Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkad
16. aug 2010

@rybca maly je celkovo teraz priebercivy, dost malo papa a zacal dost spekulovat s jedenim, co ma dost jeduje a dokazem sa riadne vytocit ked ho krmim a on vsetko vypluva von 😠 😠 ale utesujem sa, ze to prejde...idu mu teraz 4 zuby von, tak to vzdy nechce jest...ked mal pauzu v raste zubkou, celkom sa rozjedol...ale teraz to zase zastalo....snad sa to rozbehne 😅 😅

idem ja do hajan, lebo ma uz berie spat...nejak mam toho dost na dnes...pozrela som si asi 4 casti za sebou "ano, sefe" so Zdenkom Polreicherom....ja ho proste zerieeeem 😝 😝 😝 muz v rokoch, ale ma v sebe nieco, co ma pritahujeeee 😅 😅 a jeho chut varit...no super...normalne spekulujem, ze si spravime vylet do Prahy a pojdeme na obed k nemu do restiky 😅 😅 vidite a to nemusim mat 20 rokov aby som bola ako v puberte ako lady operka 😀 😀 dobru noc kocky papaa 🙂 🙂

rybca
16. aug 2010

@zuzkad tak nas tiez vymysla s jedlom, napriklad pred par dnami mi na obed zacal odmietat polievku, ale ked mu dam najprv druhe, tak potom mi zje aj polievku a dnes som mu povedala, ze ked rychlo zje polievku do stane masko a on spapal celu polievku bez jedneho vymyslania..🙂))))) takze treba len skusat..🙂)) vymyslaju hluposticky a my musime prist na to ako ich okabatit..🙂))

Dobru nocku..🙂

jamaat
16. aug 2010

@zuzkad No ja Zdenka tiež občas kukám, je srandovný, ale žeby ma priťahoval, to nieeeee! 😀

ladywitch26
16. aug 2010

tak este pikoska na zaver tohto dna. tak deva moze mat nabozenstvo ake chce, zrejme to berie vazne len jej mama.
lebo kamos u nas spal a ja som len vysla hore malu skontrolovat a pozeram, mlada ani v izbe, ani v kupelni. normalne vliezla kamosovi do postele. 😨 a teraz vecer siel do sprchy a mlada mu tam tiez vliezla. no tak toto neviem, ako sirinka pisala,ze ich viera je sex az po svadbe. chlapa pozna tri dni dokopy a uz mu ide "masaz" do vane robit? vsak ako nic v zlom, nech si deva uzije, ale nech nerobi zo seba potom taku svatuskarku, ze cez den nabozenske knihy cita a v noci.... 😅 a kamos vravel muzovi, ze dievca sa vyzna, ze to nevypada,ze by len jedneho chlapa mala. mne neprezradil, ale muz z neho povytahoval infosky kadejakeho charakteru 😀 no co, maminka asi ani netusi, ze dievcatko uz davno nie je dievcatko

emode
17. aug 2010

@ladywitch26 tak to je ine kafe ... fakt je ten, ze doba je ina, my by sme take nieco pravdepodobne neurobili a zvlast nie v cudzom dome ... ale dnesna mladez to berie inak ... mne by napr. vadilo co by si pomysleli domaci a okrem ineho som mala chlapov v dome zakazanych 😝
skor ma strasi to, ze dnes najst spolahlivu mladu babu na opatrovanie je asi velky problem tak len dufam ze ta druha bude ok 😝

sofia sa rano zobudila ok, davali sme asi o jedenastej v noci Nurofen, rano vypila 150 ml mlieka z flase (u nas vykon 😉 ) a uz vyvadza ... kompletne ovlada elektroniku musim ju ist zastavit 😲

jamaat
17. aug 2010

Ako vás tak čítam, tak asi každá z vás bola niekde vo svete na skusoch, len ja doma na riti sedela, v 20-tich sa s nechceným dieťaťom zadrhla. Jaaaaj, mať terajší rozum a 16 rokov, inak by som sa zariadila. 😕

zuzkad
17. aug 2010

@jamaat 😀 😀 😀 no nejak ma Zdenek ocaril 😝 😝

No tak potom neviem ako by som dopadla ja, ked ja este nie som vydata a mam aj dieta 😕 😕 😕 mna by asi hnali z ich viery 😝 😝 ale ja chvala bohu taku vieru neuznavam...mam zdravy rozum a nezistit, ci je partner vhodny aj po sexualnej stranke a zistit to az po svadbe to ee to mi pride chore....v dnesnej dobe je asi omnoho menej bab, co pockaju do svadby, nechcu potom dostat sok co si to zobrali 😀 😀 ale samozrejme, ak to niekto dodrzuje...je to jeho vec a zivot 😉 😉
rozhodne mlada je odvazna, ja by som si to nedovolila v dome mojej "sefovej" to mi pride troska drze voci vam...ale kedze je dost mlada a zrejme sa poblaznila do chalana, tak stratila rozum...ja som sice taketo dobrodruzstva nepodnikala ako tato kocka, ale rozhodne sa nad nou nepohorsujem...jedine to, ze je tam v praci a to by mala brat vazne, to je skutocne na rozculenie, ale ostatne veci...neviem, ja som sice az takto nezila rozkokosene, ale nepride mi to divne v dnesnej dobe...je mlada, mozno pekna, tak nech si uziva pokial sa da 😅 😅 ved to prejde casom, usadi sa a ukludni sa...ja som chodila pravidelne na diskoteku v piatok aj v sobotu kazdy tt a blaznila som sa jedna radost, ale to bolo vsetko....ziadne postelove zabavky som nemala po diskoteke 😅 😅 zodpovedna som nebola moc a teraz som uuuplne ina a spavala som aj ja do desiatej aj dlhsie dokonca aj pred tehu som lubila spat kedy sa len dalo...nevidim na tom nic, ale rozdiel je v tom, ze som nebola ako operka platena 😅 😅

jamaat
17. aug 2010

@zuzkad Úplne s tebou súhlasím. .............Len sa nenechaj Zdenkom príliš očariť, aby si nezačala robiť blbiny! 😀

zuzkad
17. aug 2010

@jamaat no ved Peto moj sa mi rehoce a robi si srandu zo mna uz, lebo ked to pozerame tak stale hovorim, aky je super, ako dobre vyzera, ako by som ho brala hned ...on sa len na mna rehoce, minule mi zadrel, ze sa aj troska podoba na Zdenka, ze zacina mat plesinku ako on 😀 😀 len skoda, ze v kuchyni mu to nejde ako jemu 😝 😝 ale uz som mu povedala, ze na narodeniny chcem ist na obed do Prahy do jeho restauracie 😅 😅
zabudla som este k tomu spaniu...keby som mala kedy tak spim aj teraz dlhoooo len nemam kedy 😅 😅

rybca
17. aug 2010

@jamaat ja som v 20tich bola vo Svajciarsku na skusy, u Turkov v restike, otras, potom som si povedala, ze do zahranicia ked, tak len na dovolenku..🙂))))))))))))))))))

a ako berie Monika fakt, ze je nechcena? Lebo mi v rodine to mame tiez kdejake, ja mam privlastok - Miskovi na hranie a mladsia sestra - Postinorova..🙂)) ked sa skadlime..🙂

jamaat
17. aug 2010

@rybca No veď hádam si nemyslíš, že som jej to vykričala alebo čo. Je fakt, že Emku si užívam oveľa viac, viac sa s ňou maznám. Ale inak mala Monika normálne detstvo 🙂

sssimi
17. aug 2010

Ahojtéééé 😀

@jamaat ja som tiež nebola nikde vo svete robiť 😉

@rybca ja som tiež náhodne "spracované" dieťa a zatiaľ som to nepocítila. Možno tým,že som prvorodená.

Sledujem, že mi práve malá zadrichmala na gauči 😕 To sa u nás nestáva a v túto hodinu???

@ladywitch26 si písala o znásilnení...Veru je to sila. Aj teraz keď som bola ja vonku, tak tam z kríčkou skoro pred očami ľudí išiel taký nechutný tlstý bujo znasilňovať nejakú 15ku. Ožratá jak krava, musela s ním ísť ochotne a pravdepodobne sa jej to vymklo spod kontroli. Našťastie tam boli nejaký normálny chalani. Babu od tial vytiahli, zaniesli SBSke a chalaniskovi riadne naložili a dokopali ho tam na zemi. Už bol len v slipoch hajzel...

rybca
17. aug 2010

@jamaat tak to vobec...🙂)) mne to len pripomenulo to nase prekaranie sa..🙂 ale to tiez len v poslednych rokoch, ked sme uz secia viacmenej dospely...🙂))))

jamaat
17. aug 2010

@rybca No Monika sa nemá s kým prekárať 🙂

jamaat
17. aug 2010

@sssimi Tak budeme aspoň dve družina 🙂 ............A hentomu dobre tak!

ladywitch26
17. aug 2010

@jamaat vidis, keby si sla robit aupairku hned v 18ke, tak do 30ky o detoch vlastnych neuvazujes. to si clovek v tych rodinach uzil kadeco, tak ho chut na vlastne deti minimalne na par rokov definitivne presla 😀

inak druha pride toho 25teho, v ten isty den, ako tato odide. a sesterka mi vravela, ze jej maly mal tuto druhu rad, aj co som na fb pozerala foto, tak vypada na taku normalnu babu, skor hanblivu trochu, ziadna fiflena, co musi kazde rano hodinu pred zrkadlom travit. vsak sa nechame prekvapit.

a ked uz sme pri tych nechcenych, tak sa hlasim do klubu. nasim som sa podarila na prvy sup a museli sa kvoli mne brat. 😀 😀

ladywitch26
17. aug 2010

@sssimi tu aspon tie 15ky spite nevidis. do baru ich nepustia, tu tie doklady kontroluju pri vstupe. aj ja na pokladni som mala povinnost pytat doklady od kazdeho, kto vypadal na menej ako 21r. a do baru opiteho uz nepustia, ale zasa oni sa rychlo spiju,ked uz su tam 😀 a ani sa nedivim, diska len od polnoci do pol tretej, tak sa kazdy ponahla, aby to stihol 😀

jamaat
17. aug 2010

@ladywitch26 Inak aj na Slovensku platí, že deti do 15 rokov nesmú byť po deviatej samé vonku, či už na diske, v krčme alebo proste na nejakej akcii. Jedine s rodičom.

sssimi
17. aug 2010

@ladywitch26 aj kvôli mne sa naši brali 😀 Po 3och mesiacoch chodenia 😀 Ale ťažko ťažko to vydržali spolu 10rokov..
Teraz už ma otec 9 rokov frajerku mama rok.

sssimi
17. aug 2010

@jamaat Užto funguje?Lebo sa o tom len polemizovalo, že sa to zavedie, ale to malo byť tuším až do 18ky

jamaat
17. aug 2010

@sssimi Platí to, do 15. Proste sa musíš preukázať občianskym preukazom, že už máš 15.

ladywitch26
17. aug 2010

@jamaat no len tu sa musis preukazat, ze uz mas 18. 15ky teda v bare nehrozia, ani len cez den. ale aj tak si vzdy niekoho zozenu, co im ten chlast kupi a potom sedia niekde na ihrisku na striedacke a chlapcu tam. ale napr. na sex je tu zakon, ze az po 17ke je povoleny, dovtedy sa to berie ako mladistvi a mozu byt trestne stihani.

no kamos uz odisiel, mlada sa az do auta sla rozlucit. 😀

ladywitch26
17. aug 2010

inak ja uz som myslela, ze v noci ideme. dve hodiny v kuse som mala kontrakcie, tak kazdych 10-15 minut a potom to preslo zrazu. takze nic...malemu sa stale nechce

ladywitch26
17. aug 2010

ale to asi zo stresov, najskor ma mlada vytocila a potom som s nasimi volala. tie povodne, to je horor. otec bol od tretej rano hliadkovat pri potoku, co su dobrovolni hasici, ze strazili. nasi maju potok rovno za domom, ze uz sa vylieval, tak nasi nervozni, ze ci stahovat,ci sa modlit, aby uz nestupal. ☹ no a martin kompletne pod vodou.

sssimi
17. aug 2010

@ladywitch26 a ja som si myslela, že to len prvorodičky chcú ísť tak rýchlo rodiť 😀 Neboj už čochvíľu aj keď mne sa to ľahko rozpráva....

ladywitch26
17. aug 2010

@sssimi no hej, lenze stanka bola este v pohode oproti malemu. on mi ide rozkopat brucho den-noc. nech si kope nohami radsej vonku.

sssimi
17. aug 2010

@ladywitch26 Robí si miesto vegeťák 😀

ladywitch26
17. aug 2010

@sssimi vsak ho tam musi mat dost. vraj ani nahodou nie je taky velky ako stanka. a brucho mam teraz vacsie ako pri stanke. ta chudatko sa krcila, ale mlady sa riadne roztahuje

jamaat
17. aug 2010

@ladywitch26 Ty sa chystáš rodiť, ako keby si už prenášala, pritom do termínu ešte 3 týždne 🙂

rybca
17. aug 2010

@ladywitch26 myslim, ze to neustale kopanie nozickami ta ani vonku nepotesi...pri prebalovani, kojeni..🙂))))) bude asi riadne akcny...🙂