Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
2. máj 2010

no zeny, este si uzite, kym vam drobci nechodia, su to posledne chvile kludu. ja uz sa nemozem ani otocit, vzdy cosi vyparati. polka obyvacky zabarikadovana, aby sa nedostala k televizoru, krbu a pocitacu a v kuchyni ani pradlo nemozem vyvesit na susiak, lebo v momente je pri nom a stahuje z neho veci. ked ideme vonku, tak zasadne chce ist uplne inym smerom a este aj ruky mi zacne odstrkovat, ze mama chod prec, ja chcem ist sama. a ked ju zoberiem na ruky, tak sa zacne metat a kopat ma nohami, aby som ju pustila.
nam zuby uz vysli nejake, hore ma jednotky a dvojky, tie boli asi najhorsie, ked sa naraz tlacili a dolu zatial len jednotky, aj ked dvojky sa zacali teraz naraz tlacit. jedna je uz dopoly prerezana. nastastie je len trosku mrzutejsia a ma len trosku redsiu stolicu, ale to je pohoda oproti tomu, co bolo, ked isli tie horne. uz sa len "tesim" ked pojdu stolicky. 😝

mystery7
3. máj 2010

dobre ranko, prva????
U nas budicek o 6 a super nalada, som zvedava, dokedy.

mystery7
3. máj 2010

vonku je hnusne zatiahnute, ked bude prsat tak sa ani na cvicenie netrepem. Dnes som uplne vymleta. U nas sa okolo nabytku chodi uz dlhsie, ale samemu sa nejako nechce. Ked sa chce niekm dostat, prestvornozkuje a postavi sa 🙂

mimi21
3. máj 2010

ahojte
aj u nas je zamracene, Ninka spala do 8 😵
mame vonku lavu hornu jednotku, tak uz nebude ako upirca 😀

mys a co tvoj test??? nerobila si si, alebo som to len nepostrehla?

iinuska
3. máj 2010

ahojte

Adamko zaspinkal, ja som trosku poupratovala, malemu varim obed. Vstavali sme o pol 7. V noci bol asi4x hore, to su u nas vianoce...Neviem, ci zabralo, ze sa mi podarilo natriet malemu dasienka, lebo on ani pusinu neotvori, vobec si neda pozriet do pusinky, takze ani neviem, ci sa mu prerzavaju nove zubky. Zatial ma vonku 8 kuskov 😅

u nas je pod mrakom, snad sa do pobedia trosku vycasi, nech mozeme ist aj von

mys, s tym presuvanim je to u nas takisto 🙂

mystery7
3. máj 2010

mimi robila som si v sobotu rano o 4 🙂 lebo maly nas zobudil a nic. Len jedna / takze mam teraz len nepravidelnu mrchu. Som zvedava kedy opat pride.

iinuska
3. máj 2010

ja som dostala vo stvtok menzes, a este stale mam dost silny, predtym som mavala tak 4-5 dni a o dost slabsi. A zvykol mi meskavat niekedy aj tyzden, a teraz o den skor... 😕

luba142
3. máj 2010

ahojte koceny 🙂, hlasi sa slamenna vdova .-D

vonku je skaredo kazdu chvilku poprcha, mala mi zaspala a asi po pol hodine zacali susedia vrtat 2x som ju bola utisovat no uz ten druhy raz nezaspala a odvtedy ani nespi a susedia prestali ide mna trafit. Tak som zvedava ci ked ju dam po obde spat tak budu zasa vrtat, lebo von asi nepoojdeme ked prsi

ja som mrchu este ani nedostala, tak neviem kedy to pride

ludmilabb
3. máj 2010

lady ja som v strehu a to este ani nechodi, musim davat pozor lebo v spalni mi chodi oblizovat radiator a stenu, v kuchni detto plus mame supliky ktore sidu rychlo po kolajnicke takze predstava ze sa Sofia zakvaci na suplik potiahne a ten sa jej zosype na hlavu 🤐 , v obyvke ide k telke a aj Blaziku obcas zachranujem
inak dnes mame katastrofalny den, bojkotuje vsetko od zachodu, prsnika, satky aj spanok, zaspala len tak na rukach v satke vrieskala (az taky rozdiel to nie je) tak som ju polozila na postel a vravim jej nie-nie vrieskat a ona to pochopila ze nesmie ist na ruky tak vrieskala este viac a chcela sa hodit z postele 😅 ale bola hore od siestej do dvanactej
zub sa jej horny tlaci uz presvita aj sirup a gel som jej dala a prd
a vcera sa mi trosku na licach opalila aky kremik davate lebo ja som ju takym od koznej natrela ani som necakala ze ju chyti musim jej davat uz len ciapku so siltom aj ked nesvieti slnko ma to tak mrzelo 😢

kosska3003
3. máj 2010

ahojte tak ja som mala zatial dva krat mrchu raz silnu potom slabu a teraz nic ako ratam s tm ze bude zase neprevidelna ako pre tehu som mala test ma ani nenapadlo kupovat lebo este sa nesnazime s mm na druhom babu ani neviem ci chcem pri aktivite mojej dcerenky 😀 😀 ako druhe chcem ale neviem teraz kedy 😀 😀
no nic Marika mi zaspala idem ja varit cosi idem si spravit kolienka s vajcom aj slaninku si dam a malej spravim len kolienka s vajcom a zeleninou

iinuska
3. máj 2010

Adamko ma uz po obede, ja by som stale nieco jedla. Baby, davate drobcom uz aj ine maso okrem morcacieho, kuracieho alebo kralika?

ludka, ja uz Adamka natieram Daylong-om. To slnko je uz teraz dost agresivne

ludmilabb
3. máj 2010

lubi drzim palce nech ti dievcatka vela starosti nerobia a susedia sa hadam ukludnia

mne chodi mrcha teraz s pravidelnostou ako pred porodom len krvacanie je riadne silne

ludmilabb
3. máj 2010

iinuska daco musim kupit aj ja Daylong mam doma ale ten neviem ci je vhodny aj pre male deti

iinuska
3. máj 2010

ludka, ja mam Daylong Kids

monkap
autor
3. máj 2010

ja mam tiez daylong kids ... ale este som nenatierala ... tak je pekne opalena 😅

luba142
3. máj 2010

inus ja som dala uz aj hovadzie ale len troska co bolo varene len vo vode z polievky ale inak len hydinu a uz som skusaala aj pangasa

a krem este nemam ziadny na opalovanie a ani neviem aky kupim Kristinka mavala Niveu 30

sssimi
3. máj 2010

Ahojte!
Ja dnes skúsim nový recept. Kuracie prsia a mi už máčajú v smotane, vajíčku, cesnaku a korení a potom sa len obalia v struhánke a šupnem ich osmažiť. Rozmýšľam, že dám aj malej čo na to povie. Veď už je veľka baba 😀

Ja tiež ešte nenatieram, ale už sa na to pripravujem 😀 asi týždeň....

emode
3. máj 2010

ahojte 😀 sofia je tiez opalena a zatial som natrela len raz ... tiez mam daylong baby a kids

ja sa prave napchavam tortou, sofia to nechce 😅

a sme boli u dokine, mame ATB, bola tam dochodkyna doktorka na zastupovanie tak ze pocuje na priedusnici uz nieco, no hadam sa s nou nebudem, sofia ma strasny kasel a sopliky uz zlte vedela som ze nam da pamykon ale ATB 😕 😕 😕

no co uz 😝

sssimi aj ja malej davam uz kadeco na ochutnanie ale riadne na jedenie zatial ma svoje 😅

emode
3. máj 2010

chcela som povedat ze sa s nou nebudem hadat 😵

borocka
3. máj 2010

Ahojte, vy uz takto bronzujete?? my sme vonku aj pocas obeda ale pato je slnku imunny...ani nenatieram a ani len nezcervenie z tepla...nic. akoby som ho cely den dnu drzala. biely jak stena. kremik mam este z minuleho leta, nivea 50+ alebo co to je...ale zatial som ho ani neoprasila.
lady, dnes sa patovi podarilo vystverat na lavicku na dvore...amen tma. a dokaze si otvorit aj branku na ulicu....sice sa ponatahuje na spickach, ale spolahlivo ju vzdy otvori. koniec:D :D

a musim vam povedat...patrik je prvotriedny chlap, okrem kupania nema rad ziadnu hygienu...strihanie nechtikov, cistenie usi, vyberanie soplov, cesanie,...nic. ale vcera som mu dala do ruky jedno sparatko do usi kym mu ich vycistim...tak ho pchal do pusy. potom som odisla na wc a dvere som enchala otvorene aby mohol prist..a veru aj prisiel, tak ako vzdy 🙂. ked som sa postavila tak prisiel k mise a spadlo mu sparadlo do nej. a ja som splachla. no neskutocne zacal na mna kricat a jacat ze co som to urobila :D som sa nemohla dosmiat ako vyvadza :D

mimi21
3. máj 2010

aj ja uz natieram proti slniecku, mam tu malu "vreckovu" detsku Nivea 30OF
mala nastastie zdedila pokozku pomm, lebo on je snedy, uz teraz vyzera ako keby prisiel z dovolenky 😀 😀 😀
mna opaluje do cervena acelkovo som taka svetla 😝

jamaat
3. máj 2010

Ahojte. Vrátili sme sa od lekárky, Emka pribrala za 3 týždne ledva 100g, ale ani sa nečudujem, lebo zase neje. Iba pečivom a jogurtom by sa napchávala. A očkovanie sa odkladá, lebo vraj treba počkať po šiestej chorobe mesiac.

borocka, Emka ľútostivo reve, keď hodím jej začúranú plienku do koša. To je strašná urážka a strata. 😅

luba142
3. máj 2010

jamat aspon nieco do nej dostanes 🙂

iinuska
3. máj 2010

ahojte, dvojhodinovu prechazdku sme akurat stihli, ked sme boli uz pred domom, tak zacalo poprchat

lubi, skusim aj ja to hovadzie

emode, tak Sofii skore uzdravenie

emode
3. máj 2010

jamaat ani sofia jedlu neublizi ale aspon obed ako tak zje ... potom len paradajky, hrozno, keksy, piskoty, a vsetko co mam ja na tanieri ... uz ani chlieb jej tak neberie ako predtym, jogurt len kde tu ... ale to mame vzdy ked idu zuby alebo je chora ...

a to s tou plienkou nema chybu 😅 ... kde na to prisla?

sssimi
3. máj 2010

Jamat veď ona si tam poctivo naciká a toľká snaha sa potom vyhodí do smetí.... 😀 Mala by si jej ich poctivo odkladať 😀

K nám prišla na návštevu moja krstná, tak je vonku s malou.... To som už dlho nezažila, že by som bola doma bez malej 😀

dm1
3. máj 2010

baby tu su fotky marcoviek z toho stretka v sustiaku. vypada to tam super pre decka to ihrisko https://www.modrykonik.sk/fotoblog/marcovky2009...

kosska3003
3. máj 2010

ahojte tak Marika mi uz spinka tak idem tu strasit tie fotky su super uz sa tesim na to stretko dufam ze nam pocasie bude priat a bude svietit slniecko 😉 😉

jamaat
3. máj 2010

Aj ja som kukla fotky, pôjdem hádam aj na výzvedy do ich témy. Aj výlety si urobili super.

dm1
3. máj 2010

jamaat aj ja som chcela vyzvedat v teme marcovky ale uz su sukromna skupina tusim 😒 tak som im napisala do stretkovskej temy. no ma stve ze nemame este tu manducu ked som videla tie fotos... ale na diery by som sa bala asi s drobcom neviem....