Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
5. nov 2009

no mala mi spala od pol 9 do pol11, ani sa nepytajte co som robila ja.....do kelu si pripadam ako taky medved ze mam zimny spanok

inak moja mala sa strasne dobre bavi na tom ked jej spievam, ani sa mi verit nechce na kolko detskych pesniciek som si pospominala - taka stonozka Rafaela to je teraz u nas No. 1 - pamatate si to??? 😀 😀 😀

nikanika28
5. nov 2009

mimi, dobre mas..., ja keby nemusim LUkasovu izbu trochu uhadzat, tak aj ja drichmem..
Ani nejdem pisat, aku ma Klarka dnes naladu...aby som to nezakrikla...tak zatial usmev na perach 😵

monkap
autor
5. nov 2009

my pocuvame tie cd od podhradskej a canakyho ... tam su vsetky zname pesnicky ... aj rafaela stonozka ....
http://www.koncertypredeti.sk/index.php?id=disc

ladywitch26
5. nov 2009

caute zeny, my sme si dnes fajne pospali aj mimo zauzivaneho rezimu 😀 stanka sice buntosila uz o pol siedmej, ale pri krmeni nam zaspala, tak sme ju dali do postielky a spala az do desiatej. a ja s nou 😀 muz siel do roboty, robit zahradu jednej babke, tak hadam nejaky tyzden bude robit u nej. peniaze sa zidu.

zuzka, ak chces rozpravky, mozem ti poslat na email, mam napr. tri prasiatka,kral drozdia brada,medovnikova laska, finist jasny sokol, sipkova ruzenka, ako slo vajce na vandrovku, sol nad zlato atd. a sami dobri herci to nahovorili, docolomansky,haverl,rapaicova... len to este musim stiahnut do pc, zatial su na platniach a nemala som cas sa s tym pohrat

jamaat
5. nov 2009

Tak ja som bola neplánovane v Tescu a také pekné vecičky na oblečenie majúúú! Lenže väčšinou až od 2 rokov. A malé veci majú teraz krajšie chlapčenské.
A kúpila som že exclusive polievkovú zeleninovú zmes, no a keď som to otvorila, zistila som, že mrkva a petržlen sú nakrájané na asi 2-3mm kocočky. 😕

ludka, majú aj to puzzle. Ako kosska vravela - 6ks za 7,90eur.

ludmilabb
5. nov 2009

joj baby tak le pardoooon 😝 ze som vas takto domotala ale najviac som seba, kebyze mi nenapisete tak zajtra rano su u nas topanky plne

Sofia sa mi akurat dogrckala 😒

ludmilabb
5. nov 2009

a oficialne bude amt Sofia medzery medzi zubami inak je vsetko ok, zuby nam este nejdu a ja som si myslela ze uz pomaly aj hej ked byva obcas daka nervna

Janka do Tesca pojdeme zajtra tak ich okuknem

monkap
autor
5. nov 2009

davate uz niektora aj masko?

ladywitch26
5. nov 2009

monka, ja davam uz dva tyzdne...kuracie,hovadzie aj jahnacie. a ide sa za tym potrhat

mimi21
5. nov 2009

monka ja som este nedavala, ona mi este ani plnu davku nespapa, len nejakych 40-50 ml

joj ale si ma riadne namotala na tie cd, ja som si to uz davnejsie vsimla, ze take cd pre deti su, len som nevedela ze take dobre
a si to kupovala, alebo niekde stiahla???

monkap
autor
5. nov 2009

ja vobec netusim, kolko lenka spapa ... bo to nevazim 😝

ludmilabb
5. nov 2009

baby a vy im to pustate cisto len ako kulisu alebo aj pritom zaspavaju?

monkap
autor
5. nov 2009

ludka: ja obcas pustam uspavanky od nich na zaspavanie, ked nevie sama zaspat ... patkovi som spievavala, ale teraz nemozem ... bo ked som s nimi vecer sama, lenku dam do postielky a utekam k patkovi nech nerobi ramus .... bo on chodi spat az okolo 21,30 a lenka pred 20,00

ladywitch26
5. nov 2009

no akurat som stanke pustila tu rafaelu stonozku a ta sa na tom rehoceeee 😀 asi to musim niekde stiahnut cele

mimi21
5. nov 2009

no a da sa to niekde stiahnut cele???

monka ja len podla toho viem, ze jej to davam do takeho poharika co ma odmerku

monkap
autor
5. nov 2009

tieto ich najnovsie CD a DVD uz ani nepoznam ... tie najznamensie pesnicky maju na tych prvych CD " detom " je ich 6 cd ci kolko ... aj vianocne maju, aj krestanske, aj uspavanky ... aj rozpravky ... sikovni su .... sme boli tento rok aj na ich koncerte 😀

nikanika28
5. nov 2009

tie CD od canakyho a podhradskej su fakt uzastne, Lukas to uz pozna naspamat...aj Vanessa je docela dobra

monkap
autor
5. nov 2009

neviem ci sa to da niekde stiahnut cele ...

nika: kto je vanessa?

ladywitch26
5. nov 2009

teraz pozeram, ze ak si objednam 3 kusy cd od nich, tak mi to poslu aj do zahranicia 🙂

monkap
autor
5. nov 2009

mimi: tu pisu baby nieco o tom, kde sa to da stiahnut https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... .. ale neskusala som , neviem

mimi21
5. nov 2009

diki monka, pozriem to lebo mala sa uplne blazni ked jej spievam
ale to bude asi tym ze ja neviem spievat 😀

ladywitch26
5. nov 2009

tak mi prave prisiel mail, ze vyexpedovali moju zasielku, co som si objednala z tej ameriky. a kazdy kus tovaru mi posielaju v osobinej krabici...padnuti na hlavu ti amici. tak v priebehu dvoch tyzdnov ocakavam 19 krabic. no to sa bude postar divit... 😀 dufam,ze aspon z toho nextu to pride v jednej krabici a nie kazde osobitne, lebo to uz si bude postar klepat na celo...

iinuska
5. nov 2009

ahojte, boli sme na nakupoch a vybavit nejake veci ohladne materskej, maly hned ako sme prisli domov zaspinkal, tak som nu rychlo dala varit zeleninku.

mimi, malemu uz bolo dlho v autosedacke, tak som mu zacala spievat, no hned sa ukludnil, som hovorila manzelovi, ze musime stiahnut nejake pesnicky na CD.Sice spievam falosne, ale malemu sa to paci.Manzel sa len usmieval 😀

zuzkaprofant
5. nov 2009

inuska to je jedno ci falosne alebo nie ja malemu od narodenia spievam a on tak aj zaspava.ixixi..a v aute to ficime aj muz spieva spolu so mnou sme rodinka spevakov doma 😀

bambi7
5. nov 2009

cafte babule
zuzkaprof super aj ja spievam a tiez falosne ale malej sa to paci len tak zaspi 😉

a som sama doma je mi smutno mala je u svokrovcov som chora tak lezoim a popijam caj a dopujem sa co mi dala lekarka ☹ tak mi chyba babulka ale nechcem aby ochorela tak vydrzim

bambi7
5. nov 2009

a co kupujete na vianoce poradte

iinuska
5. nov 2009

bambi, ja aj vela bab odtialto kupilo pre drobcov kupilo toho hovoriaceho psika od Fischer preis/jej ani neviem ako sa to pise/

jamaat
5. nov 2009

ludka, zlatá bola doktorka, však?

Ja mám posťahované nejaké CD od Čanakyho a už som aj posielala Lube. Tak ak dáte maily, pošlem vám tiež.

bambi7
5. nov 2009

hej viem ja sama este ani neviem co kupit 😅

a ako sa mate? adamko poslucha?

emode
5. nov 2009

cafte
neviem akym zazrakom ta nasa mala "opica" zaspala v postielke 😕 a mne sa nic nechce robit a mala by som 😝