Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
19. sep 2010

u nas su najnovsie budicky okolo 6:30 ☹

mystery7
19. sep 2010

tak dobru noc vsetkym 😉 a tebe @zuzkad uspesny pracovny tyzden 😉

rybca
20. sep 2010

ahojte, tak my sme Matka na kratucko ostrihali uz v lete, ked to mal take kdejake, ale teraz sme uz zobrali strojcekom len spodok vzadu od usi dolu, mne sa nepaci, ked su maly chlapci vyholeny ako trestanci, ale zase ani dievcensky dlhe vlasy, ale normalny chlapcensky uces je super...🙂

zuzkaprofant
20. sep 2010

cafte u na noc hruza ja som k.o. maly vkuse bol smedny chcel mliecko lebo vcera mi nic nechcel cely den jest , a spadol mi spostele presne sa posunul a urobil stojky dole z postele len nohy mal na postely a sme ho za ne tahali 😀 tak sa hadze stale v noci ked chce mlieko a kym ja urobim uz je stojka 😀 no hruza som volala kamoske ze ci nepride mi ho na hodku zobrat alebo nech sa snim doma pohra lebo ja von dnes nejdem by som niekde odpadla taka som slaba lebo aj navstevu sme mali do polnoci a potom aom bola kazdu hodku do 7hore 😖

jamaat
20. sep 2010

Ahojte, ja som nascípaná a just bude teraz pekné počasie, na porazenie. Cez víkend som bola trošku hýriť a turistikovať.

mimi21
20. sep 2010

@jamaat no vidis, sa flakas a telo uz nevladze 😀 😀 😀 brani sa 😀 😀 😀
skore uzdravenie

ja som sa fajne vysypala z tychg atb, dnes som ich uz ale dobrala, pre istotu som zavolala aj dr, povedala, ze je to normalne aj po takom dlhsom case

musim si kupit novu podprdu, lebo mi zo vsetky kypia prsia, nejako mi narastli 😅 uz som ale doobedu bola v 2 obchodoch a zatial bez sance 😒
sice je krasne ale doobedu bola poriadna kosa, tak sa snad do poobedia otepli

zuzkaprofant
20. sep 2010

@mimi21 mas vecsie prsia ako pri prvom tehu ?

iinuska
20. sep 2010

ahojte
u nas je nadherne teplucko, boli sme na ihrisku, poobede vybehneme urcite niekam, treba to vyuzit, kym je pekne.Teraz sa spinka, bed mame zovcera, len Adamkovi varim sosovicu

mimi21
20. sep 2010

@zuzkaprofant ano, mam vacsie, pri prvom tehu som vobec podprdy nemenila, teraz budem musiet, najhorsie je, ze mi aj cislo 4 bolo male 😝

ladywitch26
20. sep 2010

caute, u nas blba noc, raz stanka mravcala, cosi sa jej snivalo, a potom fabi od jednej do stvrtej mravcal. sa mi zda, ze ho bolelo brusko. dala som si totizto dva actimely na vecer a aj mna riadne poprehanalo. vraj to cloveku zlepsi travenie, no ani tak nezlepsilo, ako zrychlilo... 😖

rybca
20. sep 2010

@mimi21 skus www.figleaves.co.uk - postovne je lacne a do piatich dni to mas doma..🙂 a bezproblemov sa i reklamuje.🙂 ja som s nimi velmi spokojna, s mojimi prsiami som tiez v SK obchodoch velmi nepochodila,

ladywitch26
20. sep 2010

@rybca velmi trefny nazov, ked firma,co predava podprdy si da nazov "figove listy" 😀 😀

jamaat
20. sep 2010

Ja som si kúpila podprdy v Tescu za pár šupov a dobré boli. Vedela som, že ich nebudem nosiť viac ako jedno tehotenstvo, tak sa mi nechcelo investovať. A mala som E alebo DD veľkosť.

@mimi21 Už z domu som šla s boľavým hrdlom, vedela som, že choroba prepukne, tak už to bolo jedno, či sa po kopcoch poflákam alebo nie.

jamaat
20. sep 2010

To akože ozaj tu nikto nie je?

jamaat
20. sep 2010

Inak ide aj vám kôň pomaly, alebo šibe môjmu PC?

iinuska
20. sep 2010

akurat som nakukla a nechapem, co sa tu posledne dni deje 😀

iinuska
20. sep 2010

@jamaat u mna cvala v pohode 🙂

kosska3003
20. sep 2010

ahojte ja to tu zanedbavam z dovodu robenia deckej izby konecne sme dnes vyhadzali von skrine museli sme ich dat von cez balkon z druheho poschodia tak sranda ina mala ta je chora sopli kasle a ma chytene hrdlo bola som s nou u dr a ja idem zo sebou stredu kramy nedosli test negativny tak neviem neviem ale akosi ma boli brucho ako keby mi mali mi dojst kramy tak uvidime zajtra
🙂

mimi21
20. sep 2010

baby vedeli ste o tom, ze do atb sa nesmie mlieko??? alebo som len ja taka mimo 😕
ale teraz si matne spominam, ze ked mala brala, tak mi to dr hovorila
no pravdepodobne som sa vyhadzala preto, lebo som vcera vypila kakao z pollitra studeneho mlieka 😝
a samozrejme uzivanie atb prinieslo so sebou aj kvasinky a este mam okolo toho zapaleneho miesta svrbiace vyrazky - vsetko sa samozrejme uvadza ako neziaduci ucinok 😅
dr len skonstatovala, ze mi napise do karty, ze tieto atb uz nemam brat - pre istotu som jej volala

podprdu som nakoniec kupila, v jednom obchode so spodnym pradlom mali vypredaj, tak som za 10evri kupila a neviem ci si tam zajtra nepojdem este pre jednu 🤐

mimi21
20. sep 2010

@kosska3003 ja som aj teraz aj predtym mala take slabucke kramy a bola som tehu, takze este nehadz flintu do zita 😀

iinuska
20. sep 2010

@mimi21 tak nech je co najskor vsetko vporiadku

@kosska3003 Marike skore uzdravenie. Ma aj teploty?

mystery7
20. sep 2010

@mimi21 este vacsie prsia ako pri prvom tehu?? Ja som musela vymenit vsetky podprdy a ked ma to caka opat, tak mam dost :-/ najhorsie je zhananie a skusanie :-/

kosska3003
20. sep 2010

@mimi21 ja nehadzem nadej umiera posledna uvidim v stredu ale ved este neumierame a budeme snazit dalej hihihi mm som povedala ze ak niesom tak bez roboty ani spat nepojde

@iinuska nie teploty nema len kasle

jamaat
20. sep 2010

Aj Emku asi choroba chytá, začala kýchať a občas jej aj soplík tečie. Tak bude čas radosti-veselosti.

@mimi21 Len na niektoré atb sa nesmie mlieko a vtedy na to zvykne lekár alebo lekárnička upozorniť.

sirinka
20. sep 2010

@kosska3003 aj ja som mala prve dva testy negativne... 😉

u nas sme chori vsetci, teda ja najmenej, ale mm na ATB a deckam kvapkam pamycon....katastrofa, uz tradicne na dovolenke nieco mame... 😠

mimi21
20. sep 2010

@mystery7 no mne sa pri Ninke skoro vobec prsia nezmenili, teratz ale dako narastli, aj mm si vsimol 😀
ale kupila som velmi peknu, tak som spokojna 🙂
@jamaat no nikto ma na to neupozornil, ani v letaku to nejako nebolo pisane....
@kosska3003 skore uzdravenie Marike, mam pocit, ze zacina virozove obdobie 😒

sirinka
20. sep 2010

@mimi21 mliecne vyrobky velmi zriedkavo mozu znizit ucinok antibiotickej liecby...ale ze by aj vyrazky, to neviem...prave kyslomliecne vyrobky sa naopak odporucaju...
http://www.antibiotika.sk/interakcie_antibiotik...

mimi21
20. sep 2010

@sirinka no ved som si aj ja myslela, nech mi nenaburaju creva, lebo som nebrala probiotika...

jamaat
20. sep 2010

@mimi21 Ak to nebolo v letáku, tak potom by vyrážky nemali byť z mlieka.

mimi21
20. sep 2010

@jamaat no nebolo vyslovene, ze z mlieka, ale ako jeden z neziaducich ucinkov bolo vyrazky a svrbenie a aj dr mi povedala, ze sa to kludne moze objavit aj takto po tyzdni liecby