Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
28. aug 2009

siri, ja som vacsinou uniformu prala v sobotu, v nedelu som ju dala na susic a 15minut pred odchodom do prace v pondelok rano som si spomenula,ze este nie je ozehlena... 😀

sirinka
28. aug 2009

luba dobru noc...kuknem este FB a pojdem asi aj ja...

sssimi
28. aug 2009

Nika ja nemám nič proti tomu ukladaniu len mi ide na nervy ako vaším manželom, keď mi to tam mama diriguje a ja sa musím ponáhlať k malej... no des potom... Ale už si začína zvykať 😀 Musí

nikanika28
28. aug 2009

siri, facebook?
ja tiez rozmyslam, ze by som uz aj mohla ist spat 😀

sssimi
28. aug 2009

Idem aj ja het. Dobrú nôôôcku

jamaat
28. aug 2009

No teda takýto frmol tu dávno nebol. Ja si robím videoklip, tak vás nestíham ani poriadne čítať. 🙂

ladywitch26
28. aug 2009

nika, a to moja svokra zehli este aj nohavicky... ma islo urvat, ked sme u nich este byvali a nasla som si prepalene lycrove nohavicky...no napadlo by ta taky material zehlit? vazne vadna zena

nikanika28
28. aug 2009

simi 😀 Moj MM to flaka vseliako...nohavicky, ponozky, trenky dopredu...vsetko jedno .. 😀

nikanika28
28. aug 2009

lady 😀 😀 Ja spodne pradlo teda nezehlim, ani pyzama, uteraky, navlecky...veci na doma...nehrozi.. 😅

sirinka
28. aug 2009

nika hej...

ladywitch26
28. aug 2009

nika, ja tiez nie. zas tolko casu fakt nemam. a keby som ho aj mala,tak ho vyuzijem lepsie 😀

nikanika28
28. aug 2009

no idem kuknut kupelku... 😀 prvy krok k ceste do postele

ladywitch26
28. aug 2009

no idem aj ja malu ulozit do postielky, lebo ked sa preberie,tak bude zas ako sto certov

nikanika28
28. aug 2009

lady, ved to...naco si komplikovat zivot? 😀 A preto to ja tak uchylacky vesiam 😀 😀

nikanika28
28. aug 2009

tak baby dobru noc...najvyssi cas.. 😀

jamaat
28. aug 2009

No a mne sa Emča tiež práve prebrala. Ale nemala sa. Tak to idem skontrolovať. Dobrú noc.

ladywitch26
29. aug 2009

halooo, kde ste kto? hmm, ponocujete dlho, tak potom rano dospavate 😀 😀 😀

ladywitch26
29. aug 2009

idem ja za sefom dohodnut sa,ako nastupim do prace. uz som cosi pocula, ze ma chce stale nechat na pokladni.robila som tam ked som bola tehu,lebo som nemohla nic tazke dvihat, ale radsej by som sla dokladat tovar ako pred tehu. to nie je take nudne a aj zasit do skladu sa da fajne, ked nie je tolko roboty... 😀 no drzte palce, nech vyjednam dobre podmienky

ludmilabb
29. aug 2009

no ja cumim kolko ste toho vcera stihli 😕

ja som dnes nechala malu prvykrat vyplakat, teda tisila som ju na posteli ale nechcela som aby spala na rukach, vcerajsi den bol narocny, jasne ze sa jej to nepacilo a 15 minut plakala vkuse, som uz myslela ze to vzdam a vezmem ju, potom som ju dako utisila lenze teraz zaspala od vycerpania a to tiez nie je dobre, nechcem aby zaspavala s placom ale ked ju nosim na rukach a polozim ju hned je hore a vobec sa nevyspi
aj mi je to luto, lebo nie som zastanca takeho uspavania na druhej strane som ju fakt doteraz nikdy plakat nenechala tak mi to hadam raz "odpusti"

jamaat
29. aug 2009

ludka, aj v múdrych knihách píšu, že plač dieťaťu neublíži a že niekedy proste musí zo seba plačom dostať nervozitu, stres a tak. Samozrejme, že nemá plakať celé dni.

sirinka
29. aug 2009

plac neublizi...ale babatko nesmie ostat same, ked si pri nom, hladkas ho a rozpravas ci spievas, tak si moze aj poplakat, ale musi vediet, ze si tam s nim...

ladywitch26
29. aug 2009

siri, tak to video je husteeee.... zeny, povinne kazda po tri deti...my zaciname po vianociach s druhym.... 😀 😀 😀

inak zabudli tam podotknut, ze tu porodnost v europe znacne zvysuje irska populacia. tu je porodnost 1,97 a za tento rok sa to asi dost zvysi, lebo vsade same tehule 😀 inak myslim, ze to je najvyssie v ramci EU

sirinka
29. aug 2009

no je to desive...a prvy podla mna vymru rakusania...tam uz dnes mas problem najst takeho ozaj cisteho rakusaka....a v podstate sa aj tak nakoniec dopatras, ze ma predkov cechov alebo poliakov a pod... 🙂

ludmilabb
29. aug 2009

ja som ju najprv mala na rukach lebo bol cas na spanie, ulozila sa mi pekne, zacala zaspavat tak som ju polozila a lahla si ku nej, no a ukludnovala som ju, vzdy ked vyplula cumel tak som jej ho davala naspat a tak dookola, hladkala som ju ale prd, revala dalej potom zaspala, neviem ako ju budem uspavat poobede a vecer 😨

ladywitch26
29. aug 2009

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_... odporucam hladat slovensko skor od konca, ak pojdete od zaciatku, tak budete mysou rolovat veeelmi dlho

siri, podla tohto su na tom najhorsie litovci a cesi... a ani my sa nemame cim chvalit, aj ked to teraz skor stuplo

ludmilabb
29. aug 2009

no a co ti moslimovia, to su fakt vsade a ine narody?

sirinka
29. aug 2009

lady lebo u rakusanov maju tie deti co sa tam rodia hned rakuske obcianstvo a rataju ich za svójich...dufaju, ze na nich budu raz robit a ich stat nezanikne...take kratkozrake...rakusania uz takmer vobec nerodia deti...

ladywitch26
29. aug 2009

ludka, ja som nasu tak ulozila do postielky po krmeni rano, pustila som jej kolotoc, tak si hodinku mrmlala ale potom zasa zacala mrncat, tak som jej dala zasa flasku. niekedy to zabera, ona mi vypije tak 40ml, ukludni ju to a zaspi pri tom. teraz mi ale vypila a este chcela viac, tak bol muz este trochu zohriat, ona si chvilu pojacala, ale potom dotiahla este 10ml a zalomila. zatiahla som jej roletu, aby mala sero a spiiiiiiii.... uz je to 2 a pol hodiny, no az sa divim...

jamaat
29. aug 2009

ludka, iné národy sú napríklad u nás cigáni.