Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

hoogy
11. dec 2009

kosska tak to budes mat fajn.mne je to teraz cudne lebo mm nemal ziadnu robotu 6 m a teraz sa to sype vsetko na kopu ani nestiha. este,ze nieco moze robit aj z domu. a v januari ide do rakuska na dllllllllllllllllho takze to bude vesely. ako boli sme zvyknuti,ale vtedy sme nemali maleho. aspon ze tu mam rodicov 🙂

kosska3003
11. dec 2009

ahojte vysli este niekomu z vasich deticiek najskor horne zuby ci len mojej Marike a aku kefku ste kupili musim aj ja kupit

siiiimi no to si nakupila tych darcekou ja pockam 18 mam matersku tak nabehnem do obchodov a uz to dorazim niako hadam tie darceky

a oslavencom vsetko dobre hlavne zdravicko v tomto chripkovom case

musenko
11. dec 2009

aj vam hoogy vsetko naj! my sme prisli na svet o 5.30pm, si zober ze rano o 7.30 som bola na kontrole a vraj dnes nic, tak ma poslal doki domov. No a o 4Pm mu volam, ze akosi nevladzem chodit, a on ze teda nech sa pridem ukazat. To som ani netusila ze rodim a dorazila som kratko pred 5pm do nemocnice a pred pol siestou bol uz maly na svete. Ten sa tak rutil na tento svet, keby ten vedel..... 😉 skoro som ho "povila v poli"

kosska3003
11. dec 2009

hooogy ja to poznam mne mm robi v belgicku tak chodi tak ze 3 yzdne tam a 3 doma ale teraz sa vypital na vianoce domov tak bude 5 doma

dm1
11. dec 2009

simi ja som sa na to cistenie pytala dokiho a povedal ze staci tou kefkou co su aj v DM-ke ta sada 3 takou gumennnou pokial nie je uplne prerezany a potom normalnou ale bez pasty

inak tie co kojite davate este kanavit? mne dnes doki povedal ze ked davam prikrmy tak uz neee

ladywitch26
11. dec 2009

kosska, no tak to bude mat ozaj vianoce, ako sa patri 🙂

dm1
11. dec 2009

😠 😠 😠 stalo sa vam uz ze by ste varili zemiaky /normalne nie trochu pre drobcov/ a vyvarili ste pritom vodu? tak mne prave ano a upiekla som dalsi hrnec 😠 . tusim si budem muset sadu hrncov kupit pod stromcek lebo zachvilu nebudem mat v com varit....

iinuska
11. dec 2009

simi, pastu nie, len cistou vodou cistit zubky. Njalepsie je dat gazu na prst a tak ...Ale ta kefka je dobre hryzatko. Musim aj ja nejaku pozriet

musenko, aspon si sa dlho netrapila 🙂

juska3
11. dec 2009

caute kocky,ja som mala dnes pernejsi den, akosi som zabudla, ze ma dojst dnes navsteva 🙂 😝 esteze sa rano ozvali, ze uz idu, tak som tu potom trochen viac lietala s handrou, este dobre, ze Alex zaspal, tak som mohla upratovat. Prisli na obed, tak som to ako tak stihla, a potom ked odisli, tak mi tu nechali fotky zo svadby, neuverite, ale 1500 ks, tak som to pozerala asi 1,5 hodky 😝 potom mi zas robil program Alex, spal poobede len hodku, tak bol umrcany a len na rukach chcel byt. Dufam, ze noc bude kludna 😉 len toho moc nepojedol, tak uvidime

moj mm bude doma len na sviatky a prveho ☹ a to je jedno, ze ma vela dovolenky, u nich v robote sa to nenosi

kosska3003
11. dec 2009

dm tak to sa mi este nepodarilo teda a ja som kanavit ani nedavala davala ho sestricka na poradni a uz jej ho podledne nedala

lady no to hej bude a aj ja lebo som sa bala ze nedojde ze ho kapitan nepusti ale nakoniec pustil 😀

iinuska
11. dec 2009

dm, ja uz kanavit nedavam.

ladywitch26
11. dec 2009

dm, ja varim zemiaky v mikrovlnke pre istotu 😀

musenko, tak to si mala rychly porod 😀 inak kamoska mala teraz 9.decembra termin, ale isla 26.novembra na kontrolu do nemocnice, lebo mala zazmluvneneho doktora, tak ze ju chce vidiet. no a on jej vravi, ze pani, vy uz domov nejdete, zavolajte manzelovi, ze uz rodite 😀

nikanika28
11. dec 2009

ladyyyyyy....rychlo udaje poslat...!!! jakto, ze ta este nemam?? 😀

musenko
11. dec 2009

dm1 uz sa mi to stalo pri malom, som varila zemiaky a mrkvu a sa mi to uplne pripalilo...juj, tie co uz mate pokupovane darceky ako vaaaam zavidim! mne este chybaju skoro pre vsetkych ☹ s malym je to tazke ist nakupovat, a nemam ho inam kde dat... nuz tak tento rok budu asi poslabsie pre mojich blizkych, sand ale my dostaneme toho veeela 😀

ladywitch26
11. dec 2009

juska, ja budem v robote este aj na stedry den. normalne robim do druhej, ale uz mi sefka vravela, ze ci mozem nejake extra hodiny potiahnut..tak dufam,ze sa dostanem domov pred stvrtou 😝

inak ja som kanavit ani nedavala. tu to ani nedostat

kosska3003
11. dec 2009

lady tak ja som taky porod teda nemala ja som len o nom hohla snivat ja som rodila tyzden 😀 😀 😀 no 4 dni prva vyvolavacka pondelok a v stvrtok na obed mi ju vytiahli

juska3
11. dec 2009

musenko, hoogy vsetko najlepsi k 7.mesiacikom 🙂 my mame zajtra

aj my sme uz kupili kefku, ale zatial sme ju pouzili len raz lebo vzdy na to zabudnem 😨

hoogy
11. dec 2009

musenko aj moj maly sa tak rychlo dral. mne davali vyvolavacku o 2pm o 6pm mi doktor povedal,ze dne sto nebude a o 10pm mi odtiekla plodova voda a potom to uz slo sup sup.

ladywitch26
11. dec 2009

kosska, vsak marika bola dost velka, tak sa jej nechcelo takym malym otvorom tlacit 😀 stanka sa este prepchala, aj ked len natesno, este pol hodku a uz by museli cisarsky robit, by som im tam kvacla...

nika, no poslem do IP. a co za udaje tam vlastne treba?

sssimi
11. dec 2009

Lady muž má 6 súrodencov 😀

Baby diky za radu. Ja som kúpila kefku MAM z DMka. Je taká dlhá. Sárke sa perfektne drží a z druhej strany je taka obhrýzacia guma. No Malá bola z toho hotová.

Dm ja kojím a kanavit nedávam. Prvý krát som sa o ňom dočítala od vás minulý týždeň 😀

Ale už sa fakt idem učíť 😠

kosska3003
11. dec 2009

lady no asi vedela ze to tou dierou nepojde tak si omotala snuru okolo krku 😉 teraz sa uz na tom smejem ale vtedy mi to nebolo vsetko jedno

hoogy
11. dec 2009

kosska tak to poznas. som zvedava ako to zvladnem,ale maly je stale samostatnejsi.niekedy sa tesim,ze uz lozi ze ho nemusim vsade nosit,ale ked mi zase "upratuje"v dome tak sa az tak netesim

nikanika28
11. dec 2009

Lady..... 😀 😀 😀 , sak uz o tom hovorim mesiac 😀
Tak teda....BABYYYYYY, KTORE STE MI NEPOSLALI UDAJE DO TABULKY, POSLEDNA PRILEZITOST... 😀 😀

vaha a dlzka 0-3-6mes a takisto fotecky 0-3-6mes babo, to mi poslite na mail, adresu najdete na FB, prip. cez IP

HOWK 😀

iinuska
11. dec 2009

kosska, tak Adamko mal snuru 2x omotanu. tiez ma rezali v hodine dvanastej

kosska3003
11. dec 2009

ssssimi ja mam toto vyriesene mi surodencom nekupujeme len rodicom a detom ale rodicom neviem co tak som kupila taku dozu a tam im dame peniaze lebo neviem co a naco hovadiny kupovat nech si kupia co im treba

juska3
11. dec 2009

lady, a ze Vianoce su sviatky pokoja, figu borovu,

musenko, tak to si mal super rychly porod, o takom len snivat, to mne dal rano doktor vyvolavacku a nic, tak mi o dve hodiny prepichol plodovu vodu, na obed mi povedal, ze som sa prestala otvarat a kontrakcie silne ako tesne pred porodom 😝 nakoniec to skoncilo cisarom o pol tretej

nikanika28
11. dec 2009

jaaaj, aby som nezabudla, takisto DATUM NARODENIA...

az teraz..
HOWK
😅

hoogy
11. dec 2009

idem spat papa

musenko
11. dec 2009

soms a zabudla pochvalit, sme dens kupili stromcek, taky maly smrecok, vraj dovoz z Polska... tak ho budem vesat tesne pred Vianocmi nech mi neopadne predtym, to by sme mali len taku metlicku 😅 sa tesim ako sa maly bude na to divat, urcite bude chceit tahat za konariky, snad to Ok prezijeme... on vsetko kmase, vlasy, zaluzky, kvety, proste vsetko co neskmase jeho 😎

kosska3003
11. dec 2009

hogy poznam poznam uz tam robi 7 rokov a este ze je mala dobre ze sa da ale ked je doma aj on je to uplne o inom
iinuska ja som sa po 3 vyvolavacke neotvorila tak ma rezli a to som bola najstastnejsia ked mi to povedali ze ma idu rezat uz som sa bala