uz pomaly k tomu smerujeme - bohuzial 😅

ludmilabb
9. apr 2010

co robite, sledujete missku?

mimi21
9. apr 2010

ludka ja som tu, aj sledujem miss, este stale som nebola v chladnicke 😀

no tato co vyhrala miss press sa aj mne paci 😉 len to obocie ma tak o cislo vacsie 😅

ludka dame suboj bb vs zv??? 😀 😀 😀 😀 ze ktora bude lepsia... 😀 😀 😀

ladywitch26
9. apr 2010

ludka, vy missku, ja futbal 😝 muzovi vypli elektrinu pred dvoma dnami, ked mu siel manchester, tak si to dnes ide vynahradit....ale nech si este uzije, o hodinu a pol mu to prepinam 😀

mimi21
9. apr 2010

ja som dnes zas slamena vdova, mm sa vratil kamos z Uk, tak isli zapijat a to su take akcie ze od siedmej do siedmej 😅

iinuska
9. apr 2010

no ja miss teda nemusim, u nas fici panelak a potom ani neviem co davaju. Ale manzel si prinajlepsom najde nejaky futbal. mne to je jedno. Hlavne ze mam naliate 😀 😀

ludmilabb
9. apr 2010

a to co za piesonku trio Rytmus, Ego a Tina ide byt posledna miss ci co?

mimi mne sa pacila jedna z nich ked bola v telerane ale teraz su tie baby take zmalovane ze ju neviem identifikovat, bud 6tka alebo 13tka 😀

ludmilabb
9. apr 2010

neznasam ked reklama a normalny program maju uplne inu hlasitost, ked reklama reve tak uberiem hlas a potom ked skonci tak nic nepocujem vo vysielani, pridam potom zacne reklama a ja idem ohluchnut 😠 😠 😠

mimi21
9. apr 2010

tak ja som sa pri tej promenade v plavkach fajne natlacila chlebika so salamkou, takto postavu ako tie missky nikdy nebudem mat - ani sa k nim nepriblizim 😀 😀 😀

a aj ja mam naliate, tak nazdravie iinuska 😉

kosska3003
9. apr 2010

mimi aj ja kukam miss moj chlap mi polichotil ze maju rovnaku postavu ako ja len vlasy ine ja mu vravim ze co chce ze nic a uz usiel na pivo opica jedna 😀 😀

mimi21
9. apr 2010

kosska 😀 😀 😀 to su proste chlapi 😀

ludmilabb
9. apr 2010

kosska ked nic tak aspon pivo to isti 😀

mimi ja som vzdy mohla o takych postavickach len snivat a s mojou vyskou a celkovo postavou tak na miss moletka