Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
26. nov 2009

sssimi tak to je super hadam to uz len mas ked je to zevraj nie
a v sobotu ti budeme drzat palceky my tu mame Ondrejovsky jarmok tak sa tesim pokukame stanky

sssimi
26. nov 2009

Lady no čo? Ako manžel?

Baby už ste posielali Nike tie foto na mail?... Mne furt chodí mail, že je tam nejaká chyba a mail sa nedá doručiť.

kosska3003
26. nov 2009

siiimi a co sa jej to ma vlastne poslat a na aky mail ja som to akosi nezastrehla

jamaat
26. nov 2009

mimi, to riadne rýchlo idete! Veď my sme to robili nedávno, čo som už vlastne v treťom kurze. Dnes sme ich posúvali popod také dosky, ale Emka všetko zvláda úplne v pohodičke.

ladywitch26
26. nov 2009

caute zeny, teraz som dosla z roboty az. robila som poobede, lebo muz dosiel az o jednej a nemala som malu komu nechat.

simi, muz dosiel zivy a ak neratam prechladnutie, tak aj relativne zdravy.

siri a aj ostatne baby, co vam v zahranici nechcu potvrdit papiere. ja som potrebovala potvrdenie, ze som v irsku neziadala o prispevok pri narodeni dietata. aj som tej pracovnicke vravela, ze som ziadat nemohla, lebo v irsku nic take neexistuje, ale ona, ze to potrebuje pisomne z irskej strany. no a tu sa clovek toho tiez nedopatra. tak som jej povedala,ze iri s tym robia problemy, a ona ze teda poziada ona. lebo totizto aj z danoveho uradu a pod, iri vydavaju potvrdenia do zahranicia len vtedy, ak o to pisomne poziada slovensky urad. tak som uradnicke dala adresu a ona tam poslala ziadost. v ramci unie to oni musia vybavit do troch mesiacov. a ja mam po problemoch, pretoze tym padom si to nemusim ani davat prekladat. dostanem sice prispevok o tri mesiace neskor, ale vsak hlavne,ze dostanem.

mimi21
26. nov 2009

jamaat a my sme na zaciatku druheho 😅 no ale mala je uz zase v pohode, jej len neurobila dobre ta pauza co male ked bola chora
a dnes ju zase teta tak od seba odrazila do vody za kolienka a dobre bolo, ani slza 😉

zuzkaprofant
26. nov 2009

lady to vazne tak funguje moja maminka dala len za preklady vyse100eur a aj tak mi napr matersku neuznali neivem preco ked tu v nemecku nemamnarok tak z sk by som mala mat ale neuznali ze ked som v nemecku mam dost penazi 😠 ale na jar si to idem sama vyhadat lebo ja mam stale trvaly na sk a aj som tam bola zamestnana len to je problem mne nemci niektore potvrdenia nevedia vydat lebo tu take urady a take veci ani nie su ako potrebuju sk urady tak to je take nahananie mys ako sa vravi 😠

gratulujme k 6 zubov mi mame 4 tak cakam ze dalsie vyjdu 😀 ale vam poviem najhorsie boli prve

jamaat
26. nov 2009

mimi, asi ozaj idete rýchlejšie. My tam dosť veľa len spievame a kývame s nimi vo vode a podobné blbinky.

sirinka
26. nov 2009

no veru...jedna unia, jedny zakony a ked treba riesit zakladne veci, tak vsetci su chrobaci na chrbte....nikto neporadi, nikto nic nevie... 😠

iinuska
26. nov 2009

ahojte, ja uz len malemu do pusinky nakukam, ci nenejdem dalsi zubok.Zatial ma len dva spodne 😀

iinuska
26. nov 2009

najlepsie zo vsetkeho je, ze potrebujes milion papierov a potvrdeni a tam tukne do pocitaca a vsetko tam ma 😠

ladywitch26
26. nov 2009

zuzi, materska je cosi ine.ja som mala narok na nu v irsku, lebo som odpracovala viac ako 39 tyzdnov. ale keby som tu odpracovala napr. len 38, tak nemam narok ani v irsku, ani zo slovenska, pretoze tam musim mat zasa tiez odpracovane cosi za posledny rok.

sssimi
26. nov 2009

Lady a zápas sa mu páčil? Neznechutilo ho to všetko?

Baby ja som taká rada, že už nemusím behať po úradoch.... To a behanie po doktoroch su dve najhoršie vybavovania 😠 a to som ešte nezačala o prístupe....

Ozaj kočky už je schválený ten vyšší rodičák?

Baby uvažujem že manželovi kúpim papuče také akože noha niečoho alebo nejakých psov apd... Poradte nejakú fain stránku...To chcem na Vianoce

dm1
26. nov 2009

ssimi je schvaleny ale na uradoch nic o tom zatial nevedia takze ani mi nevedeli povedat ci budeme musiet davat novu ziadost alebo ako

ladywitch26
26. nov 2009

simi, no pacilo sa mu, 74000 fanusikov urobi svoje, aj ked trener postavil do zakladu hlavne hracov z Bcka. z hlavnej zostavy tam boli vari len traja hraci. muz chcel vidiet hlavne tie hviezdy a to tam bol jedin neville. vsak to tak aj dopadlo, prehrali s poslednym v tabulke.

sssimi
26. nov 2009

Dm no a tu to máme... Na úradoch vedia akože všetko ako poslední.... Sú trápni.... Ale hlavne, že je schválený a bude viac peniažkov 😀 .... Baby dobre sme si to vypočítali 😀

jamaat
26. nov 2009

dm, budeme si musieť požiadať o zvýšený.

jamaat
27. nov 2009

Dobré ráno. Za nami nekľudná noc, aj teraz mravčí v kresielku. A keď som si ju zobrala do postele, bolo to ešte horšie.

juska3
27. nov 2009

Dobre rano. Aj my mame dalsiu nekludnu noc, resp. dnes to bolo od stvrtej rana, a to Alex inak prespi celu noc, ale posledne dni bud place zo sna, ale sa chce pretocit na brusko a potom place.

nikanika28
27. nov 2009

Ahojte, tak vcerajsok bol hroznyyyyy...vratane noci 🙄 . Vecer zaspala az o 21,30, co teda nebyva vobec zvykom, vacsinou uz o19hod spi 😕 . Dnesna noc bola uz lepsia, zobudila sa az rano pred siedmou...Ale stale je akasi nervna...zeby konecne zuby? Je to naprd, vsetky jej nalady pripisujem zubom, po ktorych ani chyru - ani slychu.....
Baby, ak chcete byt v tabulke, tak mi poslite aspon udaje a babencoch....fotky mozte aj neskor. Udaje kludne aj do IP. uz sa na tom pracuje 😉

jamaat
27. nov 2009

nika, hej, to je na tom dobré, že už dva mesiace to odôvodňujeme zubami a kde nič, tu nič 😀
Aj Emka je vyslovene nervná, zase ani zaspať nevedela, musela som ju hladkať, škrabkať...

ludmilabb
27. nov 2009

ahojte, ja v noci 6x hore a takto vyzeram 🙄 🙄 🙄 ako citam ani vy nie ste bohvieako vyspate
a zub co som si myslela ze je tak nie je ☹

jamaat
27. nov 2009

ludka, to bol asi len kúsok žuvačky prilepený. 🙂

No, Emča je po polhodine hore. Aspoň že sa zobudila v normálnej nálade, kváka si v postieľke.

ludmilabb
27. nov 2009

aj my sme uz vstali a presne po polhodinke zatial sa tvari ok ale dako slabo je 😒 prsnik ju uz od rana dako nezaujima

iinuska
27. nov 2009

dobre ranko

u nas zase noc v pohode, do pol noci 2x kojenie, potom sa prebral o 5,zacal si rozpravat v postielke, po 15 min. som mu dala potiahnut a zaspinkal do 8.

zuzkad
27. nov 2009

pekny dnik majovky 🙂 🙂

v BA mame skaredooooo hmla, zima a tie vrany mi tu skriekaju ako besneee od rana, takze nas celu rodinku zobudili 😠 😠
Mojmu drahemu sa zas vratila choroba, tak som na nervy, lebo mi celu noc zase chrchle a vzdycha a trepe sa v posteli, cize sa moc nevyspim ☹ ☹ a ked zaspi konecne tak chrape, lebo ma plny nos 😠 😠 😠 na nervy !!

teraz som dala maleho do postielky a snazi sa zaspinkat, tak uvidime, lebo je nejak ticho ...zeby zaspinkal 😖 😖

iinuska
27. nov 2009

aj Adamko zaspinkal po kratkom boji 😵

zuzkad, no to ked je moj muzik chory, tak to je nieco, hned umiera, ked ma 37,1 uz si liha.Si pamatam, raz som prisla z roboty, on v obyvacke pod dekou,mal trosku zvysenu teplotu a tvaril sa ako keby mal aspon styridsaitky 😀 No musela som sa premahat, aby som sa nezasmiala.....Jaaaj, keby chlapi mali rodit, tak vymre cele ludstvo 😀 😀

kosska3003
27. nov 2009

ahojte
tak my sme mali noc ako tak ok dalo sa ale mala mi chytila teplotu a akosi kasle tak som jej dala cipok a Fenistil tak hadam to pomoze akurat sa mi po hodinke zobudila tak jej idem zase zmerat a nakrmit dneska dostane mrkva zemiak a kalerab

kosska3003
27. nov 2009

a kde ste vsetky spite varite ci ste vonku ja dnes budem doma asi s malou ked mala tu teplotu zajtra s nou isto pojdem mame tu jarmok tak sa tesim konecne nan pojdem lebo posledne 3 roky som bola vzdy v robote a este mame aj zajtra plny dom ludi tak sa tesim zase budem mat dve hlavy jednu mensiu a jednu vacsiu a tu vacsiu v tej mensej 😠 😠

sssimi
27. nov 2009

Ahojte!

My máme tiež v poslednej dobe nekľudné noci.... Tak dospávame spolu cez deň 😅

Inuska s tými chlapmi svätá pravda... Mne keď niečo je tak o tom ani nikto nevie-pokial to nie je úplne zjavné ale pri mužovi viem aj keď sa mu chce ísť na veľkú 😀 😀 😀