Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
21. júl 2009

Ahojte!

Zuzkad zelená stolica môže byť aj od čajiku.

Dadi, že 29tt supéééér!!! Teším sa!

Babuľky ako miznú potníčky? Sarah má krásnu pleť, ale keď jej umývam krk cítim aký ho má vyhádzaný. Čistím jej ho liehom a potom nakrémujem.

Dnes volal mm s dekanom čo nám bude malú v sobotu krstiť a vo štvrtok musíme ísť "na posedenie" 😖 Sa mi tam nechce...

ladywitch26
21. júl 2009

tak ta nasa drobcula na brusku namiesto hlavicky najnovsie dviha ritku. hlavu ani za svet, lebo potom by si nemohla olizovat rucicky... 😀

emode
21. júl 2009

lady vy ste od nas mladsi takze s tou hlavickou je to vpohode u nas sa to teraz posledne dva dni zlepsilo o 100% kazde dieta zacne ked bude pripravene som zistila a nema zmysel to silit samozrejme ze im v rom treba pomahat 😉

my mame dnes zas problem so spanim, od pol deviatej spala 15 minut a teraz som ju asi hodinu uspavala v kociku ☹ a budi sa na kazdy zvuk kazdych 10 minut ☹ ☹

ladywitch26
21. júl 2009

emode, ja myslim, ze nasej to bude este par tyzdnov trvat, predsa len uz ma vyse 6kil, tazkym detom sa horsie dviha.

zuzkad
21. júl 2009

ahojte kocky,

jamaat silne nervy musis mat 😒 ja ked maly dlho place a nechce spat som nervajs a ked je niekto doma momentalne ho davam niekomu inemu.

sirinka ja este len cakam na balicek na suplementor ale dufam, ze ked pride pomoze mi, netusim inak vobec ako s nim narabat...ale nejak to zvladnem 😉 😉 😉

babulky dnes som maleho nechala len v plienke a dala som ho na velku postel a jasili sme sa spolu a on sa mi na hlas zacal smiat..bolo to kraaasne ...a hned som drahemu nakazala kupit kameru...aby som to mala zvecnene 😉 😉 a teraz tu pri mne lezka v sedacke a keca mi tu 😅 😅 😅

sssimi
21. júl 2009

Zuzkad supér. Ja sa už na to teším.

ladywitch26
21. júl 2009

sa akurat smejem na mojom psovi. asi mu hrablo, je z neho paranoik. pred pol hodinou ho otravovala mucha, stale mu sadala na chvost, resp,kyptik a bol z toho az besny. teraz tu ta mucha uz davno nie je, ale stale sedi na koberci, skuli dookola a chmata si po chvoste. ma taky obozretny pohlad, stale ten chvost kontroluje, no uz dobrych 15minut v kuse 😀 😀 😀

luba142
21. júl 2009

ahojte baby ja dnes nestiham a nemozem ist ani von lebo nejde vytah a byvame na 6poschodi ☹

jamat ,,toto poznam od kamoskynej malej minule revala akoby ju rezali 2hodky v kuse a nezaberalo vobec nic a ze tak krici hoci kedy aj vonku nastastie toto nepozname klop klop

las ja malu kojim cez den kazde 2 hodiny a niekedy aj 3, zaspava pekne okolo 20:00, sama v postielke a budi sa oklo 2-3h a potom oklo5-6h a potom este na chvilku zaspi ale len do pol 8 alebo pol 9 ale to sa jej musi podarit

lady aj mne mala zacala len vcera troska dvihat hlavku co som sa divila lebo vobec nechcela doteraz asi dozrel jej cas 😉

mimi21
21. júl 2009

čafte maminy
mne dnes mala aky stres narobila, zacala sa mrvit v postielke, a ked som k nej prisla zistila som ze jej po tvaricke tecie kvapka krvi - ona sa tak poskriabala, ze je krv az po tvari tiekla 😢 😢 😢 tak som sa zlakla ze az 😒

boli sme v meste, mamca mi priniesla super cernice, tak ich teraz zobkam a mala driemka v postielke

dnes som skusala plavky 😅 😅 😅 normalne som ich obliekla ani snurky nebolo treba prevezovat 😀 😀 😀
no len ked ja sa chcem ist kupat tak pocasie nic moc 😖 snad zajtra 😎 😎 😎

no a bola som v tom nasom dobrom sekaci a tak som sa vyblaznila ze az, mali uz veci na jesen, tak mam riadny ulovok dnes 😵 😵 😵

ladywitch26
21. júl 2009

mimi, moja sa vie tiez kvalitne doskriabat, preto jej kazdy druhy den skracujem "pazure", lebo inak ma same srafy po lickach a vo vlasoch.
co sa tyka plaviek, tak spodok by som este navliekla, ale vrch sotva. vcera som vyradovala zo suplika spodne pradlo,co uz nenavleciem na seba, tak vsetky podprdy mozu ist prec. asi ich donesiem segre, nech si povybera, ma 16, tak sa do nich zmesti... 🙂

mimi21
21. júl 2009

no mne sa prsia zmenili minimalne
minule som si nasla v meste pekne saty, len na take nosenie, ze bez podprdy, zavezovanie okolo krku, ja som si ich ani nechcela skusat, ale krstna ma prehovorila, a veru boli dobre aj som si ich kupila

idem uz konecne nejake fotky popridavat ...

luba142
21. júl 2009

mimi, lady aj mne sa mala stale skriabe minule na nose mala do krvi a tiez jej kazdy druhy den striham ako pise lady "pazure"

mimi ja som vcera prebrala veci po starsej aby som vedela co mam dokupit a zistila som ze na jesen hadam nic

mimi21
21. júl 2009

na luba, tak to mas fajn, u nas doma sami chlapci, tak nie je velmi po kom dedit, obcas nieco pozicaju kamosky ale ten sekac u nas je fakt fajn za dobru cenu sa tam daju kupit krasne veci a niekedy aj uplne nove 😵

luba142
21. júl 2009

mimi ja som u nas v sekaci este nepozerala malicke veci ale pri prvej mi kamoska nosila lebo mala v sekaci vteda svagrinu tak sa jej usli same nove veci

mimi21
21. júl 2009

no u nas je taky vyslovene len detsky sekac a same znackove veci - o to by ani neslo ale fakt krasne a za super cenu
tak napr. ja som dnes malej kupila zimnu bundu z Next za 4 eura, aj teta v obchode povedala, ze mam kupovat teraz lebo su to uz nove veci a cez zimu budu drahsie
kupila som jej este 2 tricka s dlhym rukavikom, 1 tuniku, svetrik a mikinu

sirinka
21. júl 2009

ja som tej nasej dnes prvykrat tak naozaj strihala nechtiky, uz sa tiez zacala skriabat...doteraz mala iba take makke, ze sa jej dali olupat...
a teraz konecne spi trosku dlhsie ako 10 minut a samozrejme vo vibrujucom lehatku, postielka ani za svet...

bambi7
21. júl 2009

cafte

jamat viem co to je aj u nas to tak bolo chuda nevedela spat a z toho bola nervna ale tie homeopatika zabrali super brala ich 7 dni a odvtedy je pokoj to uz sa nedalo ....a lekarka nam ich dala je to znama tak sa neboj nic zle by malej nenapisala 😉 a teraz spi celu noc a zobudi sa o 5,6h rano vysmiata ako slniecko 😉

nas v IP vsetko popisane 😉

bambi7
21. júl 2009

ja som moc tomu sancu nedavala a neverila homeopatikam ale mylila som sa zabrali super 😉

ladywitch26
21. júl 2009

mimi,tak to ja pre zmenu musim komplet zmenit satnik, nielenze podprdy male, ale ani vacsinu bluzok a topov neobleciem. resp.obleciem,ale sa bojim,ze niekomu gombicka vypali do oka 😀

mimi21
21. júl 2009

lady 😀 😀 😀
no ja som minule chcela aj nejake nohavice pokupit ale po dvojhodinovom skusani vsetkeho mozneho som to radsej vzdala 😅 😅 😅

ladywitch26
21. júl 2009

mimi,gate zapnem aj stare, sice speky zatial trcia vonku, ale par brusakov denne a ono sa to upravi.ale na prsia asi tak rychlo neschudnem

jamaat
21. júl 2009

Mimi, tak keď sú ti plavky dobré, skúsime tie tajchy. Vo štvrtok síce odchádzame na 10 dní na chatu, ale potom dačo dohodneme.

Lady, na tvojom mieste by som podprdy až tak nerozdávala. Veď nebudeš mať večne takéto veľké prsia. Dokonca sa po kojení zvyknú ešte aj zmenšiť oproti pôvodnej veľkosti. 🙂

sirinka, u nás je aspoň nočné spanie bez problémov, spí v postieľke, zaspáva medzi deviatou a desiatou, budí sa medzi štvrtou a piatou ráno. Horšie je, že potom už poriadne nespí, len drieme hodinku-dve. Ona vlastne zaspáva a budí sa presne podľa západu a východu slnka. A už vyše týždňa sme jej ani fľašu večer nedávali. Je to super, lebo to odstriekavanie ma riadne otravovalo.

Dnes sme boli na prechádzke "iba" 2 hodiny, úžasnú štreku som si vybrala: poľná cesta, plno kameňov - takže malá vydrgľovaná a ja mocné bicepsy a tricepsy, lebo dosť často som musela "fúrikovať" len na prednom kolese. 🙂 Aj nejaký dunčo sa k nám pridal. ...Ale spala celý čas, potom doma ešte hodinu. Nachovala som ju a zdriemla ďalšiu hodinku. Teraz sa práve zobudila. Takže dnes zatiaľ celkom fajn deň. 🙂

zuzkad, držím palce s tým rozbehnutím mlieka. Aj ja som mala cez a po zápale menej, ale prikladala som dookola raz na jeden, potom druhý a zase naspäť, iba večer sme vybrali zásoby z mrazničky. Rozbehlo sa to a teraz mám práveže pocit, že mám mlieka viac ako predtým.

emode, ja som ju tiež neučila na ticho a tiež má problém, že ju všetko zobudí. Momentálne najmä hlasy.

ladywitch26
21. júl 2009

jamaat, myslis, ze by to mohlo byt este mensie ako pred tehu? 😖 tak to potom uz ani podprdy potrebovat nebudem...
inak nasa vonku v pohode zaspinka aj ked 10metrov od nej hulaka sused s kosackou, ze mna z toho usi bolia, ale akonahle sa ktosi zacne potichu rozpravat, tak uz ma oci dokoran a kukuckuje. ale zaujimave, ze ked mi po desiatej vecer zaspi, tak to mozme v dome aj diskoteku robit, to ju uz nezobudi nic.

luba142
21. júl 2009

MIMI ja som s gatami na tom podobne tiez co mam doma sa dam len do jednych a to su rifle a teraz je telo ☹ tak som si kupila po poirode jedny kratke a tie uz nosim na opasok a ked som si teraz skusala v obchode tiez boli bud male alebo velke 😝

jamaat
21. júl 2009

lady, je to individuálne. Niekomu zostanú väčšie, niekomu menšie. Ale čo ja viem, tak väčšinou sa zmenšili. Aj mne. O číslo.

Mne už tiež padajú gate, čo som si po pôrode kúpila. Nosila som ich možno 2 týždne, teraz už len s opaskom. V podstate vyhodené peniaze. Ale už sa zmestím aj do viacerých predtehotných, čo mi boli predtým také voľnejšie.

ladywitch26
21. júl 2009

jamaat, tak ak sa zmensia o cislo oproti tomu,co som mala pred tehu, tak tie podprdy fakt nebudem potrebovat... vystacim si s obycajnym tielkom

jamaat
21. júl 2009

lady, ale myslím, že zmenšujú sa skôr tie väčšie. Malé sa hádam zväčšujú. Tak nezúfaj. 🙂 😉

ladywitch26
21. júl 2009

jamaat, tak ja by som nebola proti,keby zostali tak ako su teraz. a rozhodne ani muz by neprotestoval 😀

luba142
21. júl 2009

lady mne sa po prvom tehu zmensili na povodnu velkost mozno zostali aj malocko väcsie tak sa neboj ze nebudes mat ziadne 🙂

jamaat
21. júl 2009

lady, tak rýchlo s mužom uživajte tieto dary. 🙂