Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
13. okt 2009

My máme tiež vak a je to skvéla vec... Škoda že je len do polroka.... Budem musieť kúpiť už väčší

zuzkaprofant
13. okt 2009

inuska prave ze u nas su mudry co maju deti ale ja mojho pusinkosa vychovavam tak ako nasi mna moj ocino ma do 6r na rukach nosil.xiixii ved kazdy sa vo svojom vidi a napr ja ho oblieciem ideme vonku a stretne,me znamu a ona mi ho odkriva v kocary ze co je taky nababuseny 😠 a ked pozeram vase fotecky tak tiez obliekate dost deti oproti mne este a tu sa zda nemcov ze je nababuseny a to ma len deku na sebe a taky mini nesty taky fusacik na leto

iinuska
13. okt 2009

zuzi, aj ja musim kupit fusak. Uz mam vyhliadnuty

zuzkaprofant
13. okt 2009

ja mam tiez taky hnedy bude mi pasovat ku kocaru ale musim ho najprv vydrazit cez ebay lebo novy stoji 160eur 😀 😀

preve hovorim mm ze ani s malym vonku nemozem ist lebo ked ho dam do overala tak sa mi do vanicky uz nezmesit nohy mu budu strcat s vanicky........xixii....lebo musim vytahnut uz sportovu cast s pivnice ale kedze este fusak nemam tak neivem co budem robit v manduce mu bude asi zima ze? Ked sa snim pojdem len tak prest

jamaat
13. okt 2009

ludka, tá sauna je vyhriata len na 55 stupňov. Ide sa tam po kúpaní len na tri minútky. Ak chceš, dám ti číslo na tú pani a spýtaj sa jej, či sa môžeš prísť pozrieť a vyskúšať. Je to utorok a štvrtok o dvanástej.

Tiež si myslím, že to nie je o rozmaznaní, ale o povahe dieťaťa, či sa chce stále na rukách nanášať. Aj keď naučiť sa na to asi dá skoro každé dieťa (čítala som však aj tému o tom, že dieťa na rukách nechcelo byť), ale niektoré si to vyslovene vyžadujú.

U nás zaspávanie cez deň vyzerá väčšinou tak, že ju dám do postieľky, dám jej cumeľ a za nôžku ju hojdám. Do 10 minút zvykne zaspať. Niekedy jej dám cumeľ a odídem, spravím to viac krát, ale nakoniec zaspí.

V noci spáva vo vaku.

iinuska
13. okt 2009

zuzi, tak si ich jednoducho nevsimaj. Nech si hovoria co chcu.

zuzkaprofant
13. okt 2009

inuska pekny si si vybrala

no ta mi hovorte potom si myslim ze som daka zla matka bo maly vresti ked sa mu niekto nepaci tak sa rozplace a chce byt pri mne an ruckach 😀
pocuvajte co je zdravsie pre babo domaca varene jedlo alebo tie sklicka vy varite alebo kupujete alebo budete varit kupovat?

iinuska
13. okt 2009

Nas Adamko dudel nechce. 😒

mimi21
13. okt 2009

my mame dnes tichu domacnost 😅 😅 😅

ladywitch26
13. okt 2009

tak ma ide porazit.len co som malu uspala,tak nam doviezli drevo. a nielenze ten chlapik zvonil ako sibnuty, este aj pes zacal z pelechu stekat a mala sa strhla a plakala.muz si akurat tesne predtym odskocil na wc,tak som nevedela,co skor.ci psa zdrbat,ci chlapovi otvorit,alebo malu ist ratovat.... 😠

jamaat
13. okt 2009

Aj ja mám ten Emitex, sivý som zobrala, že bude pasovať ku každej farbe oblečenia a aj ku kočíku. Ale dnes som už špekulovala, či som nemala radšej inú farbu kúpiť 🙂

jamaat
13. okt 2009

mimi, lepšie ako po sebe kričať. 🙂

ludmilabb
13. okt 2009

mimi 😅 co to...

Sofia je extra trieda ona spava v zavinovacke, takej starej perinke...nohy jej z toho trcia tak ju prikryvam dekou, vak ani nic ine nehrozi

a na rukach mi jedno obdobie absolutne nechcela byt...uz som myslela ze to neprejde ale teraz sa to zlepsilo az by som povedala ze sa chce nosit stale 😝

zuzkaprofant
13. okt 2009

mimi ta co sa stalo mi mame tiez sem tam.......xiix..poradek musi byt 😀

kosska3003
13. okt 2009

ahojte tak moja uz spinka a spinka len v overeli a prikrita paplonikom to jej staci ona sa mi nerozkope az rano ked sa zobudi to kope ako zmyslov zbavena

emode
13. okt 2009

mimi a preco???
mi nieco hovorte o uspavani ... zas tristvrtehodiny hysak kym zaspala ... tak asi sme aj my zli rodicia 😢
cim to je ze nedokaze zaspat bez revu ☹

ludmilabb
13. okt 2009

Zuzka viackrat som uz citala ze nase deticky su v obdobi kedy uz vedia rozlisit znamych ludi a cudzich a niekedy to teda vedia dat poriadne najavo

ludmilabb
13. okt 2009

erika pred vecerom je aj nasa mrzuta, zla...je koniec dna tak si to potrebuje vyventilovat 😖
obcas sa aj cez den ventiluje 😅

nikanika28
13. okt 2009

babule, na zlepsenie nalady...

https://www.youtube.com/watch?v=JqpzWUA-UWs


😀 😀 😀 😀

jamaat
13. okt 2009

ludka, super nákup! 🙂 ...........a písala som ti o tom plávaní

mimi21
13. okt 2009

ludka, pekne 😉

aaale, zase klasika, prisiel unaveny, telka, pc a mala nic 😠 😠 😠
ale nebol unaveny z prace ale z toho ze makal u svokrovcov na dome a cely den na tej zime a to je u nas dookoloa furt to iste, len su dni kedy to vybuchne a sme ticho...
peciem si gastany 😝

emode
13. okt 2009

ludka ale ja mam pocit ze je uplne v pohode ked ju davam do postielky ... len ona namiesto toho aby zatvorila ocka tak zacne vymyslat, skrucat sa, prehodi sa na brucho, zuri, plienku si pcha do ust tak, ze sa nakoniec pozvracia ☹ medzitym uz rev vystupnuje tak, ze sa nevie upokojit dalsich 10 minut ani na rukach ... fakt ak nieco robim zle tak by som to rada vedela ☹

jamaat
13. okt 2009

emode, presne na toto zúrenie u nás zaberá to hojdanie za nôžku. A keď už chytá veľký hysák, tak ju drgľujem za nôžku-ritku hore-dole, a ono ju to upokojuje tak isto ako natriasanie v kočíku.

mystery7
13. okt 2009

ahojky
aj nas spi len v overaliku a s paplonikom, neodkopkava sa. V noci je vzdy teply.
Dnes mal po dlhsej dobre problem zaspat, neviem co sa deje. Pol hodiny vykecaval a hystercil v postielke, na striedacku az nakoniec zaspal.
Nas sa inac musi vzdy pred zaspatim "vyventilovat" je jedno ci v postielke ci v kociku.

ladywitch26
13. okt 2009

jamaat, kamoskin syn si sam vykopava nohu,az sa mu trasie cela postielka a to ho uspi. on k tomu nepotrebuje nikoho. este to naucit moju malu, a mam pokoj 😀

ludmilabb
13. okt 2009

Erika ja kebyze takto polozim moju do postele sice v dobrej nalade akonahle nema oci napol zrde sama nezaspi...rozplace sa a kedze chcem predchadzat hysakom ako sa da, radsej ju ponanasam na rukach ked zacne mriavcat spievam jej Ide vlacik sisisi....idem prec zo spalne nosim ju po kuchyni aby som odviedla pozornost, sice mi to trva niekedy aj 20 minut ale zaspi bez revu...funguje to na 80 percent co je u Sofii slusny vykon
ale ked ju nanasam aj polhodinu a nic tak chytam nervy ja

Janka musim vykompenzovat tu drazinu aj niecim lacnejsim 😀 aby som mala dobry pocit ze nevyhadzujem penaze do luftu.

S tym plavanim hmmm...kamoska chodi k nejakej Zlatke tiez sa ma pytala ci by som nesla s nou ale syncek sa jej zacal dako bat vody tak som teraz na vazkach.

ludmilabb
13. okt 2009

tak video som zostrihala, bolo vyse dvojminutove a uz je uploadnute na FB tak si to vypocujte 😀 😀 😀

nikuska19
13. okt 2009

Ahojte Majovky som tu uz poriadne dlho nebola.....ako sa mate?
Sebastianko ma dnes 5 mesiacikov a uz sam sedka.....vy ste ako na tom....co vasi drobcekovia ake su pokroky?