Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
27. okt 2009

Kto je vlastne druhý najstarší?

monkap
autor
27. okt 2009

ste tu?

mimi21
27. okt 2009

emode a kedy davas kasu, teda o kolkej??? a kolko si jej dala spapat?
lebo moja sa pogrckala v spani a som to dnes povedala svokre, tak som si vypocula prednasku... 😅

mimi21
27. okt 2009

juj, monka, mala je strasne zlatucka na tej fotke v tych satickach 😵 😵 😵
vy ste to tu uz davnejsie rozoberali, ale ja som sa az dnes dostala k tomu ze som si to pozrela

monkap
autor
27. okt 2009

mimi: dik 😉

ja som kasu este nedavala ... ale vcera som uz kupila, tak ked bude treba, vytiahnem ....

monkap
autor
27. okt 2009

co uz vsetci spia?? ja mam aj strach ist do postele, ze zase budem do tretej kukat do stropu ako vcera 😝

mimi21
27. okt 2009

monka ja som tak vcera, v posteli od 11, do jednej hore a ked som zacala driemat tak sa mala o pol2 zobudila...
o tretej som sa zobudila na to ze mala mrnka v posteli, nechcela sa utisit, tak som si ju vzala k sebe a o 6 uz bola hore 😒

ladywitch26
27. okt 2009

monka, moj kolega mava kazdy rok take stavy,ze vobec nemoze zaspat.vzdy to zacne tak oktober-november. az potom dostane depresiu,nedokaze rozmyslat,ako spomaleny sa pohybuje, nenormalne unaveny je,lebo spi tak,dve,tri hodky za noc,zvysok iba kuka do stropu. teraz bol u nejakeho akupunkturistu,tak po dvoch sedeniach je fit. vraj v lekarni dostat take lubovnikove tabletky specialne na to, ale neviem,ci kojace mamicky mozu lubovnik bodkovany. treba sa spytat. ono je teraz take tmave pocasie jesenne,malo slnka a aj z hormonov sme uplne rozbite, tak to cloveku velmi nepomoze..

jamaat
27. okt 2009

No tak nespavosť mne nehrozí. A keby náhodou čosi, vytiahnem knihu a po dvoch stranách čítania by som zaručene odkväcla. 🙂

dm1
27. okt 2009

sssimi to inuska tusim pisala ze cely byt vypulirovala aj okna umyla lebo je vzdy pred menzesom aktivna 😉

ja dufam ze dnes zaspim pred 3 😒

monkap
autor
27. okt 2009

lady: ale ja som odjakziva spachtos ... a poriadny ... to neviem, co sa mi minulu noc porobilo .... takze u mna je to velmi, velmi vynimocny stav ... ale chudak ten kolega, ... to musi byt o nervy ...

monkap
autor
27. okt 2009

jamaat: druhy najstarsi ???

dm1
27. okt 2009

jamaat akoze z babatiek alebo ako?

ladywitch26
27. okt 2009

monka, no on by si uz mal podla mna normalne lieky pytat od psychiatra. ved to neni normalne,ked sa mu to opakuje kazdy rok.ked spi tri hodky denne,tak po tyzdni sa uz aj spomalene pohybuje,nedokaze rozmyslat,nic ho nebavi. som sa bala,ze si cosi spravi.nastastie si dal povedat a aspon k tomu akupunkturistovi zasiel

dm1
27. okt 2009

emode a kolko ti spapa tej kase? davas mliecnu alebo nemliecnu?

monkap
autor
27. okt 2009

lady: to je jedna vec, ze je unaveny ... ale to su aj nervy, ked lezis si unaveny a nemozes zaspat .... mna z toho slo porazit

monkap
autor
27. okt 2009

k tym kasiam .. ja som kupila nemliecnu .... v pondelok ideme na poradnu, tak si dam asi predpisat mlieko ... a ked nebudem mat dost mm na zarobenie kase tak dam to ... alebo skusim zarobit s vodou ... ale este ani netusim, kedy zacnem davat kasu ...

jamaat
27. okt 2009

monkap, dm, ano, z bábätiek. Viem, že prvá rodila veronika1982. Ale kto druhý?

ľubovníkový olej mám ja na platničku. Ale už som dáávno nepoužila a bolo by veru načim.

ladywitch26
27. okt 2009

nebola druha bambi nahodou?

dm1
27. okt 2009

nie nie nasla som : prva bola didi83 a az druha veronika.... ale z "aktivnych" clenov dannynka https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

dm1
27. okt 2009

teda bambi je pred dannynkou este tak sa omluvam 😉

jamaat
27. okt 2009

Hej, dannynka ma napadla, že bola medzi prvými.

dm1
27. okt 2009

baby riesite nieco podobne alebo budete riesit? https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?... si myslim ze to je dobra pomocka pri kupani ked uz bude babo sedkat nemusim si ho pridrzat a mam obe ruky volne...

ladywitch26
27. okt 2009

dm, mne malu kupe muz. on mi ju drzi,kym jej umyvam vlasky a potom robia spolu somariny. teraz sa naucila tak kopat nohami,ze muz je cely mokry. ja sa pekne drzim v uzadi 😀 potom mi ju len poda,ja ju zabalim do uteraka a prenesiem do izby vysusit. mame to podelene..

monkap
autor
27. okt 2009

dm: my neriesime ani nebudeme .... lenku kupem ja ... patrika mm - on ho kupe od narodenia .... ja len vynimocne ..... ale lenku este tusim nekupal, bo v tom case ani nebyva doma, je na stavbe

dm1
27. okt 2009

hmm len ja kupavam aj sama ked ma mm poobednu a preto si myslim ze by sa zislo.... a hlavne v sprche aj myslim ze uz my nebude chciet lezavat na tom lezadle a zase asi neobsedi len tak kym ho osprchujem... no neviem

ladywitch26
27. okt 2009

co sa mne akurat stalo...odsavala som mlieko,v jednej ruke odsavacka, v druhej flaska,ktoru som drzala pod druhym prsom, lebo ked odsavam z jedneho,tak kvapka aj z druheho.no a do toho zacala mala plakat.tak som sla k nej,drziac tie flasky a do toho mi este aj mobil zazvonil.no ked cosi, tak vsetko naraz... 😀

jamaat
27. okt 2009

ja sprchujem sama a ani sa nechystám nad tým sedadlom uvažovať.

ladywitch26
27. okt 2009

dm, nasa mala dostala take hracky do vane, tak ked ich ma okolo, v pohode obsedi. a aj tak ju drzim na chrbatiku len chvilu,kym jej vlasy umyjem, potom ju dame na brusko a tak ju poumyvame.to ju ani drzat nemusim,len pod bradou, aby si vody nechlipla....aj ked pochlipe dost,ked si rukami ponabera...

ludmilabb
28. okt 2009

Dobre rano! tak nasa zije starym rezimom! Parada, som zvedava aky bude dnes den lebo vcera mi dobre nervy zrala.
Ideme do poradne na 5 mesacnu prehliadku.
Vcera vecer este dobehla segra s tortou tak sme sa fotili potom dam na FB

ja Sofiu na brusko vo vanicke velmi nedavam lebo ona je strasne ziva a aj ked som ju drzala tak si chlipla vody a taky reeeev odvtedy som ju tak uz nedala. Ale asi skusim znova, lebo ked je na chrbte a kope nohami, voda jej cliape do tvare a nevadi a aj do ust jej vbehne.

Nic sa mi nechce 😢