Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkad
9. jún 2010

ahojte kocky,

rybca dakujem za info...ty si kojila pri pristavani ?
pytala som sa dnes pediatricky a povedala, ze by som mohla s malym ist, ale treba davat pozor na slnko a na tu ich vodu, aby srajda nebola, dufam, ze ho dostatocne ochranim a neznicim pri cestovani 😖 😖 uz som volala aj do cestovky, cize mi dnes daju vediet, co a ako, som zvedava co vsetko ma teraz caka 😖 😖 😖

rybca
9. jún 2010

zuzka, ja som vobec napriamo nekojila, ale v septembri som dala flasu pri pristavani a v novembri mi nechcel nic, ale ani sa netvaril, ze by mu nieco bolo, ale mozno stacilo, ze som sa mu nazila na striedacku pchat flasu a cumel, takze aj tak preglgal viac

jamaat
9. jún 2010

Ženy, tak tomuto ja nerozumiem!!! http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2189436
Keď som dala tieto tenisky do aukcie s tým, že sú normálne veľkosti, tak sa vydražili za 11eur. Teraz som sa ich potrebovala zbaviť a že jaká bitka?!! Jediné vysvetlenie je, že vyslovene potrebujú pravú topánku väčšiu 🙂

jamaat
9. jún 2010

SOM V ŠOKU!!! 😅

martinaxyz
9. jún 2010

@jamaat- aspoň vieš, že nie všetci majú rovnaké chodidlá 😉

jamaat
9. jún 2010

No neviem, či nebudem objednávať dvojo rôzne veľkosti a potom ich navzájom povymieňam 😀

rybca
9. jún 2010

jamaat - no tak za exkluzivitu sa vzdy dava viac..🙂)))))

ladywitch26
9. jún 2010

akurat som dosla na obednu prestavku, a muz bol s malou v materskom centre. je tam jedno dievca, co terorizuje ostatnych. zakazdym niekoho kopne alebo vyplieska. a to uz take 3-4rocne, a matka si to proste nevsima. aj dnes kopla jedneho chlapceka zozadu, pravdepodobne sa trafila na najcitlivejsie miesto, lebo ten vraj rucal ako divy, ale mater nic, ani len nenapomenula to dievca. a ziadne z deti jej to nevrati, vsetky sa jej boja.no lenze dnes si vybrala zlu obet. postavila sa pred stanku a sotila do nej.stanka ze spravila dva kroky dozadu,pozrela na muza, on jej len kyvol, ze moze, tak do nej sotila tiez a este ju aj dobre mierenou ranou plesla po hube. no som na nu normalne hrda 😎 😀 to dievcisko zacalo jacat a potom sa jej uz vyhybalo. ale ked sla zaparat do dalsich, tak stanka v momente pribehla ku nim.

jamaat
9. jún 2010

lady, hehe, poriadno slovenskô dievča je to! 😀

martinaxyz
9. jún 2010

lady- šikulka malá...nedá sa...

zuzkad
9. jún 2010

lady 😀 😀 zasluizila si ...podla toho ako pises 😠 😠

tak ja mam aj plavky uz kupene a aj plazove tielko, aby som ten moj hrozny pupek neukazovala 😝 😝 uz len lzacat konat 😀 😀

sssimi
9. jún 2010

Lady Stanka je proste naj 😀 😀 😀 Nemá chybu 😀 😀 😀

sssimi
9. jún 2010

Jamat pekne sa ti to vyšplhalo

rybca
9. jún 2010

Lady - super ditko...🙂 to si asi dala darcek k meninam...🙂))

juska3
9. jún 2010

lady 😀 😀 ...Stanka sa v zivote nestrati a vsetko najlepsie Stanke k meninam! 🙂

iinuska
9. jún 2010

lady, Stanke vsetko naj k meninkam🙂

ladywitch26
9. jún 2010

jamaat, hej, slovenske dievca, na haluskach odchovane. 😀 vcera sme mali a chodila vypytovat stale odo mna.ja som mala so syrokremom, tak som jej davala a chutili jej 😀

inak diky za gratulacie. bezim zasa do roboty, uz mam po prestavke.ale aspon to rychlo uteka, vela roboty mame. horsie by bolo, keby bola nuda, to sa vtedy vlecuuuu tie hodiny

monkap
autor
9. jún 2010

ahojte, davate niektora drobcovi tabletky - fluor ako prevenciu zubneho kazu? dr. to lenke predpisala, pri patkovi som nic take nedavala ... 😝 (natrium fluoratum od slovakofarma)

rybca
9. jún 2010

Ahojte, poradte, myslite ze mozem ocakavat nieco zo situacie, ze Lackova exmanzelka bola po 6tich rokoch na navsteve u Lackovych rodicov? Svokra ju mala rada ako dceru. Neviem co si mam o tom mysliet. A aj Lackovi zacala vypisovat.

jamaat
9. jún 2010

rybca, na tvojom mieste by som radšej očakávala 🙂

mimi21
9. jún 2010

ahojte
tak uz mam v ociach sosovky, normalne nezvyk, ze nemam okuliare 😅

jamaat tak s tymi teniskami ine sci fi, ja som ich tiez mala a nesli nejako na dracku 😕

rybca no o zdvorilostnu navstevu asi neslo 😒 my zenske vieme byt poriadne potvory ked ide o chlapa 🤐

iinuska
9. jún 2010

monka, nic take malemu nedavam, ani som o tom nepocula

mimi21
9. jún 2010

monka a to aka dr jej to predpisala? pediatricka alebo zubarka?
baby a ako vy cistite detvakom zubky?

rybca
9. jún 2010

jamaat, mimi, cak to, a ked svokra nas snazila rozdelit, lebo chcela aby sa dali znovu dokopy a to tam ex ani nebola, bojim sa co bude teraz, ked tam bola, jedina utecha je to, ze Lacko ani nepripusta, ze by sa dali znovu dokopy, ale zivotne scenare su rozne a ja som taka, ze sa trapim len pre predstavy, skutocne sa uz teraz bojim

rybca
9. jún 2010

mimi - my normal, kefka pasta, tu maju take vekovo ohranicene a jedna je od 0 rokov

monkap
autor
9. jún 2010

mimi: pediatricka ... ja som to tiez este nepocula 😕 tak preto sa pytam .....

mimi21
9. jún 2010

rybca chapem, lebo aj ja mam bujnu fantaziu a potom riesim somariny a zbytocne sa trapim, takze presne viem ako sa citis...
no ja som zatial v takejto situacii nebola, takze ti asi moc neporadim
ale ex je na slovensku a vy ste v holandsku, takze pravdepodobnost ze by sa stretli je asi mala, ci???

no ja zatial bez pasty cistim, resp. hryzieme kefku 😅

mimi21
9. jún 2010

baby precitajte si posledny prispevok,. tak kocka mi pisala IP, ze sem uz nic konkretne nenapise, asi ju niekto z nemocky kontaktoval, lebo viem, ze sestricky to do tej temy chodili citat
inac stalo sa to, ze za poslednych par dni dvom detickam vo ZV porodnici porezali pri cisarskom tvaricku ale zas neviem za akych okolnosti to bolo
teda to jedno viem, lebo je to kamoska a tam uz islo fakt do tuheho... 😒

https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/porodnica-zvolen/

rybca
9. jún 2010

mimi - keby bola na SK, ale v Nemecku robi doktorku, a to je blizsie ako SK, skoro ako z BA do BB, mozno aj blizsie, ale nech sa len skusi tu ukazat

iinuska
9. jún 2010

my este nespime, pred chvilkou sme prisli domov, boli sme s trojkolkou trosku vonku, ked uz nebola taka horucava 😎
mimi, sestricky chodia citat do tychto tem, to viem aj ja