Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
2. nov 2010

ahojte
Ninka je hore od 5 🙄
potom sice este vydrzala medzi nami v posteli, ale to som z casu na cas dostala po nose, alebo do zubov ako po mne lozila, tekze ma islo porazit
necudo, ze som potom vecer o 9 mrtva pred telkou 😝

inak uz mame vymalovanu novu obyvacku a polozenu podlahu a je to fakt pekne, tak sa tesiiiiim 😵

ludmilabb
2. nov 2010

ahojte, my sme hore od pol siedmej ale to je este oki, spat chodi okolo stvrt na devat, pol deviatej, presne ako predtym tym ze chodievala spat neskor tak sa to teraz vyrovnalo

nikanika28
2. nov 2010

Cafte..no aj my sme hore od piatej 🙄 🙄 ..akosi sme sa este nepreinstalovali na novy cas 😖 ..ale zas o osmej uz bola hotova a zaspala... a kukam Panelak, v piatok som nepozerala 😅

nikanika28
2. nov 2010

Cafte..no aj my sme hore od piatej 🙄 🙄 ..akosi sme sa este nepreinstalovali na novy cas 😖 ..ale zas o osmej uz bola hotova a zaspala... a kukam Panelak, v piatok som nepozerala 😅

ladywitch26
2. nov 2010

ked sa dari, tak sa dari. asi si to uz hodim tento tyzden. najskor auto pokazene, tam sli prachy, potom mi doktor povedal, ze za ten sekundovy zakrok sa plati 120e a dnes rano nam nejaky dobracisko zrazil psa. rovno pred nasim domom. ktovie,ci aj nie naschval. tak ho muz nalozil do auta a su akurat u veterinara. dufam,ze nic vazne, lebo muz volal, ze cupita dookola, ale nohy ma komplet dotrhane, na niektorych miestach mu koza chyba. bola som sa pozriet pred dom, 3metrovy smyk plny chlpov, tak toho chudaka musel kolesom suchat tie tri metre pred sebou.

nikanika28
2. nov 2010

@ladywitch26 jaaaj...tak to je neprijemne ☹ ...snad bude v poriadku hafanik 😨 A aky zakrok? necitala som moc dozadu 😅

jamaat
2. nov 2010

@ladywitch26 Booože, chudák Jack! Tak dúfam, že to bude len povrchové, z toho sa vylíže.

dupinka
2. nov 2010

Ahojte!

baby, my sme boli už aj v saune po plávaní, ale aj tak mu to noštek neuvoľnilo. Idem volať doky, že čo a ako ´dalej.

rybca
2. nov 2010

@ladywitch26 Fu, ide vam karta...:(((( dufam, ze bude Jack v poriadku!

ladywitch26
2. nov 2010

tak nastastie pes je ako tak v poriadku. ma asi 10stehov, prisiel o jeden prst, polku druheho a je v soku.
podla mna ho niekto naschval, lebo ziadna brzdna draha, len tie chlpy,co ho uz tahalo za autom. podbehnut sam nemohol, nechodi stekat do kolies,bol na viditelnom mieste a akurat pred domami za zakrutou, kde chodime tak 30 maximalne, lebo uzka cesta a parkovisko je tam.

iinuska
2. nov 2010

ahojte
baby davate uz detom tvaroh ?

sirinka
2. nov 2010

@iinuska jasne, uz od roka....

dupinka
2. nov 2010

ved tvaroh sa moze davat skor ako obycajne mlieko...

iinuska
2. nov 2010

@sirinka a v akej forme? Davas aj cukor? Lebo ja mam rada len tak tvaroh s cukrom

sirinka
2. nov 2010

@iinuska kludne mozes, ja skor davam lipanek alebo pribinacek, ci iny tavrohovy dezert, pripadne s cestovinami na slano alebo na sladko...

iinuska
2. nov 2010

@sirinka vidis, to s tymi cestovinami nieje zly napad 😉 dik

ludmilabb
2. nov 2010

@iinuska ja tiez davam pribinacik alebo v cestovine na slano
@ladywitch26 by som asi zinfarktovala kebyze mi niekto prejde psa 🤐

ladywitch26
2. nov 2010

@ludmilabb no ved ja skoro som,ked som mu videla tie labky. na jednej koza prec,normalne len maso,kosti a slachy... 😝 chudacik. len uz sa prebral z narkozy a olizuje si to, sa bojim,aby si stehy nehryzol

ludmilabb
2. nov 2010

@ladywitch26 nasho stareho psa u svokrovcov napadol pitbull, gambu spodnu mu z casti odhryzol aj nejake zuby vypadli, to bol hrozny pohlad
tak drzim palce a snad si to bude pomalicky aj sam osetrovat

rybca
2. nov 2010

@ludmilabb nasho napadol jelen, ked sme este v Harmanci byvali, mala prebodnuty bok, bola z toho tak mimo, ze nas nespoznala a zautocila na mna, nastastie som vtedy mala na ruke sadru a kusla rovno do nej

mystery7
2. nov 2010

ahojte
Ako sa mate? My sme boli na vikend prec. Mne sa podarilo nachladit, tecu mi sople ako z vodovodu, uz ma z fukania boli nos. Mirko je nastastie ok.
Doma potrebujem poriadne upratat, ale tak sa mi nechceeeeee :-/ asi zajtra 😅

mystery7
2. nov 2010

lady tak to sa ti dari ☹ snad je uz toho dost a bude lepsie

My sme hore od 6:30, Mirko sa nejako preorientoval na novy cas a ideme opat ako predtym.

Dnes som bola na poradni a vysledky z krvi su ok, zajtra mam utz na vyvojove vady.

mystery7
2. nov 2010

@ludmilabb este k flaskam na pitie, suhlasim so sirinkou, ze kubik water je super, alebo maju aj 0,5l vodu Lucku. Obe maju uzaver s membranou, ze ked su otocene hore dnom, neleje sa voda. Ta lucka sa da presrubovat aj na ine ochutene detske vody.

mystery7
2. nov 2010

tak opat som tu sama ☹

ludmilabb
2. nov 2010

@mystery7 ale nie si 😉

ludmilabb
2. nov 2010

joj tato mamicka to musi mat tazke, by ma porazilo a jednej dokonca maly vypije tri, styri flasky mlieka v noci a ze ona mu ich len nauklada a on si ich v noci sam berie 😅
https://www.modrykonik.sk/forum/staram-sa-o-dietatko/je-normalne-aby-sa-2-rocny-budil-kazdych-30-minut-2/

sssimi
2. nov 2010

Ahojte.
Dnes bolo tak fajn. Sme boli hodinu a pol vonku konečne. Malá je teraz spokojná aj keď stále chorá....

kosska3003
2. nov 2010

ahojte tak my vstavame o pol 7 dnes o 6 ide ma porazit spavala mi do 8 a to chodi spat tak ako aj pred osunom o 8 tak neviem kedy si to mieni zmenit zajtra ideme do dudiniec si kosti vyhriat a vymasirovat trozku budeme tam do soboty to mam namiesto anglicka kde ma muz nepustil tak asi budem chciet ist castejsie

sirinka
2. nov 2010

caute...tak definitivne mame v brusku dalsiu babu a teraz vazi cca 400g 😀

kosska3003
2. nov 2010

@sirinka gratulko k dievcatku tak tato bude mat doma babinec ja mam svagra ten ma tiez 3 baby a strasne chcel chalana lebo hra futbal no smola ale je stastny aj babam

sirinka
2. nov 2010

@kosska3003 hej, bude z neho kral s troma princeznami 😵

jamaat
2. nov 2010

@sirinka No to budeeee...keď budú všetky v puberte! 😀 ....Tak gratulujem 🙂