Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

nikanika28
31. aug 2009

no nasla som tu dve Ludmili Cernecke...jedna ma fotku, jedna nie..si jedna z nich??? 😀

luba142
31. aug 2009

niki, ludka ja som Ľubica Duffková 🙂

nikanika28
31. aug 2009

lubi, uz som ti poslala na potvrdenie priatelstva

luba142
31. aug 2009

niki ide mi to strasne pomaly asi je tam vela ludi

nikanika28
31. aug 2009

mne to ide normalne 😕 😕

zuzkad
31. aug 2009

tak nas je dost na FB 🙂 🙂 🙂 kto bude mat zaujem som Zuzana Dvoncova 😉 😉 😉 😉 a tam je lepsie aj kv. fotkam 🙂 🙂 🙂

ladywitch26
31. aug 2009

ludka, a si s foto alebo bez? inak ja som mony dudek

sssimi
31. aug 2009

Zuzka poslala so ti

rybca
31. aug 2009

Ja som Katarína Drobová.

zuzkad
31. aug 2009

aaaa rybca je pridana 😉 😉 😉 podme podme 😉 😉 😉

luba142
31. aug 2009

nika potvrdila som ti

rybca potvrdila som ti

zuzkad
31. aug 2009

sssimi mam ta 😉 😉 😉

luba142
31. aug 2009

zuzka poslala som ti

zuzkad
31. aug 2009

uuuuf normalne som uz mala hokej kedze vas poznam podla prezyviek a nie podla skutocneho mena...ale postupne vas budem mat vsetky... 😅 😅 😅 😅 som rada

emode
31. aug 2009

nika ano taky ypsilon v predu

ladyaj nam mozes nejaky vybrat 😅

zuzkad
31. aug 2009

boozenko tak som sa zlakla...maly sa mi z nicoho nic strasne rozplakal a netusila som preco...o tomto case vzdy spinka bez problemov a teraz sa zobudil a strasne plakal...zalostne az mal slzycky....tak som aj merala teplotku a prebalila som ho a nakoniec som si ho polozila na hrud a jemne mu spievala a zaspinkal zlatko moje...asi mal len zly sen 😖 😖 😖

rybca
31. aug 2009

zuzka - to sa aj mne posledne dni stava a tiez neviem prist na dovod

a odvtedy co pasieme odusu sa mi ani neda riadne uspat, lebo z boku ide hned na brusko a dviha hlavicku a potom sa rozculuje, ze nemoze spat

luba142
31. aug 2009

baby ja neviem ako to na tom fb funguje ako sa tam chatuje??

sssimi
31. aug 2009

Kočky komu som neposlala, tak ja som Simona Murčová.

Luba dole je chat-rozklikneš-tam ti zobrazí tvojich prihlásených priatelov-klikneš komu chceš napísať a frčíš...

zuzkaprofant
1. sep 2009

udobre ranecko , ako vydim ste aj na facebooku 😀 😀

sssimi
1. sep 2009

Zuzka asi 😀 ... Ja práve vyberám ma mmb šaty pre malú na svadbu. Našla som krásne. čakám kedy sa mi tá pani ozve.

zuzkaprofant
1. sep 2009

kedy idete na svadbu?

naty132
1. sep 2009

ahojte som tu nova, ako si mam poradit so slzenim ocka?

monkap
autor
1. sep 2009

ahoj naty, vitaj medzi nami 😉

nam ocko tiez slzilo, nepomahali ziadne kvapky, masticky ... nakoniec pomohol az preplach kanalikov 😝

naty132
1. sep 2009

ako dlho vam slzilo ocko????????????????? aky je postup pri preplachovani kanalikov??????????????? boli to dietatko?????????????????

ladywitch26
1. sep 2009

naty, nasej slzilo tiez, ale ja som jej davala len umele slzy a cca za dva tyzdne to preslo.to bolo pred dvoma mesiacmi a odvtedy nic.

monkap
autor
1. sep 2009

naty nam slzilo resp. sme mali hnis v ocku dlho, kvapky a masticky pomohli vzdy len na par dni a potom sa to opat vratilo .... preplach?? ... babatko to vraj neboli, ale place pri tom preto, lebo ho treba pevne drzat aby sa nepohlo ...

monkap
autor
1. sep 2009

preplach je velmi neprijemna vec, takze radsej vyskusaj masticky, kvapky ... dr. ti poradi

iinuska
1. sep 2009

Aj nasemu malemu casto slzi jedno ocko, tiez sa obavam preplachov.

emode
1. sep 2009

ahoj monkap
ako sa dari malickej ??
naty to iste co monkap my sme to ale doniesli uz z porodnice ak ma upchaty slzny kanalik nepomoze nic ale vyskusat treba najprv co je dostupne inak pomoze aj dobre odsavat sopliky z nosteka teda na to treba dat pozor ....

lady ak by si videla pekny zimny teply overalik na 3-6 mesiacov daj vediet alebo posli foto budem ti vdacna 🙂