Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
19. jún 2009

danny, ja ho davam len kazde druhe krmenie a aj tak zabera.

sirinka
19. jún 2009

mimi tak ta moja dnes visela na ciciku asi 10x... 😅 tiez som zvedava na noc, lebo cez den, hlavne poobede spala malinko...

mimi21
19. jún 2009

no mne len bolo divné, že nie je hladná
ale bolo tu dnes dusno, tak možno ani bábätkám v takom teple tak veľa nechutí, ako dospelým
ale som rada, že aspoň ten čajík vypila
no ale zas teraz večer sa napapala normálne

zuzkaprofant
20. jún 2009

dobre ranecko ja ze si vcera pospim poobede ale co si mojho maleho tak bolelo brusko ze som myslela ze mu pampers roztrhne taky bol hlucny a sa len napinal az mostik mi robil chuda moje potom si tak prdol a bolo asi po bolesti aj som mu homeoopatikum dala chuda az ma pestickami byt taky bol nekludny a nakoniec vecer kakal taku zelenu prazenicku
ta som sa tak zlakla v noci peklne spinkal a vkuse by chcel papat dnes rano ol na cecinku a potom mi tak grcol do vysttihu ze som cela bola od jeho grcky a potom sa usmieval tak asi je uz vsetko v poriadku si myslim a dufam lebo vcerajsom by som nerada opakovala ☹

je to velmi zle ked babo kaka zelene??

emode
20. jún 2009

danny my sme davali espumisan, ze to je rovnake zlozenie a davali sme pred kazdym kojenim nezalezi kolkokrat ale mne doky potom povedala, ze 3 az 4x denne tak si to rozloz ze asi kazde druhe papanie ...

inak som sa bala, ze aka bude noc ked vcera cez den strasne malo spala a ona spala ako zabita od poldesiatej do pol druhej som ju musela aj potom normalne budit na papanie lebo sa mi nechcelo odsavat 😒 aj to si len cucla a zalomila 😀 spala az do pol deviatej rano 😀 cize bez papania vydrzala od osmej do pol druhej v noci co je nas rekord ... asi sa prejedla cez den lebo sme kvoli teplu dojcili velmi casto 😉

co dnes mate v plane ked je tak skaredo? my musime zohnat nejake oblecko na krst buducu nedeku krstime 😀 to uz budeme mat skoro dva mesiace 😀 bez dvoch dni ...

jamaat ako ste spali vy???

lasenka
20. jún 2009

ahojteee 😉
konecne som sa dostala k netu 😉 prerabame domcek, tak nemam ani trosku casu pokecat 😒

sirinka
20. jún 2009

lasenka vitaaaj....ako sa vam dari?

emode my dnes ideme do kiki...maju tam zahradne kvetinace lacnejsie...tak idem konecne nejaky kupit 🙂

zuzkaporfant nevadi ak kaka zelene, pokial je spokojny...ak by kakal zelene dlhsie, treba skontrolovat ci pribera, ale to je problem skor pri vylucne dojcenych detoch, ty mu davas aj s flasky, takze vies, kolko asi vypil...
nasa kakala zelene prve tri tyzdne a v pohode...

lasenka
20. jún 2009

sirinka - 🙂 tak co sa tyka domceka - postupujeme pekne, uz mame na dome krov, v pondelok sa bude zakryvat...
... a co sa tyka Jakubka - ten ako keby citil, ze nemoze byt zly, lebo mamka nema vela casu 🙂 naozaj, je to super chlapcek, pekne papkame, kakame, spinkame 😉 klop klop

lasenka
20. jún 2009

sirinka - ja som este stale nebola na poradni s jakubom 🤐 😔 😔 ty uz si bola?

emode
20. jún 2009

lasenka to mas potom stastie, my mame taku narocnejsiu slecnu ale ked sa na nas rano zaskeri, vsetko nam vynahradi 😀 a mamina ked v noci spi 3 hodiny vkuse tak je normalne aj oddychnuta 😅 telo si zvykne 😅

zuzka ja my mame obcas plienku zafarbenu do zltozelena 😉 doky povedala ze sa to farbi aj po tych cajoch na kojenie 😕

sirinka
20. jún 2009

lasenka akoze vobec vobec? ja som bola hned na druhy den po prepusteni a potom o dva tyzdne kvoli zltacke...potom zase kvoli hnisajucim ockam a mesacnu kontrolu mame buducu stredu 🙂 medzitym si klarka rozrazila pusu, takze my chodime tento mesiac k dr ako na klavir 😅

lasenka
20. jún 2009

emode - v noci vstavame na kojenie kazde 3 hodiny, niekedy aj dve, ale to je v pohode, tiez som si zvykla 😉

sirinka - bola som asi 2 tyzdne po narodeni na ockovanie, vtedy ho dokyna povazila a skontrolovala... no to blo v nemocke... u vlastneho pediatra som este nebola 😔

zuzkad
20. jún 2009

ahojte kocky,

takze pocasie mame na prrrrd ☹ ☹ ☹ ale co uz...prsi, je chladno, ale asi pojdeme pozriet Nicolaskovu prababku, mooc sa tesi nanho tak budeme mat aspon taky vilet, ked sa von moc neda ☹ ☹

noo a co ste sa pytali na tu rehabilitaciu...mali sme poradnu a doki si vsimla, ze maly taha hlavku do jednej strany stale, tak ma odporucila k jednej doki na konzultaciu. Celeho ho skontrolovala, pocvicila s nim, sledovala ake ma reakcie ako sa otaca atd....no a odporucila mi, ze by bolo vhodne, aby som s nim chodila na cvicenia, aby troska to svalstvo spevnelo...nie som moc nadcena, lebo som pocula, ze deticky pri tom strasne placu, akoby ich to bolelo, ale zas nechcem nic zanedbat, aby nahodou neskor nemal naozaj nejaky problem s chrbticou...tak dam na doki 😖 😖 😖

sirinka
20. jún 2009

zuzkad jaaaj, budete cvicit vojtovu metodu? klara tiez mala hlavicku do jednej strany a pretacat sa zacala az v osmom mesiaci...a ortoped nas odporucal k neurologovi, ze mozno treba cvicit vojtovku, ale ja som nesla a aj nasa pediatricka si myslela, ze je to zbytocne a klarka je v pohode...

lasenka no to by si asi mala zajst 😝 my ideme na ockovanie v pondelok, uz musime, lebo bude mat sest tyzdnov...

zuzkad
20. jún 2009

noo presne ako pises sirinka tu hnusnu vojtovku ☹ ☹ ☹ dufam, ze to nebude az take drsne ako som o tom pocula 😖 😖 bojim bojim...inak dost ludi mi hovorilo, ze je to zbytocne, ze staci, len polohovat, ale nechcem ani nic pokaslat...tak sa riadim podla doki...niekedy mam pocit, ze si len nahanaju robotu takto...no ved uvidime 😖 😖 len dufam, ze maly nebudem moc plakat, lebo ja budem plakat s nim 😢 😢 😢

ake ockovanie ma nasledovat ?? Ja som mala len to prve do ramienka a nic viac co nas caka dalsie ??

monkap
autor
20. jún 2009

ahojte,
my mame za sebou tiez iba ockovanie proti TBC zatial ...

sirinka
20. jún 2009

zuzkad no my ideme prave na to TBC...potom az v tretom mesiaci ockovanie
http://detskechoroby.rodinka.sk/index.php?id=590

lasenka
20. jún 2009

zuzkad - to idete cvicit tu vojtovku, lebo Nicolas ma hlavicku otocenu len na jednu stranu? trochu nerozumiem...
aj my mame za sebou len ockovanie do ramienka... zrejme Magdalenku nezaockovali, lebo mala nejaky zdravotny problem

emode
20. jún 2009

aj my mame len TBC aku tam mate reakciu? my to mame zacervenane a asi sa nam robi ten pluzgierik ...
nasa mala dospava posledne dva dni ... teraz spi od pol jedenastej doteraz ale uz je hladna, sa mechri riadne ...

monkap
autor
20. jún 2009

siri: preco az teraz vas idu ockovat proti TBC?

lasenka
20. jún 2009

emode - aj moj spinka od jedenastej 😉

monkap
autor
20. jún 2009

las: ja tiez ked to tu citam, tak mam pocit, ze mam zlate dieta 🙂 teda to mladsie 😀

sirinka
20. jún 2009

monkap najprv kvoli zltacke a potom mala zahnisane ocka, tak som ju nehcela dat, az kym nebude ok...tak ideme teraz...

monkap
autor
20. jún 2009

ale teraz su obidve zlate, lebo spia 😀 😀 lenka sice iba 10min a kazdu chvilku cakam, ze sa zobudi na papanie, ale som vdacna aj za to a rychlo obedujem kym mozem 🙂

lasenka
20. jún 2009

monka - len to nezarieknime 🤐 😉
my naozaj nemame ziadne problemy, cez den musim pozerat, ci zije, tak si vie dlho pospat 😉 dokonca sa nam upravila aj noc... zo zaciatku sme vstavali kazdu hodinu na kojenie, teraz je to vstavanie kazde 2-3 hodiny, co je pri kojeni normalne...
ale take zlate dieta bol aj Matusko 😎

sirinka
20. jún 2009

my zase mame cyklovac...jeden den magdalenka spi ako drievko a druhy zase kukuckuje a nie a nie zaspat...a tak dokola...ale v noci spinka pekne.

monkap
autor
20. jún 2009

las: patrik bol tiez dobrucke babo 🙂 ale teraz uz rozky vystrkuje 😀
musis pozerat, ci zije?? tak to ja zase nie ... cez den mi toho moc nenaspi - teda ako kedy 😔

mame plnu chladnicku zakuskov na zajtrajsie krstiny, tak si idem pochutnat 😅

mystery7
20. jún 2009

ahojky
my mame krstiny az buducu sobotu. co obliekate detickam na krst? ja este nic nemam. a ako prebieha krst? ja som na ziadnom este nebola

monkap
autor
20. jún 2009

siri mne spinka podobne - cez den ako kedy a v noci OK 😅 klop, klop 😵

mystery7
20. jún 2009

mne spi doobedu tak hodinu a poobede 2x op 2 hodiny a v noci maloco 😒