Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dm1
10. jún 2010

zdravim! my sme mali dnes stretko s babami z MK dubnicankami strasne horko bolo na ihrisku ale prezili sme to 😝 . maly uz spi co je po dlhej dobe takto skoro ale zase spal dnes za cely den len 30 min. tak sa nedivim

jamaat za 238 EUR? to bude asi preklep nie? za taku cenu by som tam hned sla!

iinuska
10. jún 2010

ahojte, u nas sa uz tiez spinka, Adamko bol hore od 13. No a uz druhy vecer bez placu 😔

jamaat
10. jún 2010

@dm1 veď si pozri ten link, čo dala mimi.

U nás sa nebúva, len obžúva keks 🙂

iinuska
10. jún 2010

jamaat, no po 4 hodinach spanku, ani sa necudujem 🙂

zuzkad
10. jún 2010

ahojte 🙂 🙂
jamaat co si malej primiesala do mliecka ?? 😀 😀 4 hodinz mi spaval ako 3 mesacny 😅 😅
mne tak skoro spat nebude, lebo tu beha a pozera pri tom TV a vobec nedava na javo, zeby bol unaveny...zato je spotenyyy ...sprcha to isti 😉
chuda beha po byte len v plienke a tielku a sandalkoch a aj tak sa poti 😝 😝 ale to aj my 😝 😝 😝 😝 😝 teraz dojedol plny tanier rozmixovanej brokolice, som zvedava ci bude este mlieko na noc, ale aspon troska si isto cucne.

Volala som dnes na Bratislavske letisko a pytala som sa na vselijake info..cize mlieko aj caj mozem mat aj viac, len ma mozu poziadat aby som si odpila z toho. Golfac tiez mozem mat pri sebe, len kocik keby som mala musela by som ho odovzdat dole na checkine ako batozinu..golfac sa berie ako pomocka pre dieta a to az po lietadlo mozem mat. miesto sa nepocita na maleho, cize mala by som mat do 15kg kufor, ale kedze asi poletime Tunisackou leteckou spol. a na Sk nemaju zastupitelstvo nik nebude odo mna vyberat za kg na vyse 😝 😝 len aby...inak je za kazde kg na viac...7-10€ doplatok 😕 😕 tak dufam, ze to nebude potrebne.

Mamina je uz dnes na tom lepsie, len zase jej zaviedli nejaku infuzku, ktora jej vcera narobila neplechu, dufam, ze zas nebude mat zlu reakciu ☹ ☹

Kupila som malemu take homeopatika na nevolnost pri cestovani pre maleho ...keby nieco, mozno si dam aj ja na ukludnenie 😅 😅

jamaat
10. jún 2010

@iinuska Už spinká. Horšie je, že má nejaký nos zapchatý.

@zuzkad Očkovať som ju dala, preto tak dlho spala.

iinuska
10. jún 2010

no a ja som maleho prechvalila, uz place, isiel k nemu Peto

nikanika28
10. jún 2010

cafte, tak dnesny den bol katastrofalny.... klarka vrieskala cele poobedie a zaspala nakoniec az o stvrtej 😒 . Vecer mala teplotu 38,7 zase ☹ ..doteraz plakala v postielke, stokrat som za nou bola asi 🤐 .
A musim ist tortu dorobit...nechce sa mi ani trochu 😝

iinuska
10. jún 2010

nika a co trapi Klarku? Zubky?

jamaat
10. jún 2010

No neviem, či nie je nejaký bacil zase vo vzduchu. Aj ludkina Sofia je soplavá.

nikanika28
10. jún 2010

inuska, no neviem ☹ ... nezda sa mi, ze by sa jej tlacil ten siesty ... Tak ale mozne je vsetko. Po panadole jej docela rychlo klesla horucka a teraz uz spinka. Lukasko je nestastny ze je Klaraka chora, povedal, ze keby bol radsej chory on 😨 . No dnes mam nejaku depku 😖

dm1
10. jún 2010

jamaat ako kukam tak kukam stale v tom linku od mimi vidim vyssie ceny 😨 . asi sa mi uz z toho tepla pred ocami zahmlieva 😀

iinuska
10. jún 2010

nika, no ten Lukasko je zlaty. A coze ? Depku? Ten vyraz nemam rada 😨

tak vsetkym detickam prajem, aby boli co najrychlejsie v poriadku

juska3
10. jún 2010

skore uzdravenie detickam

jamaat, Alex spal takto dobre minuly tyzden po Terchovej asi tri dni, som nechapala. A pozerala som ten link od mimi a ja tu cenu 238 e marne hladam

baby, ked cestujete dlhsie autom, potia sa vam deti v autosedacke? lebo Alex ma cely chrbat mokry, to bude asi na prd sedacka, a to je aj klima pustena....a este jedna otazka, ked maju jedy, teda ak maju, tak len placu od zlosti alebo hryzu? lebo Alex zahryzne do vsetkeho co je po ruke 😵

ludmilabb
10. jún 2010

ahojte, Sofia chytila sopel, nas prvy no raz to muselo prist, furt jej trci sviecka zatial len z jednej nosnej dierky, kojila som ju v pohode, dychala bez problemov len to uspavanie je biedne, zaciatok ukladanie o deviatej, prehadzuje sa horuco mame v spalni 24 stupnov ani vak som jej nedavala, nie je ani prikryta ked som ju videla ako spi na posteli v polohe z ktorej sa moze prebrat lebo nie je zvyknuta spavat na boku tak som to riskla a prehodila ju do postielky, sice sa mi trosku prebrala ale uvidime inak ona sa mrvi ked zisti ze ma tycky okolo seba hned revci a je po spanku, holt nie je zvyknuta spat v postielke 😒
nika no take vresky su aj u nas mometalne na dennom poriadku furt si vydobija pozornost 😝

rybca
10. jún 2010

jamaat - po tomto poslednom ockovani aj nas Mato mal problem - horucku, predchadzajuce ockovania nebol ziadny problem

jamaat
10. jún 2010

dm, juska, nedávajte si kalkuláciu, ale kliknite na záložku Termíny a ceny.

dm1
10. jún 2010

jani no konecne ma osvietilo 😀 . ja som tam pozerala len som si to nevsimla lebo je to uz preskrtnute ako vypredane. tak super cena! ticho zavidim 🤐

a ozaj jamaat ako si sa nakoniec dohodla s tymi drazitelkami?

jamaat
10. jún 2010

@dm1 ešte som sa nedohodla, čakám na odpovede. Ale viac bolo tých, čo to pochopili správne. Len potrebujem zistiť, ktorá je najvyššia ponuka.

zuzkad
10. jún 2010

tu je nejake ticho 😕 😕 co uspavate deticky ??

inak ako citam, nie som jedina, co mala dnes nespave dieta...maly moj nechcel vobec spinkat poobede, az okolo pol stvrtej zaspal 😕 😕 aj to nie na dlho...
teraz tiez spekuloval, potom si ho zobrala svokra, lebo ja som strasne unavena 😝 😝 nevladzem uz...a konecne zaspinkal, mozno maly zo mna citi nepokoj a potom ani on nemoze spat 😖 😖
dnes ked som sa s nim mojkala tak som sa zadivala na neho a prislo mi, ako ho veeeelmi nadovsetko lubim a nedopustila by som, aby sa mu nieco stalo, dufam, ze budem dostatocne opatrna na dovolenke a vsetko bude v poriadku 😝 😝

juska3
10. jún 2010

jamaat, nasla som to az po tvojom osvieteni, super cena, tomu sa hovori stastie najst taku dovolenku

zuzi, netrap sa uz tolko kvoli tej dovolenke, ked budes cely tyzden takto zmyslat, tak si pokazis dovolenku, tes sa....ked som bola v anglicku, tak som sla s rodinou na dovolenku do Grecka, maju troch chalanov a najmladsi vtedy nemal ani rok, a z Londyna trval let tiez dve hodiny, tam som s nimi neletela, letela som inym lietadlom, ale naspat sme sli vsetci spolu a taky ramus sme tam robili, lenze anglicania, nad nich nie je, si z toho figu borovu nieco robili, maly to uplne v pohode prezil, takisto aj dovolenku

ladywitch26
10. jún 2010

no ako pozeram, tak viacere mame detuchy chore. stanke uz ta nadcha dnes nastastie ustupila, zuby si dali asi pauzu, lebo uz aj stolicu mala normalnu. aspon sa jej ritula zahoji, lebo az take vriedky mala. ☹ a my s muzom sme tiez chori, obidvaja soplime, hrdlo nas boli, tak sa liecime. ja akurat bioparoxom. esteze mam zajtra volno, tak sa dam hadam nejako dokopy. v sobotu idem zasa na cely den do prace, nema kto robit, lebo tomu kolegovi zomrela mama dnes. keby som nebola tehu, tak si svacnem zo dva coldrexy a v pohode by som vydrzala, ale takto som ako chodiaca mrtvola len. dala som si aspon kavu, trochu kofeinu nech ma udrzi na nohach. dufam, ze to maleho nenabudi tak, ze bude kopat celu noc. lebo v poslednej dobe je celucky den uplne kludny, ani neviem, ze som tehu, ale akonahle sa dam do vodorovnej polohy, tak to berie ako pokyn, ze moze zacat kopat.

juska3
10. jún 2010

lady, a nevolnosti uz ustupili?

ladywitch26
10. jún 2010

juska, no este obcas rano ma ponapina, ked mam prazdny zaludok, ale uz je to tak 1-2x do tyzdna a cez den mi uz nie je zle, tak pohoda.

sssimi
10. jún 2010

Ahojte. Sledujem, že vás ide dosť po dovolenkách... My pôjdeme možno v nedeľu k babke - 16km od nás 😀 Ale keďže nikam nejdeme tak ,ak spravím bakalára, tak budem mať rozmazlovací týždeň-kozmetička, kaderníčka, pedikérka, solárko.... A možno vybehneme na kúpalisko 😀 Už nech mám poooo. Ja by som ta šla aj teraz odpovedať!!!

ladywitch26
10. jún 2010

simi, no vsetky sa hrnu k moru dovolenkovat, len my sa hrabeme na uprsane slovensko 😀 😀 a za taku cenu, co by som si dva tyzdne v sezone mohla kanarske ostrovy all inclusive uzit

zuzkad
10. jún 2010

juska ja si sama hovorim, ze takto sa zmagorim ked budem vyplasena z tej dovolenky...je to asi pre vsetky okolnosti, ktore sa za posledny mesiac udiali, same negativne veci ☹ ☹ tak asi preto taka obava, ale mas pravdu, ked som sa uz na to dala, musim sa tesit a uzit s dovcu ako sa da, samozrejme aj Nicolasko nech si plne uzije slniecko, more, piesok 😉 😉

ladyyyyy prosiiim ked budes mat chvilku pozries mi ten nas datum odletu 18.6. ?? ci je to dobry den ?? 😉 😉 nezabudnem si dat cervenu snurocku na ruku a hlavne malemu 😅 😅

sssimi tak uz aby si to mala za sebou 😉 😉 zvladnes to raz dva a potom si to uziiiiivaj 😉 😉 😉

juska3
10. jún 2010

lady, aj si nieco pribrala od zaciatku tehu? asi ani nie, ked si mala tolke problemy udrzat nieco v sebe

sssimi, aj my ideme k babke na vikend

jamaat
10. jún 2010

lady, a čo vlastne zaratávaš do ceny dovolenky na Slovensku??

ladywitch26
10. jún 2010

zuzka, no neviem, nie ze sa zacnes plasit, datum je narocny, jednoduche to nebude, ale zasa hned dalsie dni budu super. je to vsetko v 9kach, co je narocne cislo na psychiku. ale zasa nic nezvladnutelne, len ti to da zabrat.