Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

monkap
autor
15. aug 2009

ja som si vsetky veci po patkovi odkladala, ako mi to teraz dobre padlo 😉 a este mame dievcenske po sesterniciach, takze kupovat nemusim ani

mystery7
15. aug 2009

ja si tiez vsetko nechavam, nikdy nevieme 🙂

lasenka
15. aug 2009

mne sa tiez zisli nejake veci po Matkovi, no vacsinu som vyhodila... a nenakupujem vela, lebo rychlo rastieme 😉

lasenka
15. aug 2009

... ale ked pridem do detskeho obchodu, kupila som mu vsetko!!! takze na prazdno nikdy neodidem 😉

rybca
15. aug 2009

Ahojte, ja si tiez nechavam vsetky veci. Ad 1 chceme druhe babatko a Ad 2 mam brata a 2 sestry, ktore to este mozu zuzitkovat..🙂

dm1
15. aug 2009

ja tiez nechavam pre druhe mimi. Dost veci som ale vyhrala na aukciach alebo cez MMB. Ved to to male dieta ani nemoze znicit ked tak rychlo rastie.

jamaat
15. aug 2009

dm, dneska som pol dňa strávila vytváraním fotozošita. 🙂 ....a keď som ho už mala takmer hotový, tak som našla na stiahnutie plno krásnych obrázkov a pozadí. Už som to ale neprerábala, len sem-tam som niečo upravila a doplnila. Som zvedavá, ako bude ten zošit vyzerať.

luba142
15. aug 2009

ahojte dievcata som konecne tu mali me navstevu a potom som sa kukala na aukcie na mmb a som nasla nejake veci tak dufam ze vyhram 🙂 , aj ja mam dost veci po Kristin takze by som nemusela kupovat ale ked nieco vidim tak neodolam aj veci aj hracky,len niektore aj musim kupit veci lebo Kristin je oktobrova takze teraz potrebujeme zimne veci pretoze Kristin uz mala cez rok a je to este velke

jamaat
15. aug 2009

Nevieš, či sa dá ten zošit poslať mailom? Keby som trebárs tvoj chcela vidieť.

jamaat
15. aug 2009

Emka nosila aj košieľky a dupačky ešte po mne...tie najmenšie. Teraz nosí Monikine a svoje. No a potom už bude hádam len svoje. 🙂

dm1
15. aug 2009

jamaat - tiez som nad tym rozmyslala ze by sme si to poslali 😉 . Ale myslim ze to nepojde lebo to vytvara este celu datovu zlozku kde su obrazky nie len ten subor. Ale sak mozme skusit - posli mail do IP a poslem.

jamaat
15. aug 2009

poslala som mail

jamaat
15. aug 2009

aaa, teraz som si všimla, že to vytvorilo aj ďalší adresár s fotkami a ten má 60MB. Takže to nepôjde.

dm1
15. aug 2009

skusila som ti to poslat ale urcite to nepojde.

jamaat
15. aug 2009

dm, pozri IP

kosska3003
15. aug 2009

jamaat aj ja som doteraz robila fotoknihu ale na inej stranke tam je akcia az do 24 ale ma mi to este hodinu stahovat tak neviem neviem ci vydrzim
lasenka keby bol mm doma tak idem hned na tu svadbu ale sama to sa mi nechce odreagujem sa na dovolenke ide aj mama tak bude bavit

jamaat
15. aug 2009

kosska, tak nevypínaj počítač. ......To je ten istý program, len na inej stránke? Či podobný?

kosska3003
15. aug 2009

neviem asi je to to iste ale mi to padlo takze to skusim zajtra u mamy lebo ja mam od orangu internet ten prenosny a my vypadava niekedy ako aj teraz tak to musim poslat tam a ja to objednavam na stranke www.happyfoto.sk

ladywitch26
15. aug 2009

zasa ste tu nocne sovy? jamaat, kosska a dm 😀 😀 😀 no ktora dnes najdlhsie potiahne...

jamaat
15. aug 2009

kosska, už ho sťahujem. Títo majú iné rozmery v akcii, tak asi ešte niečo vytvorím. 🙂

lady, vitaj. 🙂

dm1
15. aug 2009

pozrem aj ja baby aj tieto fotoknihy. Inak neskusali ste si niektora robit video cez www.hami.sk - v albume smejkov? ja som si to spravila len neviem ako to ulozit. Oni pisu ze cez odkaz ale nejde mi to... inak ide vam to otvorit cez toto alebo si pyta heslo?

http://www.albumsmejkov.sk/171069

dm1
15. aug 2009

tak kosska to je neskutocna akcia este lepsia cena ako sme si dali my robit. Idem hned robit 😀

dm1
15. aug 2009

fakt baby my tu tak krasne vsetky spolu ponocujeme... 😉

jamaat
15. aug 2009

dm, video som neskúšala, aj keď som to našla. A dalo sa to otvoriť, normálne si pozerám tvoje video.

kosska, je to iný program.

Tiež si ešte urobím. Je tu menej možností, ale niektoré sú dobré. Napríklad diera v papieri sa mi páči. 🙂

dm1
15. aug 2009

kosska ako sa v tom programe da dat fotka ako pozadie len na jednu stranu nie na obe?

dm1
15. aug 2009

jamaat a rozhodne je to ovela lacnejsie a velky format A4... tiez sa s tym programom pasujem je to ine ale sak do toho 24-teho na to prideme 😉

dm1
15. aug 2009

jamaat a nevies poradit ako to video ulozit?

jamaat
15. aug 2009

dm, aj mňa tá A4 hneď zaujala. 🙂 Do 24. času dosť. Dnes už idem spať. S tým videom ti neviem poradiť. Tak sa mi marí, že som to preto nerobila, lebo sa to nedalo uložiť priamo do PC.

sirinka
16. aug 2009

dobre ranko...vcera ma skolila migrena a dnes som uz takto skoro fit... 😀 mama sa hra s magdalenkou a zvysok rodiny este spinka...

my nosime 56 a 62 velkost...teda niektore vase deticky su dost velike a to mi vsetci hovoria, ze ake mam velke deti 😝

a ja tiez vsetko odkladam...super to je, ked uz mam vsetko nakupene, dokupujem iba take chutovky...ked sa mi nieco extra paci a este chceme dalsie babo...a co bude aj potom este zachovale, tak odlozime pre neterky a synovcov...dufam, ze nejaky budu, kedze mam tri mladsie sestry a mm ma mladsieho brachu a zatial su vsetci bezdetni...

kosska3003
16. aug 2009

ahojte tak ja som vcera usla
dm jamat no ja sa s tym teraz hram zase ved si len vyberte fotky ktore chcete a potom sa s tym budete hrat zvecovat zmensovat pisat texty ja tu teraz za tym sedim mama mi bavy malu momentalne spinka