Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
9. dec 2009

ahojte, tak my sme boli u kozneho, dostal nejake maste, mame ho kupat v hypermangane a davat fenistil.

lady, aj Adamko sa pekne od vcera dviha na styri 😀 Ja davam sudocrem stale.

emode
9. dec 2009

ahojte 😀
jamaat dobre ze si to zbadala tak skoro 😀

my sme boli dnes 1x na tej rehabke, dala nam len jeden zakladny cvik zatial povedala ze sofia je sikovna a par tyzdnov a bude sediet a lozit len skorigujeme hlavicku a ten hypertonus bolo to aj dnes vidiet ale zvladla to perfektne 🙂)

ladywitch26
9. dec 2009

inus, ja malej nedavam sudocrem uz dobre dva mesiace. ritulku ma peknu, odkedy papa prikrmy, tak to na nej aj vidim, kedy kaka a ked ju hned prebalim, tak ani zacervenana nie je. ale dnes veru bola, aj ked som ju hned prezliekla. neviem si predstavit, keby akurat spala,ze to nezistim. 😒
ok, idem ja do mesta, kupit topanky na tu vianocnu party. saty som kupila za 12euro, tak co som usetrila na saty,mozem investovat do topanok 😀 len dufam,ze sa vobec dostanem do tych obchodov. pred troma tyzdnami tam boli velke zaplavy, voda az v centre mesta. ak nie, tak tesco to isti... 😖

ludmilabb
9. dec 2009

Ahojte, dnes sme sa motali po Tescu dve hodiny, kupila som Sofii jedny dupacky a vsetko ruzove, modre a biele maju akoby ine farby neexistovali 😠
a jednu Hami vyzivu zelenina s kralikom len tak zo zvedavosti co na to povie ale dam jej ju tak o dva tyzdne najskor

lady moja tlaci ked kaka statocne ale len ked ju drzim, ked do plienky tak ani nezbadam

jeeej mys nove foto 😉

mystery7
9. dec 2009

Ja som bola tiez v tescu,tam bolo ale ludi.vsetci saleju pred vianocami.malemu som kupila vianocne body,tricko,ponozky-vsetko cervene 😀
kupila som mrazeneho kralika,posledny bol, vraj ho maju teraz v akcii. Nevedela som ho najst tak mi ho ukazoval chlapik od masa.pri mrazakoch stala jedna zenska a ta ked pocula spojenie "akcia" a "posledny kus" tak zacala okolo mna kruzit a az sa mi nahynala do kosika. Neuveritelne.

mimi21
9. dec 2009

no teda baby, tu je riadne ticho 😕
ja som bola s mamou v meste, daco sme pokupili, potom som sla k nej a potom zas do mesta a to uz som mm pockala
inak moja sa uz tiez riadne dava na 4, dnes vliezla pod stol, lebo zbadala kable od pocitaca a ona je teda riadne kablikova 😅 uz sme museli zlikvidovat kabel od lampy

sssimi
9. dec 2009

Mys ja keď som praxovala v Bile bola akcia od 13hod. do 14 hodiny všetko mäso za 50% zľavu 😀 😀 😀 😀 ... Niektorý (dôchodcova) tam krúžili už od rána a potom to prišlo.... Asi o 12tej sa tam navalilo ludí, že ani košíkov nebolo, tak mali zákaz bez košíka a mohla ísť dnu iba 1 osoba 😀 ... Vedúci vytiahol paleťák plný mrazených kureniec... Chudáčik tak ho tam prevalili, tak to nechal medzi dverami lebo ďalej sa nepohol 😀 😀 😀 😀 ... No a my sme len kukali a šulali sááááá... Ľudia sa normálne bili kartónami po hlavách 😀 😀 😀 😀 ... Ty kokso normálne dávová psychóza.... Ja som pekne na sklade mamine odložila 10 kureniec a ona už len prišla, zaplatila a odišla... Robiť v obchode má veľké výhody.

hoogy
9. dec 2009

my sme dnes boli na stretku s babami co sme chodili na tehu cvicenie. bolo to super 6 bab a 6 babatiek 🙂 chutne ako sa tie deti spolu hrajkali a mojkali🙂))a my sme si troska mohli pokecat

iinuska
9. dec 2009

hogy, to muselo byt super 🙂

ladywitch26
9. dec 2009

no zeny, tak som teda nakupila riadne. hodinu a pol som kruzila po meste a kupila som topanky, ale kabelku k nim v rovnakej farbe uz nemali nikde. tak idem este raz v sobotu inde. 😝
inak ja neviem, po kom ma stanka taky jazycisko. normalne si s nim az na koniec brady dociahne.moj muz sa smeje, ze ma riadny lemes. 😝 😀

a dnes som sa dobre rozculila, aku tu mame solidarnu vladu. chvalili dnes rozpocet, tak rodicovsky prispevok znizuju zo 166 na 150 a namiesto toho bude lacnejsi alkohol. tie kone totizto schvalili aj znizenie dane na alkohol. tak napr. flasa vina bude lacnejsia o 60centov. tak cloveku sa tu po novom asi viac oplati byt alkoholikom, ako rodicom.

ludmilabb
9. dec 2009

hoogy 6 babatiek v priblizne rovnakom veku to musi byt zazitok 😉

mimi21
9. dec 2009

lady, tak zvaz ci ides byt este snazilka 😀 😀 😀

iinuska
9. dec 2009

simi, ako klokan 😅

mimi21
9. dec 2009

babyyyyyyyyyyyyyyyyy, pozerala som predpoved pozerala som prdpoved pocasia a vyzera to ze bude konecne zima
ja sa chcem lyzovaaaaaaaaaaaaaaaat

a otvorila som si prave toffifee, ale pssst nikomu to nehovorte 😀

hoogy
9. dec 2009

mimi neboj nepovieme 🙂 aj ja chcem ist lyzovaaaaaaaaaat minuly rok som prepasla ☹ aj ja som to pozerala som zvedava ako to maly prezije lebo to znamena dalsie vrstvy oblecenia

ludmilabb
9. dec 2009

sssimi hej vyzera to super ked mam dieta v nosici alebo babysatke 😉

iinuska
9. dec 2009

mimi, 2x si pozerala predpoved? 😀 😀 😀 moja

hoogy
9. dec 2009

ludka tak to teda bol, oni sa tie deti troska uz poznali my sme boli novi tak mali bol este taky nesvoj tak sa snad okuka 🙂

mimi21
9. dec 2009

ludka to od tolkej radosti pisem sprostosti 😀 😀 😀 este sa to aj rymuje

iinuska
9. dec 2009

Adamko si poslednu dobu nejako zvykol zaspavat na brusku.

ludmilabb
9. dec 2009

ja by som sa isla lyzovat ale neviem si dost dobre predstavit ako a kde bude Sofia 😝

mimi21
9. dec 2009

no my ideme 12 marca na svadbu a tiez si neviem este dost dobre predstavit komu ju dam, a kto mi ju vecer ulozi spinkat, ako zaspinka a tak
jaaaaaaaaaaj uz terz mam stres, lebo ja si najradsej vsetko robim sama

hoogy
9. dec 2009

my uz tot mame vyriesene moji rodicia nam maleho postrazia ked pojdeme s malym lyzovat 😀 este ze existuje babka s dedkom 😉

mimi21
9. dec 2009

no co sa lyzovacky tyka tak s tym nemam problem, na par hodim ju necham nasim, ale vecer ulozit ju a tak - to by som najradsej ja sama

hoogy
9. dec 2009

to mas pravdu mimi toto by som sa aj ja bala,ale zase bude starsia a skus niekeho naucit aby ju vedel ulozit aby bolo zvyknuta.alebo ked tu svadbu nemate daleko od domu tak proste ju chod domov ulozit a potom sa dalej mozes dalej zabavat 🙂 🙂

jamaat
9. dec 2009

Aj my sa chystáme na lyžovačku. Emku necháme buď Monike, alebo pôjdeme všetci a budeme sa striedať na svahu.

ludka, myslím, že sestra ti ochotne Sofiu postráži. 😉

Bola som aj ja v Tescu, chcela som to červené snehuliakovské body, ale už mali veľký prd. Ale vo Zvolene som kúpila Emke krásne dvoje tepláčky za super cenu.

hoogy
9. dec 2009

zajtra ideme pozriet s malym stromcek na namestie tak som zvedava ako sa bude tvarit 🙂

iinuska
9. dec 2009

ja tento rok lyzovanie vypustam, tak ako minuly 🙂 , manzel ide so synom, idu partia ako minuly rok na tyzden do rakuska. Ale buducu zimu si uz lyzovanie nenecham ujst

iinuska
9. dec 2009

hogy, ked spominas stromcek, my mame umely, je celkom pekny, ale tento rok sme sa dohodli, ze si kupime zivy. Tak sa tesim. Je to taka ina atmoska. Brasko so svagrinkou mavaju kazdy rok zivy a ja ho vzdy obdivujem...Tak tento rok budem obdivovat ten nas 😀