Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

nikanika28
5. máj 2010

jasne rybca, ved aj ja som vlastne zacala skor s tortami, aby som si odskusala, ci som vlastne SCHOPNA upiect nieco torte podobne 😀 😀

rybca
5. máj 2010

mimi - cak babatko rastie, berie si z teba to co potrebuje...🙂 neboj, ono to priberanie zase pride..🙂

luba142
5. máj 2010

mimi - rybca ma pravdu to este pride ved to nakoniec sama poznas 🙂, ja som tiez najprv chudla ale to aj preto lebo mi nechutilo velmi cele dni mi bolo zle ale teraz u Babulky som uz v tretom mesiaci vyzerala ako v piatom asi pri druhom sa viacej to brucho zvacsuje

nikanika28
5. máj 2010

no tak ja som priberala od zaciatku 😅 😝 😝 😝 😝 🤐

rybca
5. máj 2010

ja som sice zacala priberat az v 4. mesiaci, ale tych kil som sa doteraz nezbavila...:(

sssimi
5. máj 2010

Ahojte.
Aj sa som priberala hneď od začiatku...

Rybča perfektná torta. Ja tiež uvažujem, že tú sloníkovú zruším a dám spraviť niečo takéto typicky jarné. To sa mi začína páčiť viac.

My sme sa dnes potápali. Sarah to zvládla krásne. Skôr ja som hapkala 😀 Musm to dostať do rúk aby som ju nezatopila. Idem ju dať skúsiť spať, ale nevyzerá na to...

borocka
5. máj 2010

mimi,to je super ze najprv chudnes!!!! ja som pri patkovi za prve 4 meiace schudla 7 kil!!! a za zvysne som ich nabrala naspat + dalsich 6 navyse!! aspon to potom islo lahsie po porode dolu!!
ty sa len nestresuj! ak ti doktor nic nepripomienkuje a babatko ma spravne parametre...tak bud rada ze nenaberes zbytocne 30kil hore!!!

luba142
5. máj 2010

tak manzelik si vo Finsku uziva sauny, v noci nespi lebo mu kolega chrape 😀 , a v robote maju pakaren 😝

mimi21
5. máj 2010

no mne baby vobec nechuti jest, mam len chut na stavnate veci ako pomarance, dzusy a podobne 😝 😝 😝
pri Ninke som mala hroznu chut na salamu a teraz sa na nu nemozem ani pozriet
ale inac mi nic nie je, presne ako pri Ninke
len dnes poobede ma zdrapila nejaka velka unava, tak mm zabaval a ja som si hodinku do pol6 pospala 😵

Ninka uz spi, lebo dnes cez den spala len 45 minut, mm je na fuciku, tak som sama 🙂

iinuska
5. máj 2010

ahojte, Adamko uz spinka, dnes sme boli s kamoskou spolu kocikovat. Sme vymakli pocasie, lebo potom uz zacalo pesat.

mimi, uz by sisi to mohla napisat aj do pasu, ci??? 😉

mimi21
5. máj 2010

iinuska cakam na piatok, co doki povie, potom hned napisem 😉
len dufam, ze je vsetko Ok

ludmilabb
5. máj 2010

ahojte...mimi a borocka chudnutie v tehu to co je 😅 u mna nepredstavitelne

dnes sme mali stretko s jamaat tak sa nase dve slecny predvadzali najlepsie bolo ako si Emka obranarsky drzala svoj poklad (kluciky) v rucke a ked sa jej ich Sofia vsemozne snazila zobrat tak chytila nervajz no bohovska bola a to bolo hadam prvykrat co si Sofia nic neukoristila 😀

iinuska
5. máj 2010

mimi, urcite bude 😉

borocka
5. máj 2010

Ludi, nevies co je chudnutie v tehu?? a vies co je zvracanie a nevolnosti v tehu?? tak si predstav, ze som zvracala kazdy den tak 3-4 razy.rozlozene do celeho dna a jedla som akurat tak pred spanim... uz chapes??? a tak to bezalo cele 4 mesiace

mystery7
5. máj 2010

ahojky
Mimi drzim palce, urcite bude vsetko ok.
Moj maly hrdina dnes spal len raz (10:00-11:10) tak spi od 19, ale uz bol 2x hore 🙄
Ja som v tehu nechudla, len priberala a teraz mi to ostalo. Mali sme fajne nervny den, tak som si dala 4keksiky "na nervy". Takze sa ani necudujem, ze mi to neide dole 😠

kosska3003
5. máj 2010

ahojte tak mi uz hodinku spime bola unavena lebo dneska sme si poplakali mame prvu cestnu havarku hihi tak ma nos suchnuty aj na cele modrinu vyzera ako Hitler s hviezdou na cele dam foto na FB

ludmilabb
5. máj 2010

borocka nevolnosti v tehu poznam ale mimi nezvracia ci?

borocka
5. máj 2010

mimi,a v kolkom si tyzdni??
ja som tak zhruba prvy mesiac nezvracala, len som mala divne pochody v zaludku a podbrusku...akesi nepohodlie a ked som nieco zjedla, bolo mi tazko...uz vtedy si babenko bralo svoje...a chudla som. potom so zvracanim sa to len zefektivnilo

mimi21
5. máj 2010

borocka nejaky 7tt by som mala byt, termin pod vianocny stromcek 26.12 😀
ja nezvraciam, ani pri malej som nezvracala, len mi nechuti jest, len si na to davam bacha snazim sa jest, radsej po troche ked aj kojim a som tehu

kosska3003
5. máj 2010

mimi tak budes mat super vianoce vravis 😉

rybca
5. máj 2010

mimi - jaj krasny darcek pod stromcek.🙂)) skoda, ze nam nevysli //..🙂

borocka
5. máj 2010

mimi, ja by som to kojenie radsej stopla....ale rozhodni sa sama.
a vravim ti, zhruba ten prvy mesiac som ani ja nezvracala, len mi bolo dako divne, nemala som chut do jedla a vela som spala

iinuska
5. máj 2010

kojenie stopnut....hm, to sa lahko povie. Ja sa na to tiez odhodlavam, a to niesom tehulka 😅

mimi21
5. máj 2010

no a este 21.12 oslavujem ja 30 😀
bude vesely december

borocka dnes uz sa kojenie pri dalsom tehu nezakazuje, pytala som sa aj sirinky (aj ona kojila pocas tehu) a aj annag som pisala
uvidim co mi na to povie doki v piatok a podla toho sa zariadim
ale skusila som malej dat nutrilon, tak si raz cucla, kukla na flasu a hodila ju na zem
jedna kamoska mi vravela ze beba mlieko je chutovo najpodobnejsie materskemu, nemate niekto skusenost?

borocka
5. máj 2010

mimi, doktor ti kojit tiez nemoze zakazat...ty musis vediet ako sa citis! ci ta to velmi nevyciciava! ci sama sebe a potom aj brusku neskodis, ci ho o nieco neoberas, a pocula som aj ze pocas tehu detom mlieko nechuti, lebo vsetky tie hormony mu davaju inu chut....tak uvidis.

luba142
5. máj 2010

mimi BEBA je hnusna a vobec nie najpodobnejsiia, ja pouzivam Sunar a vela bab Nutrilon ale Bebu ani nekupuj, mne poslali vzorku tak ju skusim ci ju bude lubit ale Sunar je chutnejsi teda na moj vkus, Kika mi teda konkretne BEBU vypluvala a Barči som este neskusala

rybca
5. máj 2010

mimi - ked som este odsavala a dokrmovala UM ked bolo treba, tak som nemala problem s Nutrilonom, doteraz sme na vyrobkoch Nutricie

monkap
autor
5. máj 2010

chcem kupit lenke nejake topanocky ..... este sama nechodi, iba popri nabytku ... patkovi som ako prve kupila tie od rak, klasicke kozene biele s vlacikom mal 😅 http://www.rak-obuv.sk/ .. teraz neviem, ci kupit rovnake, ci sa v nich nebude lenka potit .... ake ste kupili vy?

nikanika28
5. máj 2010

Cafte....no u nas bola burka riadna, tak to raz zahrnelo, ze som sa skoro pos...... 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
A kde mame nase stalice Janku, Ludku a spol??????? Aj ked Ludka sa tu mihla 😀 .
Dnes mala Klarka teda nervaky...cely den som ju mala za zadkom a vyzadovala sa na ruky ...zubky ju trapia stale 😒

ladywitch26
5. máj 2010

monka, nasa stanka ma sante kozene ortopedicke, este na jar boli ok, ale teraz, ked je teplejsie, tak sa jej v tom dost noha poti, takze teraz jej nekupim uzavrete, ale nejake sandalky urcite. a zostavam verna znacke sante, mne sa fakt pacia.