Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
17. jún 2010

martina, podla mna je nejaky virus vo vzduchu. stanka si to zo sr doniesla a doteraz ju to drzi. aj nas nakazila.

my sme este vcera vecer kompletne prestahovali dve izby a kvoli pocitacu premiestnili obyvacku.nedociahli mi kable od linky, tak sme museli premiestnit gauc na opacnu stranu.no a ak by muzovi vysla zajtra ta robota, tak hadam do pondelku zozeniem niekde aupair. 😒

iinuska
17. jún 2010

martina, to pozname, Adamko bol takto v marci, tiez sa to tahalo, ked som si myslela, ze uz je dobre, tak este zachripol.

iinuska
17. jún 2010

no a to ochladenie k tomu nejako moc nepomoze 😒

lady, tak ste ako v novom 😅

ladywitch26
17. jún 2010

inus, no sa tak aj citim 😀 jedina spalna a kuchyna zostali bez zmeny, ale spalnu to caka coskoro, lebo tam budem tiez musiet jednu skrinu vyhodit na chodbu a namiesto nej dat druhu postielku. a v kuchyni len mensie upravy spravime. ale ze v ramci "syndromu hniezdenia" je to v poriadku 😀

martinaxyz
17. jún 2010

lady- škoda, že ešte nevymysleli dvojposchodovú postielku 😀 😀 😀 😀

ladywitch26
17. jún 2010

martina,paaani a to by nebol zly napad zacat vyrabat 😀 😀 aj ked to budeme len pol roka, potom drobcov naraz presunieme do detskej. stanku na velku postel a maleho do postielky. ta mu bude este do dvoch rokov dobra a potom kupime taku mensiu poschodovu postel. uz som obzerala v katalogu. 🙂

jamaat
17. jún 2010

Ahojte. My sme boli na nákupoch, kúpila som si dvoje gate v Takku. A zobrala som si na skúšanie veľkosti 36 a 38...hmm....ešte aj 36-ka mi bola veľká. Tak ja neviem, necítim sa až tak chudo. No ale 34-ky som si nakoniec kúpila. Teda riflové gate som ani neskúsila 34, iba 36, už sa mi nechcelo tretí krát prezliekať, tak dúfam, že mi budú dobré. Emka teraz spí a poobede sa pôjdeme prejsť do prírody, keď je aspoň na jeden deň pekne. No bodaj by neboli ľudia chorí, keď z 35-stupňových horúčav to vzápätí klesne na 18 a dážď.

mystery7
17. jún 2010

ahojky
Mne je uz lepsie. Vcera som maleho uspavala hodinu, nechcel spat. Tak ma mm vymenil a ja som sa chcela ist osprchnut, lebo som sa cely den potila. Ked som odisla maly chytil take nervy, total hysak. Po 15m som sa vratila, hned sa ukludnil, zaspal. Tak som pri nom zaspala aj ja. Ked som sa v noci zobudila, spal s nami uz aj mm. Tak som sa aspon fajne vyspala. Rano som vstala oddychnuta, bez potenia, bez slabosti. Vecer som si davala j ten kapustny list.
Tvarohom by som sa mala cela ponatierat😉

Dnes je tu nadherne, boli sme vonku 2 hodiny.

ladywitch26
17. jún 2010

jamaat, jaaaj, kde su tie casy, ked som aj ja nosila 36ku.... 😀 teraz som kupovala gate na seba, ze hadam 40ka a houby, musela som 42ku pytat. ale snad sa dam nejako dokopy po porode. gate este ako tak navleciem, ale bluzky uz sotva 36ky. sa mi nejako rebra rozsirili, uz mam problem zapnut a kvoli tuku to nie je.proste kosti nepustia.

inak ozvala sa mi brazilcanka z agentury, ze maju aupairky, ale len so slabou anglinou, lebo ze tie,co maju dobru anglinu chcu vsetky zostat v dubline.no tapy, keby vedeli, ze dublin je spinava diera oproti juhu irska, kde je aj teplejsie pocasie, prsi tu 2x menej ako v dubline, ludia su tu milsi, mame tu krasne plaze, lesy a neviem co este, tak sa vykaslu na cely dublin. tak mam teraz zasa dilemu, ci zobrat nejaku a dorozumievat sa posunkami, alebo ju rovno miesto anglictiny ucit po slovensky...

jamaat
17. jún 2010

No tak tým tvarohom by som sa mala aj ja kompletne natrieť. Prisámbohu, že mám pokožku ako 50-ročná žena. Suchú a škvrnavú 😒 .........tajne dúfam, že keď sa to nezlepšilo po pôrode, tak ešte keď dokojím. Aspoň trochu nech sa to zlepší! Nechcem byť korytnačkaaaaa! ☹

jamaat
17. jún 2010

lady a medzi tými so slabou anglinou nie sú nejaké slovenky? 🙂

ladywitch26
17. jún 2010

jamaat, no praveze nie, toto bola cisto brazilska agentura. slovenky su fajnove, oni ti len tak makat nepojdu. skor ozaj tu brazilku zozeniem a este sa za 100e tyzdenne aj potrha, pre nich su to tazke prachy.

jamaat
17. jún 2010

Veď na 2 týždne to nejako zvládnete aj s brazílčankou, nie? A potom prípade niekoho zoženieš, aspoň čas získaš.

ladywitch26
17. jún 2010

jamaat, no ale co poviem po dvoch tyzdnoch brazilcanke, ze adios? zasa ju nemozem len tak vylozit s kuframi na ulicu...kedysi som bola tiez aupair, tak jej take svinstvo nespravim

kosska3003
17. jún 2010

ahojte chcem vediet co chodite na plavanie a fotili ste pod vodou mate niake specialne fotaky alebo sa da kupit niaky jednorazovy ak hej kolko stoji a kde ho kupim dakujem

jamaat
17. jún 2010

@kosska3003 Dajú sa kúpiť jednorazové, trebárs aj v Tescu, Nay...

@ladywitch26 No myslela som, že keď nemáš isté, že bude mať Stano robotu na viac ako 2 týždne, že aj aupairku berieš predbežne len dočasne.

ladywitch26
17. jún 2010

jamaat, ved hej, len je ine, ked ta brazilcanka zaplati za flek,co jej zohnala ta agentura a po dvoch tyzdnoch zisti, ze je to len nakratko a bude bez prachov. to radsej uz nejaku babu zo sr zozeniem, kupim jej letenky, dam jej 100ku na tyzden a ked ju aj poslem potom domov, nic nestrati, len dva tyzdne volneho casu

mystery7
17. jún 2010

moj brat ked isiel na dovcu kupil si jednorazovy fotak v lidli. Bola to nejaka letna akcia.
Lady tak ju ucte rovno po slovensky. Povedz v agenture ze potrebujes niekoho na 2tt, mozno to niektorej bude vyhovovat.
Jamaat ja mam este na tvari flaky z tej tehotenskej masky, som zvedava kedy to zmizne a ci vobec...

mystery7
17. jún 2010

kocky, kde ste??? Mirko mi spi 2 hodiny (neuveritelne) 😀
Aspon si pozeram maily a FB 😉

juska3
17. jún 2010

mne sa zase zhorsil ekzem po porode, uz si nepamatam ci aj cez tehotenstvo, a slnko vyslo a ja som tajne dufala, ze aj flaky zmiznu a figu, az teraz sa to polepsilo v nedelu, ked ma opalilo v bazene, predtym ako som otehotnela sa mi kazdu zimu objavili suche flaky od ekzemu, ale na jar zmizli, ked zacalo slnko viac svietit, aj preto by som potrebovala ist k moru ☹ len neviem ci to tento rok vobec vyjde

lady, asi by som rovno opytala v tej agenture, ci nemaju niekoho na dva tyzdne, inac presne si opisala Londyn - juh Anglicka,

ladywitch26
17. jún 2010

juska, vsak dojdi na dva tyzdne, budes aj pri mori, ubytko zadara, len mi na malu das pozor 20 hodin do tyzdna. a mame obidve po starostiach 😀 😀 😀

inak uz pisem s jednou babou, len je na sr, tak by som jej letenku musela rychlo zabookovat na nedelu

mystery7
17. jún 2010

bola by sranda, keby dosla niektora z nas aj so svojim deculom 😉
Lady Nebojis sa nechat Stanku s niekym cudzim?

ladywitch26
17. jún 2010

mys, aj bojim, ale co, ked nemam inu moznost? ale stanka s tym bude mat asi mensi problem, ako ja. jej poda ruku na ulici cudzi clovek a kludne by sla. a mohla by som ju dat do skolky, ale to su ine pomery ako na sr. tu ziadna strava, jedine co ty das dietatu, cize akurat tak sendvice jej nabalim na cely den, ziadny poobedny spanok a to stanka potrebuje. alebo ju dat sukromnej opatrovatelke, ale ta mi do mojho domu nepride.a stanka ma urcity rezim, napr. nezaspi inak, ako na fit lopte, rada sa chodi hrat pred dom so susedovou dcerou, na bicykliku sa chodi prechadzat atd, no a to by sme s tym museli asi seknut u opatrovatelky. tak radsej aupair do domu. no a hadam natrafim na fakt super dievca.sama som bola aupair a dobre som sa starala o tie decka, tak hadam najdem taku,co sa bude tak dobre vediet o stanku postarat

nikanika28
17. jún 2010

Cafte drkotalky 😀 ... tak u nas sa chysta jarmok, kolotoce nam tu hucia pod oknami 🙄 . Lady, no to mas teda zlozite...dojdem aj s Klarkou, dobre? 😀 😀 😀
Jani, ze 34 😕 😕 😕 😕..a necitis sa chudo? 😕 😀 ... no konec.... 🤐 ...ale musim sa pochvalit, ja som schudla 6kg 😅 😵 este 10 a budem ako lanka stihla 😀 😀 😀 😀 ..
Klarka ma teraz akesi lieky, podobne fenistilu...kokso, ona taaaak bucenkaaaa 😀 😀 ...a aj chutit papat jej zacalo...asi jej to necham na furt 😀 😀 😀

zuzkad
17. jún 2010

Ahojte babulky moje,
bohuzial prisla som vam napisat, ze dnes o 00,45 rano maminka dobojovala, zomrela 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 strasne to boli a dufam, ze tento uder od zivota uz tak skoro nedostanem, necakali sme, ze to takto skonci. Mrzi ma, ze sem pisem tuto smutnu spravu, ale viem, ze ste ma podporovali a maminke drzali paste, co vam dakujem zo srdca, preto som vam chcela napisat tuto smutnu spravu 😢 😢 😢 😢 😢 😢 este raz vam dakujem za vasu podporu !

dupinka
17. jún 2010

Zuzkad: úprimnú sústasť!

aj keď sem neprispievam, pravidelne vás čítam a myslela som na Tvoju mamku..... 😢 😢

zuzkaprofant
17. jún 2010

@zuzkad uprimnu sustrast

ladywitch26
17. jún 2010

zuzka, ip, uprimnu sustrast

juska3
17. jún 2010

zuzka, ja neverim.... uprimnu sustrast ☹ 😢

iinuska
17. jún 2010

zuzka, je mi to velmi luto