Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
25. nov 2009

zuzi, stanka ma cosi cez osem a pol kila teraz
inak mala som 30GB na mesiac, najvyssiu rychlost a k tomu pevnu linku, volania sice nie zadarmo, ale ceny su fakt minimalne. napr. na slovensko platim 19centov za minutu a v ramci irska od 1 do 10centov, podla toho,ci volam na pevnu alebo na mobil

zuzkaprofant
25. nov 2009

mi platime na sk 20centov za minutu aj mozno aj viac pred tym sme maly vohdne volania to bolo za minutu 2 centy ale keby mi muz zaplatil 15eur tak ma zadar avolanie na sk a aj keby som cele dni len volala ale to moj muz nehcce ze setrime ale aj tak prevolam na sk viac ako 15 eur ta setrime 😀 😀

sssimi
25. nov 2009

Ahojte.
Dnes vás len čítam. V sobotu mám dosť ťažku skúšku tak som málo na nete a od kedy sa malá pretáča tak nič iné nerobim len ju vyťahujem z popod stola a vraciam späť na deku... Dnes sa prekotúlala až k stolíku čo máme pod telkou a oťapkala mi celé sklo 😀

Ozaj Lady ty máš tuím také chodítko ako my... Stanka ti už dočiahne na zem? Mne ešte Sarah visí.

mimi21
25. nov 2009

nikus nemam, zas az taka blond nie som 😀 😀 😀 ale uz sa daco rysuje, dve mi uz natiahlo ...

ladywitch26
25. nov 2009

zuzi,lenze nemecko je v strede europy, odtial mate vsade blizko. my to mame do hociktorej krajiny daleko. a nasim ani nevolam z pevnej,lebo z mobilu to mam lacnejsie. skor nasi mi volaju, lebo z mobilu na irsku pevnu linku sa im to odratava normalne z pausalu. ale ani sa nedivim, ze je to take drahe, vsak minimalna mzda je tu 1400 euro mesacne,a v telekomunikaciach vzdy boli platy niekolkonasobne vyssie ako minimalna, 😀 tak niekto im tie platy musi zaplatit.

nikanika28
25. nov 2009

mimi 😀 😀 😀

ladywitch26
25. nov 2009

simi, my sme jej to akurat vcera uz podvihovali na druhy stupen, lebo na tom najnizsom uz mala dost pokrcene nohy. inak je strasne zlata, ako v tom beha po celom byte a nahana psa, kable zozadu laptopu mi vytahuje, kreslo ohryza a pod stolom v kuchyni sa jej najlepsie paci 😀 a keby ste videli ten jej vyraz, tak sa hrdo tvari, akoze, "aha, ja uz viem tiez behat ako vy" 😅

zuzkaprofant
25. nov 2009

lady ta dobra minimalna mzda super sa stahujeme tu ani neviem kolko je ale v poho ludia zarabaju min na hodku 6 eura v hrubo,m tak mesacne to vychadza 800eur sa mi zda v cistom

ladywitch26
25. nov 2009

zuzi, tu muz dostava podporu 870 mesacne, tak potom sa nediv, ze drahy internet 😀 na platy telekomunikaciam platime 😀

mimi21
25. nov 2009

nika, ufff, mas to, konecne mi to preslo to asi preto ze mame spomaleny net, lebo to je mm sluzobny a on tam ma len obmedzeny balik dat a kedze ja sa neobmedzujem, tak nam obmedzili na par dni rychlost, aj sa som trpezliva- ja si pri tom pc pockam 😀

ladywitch26
25. nov 2009

chudak moj muz, tak nakoniec este aj manchester ide prehrat s turcami. manchester v tejto sezone este neprehral a turci v tejto sezone zatial dali len jediny gol. teraz dali manchestru druhy a tym padom vyhrali. posledny nad prvym. no muza porazi...

jamaat
25. nov 2009

lady, mala by si začať čarovať. 🙂

dm1
25. nov 2009

no lady tak to je uz sila

baby ja som prechvalila ze netrpel pri zubkoch asi.... teraz nemoze spat stale sa prehadzuje chuda moje ho to boli asi. a aj preto asi tak cecikuje lebo si tym ulavuje. ale ja som prave pri kojeni az plakala od bolesti ☹ ☹ ☹
nam pocit ze ma tymi 3 hornymi zubami uplne pokuskava ked je prisaty akoby si ich o mna brusil.... no neviem co bude do rana

nikanika28
25. nov 2009

obidve Janky, mam vase udaje uz 🙂...aj Lubkine

jamaat
25. nov 2009

dm, z toho mám aj ja strach, že so zubami bude kojenie katastrofa. Ona už aj teraz hryzie a bolí to aj bez zubov. 😖

nika, tak fajn.

A idem do postele. Dobrú noc.

ladywitch26
25. nov 2009

pomsta je sladkaaaaa. uz mi volal chlap, ze mu moj muz s kamaratom nevratil listky. totizto dostali prikaz nevracat mu ich a ani nedvihat telefon. tak som sa spravila blba. zajtra mu asi tresnem sluchadlom a potom ked bude znova volat, tak mu poviem,nech si ich pride vyzdvihnut napriklad do tesca do waterfordu 😀 😀 pravdepodobne nahlasi stratu listkov a vybavi si nove, ale chvilu mu to bude trvat a o par kseftov pride 😀 😀 😀 jaaaj, ja ked sa nastvem, tak som riadna svina. tak vam prajem vsetkym dobru noc, ja ju budem mat urcite. idem spat s povzdvihnutou naladou... 😎

ludmilabb
26. nov 2009

ahojte 🙂 ja nestiham ci co 😒 ani vas citat iba na skok sem vzdy zbehnem
dnesna noc ok, rano vykakala tubu pasty do lavorika no je to uz ine kafco po prikrmoch 😀

jamaat
26. nov 2009

lady, dobre si to vymyslela 😀

Dobré ránko.
Tak včera bol podstatne vydarenejší deň ako predvčerom. Aj aukcia mi dobre dopadla 🙂

ludka, Emča mala tiež naložené ráno v plienke takým príkrmovým. Len ja vôbec neviem, kedy ona tlačí, ako dlho v tom vlastne leží.

iinuska
26. nov 2009

dobre ranko vsetkym, u nas v noci pravidelne budenie kazde 2 hodiny, od 7 sme hore.Unavena som 😖

jamaat
26. nov 2009

Práve mi došiel ten prívesok s retiazkou, čo som tak bláznivo bez rozmyslu prihodila 🙂 ....no keď nič iné, tak aspoň retiazka je super, len dúfam, že to nezájde. http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1517440

A včera sme Emke skúšali robiť odtlačky. Tak nôžka sa na druhý pokus podarila, ale rúčka nehrozila. Zaťala ju v päsť a ani bohovi otvoriť!

mimi21
26. nov 2009

ahojte,
my noc celkom v pohode, zobudila sa okolo2 a potom okolo6 - uz si nepamatam 😅 to som si ju uz vzala do postele ale potom spala strasne nekludne, stale sebou hadzala

a uz som stihla uvarit sampinonovu kremovu polievku, len som do nej pomixovala petrzlenovu vnat, tak teraz ma taku zaujimavu plesnivu farbu 😀 tu vnat som tam mala dat az nakoniec 😉

mimi21
26. nov 2009

baby aky ma et nazor na saunovanie po plavani??? ja som si myslela ze je to super, ale mm tym nie je az taky nadseny - on ale sam osobne nema saunu rad ...

iinuska
26. nov 2009

no, tak my uz mame po doobednajsom spanku, ja ze si lahnem aspon na chvilku do obyvacky, kym maly spi a on po pol hodine hore.Paraaada

teraz sa hraje na deke a najviac ho zaujimaju na vsetkom visacky.Na deke je poriadne velka, vzdy ju zahnem tak, aby ju nevidel a on sa k nej vzdy dostane 😀

mimi21
26. nov 2009

čo ste sa vsetky stratili??? 😕

iinuska
26. nov 2009

mimi, podla mna sauna nie je zla aj vramci otuzovania.Skus sa spytat doktorky

mimi21
26. nov 2009

no k dr. ideme az v januari, takze neviem...

ludmilabb
26. nov 2009

mimi ani mojmu mm saunovanie malych deti nepaci ale napr. vo Finsku saunuju uz od narodenia ale tam je v kazdom byte sauna 😝

ludmilabb
26. nov 2009

ale Janka tusim chodieva s malou do sauny a v pohode...

ladywitch26
26. nov 2009

vy ste si mysleli, ze smole bude koniec? este nie....tak nakolko muz nemal vytlacene letenky, ktore platil online, lebo ryanair mal chybu v systeme, ale jasne, ze to predsa nikoho nezaujima,ze? tak musel doplatit este 80 euro. za to, ze mu to vytlacila pracovnicka na letisku. a ze nizkonakladova letecka spolocnost. uz keby bol isiel british airways a biznis triedou, tak ho to hadam vyjde rovnako. 😠
o hodinu ma prist domov, tak dufam, ze dojde v poriadku, lebo ma fakt porazi. esteze stanka celu noc ani nezamrncala, len o piatej bola hore,co bola hladna a potom spala zas do deviatej, zlaticko moje.

mimi21
26. nov 2009

lady tak vy uz musite mat vycerpanu smolu na cely zivot dopredu 😅