Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

bambi7
18. máj 2010

cafte babulky

lady tebe moc gratulujem k chlapcekovi parada 🙂

bambi7
18. máj 2010

dnes ma tusim sarah narodeniny ze ssimi?tak vsetkooo najjjjj

sssimi
18. máj 2010

Bambi ano 🙂 Ďakujemeeee. Oslávenkyňa už zalomila 😀 Dúfam, že na celú noc 😀

sssimi
18. máj 2010

Lady až teraz som si pozerala tú fotku a je to slabo vidieť... Normálne to mala na čele, v nose a aj vo vlasoch. Celú som ju musela prezliecť a vyumývať 😀

kosska3003
18. máj 2010

ahojte gratulko oslavencom a lady k pipiku mi uz sme hodinu v postely mali sme plavanie dneska bol av bazene s tatom kedze ja mam mrchu a spime len raz tak bola k.o
janka mi este nechodime len za ruky a stvornozkovanie to vobec len cuva do zadu a vie papa tap tap tapusky aka bude velika a ako sa ma ukazat vie len hava to je vsetko tak neviem mi ideme zajta na ockovanie tak sa tesim ze budu zase teploty

iinuska
18. máj 2010

ten panelak dostal nejaky spad 😀

jamaat
18. máj 2010

No veru! 😀

kackabrcka
18. máj 2010

sssimi - sarah zelame vsetko naj , nas to caka zajtra 😀

ludmilabb
18. máj 2010

ahojte, sssimi torta je perfektna taku by som asi nezvladla to je nekaja smotankova?

mne Sofia strajkuje s jedlom ale dnes som bola zla a jedla len zeleninu aj na veceru ju mala asi na to doplatim nocnym kojenim, ale ani po zmixovani sa netvarila nadsene a viem ze taku kombinaciu zeleniny a masa ma rada
chrumky a rozky som jej nedala, to by tlacila furt kebyze moze ale bohuzial nemoze 😀

jarabicka
18. máj 2010

Ahojte žienky aj my sme vaši rovesníci a v pondelok budeme mať rôčik 🙂

Sssimi, zaujala ma tvoja tortička, rada by som takú spravila len ak budeš taká zlatá a dáš mi recept a návod ako si ju robila...tie piškoty ako si tam naukladala?

iinuska
18. máj 2010

ludka, aspon s jedenim nemame problemy. Adamko zje vsetko, co mu dam. My mame posledne dni problemy so zaspavanim. Uz dve vecere som ho uspavala na rukach. No a cez den inak ako v kociku nezaspi

kosska3003
18. máj 2010

a co nove v panelaku moj chlop kuka hokej

ludmilabb
18. máj 2010

iinuska, ja neviem preco vsak mixovat som jej uz davno prestala a teraz toto akoby jej zelenina prestala chutit
a ked ti tak dobre papa cez den, v noci ti taha poriadne alebo len dudka?

nikanika28
18. máj 2010

kosska, Michal povedal Jakubovi, ze spava s Ivanou 😀 ....som zvedava, ako sa to nakoniec vyvrbi 🤐
Ozaaj, dnes po kupani som objavila 4-ty zubok, ale nie je to druha jednotka, ale dvojka...cize bude z nej upircatko asi 😀 ...

kosska3003
18. máj 2010

nika hmmmmmmmmmmm hadam aj zajtra kuknem 😀

iinuska
18. máj 2010

ludka, taha, akokeby ani nejedol. Rano som uplne vycucana. Ale on to ma aj namiesto dudkania, lebo nema dudel

idem ja spat, unavena som, dobru a pokojnu noc vsetkym

ludmilabb
18. máj 2010

iinuska dobru 🙂
je tu niekto ci cumakujete na odsudene?
a emode je kde???

nikanika28
18. máj 2010

no ja cumakujem aj aj...ale viac menej asi do blba..nic sa mi nechce 😅 Notebook, na kolenach, v telke pustene Odsudene...a mne sa chce tusim spat 😀

ludmilabb
18. máj 2010

nika raz aj tak budes musiet ist zalahnut tak nevahaj 😀 ja asi tiez pojdem

rybca
18. máj 2010

Ssimi - ja sa chystam tu tortu robit na MDD..🙂)) uz si robim postavicky z MMF..🙂

Lady - aj v NL je Nutrilon taky lacny ako u vas, a vsimla som si, ze ani sortiment nie je rovnaky v krajinach, a to este je aj viac g v krabici

jamaat
18. máj 2010

ludka, no presne to isté máme aj my s jedením. A tiež som jej dnes nedala žiadne jogurtíky a somariny, kým si obed na dva razy nezjedla. Povolili sme jedine v tom, že ju Roman choval v kresielku, takže sa popri jedení aj hojdala a tým pádom menej nudila 🙂

No konečne aj normálna torta, nie len poťahovance 😀

katarinka1986
18. máj 2010

tak gratulačky Sarah k rôčiku,aj lady ku chlapčekovi 🙂
ta torta je úžasná! akurat zhanam nejaky recept,budeme mat oslavu cez vikend u nasich doma na Orave tak sa tesim...kupila som tiez taku sviečku s jedničkou 🙂
nas drobec tiež nieje veľmi zdatný Janka, akurát také huncútsva vie...kde čo vybrať,zhodiť,vyliať...a ked mu ukažem no-no tak sa mi smeje...ale vie si pustit hračku ,stláča prstíkom opatrne tlačítka, mackovi dava pusinku,zakýva,zaťapká a vie sa spustiť sám z veľkej postele-že sa vycúva dozadu až dočiahne nožičkami na zem.dnes sa mu tak podarilo zisť aj do izby z jedneho schodika.potvora jedna 😀 a tiež ešte nechodíme,aj ked sa mu podarili 2krôčky,ale on radšej 4nožky,asi je to istejšie 😀
boročka aj my sme sa už 3x očkovali a s tou kožkou je tiež problemik malý ☹ ale budeme trenovať....

dm1
18. máj 2010

jamaat ja som ti nedavno pisala na FB k tvojmu videu ze nasmu sa chodit nechce a uz asi 3 dni cupita jedna radost . Celu izbu bez problemov prejde takze uz aj my bezkame!!! 😵

dm1
18. máj 2010

lady a gratulujem k chlapcekovi!

mimi21
19. máj 2010

ahojte
boooze baby ja som totalka grogy, vecer som zaspala uz o 8, to je katastrofa, ako ja chcem zvladnut 2 deti, ked uz teraz zaspavam o 8 😅
snad sa nam dnes podari ist do mesta, chcem ist za znamou do cestovky, nasla som celkom zaujimave chorvatsko, all inclusive za nejakych 300e, hotel na plazi, bazen, slnecniky, lehatka....tak sa jej chcem na to popytat

jamaat
19. máj 2010

Dobré ránko. Zase som sa prebrala s čúranicou pri hlave. 😝

mimi, keď budeš mať 2 deti, tak už nebudeš tehotná, nebudeš toľko spať. Jedine že by sa vám podarilo zase zarobiť 😀
Daj potom vedieť, čo si vyzistila, ja tiež Chorvátsko plánujem. Od známeho mám jeden link, že je tam dobre, ale ešte som to riadne nepokukala.

dm, tak išlo len o to, kedy naberie odvahu. Emka sa nebojí, tak skúšala, ešte kým si nebola istá v rovnováhe, takže jej to dlhšie trvalo. Gratulujem teda k tomuto životnému medzerníku. Zase je to tým už väčšie človieča, však? 🙂

mimi21
19. máj 2010

jani nestras s tretim 😀 😀 😀

a toto som pozerala, len neviem, ci bude este daco volne
http://tiptravel.sk/dovolenka/chorvatsko/nimfa/...

jamaat
19. máj 2010

Jani, vlastným autom chcete ísť? Ja som dostala tento tip, ale to nie je cez cestovku http://www.plavalaguna.hr/Apartments/Laguna_Par... ...Chcela by som ísť niekde, kde sa dá ísť do nejakého národného parku alebo tak čosi. Nechcem len pri mori na pláži vylihovať, to ja nevydržím dlho. A ako chceš vyriešiť stravovanie Ninky? Kvôli tomu som chcela nejaké apartmánové ubytko, že si človek aj sám urobí čosi.

mimi21
19. máj 2010

no preto ma zaujal AI, lebo popri nas sa prestravuje aj ona,
chceme ist autom a ked sami tak to sa mi nebude chciet vsetko na varenie trepat...no este uvidime

jamaat
19. máj 2010

A v akom termíne asi chcete ísť?