Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
11. aug 2009

kosska, proti comu budu malu ockovat?

kosska3003
11. aug 2009

no moju ockovali dneska do jednej nozicky proti pneumokokom a do druhej - záškrt, tetanus, cierny kasel, detska obrna, zltacka typu B, hemofílna infekcia tak je toho dost chudatko moje ma co znasat

iinuska
11. aug 2009

kosska, ja dam maleho zaockovat aj proti rotavirusom

iinuska
11. aug 2009

Maminky tie, co davate UM. Ake davate svojim drobcom?Ideme na dovolenku, teraz plne kojim, ale chcem pre istotu zobrat aj UM. Rozmyslala som nad Nutrilonom, ale vraj zapeka. Ked som sa spytala doktorky, povedala mi, ze je to teraz v podstate jedno, vraj si ich treba otestovat, kazdemu sadne ine.

luba142
11. aug 2009

inuska my este nie ale zajtra ideme na ockovanie a nutrilon existuje aj taky co nezapeka ale uz neviem ako sa vola kamoska ho pouziva on je mastnejsi a nesposobuje ani koloky zevraj pozri sa na ich stranku snad ho najdes

iinuska
11. aug 2009

luba, zeby Nutrilon HA ?

luba142
11. aug 2009

inuska::: Nutrilon Comfort

* rieši problémy so zápchou alebo kolikami

* tuky s kyselinou palmitovou v pozícii Beta
kyselina palmitová v pozícii Beta eliminuje schopnosť väzby na vápnik, a tým znižuje riziko vzniku vápenných mydiel a tuhej stolice
* uľahčuje vyprázdňovanie
prebiotická vláknina podporuje motilitu črevnej steny a zvyšuje črevný obsah
* znížený obsah laktózy
znížením obsahu laktózy pod 50 % je znížené riziko vzniku intolerancie
* hydrolýza bielkovín
štiepenie bielkovín uľahčuje ich trávenie a znižuje riziko koliky
* látky na podporu trávenia zvyškov stravy
IMMUNOFORTIS podporuje prirodzenú črevnú mikroflóru podľa vzoru materského mlieka. Črevná mikroflóra trávi zvyšky potravy a podporuje vstrebávanie základných živín.
* posilňuje imunitu vďaka obsahu špeciálnej prebiotickej zmesi IMMUNOFORTIS

Riešenie každého problému

* drobné tráviace ťažkosti
o zápchy
o koliky
* intolerancia bežnej stravy

iinuska
11. aug 2009

luba, diki 🙂

luba142
11. aug 2009

inuska tu najdes vsetko co potrebujes vediet o nutrilone

http://www.nutrilon.sk/

dualcore
11. aug 2009

ak sa bojis ze male bude mat zapchu kup mu v lekarni krusinovy caj.staci par lyziciek a pomaha priam carovne.my sme sa dlho trapili a nic nepomahala len rurka a to som nechcela.potom mi poradili tento caj...a sme bez problemu.maly si da 10ml a ide za par h. jak dabel 😀

dualcore
11. aug 2009

kosska3003 moj mal po tomto ockovani horucky v noci ale inak bol statocny :D

zuzkad
11. aug 2009

ahojte kocky 😉 😉 dakujeeem bambi za gratulaciu....tiez sa pripajam a zelam kazdej Zuzke vsetko naj naj k meninkaaam 😉 😉 😉 😉 😉

Bambi pozerala som nove foto Nikusky a je kraaasna babulka naozaj smejko 😅 😅 😅 😅

Tu v BA bola burka, prsalo, hrmelo no nic prijemne a to som sa tesila, ze pojdem von s malym a pocitam si vonku troska knihu..ale nic z toho nebude ☹ ☹ dorobila som zakusok a maly mi spinka uz tretiu hodinku, tak skusim ist citat tu knizku 😉 😉

Ozaj kocky nemate nejaky tip na chatu alebo nieco kam by sa dalo ist aj s drobcekom ??

lasenka
11. aug 2009

Zuzky, vsetko najlepsie 😉

u nas tiez prsi a poriadne sa ochladilo... dufam, ze leto este bude 😉

mimi21
11. aug 2009

aj ja sa este pripajam k oslavenkynam, baby vsetko len to NAJ NAJ NAJ 😉

mne dnes mala spi prvykrat dlhsia ako hodinu, spinka asi od 4

lasenka kupila si tu deku? ja som ju az dnes vytiahla a oprala 😅

kosska3003
11. aug 2009

iinuska ja ani neviem riadne co u to tie rotavirusi mala sa zobudila tak som sa jej venovala zasmiala sa poplakala tak zatial to znasa statocne uvidime ako v noci ci bude spat celu alebo nie

mimi21
11. aug 2009

no my ideme na ockovanie az 31.8, lebo dokina ma mesiac volno 😅

kosska3003
11. aug 2009

mimi to my sa uz budeme pomaly chystat na dalsie 🙂

lasenka
11. aug 2009

mimi - este nie... nepustala farbu?

luba142
11. aug 2009

zuzkad vsetko naj k meninkam 🙂 🙂

u nas prestalo prsat ale po tretej a uz je dobre bolo cez 20stupnov, vonku je fajn ale v byte dusno 😝

lasenka
11. aug 2009

lubka - u nas je chladno ☹ ani Kubka sa mi nechce kupat 😒

kosska3003
11. aug 2009

lasenka ja ani nejdem kupat po tom ockovani radsej nejdem

lasenka
11. aug 2009

kosska - no ved hej... plackala velmi?

inac babule, ako cast kupete svoje deturence? Nas bola nedavno pozriet jedna kamoska a cudovala sa, ze kupem Jakubka kazdy vecer 😕 no dnes asi vynecham, fakt je tu chladno... umyjem mu len ritku

ladywitch26
11. aug 2009

las, ja kupem kazdy druhy den. aj v nemocnici mi vraveli, ze kupat max. 3x do tyzdna, lebo voda narusa ochranny film pokozky a nie je to dobre.ked je moc spotena,tak ju len pretrem takou vlhkou handrickou na krku, pod pazuchami a v zahyboch koze.

mimi21
11. aug 2009

las deka farbu nepustala, specialne som sa divala do pracky aka je tam voda, prla som to na 30 a hracky co sa na tu deku pripinaju som poumyvala

ja kupem kazdy den, aj ked mydlo pouzivam len na ritku, vlasky mydlim tak raz, dvakrat tyzdenne, lebo aj z toho sme asi mali tie supinky 😒

luba142
11. aug 2009

lasenka aj u nas bolo troska chladnejsie ale do 23 stupnov. Ja mali kupem kazdy druhy den

kosska3003
11. aug 2009

lasenka plakala chudatko az tak ze ano dychat nemohla riadne ale rychlo som ju obliekla dala do kocika a spala 3 hodiny teraz mi zaspala merala som jej teplotu mala 37,3 a to v ritke takze po odratani nema uvidime ako bude spat teraz mi zaspinkala a podla stareho by mala spat do rana tak uvidim ako dneska

ja kupem kazdy den tiez ale dneska som vynechala

kosska3003
11. aug 2009

a co tu nikoho neni asi uspavate ci ako

mimi21
11. aug 2009

kosska ja som tu, my uz spime
idem ale lebo musim kocik odzmolkovat...

lasenka
11. aug 2009

mimi - urcite ju kuuuupim 😉

... my sme sa nakoniec okupkali... trosku otuzovania predsa nezaskodi, nie?

lasenka
11. aug 2009

kosska - akoze spat do rana???? bez jedinej prestavky?