Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kristiniatko
3. dec 2009

lady - aj u nas 😀

musenko
3. dec 2009

juj,keby mne aspon ovocie papal, ale ani to ☹ a vraj deticky to lubia, no moj teda ani moc nie, to mi skor zje jahnacinu...u nas to vyzera ako po vybuchu, proste s malym bojujeme, a tiez lubi pri tom nervacit. A vraj uz by mal vediet pekne papat 😖 skusala som pridavat aj trochu mojho mlieka, ale to nezabralo...
mate nejaky tip ako to zlepsit? Uz som mu pritom aj spievala

kristiniatko
3. dec 2009

veru baby mozu to byt zuby, aj nasa bola taka nervna a ja ze taka uz bude vzdy a len vcera otvorila viac pusu, tak kukam ved ma zub. muz najskor neveril, ale siel po lyzicku a bol tam. 🙂

mystery7
3. dec 2009

ja som mojmu minule uz dala hracku, pohral sa pri jedle, zabudol zatvarat pusua otvoril a hned som ho dotlacila jedlom. ALe nie vzdy s ada tak oblbnut. niekedy sa boji pri jedla aj kricat, lebo vidi ze mam pripravenu lyzicku 😀

kristiniatko
3. dec 2009

musenko - no veru neviem u ns zabera to spievanie a ukludnujem sa, ze sa to hadam casom zlepsi, ze jej zacne chutit 🙂

kosska3003
3. dec 2009

mi spavame cez den 3 krat tak po 45 minut a papat mi vobec nechce musim jej davat nasilu ako mala tie teploty tak nic nula bodov do ust jej nic nedostanem

kristiniatko
3. dec 2009

dnes sme boli u neuroligicky. ☹ to bolo zas placu ☹ a okrem toho mala cely ritmus rozhodeny 😒 potom poobede spala 2,5 hod. co spavala asi do 3 mesiacov.

hoogy
3. dec 2009

ako aj my sme vzdy cely spinavi, ved som uz niekede pisala,ze som raz aj na prechadzku isla s mrkvou vo vlasoch 😀on lubi papat,ale cisti nie sme teda neboli sme. v poslednej dobe to je celkom fajna aspon ho prezliekat nemusism staci ked mu umyjem ruky a tvaricku. a potom vsetko okolo jeho stolicky. ja to beriem tak,ze dolezite je aby maly nieco zjedol ked bude vacsi tak to bude aj pekne papanie. ved nemoze hned robit ukazkovo.

iinuska
3. dec 2009

ja pri jedeni tiez malemu spievam, alebo ukazujem aky veliky narastie a pritom ako sa pozera hore vzdy pootvori pusinku, a sup ho tam... 😀

kristiniatko
3. dec 2009

ze ked detom idu zubky im nechuti jest, len mliecko. 😒

ladywitch26
3. dec 2009

mys 😀

skoro ma porazilo, teraz vecer mi niekto zazvonil pri dverach. tak nastvata idem otvorit a to postar s celou rodinou (ma 4 deti), ze zbieraju nejake veci na predaj do skoly, budu mat nejaky trh a vytazok z toho pojde na skolu. no sice pekne, ale keby dal vediet dopredu, tak aj cosi pohladam, ale akurat som malu douspavala. nastastie zaspala tak tvrdo, ze ani zvoncek ani stekajuceho psa nepocula. inak by som si uz do polnoci neoddychla

kristiniatko
3. dec 2009

hej, to o tom spievani mam od inusky! tymto dakujeme 😉

hoogy
3. dec 2009

kristianko chcela by som sa opytat,ze preco chodite k neurologicke? teda ak ti to nevadi

kristiniatko
3. dec 2009

hoogy - si z nitry? ja som tam studovala na SPU. 🙂 mam tam este kamosky co maju tiez male babatka. jedna ma malu tiez v maji.

iinuska
3. dec 2009

lady, tak ja mam pre istotu vypnuty zvoncek 😀

mystery7
3. dec 2009

mymame k zubom daleko-si myslim a papanie sa pokazilo, len nasilu a nasilu a oblbovat ho musim 😅

iinuska
3. dec 2009

no tak Petko mi tu podsunul chipsy, a ja ze uz nic nebudem> No ale nedaj si.A spievat mi pri tom nemusi 😀 😀 😀

jamaat
3. dec 2009

kristiniatko, veru neviem. Na krabici to nie je napísané a hľadala som link, lenže už to nemajú v ponuke.

musenko
3. dec 2009

ja ho musim prezliekat, uz som to vzdala, normalne mame jedny teplacky, co pouzivame na papni a vyzeraju ako z boja...a najhorsie sa perie mrkvicka, som skusala dat aj ariel na skvrny, len sa mi v jednom oblecku spravila dierka 😒 hracka je dobry napad,a le to by som musela potom prat aj hracku, on ide do pusky, do jedla, co mu vytesie na odbradnik a este si rad aj kychne aspon 5-krat s priamym zasahom mamy...
ja len dufam, ze sa to zlepsi, lebo takto bojujeme uz asi mesiac ☹

mystery7
3. dec 2009

lady, to je fakt. uz asi 3 dni pozorujem, ze ku koncu krmenia, ani usta neotvori, len si hmmka 😀 som ho odnaucila kricat 😀

hoogy
3. dec 2009

ano som z nitry, ja som studovala na UKF 🙂 tak nech ich posli na konika nech mam nejake kamosky na kavicku lebo zatial je to bieda. a manzel ide od januara do rakuska robit tak budem mat casuuuuuuu 😢

kristiniatko
3. dec 2009

hoogy -nevadi 🙂
lebo sme mali zvonovy porod a ked uz sme tam boli neskor, tak dvihala hlavicku neskor ako mala a od vtedy chodime, este na obcasne prehliadky. len od kedy ju ockovali, tak nema rada doktorov. ☹ hrozne sa rozplace. ani dnes nemohla vsetko vysetrit, lebo proste plakala a nechcela sa otocit a tak. ale povedala, ze je vsetko ok. ved ony vidi, ze jej nic neni, len si nas drzi pre peniaze.

ladywitch26
3. dec 2009

inus, mne sa neda odpojit. a aj tak by to bolo zbytocne, lebo ten nas maly chlpaty blb aj tak vzdy steka, aj ked len sused popod okna prechadza. ale to sme sa uz zmierili s tym, ze nema rad poliakov. ked ide ir sused, tak nic, ani nebafne, ale ked ide poliak, tak ho ide roztrhnut.

kristiniatko
3. dec 2009

hoogy - a kedy si studovala, ja som promovala 2004.

kristiniatko
3. dec 2009

iinuska - aj my sme vypli zvoncek! 😀

iinuska
3. dec 2009

jamaat, aj ja zhanam ten spenat, no musim pokukat lepsie

ladywitch26
3. dec 2009

mys, moja ma take fazy, na zaciatku pekne papa, hmka si a pekne otvara ustocka, potom v polovicke ma utlm, to ju musim rozosmievat, aby otvorila pusu a ku koncu, ked uz je fakt len par lyziciek, tak sa zasa rozpapa a otvara vratka, aj ked uz nie je.

musenko
3. dec 2009

hoogy, ja som robila-robim v NR, a zajtra tam planujem skocit, v sobotu ideme na opacky k jednym znamym, tak mi treba daco malemu,je o mesiac mladsi ako nase deticky...robis/la v NR?

kristiniatko
3. dec 2009

jamaat - raz ste a bavili o spacich vakoch. nasej som este nedala, len som mala kupeny z tesca, ale nasa ma kratky krk, tak jej bol pod krkom uzky, tak ho nemala ani raz. len teraz sa stale ked zaspava pretaca na brusko a spat, tak ju aj v noci musim stale prikryvat. mala si typ na nejaky iny. nemas link?

ladywitch26
3. dec 2009

inak musim skocit ku susedom, vcera vecer uz dosli z porodnice, tak pozistovat, ze co maju. dufam,ze babu, to by bola za posledny rok na nasej ulici uz stvrta 😀