Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
14. júl 2010

aj my spime len v body s kratkym rukavom, neznesie byt ani zakryta, chudatko moje, tak sa zase vytrapila kym zaspala

no nic idem aj ja do postele, cafte

jamaat
14. júl 2010

A ja do vane. Na večeru som si dala zmrzku 🙂

zuzkad
14. júl 2010

cafte,
tak Nicolasko zaspinkal az teraz, nie a nie spat, prehadzoval sa, mrnkal, samzrejme nic nezjedol, ziadne mliecko nepil, len asi pol toho nestle vanilkoveho dezertu inak nic 😖 😖 ale aspon, ze caj pije dost aj 2 flasky cele denne ( 260ml) tak ma uz asi brusko plne od neho a neciti hlad 😖
Ja sa napchavam melonom, taku fajny sladky som kupila, dobre som vybrala 😎
idem ja do sprchy potom a asi uz aj co najskor spat, lebo netusim, ci tato noc bude lepsia, ci horsia 🙄 🙄

martinaxyz
15. júl 2010

Dobré ránko...
tak my sme hore od 5.30...malý išiel včera spať o 19.00, tak sme aj skoro hore...@mimi21- palčeky držíme aj my...dnes pôjdeme aj my na kupko 😀 😀 😀 už sa teším...včera večer sme mali v spálni 27C ☹ ☹ ☹ ...zvedavá som koľko to bude dnes 😅 😅 😅 ...o 9.00 odchádzame s malým k svokrovcom, dúfam, že sa tam neunudím...

nikanika28
15. júl 2010

Ahojteee, tak sme sa stastlivo vratili z dovolenky. Prisli sme vcera o tretej v noci, cely den som bola rozbita 😝... Dovolenka dopadla nad moje ocakavania, Klarka nemala najmensi problem s nicim, spavala dvakrat denne, tak ako doma, vecer tiez v pohode zaspala...akurat sme mali dost studene more, deckam to nevadilo, ale Klara mi to ofrflala uz ked som sa k vode s nou blizila 😀 ..

mimi21
15. júl 2010

@nikanika28 vitajte doma 😉
mne sa mala vtrepala oblecena a obuta do bazenika na blkone 😀 ja som akurat isla po teplu vodu a uz som pocula radostne vykriky, tak som hned vedela kolka bije

hore sme od 6, spala trochu lepsie ako po minule noci, mala len body a bose nohy, celu noc ich mala teple, vobec nechcela byt ani zakryta

ladywitch26
15. júl 2010

pripajam sa k ranostajom, stanka sa tiez zobudila o siestej s revom. zobrala som ju k sebe, tak mi hned ukazala na sirup paralenovy, tak som hned vedela, kolka bije. riadne ju musia tie zuby boliet. az mi ten sirup sama vycucavala zo striekacky, ani necakala, kym jej ho vytlacim do ust. potom mi vypila na ex deci caju a pred chvilou deci mlieka, tak dehydratacia uz asi nehrozi. sa mi zda,ze aj tych vyraziek ma uz trochu menej. no a este jednu noc musime bez ocka prezit. vcera vecer si vsimla na policke jeho slnecne okuliare, tak sa az tak zarazila, si myslela,ze uz asi prisiel domov, lebo zacala behat po izbach a potom sa zavesila na branku pri schodoch. asi myslela,ze je hore v sprche, tak chcela ist pozriet. a dnes rano tiez behala po dome a hladala ho. 😖

jamaat
15. júl 2010

@nikanika28 Vitajte doma! Aj ja už chcem ísť na dovolenkuuuu!

My teraz tiež zavčasu vstávame, tak to už ani nehlásim. Ja mám bohovský problém sa prebrať ráno.

mimi21
15. júl 2010

@jamaat ty aspon vies, ze toto leto na dovolenku pojdes, ja uz nepojdem 😀

ladywitch26
15. júl 2010

@jamaat o tom preberani mi ani nevrav, vacsinou mi aspon muz vzdy doniesol mlieko pre stanku, a vstavala o siedmej, pol osmej, ale dnes drasticky o siestej. a nenormalne ma boli hlava. ☹

nikanika28
15. júl 2010

@ladywitch26 a kde mate ocina? tebe sa to uz pekne krati, za chvilku tu je druhe mimco 😵 😵
Inak co tu mate nove, necitala som vas, nemam akosi casu...vsade same veci, co treba poprat, pracka mi tu huci od rana 😝 😝 😝

@jamaat a vy kedy idete? a kam?

Ozaj, inac som na dovce nasla Klare dva nove zuby, ani neviem, kedy jej vysli 😅

ladywitch26
15. júl 2010

@nikanika28 no vcera isiel na sluzobku, robia nejaku skolu pri dubline. tak az do piatku tam bude. a mozno aj cosi buduci tyzden.esteze tu mam aupairku, inak by ma tu muz asi nenechal samu. lebo par dni mi nenormalne tvrdne brucho, ale to asi zo stresov. musela som kazdu chvilu vstavat dve noci ku stanke a kontrolovat ju, kazde 4-5 hodin sirup od horucky, tak som riadne rozbita. 😝

zuzkad
15. júl 2010

ahojte,

tiez sme hore asi od siestej 🙄 🙄 v noci spal uz vo svojej postielke, ale niekolkokrat som musela ist k nemu, lebo pomrnkaval, dala som mu cajik a spal dalej. Teraz zase spinka, lebo bol unaveny len ked som ho uspavala este o siestej tak strasne plakal a nevedel zaspat...chyba nam to mliecko, lebo vzdy rano, ked som mu ho dala, tak sa najedol a spal dalej, teraz ale nechce vobec mlieko, tak je mrzuty a nezaspi mi dobre, uspala som ho v kociku aby vobec dajako zaspal ☹
Lady keby moj tak maly chcel pit sirup 😖 😖 on len vidi striekacku a vresti ako pavijan, potom ked to ako tak donho dostanem, tak sa zacne hrozostrasne dusit a hned nato sa vzdy povracia, cize ja uz ani sirupy nedavam, aj ked teraz kalciovy by mu bodol, ale tak co mam robit 😨
Nedrazdi ma z dovolenkami 😅 😅 hned by som sla k moru...ale buduci rok si to vynahradim ! My ideme teraz v sobotu na tu chatu asi na tt tak aspon bude maly cele dni vonku, teda ak pocasie bude dobre...konecne aj on si uzije bazenik 🙂 len dufam, ze sa nam ta choroba nevrati. Inak mam divny pocit, ze mu idu dolne ocne zuby...je ich vidno, ked si tam tlaci prsteky, tak strasne place a mam pocit, ze to odmietanie jedla je aj z toho 😖 😖 ale nerozumiem ako je mozne, ze dole ma len jednotky vonku a hore jednotky a dvojky a ako sa mozu uz ocne tlacit 😕 alebo mu chudatku idu aj dolne dvojky a ocne naraz, len to este nie je vidno...neviem 😖

O chvilku idem do krematoria pre mamininu urnu 😔 idem z nej odsypat a odniest popol tej rodinnej znamej, co mali ist spolu na dovolenku na buduci tt odlieta do Grecka, tak ju zoberie so sebou a da do mora, aby si to tam maminka aspon takto "uzila"

ladywitch26
15. júl 2010

@nikanika28 a ktore zuby vam vysli? nam teraz spodne ocaky, obidva naraz 😝

zuzkad
15. júl 2010

@ladywitch26 a dolne dvojky uz mate ? Ja mam pocit, ze sme na tom podobne ako ty so Stankou 😖

zuzkaprofant
15. júl 2010

ahojte citam ako spinkaju vase deti mne cez den maly len v pamperske spinka a v noci body s kratkym rukavom a prikrivam ho oblieckom a od paplonika ale tak nad ranom lebo sa odkopava stale

moj maly od polnoci sa postavi na postielku a chce ist spat ku mne 😀 dako si zvykol no co uz nemam chut mu stale davat cajik alebo mliecko po stojacky v postielke stale mi ruky trpnu ked sa tak nahnem

ake mate dnes pocasie u nas v noci burka a zase je dusno

ladywitch26
15. júl 2010

@zuzkad mne tiez vresti,ked jej davam nurofen, ale paralen jej asi velmi chuti, lebo to len vidi ruzove v striekacke a uz sa zalizuje. ten ma jahodovu prichut a ona jahody velmi lubi. skusim najst aj nejaky ibuprofenovy s jahodovou prichutou, aj ked v irsku asi nebude, skusim zo sr doviezt.

ladywitch26
15. júl 2010

@zuzkaprofant no aj vam to teplo teraz zavidim. tu celu noc lialo, ale aspon sa mi dobre spalo. teraz zasa len prsi, uz par dni sme so stankou neboli na prechadzke, len podvecer trochu pred domom, aj to na etapy, lebo sa vzdy rozprsalo. a mame tu tak 16st. cez den

ladywitch26
15. júl 2010

@zuzkad my uz mame nielen dvojky, ale aj vsetky styri stolicky vonku. 12 zubov dokopy, teraz s tymi ocnymi spodnymi to bude 14. mozno jej aj vrchne idu, ale nemam sancu sa jej dostat do pusy.

zuzkaprofant
15. júl 2010

Nas ma 4 hore 4 dole a idu mu hned ite vedla asi ocne mysli sa volaju a to idu uz velmi dlho asi od maja a aj skor a stale nic stolicky nema aspon som si nevsimla lebo nechce ukazat

mimi21
15. júl 2010

my mame stale len 6 zubov, 4 hore a 2 dole 😅

ladywitch26
15. júl 2010

tak ako citam, tak stanka je riadna selma zubata 😀

zuzkad
15. júl 2010

mimi my mame presne ako vy 4 hore a 2 dole vonku, ale ako som uz pisala vidim dolne ocne cez dasno, ale nechapem ako mozu ist ked este dolne dvojky nemame 😕 ...je dost mozne, ze teraz sa mu tlaci viac zubkov von, len to mozno nevidiet. Nechce sa mi verit, zeby este z choroby takto kusal prsteky a vrieskal pri silnejsom kusani a odmietal mi jest...sme na tom Lady presne ako vy plac, mrzutost v noci, teploty boli, jeste ani nahodou, len caj...sem tam dobne chrumku a sladke gulicky a melon, inak nic nechce, to mlieko ma dost stve, ze nechce, lebo aj ked odmietal jest, mlieko si dal vzdy, tak neviem ☹

zuzkaprofant
15. júl 2010

zuzkad mne doky vravela ze babatko najskor ochorie ked mu zuby idu bo vedy je imunita slaba tak vsetko mozne chyti tak mi ked sme mali tu chorobu co nikolasko tak nam po nej stale vysiel zubok🙂

zuzkad
15. júl 2010

@zuzkaprofant no to by tak naozaj mohlo byt, lebo mam pocit, ze idu nejake dalsie von. horne dvojky sa mu prerezali nedavno, ale teraz dole stale tlaci prsteky a ked mu dam gel na dasna je vidno, ze sa mu ulavi troska. Hlavne, ze teploty uz nie su, to bol chuda moje uplne zmordovany ☹ no asi bude perno na chate, len keby jest zase zacal ☹

zuzkaprofant
15. júl 2010

neboj rozpapa sa ti bude cerstvy vzduch vybeha sa a ine postredie , neboj nic
moj maly sa od rana sam hra dala som ho do ohradky a pekne si cital knizky a teraz z autickami sa hraje a pozera vcielku maju::: To je ale vychova a ja som na nete 😀 😀

ladywitch26
15. júl 2010

@zuzkad zuzi, mne sa dnes konecne rozpapala, uz si aj sama bola pytat chlieb, vcera ani za svet do nej nic dostat. v noci uz nemala horucku, ale stale mrncala. dala som jej polovicnu davku paralenu od bolesti, lebo jej gel vobec nepomaha na dasna. skus aj ty, ak ho to nebude boliet, tak zacne aj papat. mne tak za tych par dni pochudla, ze jej plienka zacala padat, normalne prepadnute brusko mala.

zuzkaprofant
15. júl 2010

christianko co mal teraz tt tepltoy pochudol tak ze mu nohavice , kratasky padaju mm sa ma pytal minule co som mu dala dlhe nohavice ja ze to su kratke len ma ich spadnute 😀

ludmilabb
15. júl 2010

ahojte
my mame 7 zubov, za dlho mala 2 zuby po polroku jej vybehol este jeden a na to 4 naraz a fakt sme mali brutal nervne obdobie ale teraz je urevana za ine, ked sa jej nevyhvovie podla jej predstav 😝
@nikanika28 ahoooj inak mne prisiel mm zo 14 dnovej sluzobky a tiez som prala 3 pracky

sssimi
15. júl 2010

@ludmilabb Aj Sarah má nervné obdobie. Niečo sa jej nepáči, tak si z trucu sadne, reve ako tur a potom si až lahne, hlavu ro rúk a hučí a hučí....