Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
9. feb 2010

ahojky kocky.
moj maly vcera zase hviezdil. vstali sme o 5:30, zaspal o 7:15 a vstal o 8:30. potom uz vobec nechcel spat a vcera aj minimalne jedol. od piatku stale vsetko vypluva. musim to natocit a dat na FB. boli sme o 12 na babytelocviku a cestou spat mi zacal v kociku zaspavat. ale ja som bola z cvicenia spotena, tak ma striasalo, chcela som aby spal doma. dosli sme domov, uz podriemkaval, tak som ho opatrne vybrala z overalu a dala do postielky. tam pootvoril oci a ked zistil ze lezi, tak taky vresk spustil . . . pol hodiny tam reval. som myslela ze sam zaspi ked je taky unaveny-nehrozi. musela som ho na rukach uspat 🙄 a potom ho mm vzal este na hodinu a pol vonku, tak fajne vymrzli 😕

zuzkaprofant: ja som to vzdala a maly si s nami a ja mam prsnik vonku. inac by sme boli hore kazdu hodinu, dve. 🙄

kristiniatko
9. feb 2010

mystery veru aj nasa spava somnou. mm spi v detskej a ja s malou na manzelskej. :( no neviem naco nam bola ta postielka ked takto spime asi od 5 mesiaca. 😒

mimi21
9. feb 2010

no ja som dnes v noci uz bola taka zufala, ze som sa pristihla pri myslienke na to ako by som sa zmestila do malej postielky 😀 😀 😀 co, zmestit, by som sa mozno aj zmestila, poskladala, ale ta rana ked by to podo mnou ruplo 😀 😀 😀
mm nechape ako sa nemozem vyspat ked je mala s nami v posteli, ale to ja spim v jednej polohe a spankom sa to neda nazvat, lebo driemem na pol oka

iinuska mne to cvicenie celkom dobre padne, lebo som fakt ako take prasiatko vypasene a sama sa uz necitim dobre...som minule prisla na to, ze by ma na chvilu bavil zivot bohatej manzelky, zacvicit si, s malou na prechadzku na plavanie, na nakupy 😀 😀 😀 a ucet plny, no chvilu by sa to dalo zniet, nie???

mystery7
9. feb 2010

no, cez den spi v postielke. aj vecer ho dame do postielky, ale potom sa zobudi a v noci aj taha pomalsie, zaspava. tak ho vezmem k nam a mam pokoj ako sa furt budit a nosit ho hore dole.

kristiniatko
9. feb 2010

mimi to spanie s malou poznam. 😉 aj ja som na zaciatku tak spavala, ze sme boli vsetci na jednej posteli. ale to som sa vobec nevyspala, lebo som tiez spala v jednej polohe aby som malu neprilahla. 🙂

mystery7
9. feb 2010

mimi aj ja sa musim poobzerat po nejakom cviceni, ostalo mi brucho po malom. faktom je ze ked je maly pri mne vyspim sa lepsie ako ho nosit hore dole, ale aj tak je to slabe. tiez len jedna poloha a stale kontrolujem maleho ci dycha.

kristiniatko
9. feb 2010

to cvicenie by veru aj mne bodlo. to je taky super pocit zacvicit si. len vecer ked pride piata hodina tak uz vobec nic nevladzem. este, ze byva mm doma, tak malej aj da jest a potom sa len prevalujeme v posielke. 😉

kristiniatko
9. feb 2010

no uz sme hore. 1 a 1/2 hod. nas standard. ale aj zato som rada! tak papa

mimi21
9. feb 2010

no ja na cvicenie chodim najcastejsie okolo 4, a fakt sa musim dat trochu dokopy, lebo o mesiac ideme na svadbu, bude to dost taka snobska zalezitost, tak nech sa tam necitim najhorsie 😅
vcera som si dala dietnu veceru, a o pol9 mm vytiahol biele rozky s maslo a medom, normalne to nejako nemam rada ale vcera som bola taka hladna ze by som aj klince pojedla...je to dost aj o strave a v tomot ja vobec nemam

boooze mm je na nakupe v hypernove a prvykrat mi volal, ze nemaju pur - no tak to by som sa pozrela, ta najbeznejsia vec na umyvanie riadu 😀 a teraz mi volal, ze nemoze kupit pomarance, lebo su velmi skarede... je chory, tak mam doma 2 deti 😅

mystery7
9. feb 2010

aj my sme uz hore, koncim pa pa
uvazujem nad cvicenim pilates

mimi21
9. feb 2010

no my este ani nespime 😅

mna velmi pilates nebavi, ja potrebujem nieco take zivsie, trosku sa vyblaznit a hlavu vycistit 😀

jamaat
9. feb 2010

mimi, šaty si si kúpila?

nikanika28
9. feb 2010

mimi.....to poznaaaaaaam .. 😀 😀 😀 😀

ludmilabb
9. feb 2010

ahojte, Sofia len rano vstane a uz je urevana...a tiez sa chce stavat a jaci pritom, na mna sa stvera a nevie co dalej, hracky ju nebavia uz som z nej na nervy ak sa mi teraz preberie skor lebo susedia vrtaju tak sa mam po chlebe aj horsie.

mimi my sme to spanie vyriesili tak ze mm odisiel do obyvacky, ale on tam spi od prichodu z porodnice a sam sa tak rozhodol a nech sa manzel vylieci

baby ja a cvicenie nehrozi, neviem ani kde, kedy a co...doba brusaky a drepy cvicit nebudem a so Sofiou si cvicim krize, jedine co mi ostava je pockat ked sa otepli a zacat chodit na dlhsie prechadzky ale to by slecinka nemohla spekulovat v kociku a v satke

mys aj u nas bolo strajkovanie s jedlom, vlastne uz len posanie v stolicke sa jej nepacilo a uz sa to viezlo teraz sa to zlepsilo tak som rada lebo ani prsnik ju cez den velmi nezaujima zato v noci sa ide bez neho zblaznit

nikanika28
9. feb 2010

baby, ja by som mala ist dnes do posilky.... 😕 😕 no uz teraz sa mi nechce 😅 , uvidime, ako to dopadne nakoniec 😀

mimi21
9. feb 2010

jamaat kupila, ale nie tie co som si vyhliadla na nete, ukazalo sa ze to bol sekac ale tieto saty boli nove...
aj tak mi boli velke
ale potom som kupila v Europe, obchod Zaira, taky maly, hned vedla KFC, velkost UNI 😀 takze ked schudnem mali by byt tiez dobre 😀 😀 😀 vzadu korzet je podsity gumickami, takze sa to prisposobi a taka kratka siroky sukna

luba142
9. feb 2010

ahojte baby uz som vas dlho necitala tak neviem co a ako ale chcem sa pochvalit Barborka uz sem tam aj po stvornozky lezie uz sa len neplazi a taka je zlata ale co ma najviac zamestnava teraz je jej vecne vyliezanie okolo vsetkeho uz sa zacina stavat opica, ked nieco vidi na sedacke alebo na stoliku a tak, driape sa za tym normalne si klakne a skusa sa postavit no uz katastrofa, ale aby sa sama posadila do ju ani nenapadne 😀 ,len zostane klacat pusti sa a sedi si akoze na nozkach obe ruky zamestnane hrackou a my soky v ociach ze kazdu chvilu spadne na nos 😀

emode
9. feb 2010

ahojte ...
ludka cakas ze sa tvoj mm vylieci zo spania v obyvacke ??? 😀

aj moj mm spaval tak do tretieho mesiaca v detskej ale potom som povedala, ze ak chce mat este zo mna manzelku nech sa vrati ku nam a spavame spolu na mm posteli sofiu si berieme k sebe ked sa 1x v noci zobudi co niekedy byva vtedy ked ideme my spat 😅

my sme uz obisli aj doktorku, hrdielko mame ciste, v noci mala len zvysenu teplotu 37,6 takze silna nadcha len musime riadne odsavat ...

ako casto odsavate? lebo mam pocit, ze len co vysajem, uz to ma znovu plne ...

mimi aj tak ta obdivujem ja celkovo rada sportujem len sa k tomu akosi neviem dokopat a vyhovoriek je kopec samozrejme

zuzkaprofant
9. feb 2010

cafte ja uz mam upratany cely dom makacka na dnes mam dost vonku sa nejde bo je tak sychrano na spanie akurat dobre

moj maly v noci soi so mnou na posteli ale cez den v postielke v noci sa i vvkuse budi ja uz som hotova vkuse je hladny cez den to jest nebude len vymysla vkusse v pohybe neposedi minutu 😀

mne by tiez trebalo cvicit ale rano som taka hotova a cely den ze ani silu nemam si doma pocvicit 😕

mystery7
9. feb 2010

my sme boli po obede na nakupe v tescu, maly mal hysak - asi mu bolo teplo. Cestou spat zaspal v kociku a tak som ho doma opatrne vyzliekla a dala do postielky. Som zvedava dokedy bude spat. ↲FB mi neide.↲

jamaat
9. feb 2010

Čafte.
U nás sa spí a uspáva vo veľkom. Emka spí a je u nás Ludka, tak sa snaží uspať Sofiu. No uvidíme, čo z toho bude. 🙂

emode, ani ja sa neviem donútiť k športovým výkonom. Ja som spavý človek a keďže ma Emka v noci pár krát zobudí, tak ja som nevyspatá a potom sa mi už nič nechce. No ale chodíme každý deň na prechádzky s Denym, tak to sa nám aspoň trochu ráta 🙂

nikanika28
9. feb 2010

Erika, Janka...ja som bola tiez sportovo zalozeny clovek...BOLA .... ale dnes nastane zvrat a idem do posilky 😕 😅 . Len ma akosi ide bolet hlava a to nem vyhovorka 😀 😀 Uz som si dala paralen, aby som bola fit 😀 . No a ak sa tu uz nahodou neobjavim, tak som zostala niekde pod strojom 😀 😀 😀

emode
9. feb 2010

nika boli casy ked som aj ja travila v posilke 4 vecery do tyzdna 😅 ... je to len o tom zaciatku a potom sa to uz rozbehne nehovoriac o tom, ze clovek ma viac energie ...

janka no co sofia nakoniec zaspala???

juska3
9. feb 2010

caute kocky, chcem sa vas opytat, tie co kojite a pijete kavu, pijete kofeinovu alebo bezkofeinovu?

ja som tak spolky sportovo zalozeny clovek, ja skor tanec ako niekde v posilke, to ma nebavi a uz som to tu pisala, ze by som rada chodila na zumbu, ale uz asi mesiac ma boli koleno a minuly piatok som bola u doktora, tak mi povedal, ze aj zdraveho cloveka musi nieco boliet, tak som bola vybavena 😒 ....no len to koleno zacalo aj opuchat a teraz ho mam ako dve kolena, takze mozem ist znova k doktorovi a hadam uz teraz, ked je to aj okom viditelne, tak mi nieco bude 😖

mimi21
9. feb 2010

juska ja pijem kofeinovu, capuccino alebo latte, alebo len nescu s mliekom, taku slabsiu, ale kofeinovu

ani mna normalna posilka nebavi ja radsej aerobik 😉

mirka_mt
9. feb 2010

Ahojte 😉
Mohli by ste mi odpísať, prosím, do témy o stretnutí? Vdaka

jamaat
9. feb 2010

emode, zaspala. Nespala dlho a zobudila sa umrachtaná, ale potom to aj s Emkou rozchodili. Aj vy by ste nás už mohli prísť pozrieť. 🙂 ......A na tých boardoch ste boli?

Kávu ja nepijem vôbec, nechutí mi.

monkap
autor
9. feb 2010

ja kavu tiez nepijem 😝

mirka_mt
9. feb 2010

Ani ja som kávu nikdy nepila. Inak si zriedka dám capuccino.

mimi21
9. feb 2010

baby poraddte, mam jednu aukciu na tenisky a pisala mi jedna baba ze ma o ne vazny zaujem, ale net ma len v praci, tak sa boji aby jej neusli - teda mam jej ich predat a aukciu zrusit...ale mne je to blbe pre tie ostatne co uz drazia...co mam robit???