Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
7. apr 2010

babyyyy, mam streeees .... dnes mam take spinenie, s mm sme sexovali presne na plodne dni a je to cca 3 dni a presne taketo som mala par dni potom ako som otehotnela s Ninou ...jaaaaaaaaaaaaaj, pomoooooooooooooc
dufam, ze zbytocny poplach

sssimi
7. apr 2010

Mimi aj ja mám strééés... Pichá ma v bruchu už 2 dni ako keď sa mi maternica naťahovala... Práve som sa o tom s mm rozprávala. No by ma švaclo, lebo on si robil srandičky, že na narodeniny chce spraviť súrodenca pre Sárku. Budúci týždeň bude mať 31... 😖

ladywitch26
7. apr 2010

mimi, no vsak v tom "najhorsom" pripade ta privitam do klubu 😉 😀 😀

ladywitch26
7. apr 2010

ooo, nejako zhurta ste to clenstvo v klube zobrali....najskor dlho nic, a teraz viacere adeptky.... 😀 😀

jamaat
7. apr 2010

TAk ja stres nemám, lebo ani nemám z čoho otehotnieť a ani som ešte stále krámy nemala. 😅

sssimi
7. apr 2010

Lady nestraš 😀 To vieš prišla jar takže milujte sa a množte sa 😀 , ale dúfam, že to mám len predkrámové bolenie. No mám ešte jeden syndróm. Ja neznášam zemiakový šalát a keď som čakala Sárku, tak mi začal chutiť. Od vtedy sme ho mali len na Vianoce a dala som si len trošku-moc mi nešiel a teraz?... Neviem sa ho dožrať. Mamina robila teraz na sviatky a ja som ho jedla na raňajky, na obed aj na večeru... Ešte aj teraz mi sliny tečú, ale už neni ☹ .... Takže len tajne dúfam, že sa mi zmenili chute po tehotenstve.

No a dnes som bola na tej kozmetike. Dobre bolo. Aj mihalnice som si dala napustiť.

Ludka moja krpatá papá skoro pernamentne. Viem že to nie je práve to najlepšie, ale inak by sme sa nikto nenajedli. Ona papa so všetkými, ale šak chcem aby aj pribrala.

sssimi
7. apr 2010

Jamat tak práve ja by som mala z čoho a krámy som mala prvé minulí meiac. Teraz čakám na ďalšie okolo 10teho.

ladywitch26
7. apr 2010

simi, a vsak ja by som uz aj privitala nejaku kamosku do klubu, sama sa tam nudim 😀 😀

inak o tej kozmetike snivam aj ja, lebo ksicht mam horsi ako v puberte teraz. no co, aspon aj bez sona viem, ze to bude dalsia baba. ale na dovolenke sa asi zastavim aj u kadernicky aj u kozmeticky.

stanka papa tak 7x denne, z toho 3x mlieko. ale keby bolo po nej, tak zuje cosi permanentne. ale dnes tomu jedlu bohvieco neublizila.teraz poobede mlieko skoro vobec nechcela, ak mi nejakych 30ml vypila, tak to je moc. ale zasa stale jej tecie z nosa, tak asi ma toho aj brusko plne.dufam, ze jej to prejde, lebo ju to aj vonku strasne taha, ale nechcem ju velmi brat do zimy.

mimi21
7. apr 2010

tak u nas sa uz spi
idem trochu spratat ten vybuch hraciek, casopisov, podloziek pod pohare, kremov a podobnych blbosti, co tu ostali po Ninke
mm je na fuciku a ja si pojdem dojest svoj zeleninkovy salat a nalajem si fajne biele vinko co segra priniesla

ladywitch26
7. apr 2010

mimi, teraz ma napadlo, ze v poslednom case len vinko upijas... mne sa podarilo otehotniet, ked som bacardi upijala.... 😀 😀 tak teraz neviem, nechcem predpovedat, ale ozaj by sa mi sikla uz nejaka spolocnost 😀

stanka chodi teraz spavat okolo deviatej, ale dnes asi zalomi vcassie. doobeda potiahla neuveritelnych dve a pol hodiny, ale poobede nic, takze uvidime.

mimi21
7. apr 2010

no lady, ved uvidime ako sa to nakoniec vykrystalizuje 😅
ked som to povedala mm, tak ten na to, ze aspon bude mat Ninka braceka a ona sa zacala smiat 🙂

ale no tak snad je to len plany poplach, boli ma aj brucho ako pred kramamy ale tie maju dojst az o nejakych 10dni

kvetinkaaa
7. apr 2010

čaute baby no preberate tu tehulkovanie, neviem či si ma pamatate ak hej, tak Lady-nie si v tom sama neboj 😀 😝 ale ja som este málo preto to nemam ani v pase. cca 9tt.
Som zbadala na hlavnej stranke prispevok od mimi a som hned pochopila ze preberate tehulovanie 😅

iinuska
7. apr 2010

ahojte

no co to tu ja citam? 😀

mimi, pezinske? Tak na nase 😀

iinuska
7. apr 2010

kvetinkaa, gratulujem 🙂

mimi21
7. apr 2010

kvetinkaaa, jasne ze si ta pamatame 😉
gratulkooooooo 🙂
tak za chvilu mozme zalozit temu majovky 2009 opat tehulkuju 😀

ladywitch26
7. apr 2010

kvetinka, jasne, ze pamatame.... tak vitaj v klube, tehule, sup sup, snazte sa, nech nas je zasa aspon tolko, ako v maji 😀 😀

kvetinkaaa
7. apr 2010

Diky baby. No veru mali by ste sa pridat 😉 Ale samozrejme ako sa kto na to cíti.
Ja som mala počkat na Danku (DM1) len neviem kde nastala chyba, asi moj MM nepočkal 😅

a čo mate inak nove? ako sa maju deťurence?

kvetinkaaa
7. apr 2010

Lady moc som tu nečitala, ty grckas aj teraz? ja som pri Miške stále prvé mesiace a teraz som vobec, klop klop. Nie je kedy pri malej 🙂

mimi21
7. apr 2010

inak som tak nad tym rozmyslala, ze o kolko su to mensie pociatocne vydavky na druhe dieta, ked uz nejaky zaklad je od prveho dietata, su to mozno malickosti ale tych je milion, takze je to celkom dost...

kvetinkaaa tak sup sup zmenit udaje v pase 😉

ladywitch26
7. apr 2010

kvetinka, no ja mam to iste ako pri stanke. aj to som zacala od 10tt grcat a skoncilo to nejako okolo 24tt. a teraz to iste, kazde rano obsah zaludka vonku a nonstop ma natahovalo, ale posledny tyzden sa to uz lepsi, uz mi je zle len vecer, a cez den ako kedy, niekedy cely den, ale niektore dni uz skoro vobec. takze do maja to zasa vidim tak, ze to konecne skonci

kvetinkaaa
7. apr 2010

mimi ja to beriem tak ze mame skoro vsetko, velke polozky mame neutralne farby (nie je ruzovy kočiar, pavuk, trojkolka....) takze v tom nevidim problem, akurat oblečko je dost ruzove ale aj neutrálne mame, niečo by sme tak či tak dokupovali lebo nechcem aby malo druhe mimi vsetko obnosené. to som pisala ak by to bol chlapček v brusku.
akurat sme pozerali take pridavne zariadenie ku kočiku na koliesku pre Mišku a stoji to cca do 5 000 czk.

kvetinkaaa
7. apr 2010

to kamoska ma teraz škrt, ma o dva mesiace starsiu odomna, je tak tehu skoro ako ja a dnes jej povedali ze to budu dvojky.. 😎

ladywitch26
7. apr 2010

kveti, no tak to mna plasila doktorka, ze ked to je do pol roka po prvom, tak je vyssia sanca, ze to budu dvojicky. nastastie som si po sone mohla vydychnut.

a tiez okrem plienok asi nic nebudem pre druhe kupovat. stanka bude spavat chvilu v cestovnej postielke, len jej dobry matrac kupim do nej a po par mesiacoch pojde do vlastnej izbicky na velku postel. a vela veci mame sice ruzovych, aj choditko, co kupovala segra, ale podla priznakov myslim, ze aj toto druhe bude baba, takze farba nebude vadit.

ladywitch26
7. apr 2010

co som pisala,ze mala chodi spat o deviatej? tak dnes zalomila o siedmej. tak som zvedava, ci uz nadobro, alebo sa este zobudi. lebo vonku bude este dobre dve hodky vidno, takze nebude mat tmu, tak ak sa preberie, vstane. ale asi to aj bude dobre, lebo za cely den mi vypila len tri deci tekutin, co je fakt malo.a za nic na svete do nej nemozem viac dostat. ani flasou, ani slamkou ani lyzickou 😖

mimi21
7. apr 2010

no mne je Nina schopny vypit aj pol litra caju...ona ho pije kym jej ho nezoberiem

mimi21
7. apr 2010

a kojim len rano, doobedu, vecer a v noci

iinuska
7. apr 2010

no, aj Adamko chodi spavat po svetle, hlavne, ze mu cestou do postielky rozpravam, ako vsetky deticky idu spinkat, vsetky vtaciky uz spinkaju, atd. a vtaciky si este veselo cvirikali 😀

ladywitch26
7. apr 2010

inus, tak ja by som s vtacikmi nepochodila u nas, my mame 20m od domu les, kde je asi 50 hniezd vran a tie nevedia drzat zobaky ani o polnoci. ale my sme si uz zvykli 😀

mimi, no tak to u nas nehrozi. s jedlom nema ziadny problem, aj teraz mi zdlabla dva cele krajce chleba s maslom, ale caj alebo mlieko, tak to je problem u nas.

ladywitch26
7. apr 2010

no tak som to asi zakrikla, uz je hore....cosi vyse pol hodinky spala, tak teraz neviem, o ktorej budeme dnes ukladat na noc...dufam,ze pred desiatou

iinuska
7. apr 2010

aj Adamko sa pred chvilkou prebral, bola som za nim, lezal na chrbatiku, podala som mu plienku, otocil sa na bok a zaspinkal.Tak dufam, ze aspon 2 hodinky vydrzi