Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

hoogy
3. dec 2009

kristianko no ja sommala skoncit 2008 ale nakoniec to bolo tento rok mesiac po porode 😀 no radost 🙂 medzi tym som totiz este ucila v anglickej skolke,tak sa mi to troska posunulo...

dm1
3. dec 2009

inuska u nas maju ten spenat aj v kaufe aj v coope v takych sulkoch. je to ardo aj bio aj normalny maju taky isty

uz konecne zaspal asi mam bradavku vytahanu jak slak

aj my pri papani spievame lebo jeho to proste nebavi tak dlho len tak sediet a zacne sa nudit a vymyslat. my uz pomaly ani podbradniky moc nedavame lebo on si to len do pusy dava a je po papani. ale on papa take huste tak moc ani nekonci na triku

kristiniatko
3. dec 2009

hoogy - no ona obcas ide na konika, ale nema cas pisat, tak asi len mrkne ked nieco potrebuje zisti. viem co to je nemat kamosky s detmi. ja som sa privydala a je to nafigu. mm ma teraz vela roboty, tak som s malou sama. asi pred 2 tyzdnami som mala aj riadne depky.
tak tisko zavidim ludke a jamat. 🙂

musenko
3. dec 2009

dievcata, robia aj vase deticky, ze hrozne vyskaju,nielen pri jedle ale tak vseobecne? Moj teda moc neslabikuje a vraj by mal zacat hovorit ga a ma ale on ked daco, tak len vyska... tak toto neviem pokom ma ( zeby po svokre? 😀 )

hoogy
3. dec 2009

musenko ja byvam pri nitre asi 5km. a kde v NR si robila.

ladywitch26
3. dec 2009

musenko, nasa najskor brblala abu, agu, brm brm a potom zacala len skriekat a viskat. no ale od vcera zasa cely den len ba ba ba. podla mna sa jej nieco zapaci, tak to stale opakuje, potom sa jej to po case zunuje a vyskusa cosi ine. ale viskanie a skrekoty ju bavia stale

hoogy
3. dec 2009

aj nas takvelmi vyska, minule spustil na plavani 😀 ale uz zacal aj slabikovat hovori ga a bu. gana jedlo a bu lebo sa s nim casto hrame na bububu 😀

musenko
3. dec 2009

hoogy, v tom priemyselnom parku, hned prvy zavod ... od rana do vecera, tak teraz je toto zmena... a kde pri NR?

hoogy
3. dec 2009

jaj a vsetko zacina na a

iinuska
3. dec 2009

kristiniatko, aj ja som sa privydala, tak ako pises, je to na figu.Okrem toho ja som z Bratislavy a teraz byvam na dedine, kde som si doteraz poriadne nezvykla a neviem ci si aj vobec niekedy zvyknem... 😨

ladywitch26
3. dec 2009

a zabudla som na nase prve slovo, co uz dobry mesiac pouziva. habu, to je akoze havo. 😀 takze ziadna mama alebo tata, ale pes je u nas na prvom mieste

iinuska
3. dec 2009

lady, tak ale to je uz zlozite slovko 😀

hoogy
3. dec 2009

v cabaji,neviem ci to poznas je to smerom na salu....

musenko
3. dec 2009

juj, iinuska, pises ako mne z duse, tiez som sa privydala a tiez si nemozem moc zvyknut, este ze existuju auta, tak maleho rozvlacam ako kocka mlade ...

juska3
3. dec 2009

Alex sa budi vacsinou o pol8 a cez den spi uz len 2x, a zvacsa spi 45min az 1hodku. A s papanim je to vselijake, jeden den papa pekne a dalsi si chce napchat ruku do misky alebo s jedlom ide do ust aj ruka a potom vsetko naokolo chyta 😅 , ale neprska a nepluje zatial a dufam, ze na to nepride 🙂 ....ked papa ovocie, tak to zje aj 170g, ale zeleninu len 60-70g

hoogy
3. dec 2009

kristianko presne tak u mna a este chodime aj na plavanie,ale s mm a ostatne mamicky tam nie su moc moja krvna skupina.niekedy uz som na nervy,ze nemam s kym pokecat teda okrem konika 🙂

musenko
3. dec 2009

hoogy, to poznam, tam mate taky ranc, tam sme mavali "den otvorenych dveri" a bolo to tam pekne...

kristiniatko
3. dec 2009

inuska - no to mas este horsie. aj ked mam kamosky co sa teraz z mesta prestahovali do usednej dedinky,a tie si pochvaluju, ze ich krajsie prijali ako v meste. u nas v meste je to take neosobne, aj stretavam baby s kocikmi a ani jedna sa ani neusmeje, alebo neprihovori. 😒

jamaat
3. dec 2009

kristiniatko, toto je on a máva ho aj v červenom. http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6683794

hoogy
3. dec 2009

ano je tam ranc....no su tam aj vselijake zvieratka tak sa tesim ked bude maly vacsi pojdem mu ukazat zver 🙂

ladywitch26
3. dec 2009

inus, ale normalne som sklamana, ze nejaky pes ju fascinuje viac, ako vlastna matka. ja som len zdroj jedla pre nu, ocko je zabavac, ale pes, to je proste boh u nas. moze ziapat ako chce, staci veta Kde je havo? a hned stichne a sleduje po izbe, ze kde je.

kristiniatko
3. dec 2009

hoogy - presne keby nemam konika, tak si rozpravam sama

musenko
3. dec 2009

aj my chodime plavat a potom ideme na kavu, to je super, pokecame...len niekedy si tam pripadam, ako menej schopna matka 🙄 co mam kamosky s babtkami tak su tiez dost daleko, sem-tam skocime pozriet, tu v mojom okli je to bieda 😒

kristiniatko
3. dec 2009

diky jamat! a co sa ti nanom tak paci? mala sa potom nepretaca? a nevadi jej?

kristiniatko
3. dec 2009

lady presne ako pises, aj u nas je to tak ja som zdroj jedla, ocko zabavac! 😒

iinuska
3. dec 2009

lady, no vidis.U nas fici baba, dede a tiez mamy nikde.Mozno ma pre teba prekvapko na zajtra 😀 😀 😀

iinuska
3. dec 2009

ten spaci vak ma Adamko, je superrrrrrrr 😉

hoogy
3. dec 2009

ja sice som sa neodtahovala odtial kde som predtym byvala,ale jedna kamoska ma rocnu dcerku a nejak sa nestretavame lebo ona stale len kocikuje a nas maly moc kocik nemusi som radaked ideme denne na pol hodku a je v pohode. a ostatne kamosky si myslia,ze toho mam vela tak ma nechcu otravovat. som dopadla.....

ladywitch26
3. dec 2009

inus, len dufam, ze to prekvapko bude poobede, lebo doobeda som v praci 😀

musenko
3. dec 2009

este jedna vec, ake topanocky pouzivate? Moj neznesie na nohe ani ponozky, a topanocky-capacky co ma vzadu na suchy zips uplne rozkope, vzdy ma upozornuju, ze stracmae topanky. A Adamkovi je uplne jedno kolko stupnov je vonku, uz som z neho utrapena. Proste si asi mysli, ze mama tu je na to,a by mu dala papat a na boj