Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
5. sep 2009

siri, veď už som si pozrela aj tie tvoje rozprávkové

sirinka
5. sep 2009
ladywitch26
5. sep 2009

no sakra....tak budem grcat ako bacove stena... 😝 kukam predpoved pocasia na buduci tyzden. ideme trajektom 18 hodin a hlasia 10metrove vlny... 😝 😝 😝

sirinka
5. sep 2009

lady nic moc...nezavidim

sirinka
5. sep 2009

no nic, idem aj ja do hajan...

ladywitch26
5. sep 2009

no co, utesujem sa,ze aspon nebudem musiet uspavat malu hojdanim na rukach. pri tych vlnach by mala zaspat aj ked ju polozim len na postel. skusim nejake homeopatikum teda pohladat... sa mi zda, ze som cosi brala v tehu...

jamaat
5. sep 2009

boiron robí také homeopatikum

jamaat
5. sep 2009

Ja čakám, kým mi práčka doperie. 😒

emode
6. sep 2009

haloooo ??? bud spite alebo sexujete alebo ranajkujete alebo sa venujete detickam ... kazdopadne dobre ranko 😅
jamaat zasadne necakam kym mi doperie pracka ... vyvesiam rano 😒

jamaat
6. sep 2009

Dobré ránko.

emode, toto som prala poťah z kresielka a ten som potrebovala ráno suchý. Preto som čakala.

luba142
6. sep 2009

ahojky

emode ja som teraz po ranajkach mala spinka a ostatnych mam prec takze vegetik a este mi nejde nacitat FB

luba142
6. sep 2009

pomoc nejde mi FB 😀

sssimi
6. sep 2009

Ahojtéééé!

sssimi
6. sep 2009

Nikto-nikde? Mne sa ešte chlop nevrátil zo včerajšej rozlúčky zo slobodou.... 😀 Tí museli vyzerať 😀

ladywitch26
6. sep 2009

simi 😀 moj ked bol na rozlucke najlepsieho kamarata tiez neprisiel. doniesli ho dvaja...a objimal misu celu noc. a nadaval mi, ze nech zhasnem svetlo, lebo nechce, aby som ho takeho videla. no a rano okno, nic si nepamatal... 😀
a zasa dalsi kamarat ked mal rozlucku, to prisiel sice obstojne, ale rano pozeral do zrkadla v kupelni a hundral si popod nos " ty svina ozrata, ty vyzeras.takto sa dokotit a doma mas tehotnu manzelku..." 😀 😀 😀 no esteze mu nechyba sebakritika... 😉

luba142
6. sep 2009

lady to moj po kazdej akcii ma opicu a okno a teraz najnovsie po tom co sme videli v jednej relacii preco vlastne byva ludom po slopacke zle tak to zvadza na to ze ma slabu a rozleptanu sliznicu zaludka 😀

luba142
6. sep 2009

lady napisala som ti do IP tie homeopatika na cestovanie ale neviem ci ich tam maju

ladywitch26
6. sep 2009

luba, dakujem. a dokonca som ich aj nasla v bocnom vrecku jedneho kufra. som aj zabudla,ze som ich kupila ked sme v oktobri boli na svk a mne bolo vtedy nonstop zle. len uz si nepamatam,ci mi vtedy zaberali.... 😒

luba142
6. sep 2009

lady - vyskusas a uvidis 🙂 , mne to poradili aj na tehu nevolnosti ale to by som musela asi cmulat nonstop cely den ale Kristinke do auta zaberaju

ladywitch26
6. sep 2009

luba,tak to dufam. v aute mi byva tiez zle, ale to riesim tak, ze si sadnem za volant.to mi prestane byt zle okamzite. ale 10metrove vlny a lod,to neviem ako zvladnem 😝

luba142
6. sep 2009

lady no to neviem ci by aj mne nebolo zle 😅

zuzkaprofant
6. sep 2009

lady ja ked som isla z uk do francizka lodou som grcala vkuse bolo mi tak zle vlny burtalne ze koniec nikdy viac 😀

co varite na obedik ja som dnes slovenska gazdina mame plnene kirca pecene s ryzou nemecky salatik s roznymi nalievkami a hovadziu polievku s domacimi rezancekami a ktomu bude kolacik taky letny s broskynou 😀

luba142
6. sep 2009

zuzka ty si ale sikula ja nevarim lebo som sama s malinkou doma a mam od vcera gulas ale kolacik by som si dala aky robis hod recept 🙂

sirinka
6. sep 2009

caute...ja som posadily rastlinky, urobila som si novy zahon a kazdu chvilku cakame navrat nasej Klarky... 🙂

zuzkaprofant
6. sep 2009

taky jednoduchy som robila obycko piskota tenka na to lekvar marhulovy pokrajane marhuke mozes aj ine ovcocie a pochutkove smotanky zmiesane s trvarohom a vanilk. cukrom navrch a slahacecka ak chces a cokolada postruhana rychlofka 😀 😀
ine sa aani neda velmi vypekat pri malom a aj tak drzim dietku 😀 😀

dievcata vcera tu bola kamoska ma maleho o 3tt starsieho ako ja a jemu uz asi idu zubky len ho prehanalo taku ritulu mal cervenu ze az a plackal vkuse boli az na pohotovosti ze to je zo zubkou alebo s mrkvicky co mu dala ale chuda keby ste videli tu ritulku sme len s kamilkovym odvarom macali a ze to je tak ked idu zubky tak ja uz sa tesim asi budem viacej plakat ako moj christianko 😀

luba142
6. sep 2009

zuzka neboj sa moja Kika nemala vobec taku vystipanu ritulu kazde dieta je ine my sme ani nevedeli ze jej idu zuby ked jej liezli ale 3 naraz tak pred tym nez som to videla mala zvysenu teplotu a nic moc nechcela jest ale ked sli po jednom tak v pooho.

sirinka
6. sep 2009

zuzka no ten kolac dva krat dietne nevyzera 😉

ani klarka nemala pri zubkoch take problemy...ale zasadne odmietala jest tyzden pred tym, ako jej zubky vysli...vtedy bola fakt iba na mojom mliecku...

luba142
6. sep 2009

siri ja by som si take nieco aj dala ale nic sa mi piect nechce ani len babovka sa mi nechce 😒

zuzkaprofant
6. sep 2009

sirinka ale vyzera ked ho jes pri zavretych ociach.xixixi
u nas babovku nemam kto jest ja celu nezjem a mm ju nema rad 😠

luba142
6. sep 2009

mala mi spala od pol 12 doteraz medzitym bola hore o pol 2 ale hned zaspala zase