Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dannynka
16. júl 2009

aj my sa kupeme kazdy vecer,a tiwez ritku natieram po kazdom prebalovaní sudocremom....rybacia mu vysusovala pokozku 😒

lasenka
16. júl 2009

danny - ano? ja som s nou spokojna 😉

kosska3003
16. júl 2009

aj ja som pouzivala rybilku a vobec to ako keby som indulonou natierala lebo moja mala mala zaparenu ritku tak mi aj svagor z cieh doniesol bepanthen zevraj to pomaha a tiez nic najlepsii je ten sudokrem alebo babylove s dm taka mast na podrazdenu pokozku

emode
16. júl 2009

ja uz som si dnes tiez dala 1x paradajku, uz som pisala, okrem jahod jem takmer vsetko ovocie, dokonca aj cierne ribezle som uz mala ... strukoviny nie, dost co mna nafukuju a ja nejem mliecne vyrobky ... mala mala na tvaricke vyrazky a stale sa jej tvoria ked ja zjem nieco mliecne ... vtedy mala problemy aj so stolicou, hlieny aj trosku krvicky takze asi alergia na mliecnu bielkovinu ... naozaj to ma lepsie a aj brusko netrapi ked nejem mliecne a hlavne nepijem mlieko 😖

mimi21
16. júl 2009

ahojte
vy ste toho dnes popiiiiiiiiiisali
musim sa hned pochvalit, mala sa dnes prevratila z boku na brusko uplne sama, sikovnicka moja 😵 😵 😵
riadne sa dopucila, bola na zozratie
len neviem ci to nebola nahoda, uvidime zejtra ci sa nam podari vykon zopakovat 😉

k tomu bruchu a kojeniu, ja tiez len kojim a brucho furt mam, som stale pocuvala ked som bola tehu, ze pri kojeni idu kila dole jedna radost a u mna nic, dokonca mi vaha kolise tak nejake to kilo hore dole stale, a navyse ich je este 7 😠 😠 😠
a to od nas prave odisla navsteva 45kilova kamoska ajej muz sa prisli pochvalit novou audinou - zacinam mat depky 😅 😅 😅

emode
16. júl 2009

mimi
s tou vahou mam to iste ... zastalo to na 6kg a nic ... aj ja mam z toho nervy vzdy som bola ja ta stihlejsia a teraz ??? ale nic som si povedala ze zvladneme ... strava a pohyb a dojcenie a pojde to a basta !!! 😅

nasa nechce dvihat hlavicku ☹ nemate nejake cviky alebo finty??

emode
16. júl 2009

idem do hajan, papa 😉

mimi21
16. júl 2009

emode skus jej davat rucky uplne pod telicko, ked je na brusku, tak jej to pojde lahsie
ani moja nechcela velmi dvihat hlavku, krstna mi toto poradila a ide jej to lepsie - lahsie sa tak vzoprie
inac ani my sme na brusku dlho nedvihali hlavku ale ked som ju mala na pleci, tek ju drzala pekne
a teraz dviha uz aj na brusku 😉

sirinka
16. júl 2009

ja tiez jem skoro vsetko...akurat karfiol jej nerobi dobre.

a tepla znasa tiez dobre, aj ked je skoro stale na prsku...ale to neva

mystery7
16. júl 2009

Ahojte kocky,
tak aj my kupeme kazdy vecer, maly si to az vyzaduje.
Obcas mavame zacvaty placu, hlavne tesne pred spanim-z nervozity a niekedy len tak, na uvolnenie energie.
Na ritku davam rybaciu masticku aj sudokrem, striedam ich.

Ja nejem skoro nic, len uhorku si davam, ale asi zacnem pomaly pridavat aj inu zeleninku. a vikend planujem karfiol. Cokolada nam nevadi a ani mliecne vyrobky.

sirinka
16. júl 2009

emode na to dvihanie hlavicky ju skus masirovat smerom od krku po chrbte dole...

jamaat
16. júl 2009

No tak my sme zpolovice pobalení, zpolovice pohádaní, ráno dobalíme, možno aj dohádame a pôjdeme. Držte palce. 🙂

nikanika28
17. júl 2009

Dobre ranko, dnes som tu prva JA 😀 😀 . Viete co ranajkujem? MELOOOONIK. Mnamky.. 😅 Malinka este spinka, tak si uzivam ranny klud. Ale uz nie na dlho, dnes pride z prazdnin domov moj druhy milacik, tak bude doma zase veselsie. Bude plny zazitkov,tak sa mu urcite pusina nezastavi 🙂 .
Baby ktore kojite, zacali ste uz cvicit? Ja sa k tomu akosi nemozem dostat.. 😅 . Pytala som sa doktora, ci to neublizi mliecku a povedal, ze mozem naplno cvicit 😕 . Tak sa uz odhodlavam...ale aj tak sa akosi bojim...

atima
17. júl 2009

ahojte
normalne vas nestiham čítať. Dnes je opať horuco a naš drobček nema rad teplo, počas dna vobec nevie zaspinkať. Neboli stte už náhodou niekto s drobcom pri vode?

emode
17. júl 2009

atima zatial nie a asi to ani nebudem riskovat i ked rada by som ... 😖

jamaat uzi si to, mas odvahu a to je dobre a hadanice patria k tomu 😀

nika ja som si vcera prvykrat zahrala plazovy volejbal nebolo to sice cielene cvicenie skor na fyzicke unavenie ale padlo mi to velmi dobre chystam sa aspon brusaky na fitke a tak ... pokial to neprezenies, nic sa nestane ... nemozes ist uplne na hranicu moznosti ...

mimi21
17. júl 2009

ahojte
tak dnes sme sa znova prevrátili na bruško 🙂

bože tak je brutálne teplo, ja by som sa sprchovala aj každú hodinu, teraz som dozmývala a môžem ísť pozmývať aj seba 😀
potom idem navariť, tak to asi potom zase sprcha 😀

jamaat držíme palce, malá bude určite zlatá a poslušná a vy si to všetci užijete 😉
najprv sa pohádate a potom udobríte 😉

nikanika28
17. júl 2009

Baby, ja normalne nechapem, malinka mi stale spi 😕 😕 😕 . Od osmej...kazdych 5min na nu nakukam, ci sa uz nebudi, ale ona si spokojne odfukuje v mojej postielke 🙂.
Emode ja nechcem nejak brutalne cvicit, ale musim so sebou cosi robit, lebo sa nevpracem do svojich veci... 😖 😅 Mam doma orbitrek, tak by som chcela tak pozvolne zacat. Asi az vecer, ked sa mala napapa..potom bude papat az rano po stvrtej, tak by to mohlo byt v pohode. A vidis to...fitku mam tiez nafukanu...tie brusaky by bodli aj mne. Joooj, ked mne sa taaak nechce...ale musim... 😀
Obed sa vari v plnom prude...dnes varim perkelt...Lukas to ma rad a ked sa vrati po tyzdni domov, tak mu aspon trosku radost spravim 🙂

luba142
17. júl 2009

Ahojte baby aj my mame teplo ako v saune, tiez som uz jedla paradajku ale vzdy len jednu aj jahody tak zopar aj karfiol som skusala ale kapustu som este nejedla a strukoviny (raz som mala fazulovu polievku) tak kakala na druhy den ako lion tak uz si nedam bo aj mna strukoviny nafukuju
Sladkosti strasne lubim aj ja a musim mt kazdy den nieco sladke strasne lubim kolace a zakusky ale ked nie je tak postaci aj Horalka 🙂
Aj mne sa dnes vrati starsia dcera z prazdnin a tiez kupeme v tychto horucavach kazdy den a tiez sa potim aKO svina 😀

luba142
17. júl 2009

eemode ani nasa nechce dvihat hlavku a ked jej dam rucky pod telicko tak ju dvihne ale tak ze si zuzle pästicku

nikanika28
17. júl 2009

luba 😀

nikanika28
17. júl 2009

ja som vcera zozrala celu cokoladu 😕 😕 😅 😅 😅 😅 😅

mimi21
17. júl 2009

emode nepoznas u vas v BB v Jakube nejaku rybarsku restiku, alebo daco take by tam malo byt

volali mi z roboty, ze mam prist, tak si to chcem omrknut najprv na nete - ak to najdem, ci tam mozem aj s malickou a tak

jooooooooooj baby cvicit by sa zislo aj mne ale mne sa tak strasne nechce ze az...
musim najprv skusit prestat jest sprostosti a potom uvidime
no ale nedajte si zmrzku v takomto pocasi 😎 😎 😎

nikanika28
17. júl 2009

Klarka este staaaale spiiiiii !!! 😕 😕 😕 😕 😕 Som zvedava, s akym hukotom sa zobudi, co bude hladna 😀

nikanika28
17. júl 2009

jeeej, podaril sa mi dat obrazok do profilu... 😀

mimi21
17. júl 2009

nikanika moja zvykne cez den prespat aj 4 hodiny, od 10 do 2 - to ale vacsinou ked sme vonku
dnes sme doma, lebo varim a upratujem a konikujem 😀 lebo poobede pride navsteva

inac baby moja kaka ako hodinky, po ranajsom kojeni ked si ju zdvihnem este pred tym ako ju dam grgnut mi nalozi do plienky - to ju rano pred papanim ani neprebalujem 😀 😀 😀

nikanika28
17. júl 2009

mimi, no my tiez spinkame, ale takto doobeda mi nikdy netahala..
No a my kakame teda raz za tyzden aj to s rekt. rurkou... Ale inac ju brusko nebolieva, az ked uz ma ist kakat, tak jej musim trosku pomoct

mimi21
17. júl 2009

nika raz za tyzden 😕 😕 😕
no som citala ze kojene deticky nemusia kakat kazdy den, aj moja uz mala take ze nekakala 3 dni a vobec jej to nevadilo, ale potom mi cely den kakala po kazdom papani

mala je zlata na tej fotke, taky maly chrusticek 😵

ladywitch26
17. júl 2009

nika, cely tyzden? paaani, ty usetris plienok... 😀
moja ked sa zobudi, tak ju musim prebalit, lebo hoci bude vrestat od hladu, kym nema suchu plienku, tak sa flasky ani nedotkne. a vcera som ju prebalila pred krmenim, ked som ju po krmeni chcela dat do sedacky, tak sa zacala zlostit, lebo plienka taka,ze uz skoro pretekala a ked som jej dala cistu, este som jej ani nohavice nestihla obliect a mohla som menit znova,lebo aj tu precikala. ma islo porazit....

nikanika28
17. júl 2009

no pytala som sa na do DR. a povedala, ze je to uplne normalne, ze asi vsetko spotrebuje...tak neviem. POkial nejak nekrici tak to neriesim.
No je to taky maly pampusik, uz mame teda riadne sunky na nozickach 😀

nikanika28
17. júl 2009

lady, to ti kolkokrat kaka 🙂. No my ked zacneme kakat..........tak to miniem aj dve plienky, lebo vzdy kaka uz rozbalena ked je