Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dm1
12. dec 2009

ludka mm uz kupal a predtym 1x krmil - daval vecer kasu. neboj aj teraz mi volal ze maly zjedol len polovicu tak som mu povedala nech to skusi este raz chvilku prstom /to mi vzdy zabera/ a potom volal ze spapal vsetko len sa tak zaprasilo. a krmil ho 1x vo velkej stolicke 😨

ludmilabb
12. dec 2009

no konecne sme si stiahli ten folm co aj lady tu uz spominala
http://www.bontonfilm.sk/kino/ofilme/?id=2284

ludmilabb
12. dec 2009

dm mas sikovneho manzela 😉
Sofiu zaujima ked ju dam do stolicky uplne vsetko, potah, popruhy, pultik, otaca sa, vykruca....je to pre nu relativne nova vec

no ideme my kukat

kosska3003
12. dec 2009

a co vsetky kukate telku ja kukam na nove obsluhoval som anglickeho krala a je reklama hihihi

ludmilabb
12. dec 2009

kosska ten film sa mi pacil 😉

kosska3003
12. dec 2009

no da sa je celkom dobry lepsie ako niaka americka hovadina

jamaat
12. dec 2009

Obsluhoval som ang. kráľa je výborný film.

ludka, práve kukáme Arizona Dream, ale nejako ma to neuchvátilo. Už som si aj pospala 🙂 .................Tých Nehanebných bastardov mi môžeš napáliť? Či to máš v angličtine?

kosska3003
12. dec 2009

no tak uz to skoncilo idem ja do hajan dobru noc 😉 😔

nikanika28
12. dec 2009

cafte...baby, tak neuverite..Klara vcera zaspala pred siedmou a zobudila sa prvykrat az rano o pol siestej...som nechapala normalne.. 😕 😕 ...ale za to cez den zase hruuuuza...
A neviem, ako ju mam naucit na flasu, totalna ignoracia, priam ju to rozculuje, ked sa opovazim jej ponuknut flasu.. 😖

dm1
12. dec 2009

nika a preco ju chces vlastne naucit na flasu?

nikanika28
12. dec 2009

pretoze sa nemozem od nej nikam pohnut, a obcas by som aj potrebovala ist bez nej niekam...a takisto nechcem kojit donekonecna...este teda nechcem s tym ani skoncit, ale postupne by som chcela, aby si zvykla na flasu

dm1
12. dec 2009

sak nika to sa da aj ked zacne uz jest prikrmy v takom mnozstve ze to bude stacit. ja som dnes bola prec na 5 hodin od neho

jamaat
12. dec 2009

Tak ja asi držím rekord, bola som preč celý deň a nie raz. Vlastne už som raz bola preč 24 hodín 🙂

ludmilabb
13. dec 2009

Ahojte, dobre ranko! Sofia sa dnes poriadne vykakala ale strasne pri tom plakala ☹

Janka no nie každému musí šmakovať rovnaký film. Mne sa Arizona strašne páči. Včera som ten film nedopozerala, malá vreštala tak som išla radšej spať, zatiaľ to bolo dobré. Stiahnutý je ale v takom formáte, ktorý sa nedá otvoriť na DVD tak skúsime pohľadať taký.

jamaat
13. dec 2009

Dobrý deň. Emka dnes len malý bobok vytlačila do plienky. 🙂

ludka, veď jasné, že nemusí. ..........Nám DVD dosť toho pootvára. V akom to máte formáte? .........A nemusíš hľadať, ak to nejde. To si môžem pohľadať a stiahnuť už potom rovno doma.

sssimi
13. dec 2009

Ahojte!
No u nás hrúza. Muž dovliekol chrípku a aj moja mama je chorá. Ja som dnes ako machom uderená, takže asi aj ja budem chorá.... Kokos to je des.... Nemám dať ani komu na hodinku malú postrážiť čo sa musím učiť a ešte aj takú bohovú skúšku mám, že mi je aj z tej na grc... No nič. Vyskúšať pôjdem a porípade bude prvé zopáčko za 5 semestrov...

jamaat
13. dec 2009

Aaale sssimi! Ty sa pred každou skúškou bojíš, že aká ťažká a aký debil skúšajúci, a nakoniec ju spravíš ešte aj za dobré písmenko 🙂 Ale verím, že máš nervy, ak si si ešte aj naplánovala, že cez víkend sa budeš učiť viac.

iinuska
13. dec 2009

ahojte

jamaat, Adamkovi pustame pesnicky, su perfektne, mame tu veselo 🙂

ludmilabb
13. dec 2009

tak Sofia dnes kakciii, no zbohom. Cakame starych rodicov, dufam ze svokra uz nebude SOfii oblizovat ruky.

Sssimi neboj to spravis hlavne nech ta choroba obide 😉

iinuska
13. dec 2009

ludka, tak dobieha vcerajsok 😉

Simi, neboj, zvladnes to, aj tak ta obdivujem, mne by sa nechcelooooooo

ladywitch26
13. dec 2009

caute zeny, tak som sa zabavila super vcera, dosla som o druhej a rano o siestej uz budicek, stanka bola hladna 😝

mimi21
13. dec 2009

ahojte
zase som v civilizacii, u svkrovcov, pri nete 😀

mala si strasne pokazila spanie, vcera bola hore o 11 a o pol 1 asi do 2, spala len do pol 8 😖
neviem cim to je , c si zvykla ze ju beriem do postielky alebo su to zubky, lebo uz ma navrete aj horne dasienka ale zuby stale nikde
tak fakt neviem ci som urobila chybu, ze si ju nadranom beriem do postele alebo co, ale ak to takto pojde dalej, tak zo mna bude zufala manzelka 😒

ladywitch26
13. dec 2009

mimi, to bude asi aj tymi zubami. mne vzdy spavala stanka priam ukazkovo, ale teraz dva tyzdne sa budi kazdu chvilu.az vlastne tuto noc, co spala zasa celu v kuse. ale to uz vcera presvitali horne zubky cez dasienka, tak uz mame asi zasa pokoj. kym nepojdu dalsie. lebo dnes je kludnucka, ani neslinta, nic nezuje a predtym hryzla,co sa dalo.

sssimi
13. dec 2009

Kočky vy ste zlaté ako ma podporujete a mne sa táááák nechceeee 😀 ... Teraz namiesto učenia som sa bola ešte s malou prespať a už ma nielen boli hlavá, ale sa mi začína upchávať nos a cítim hrdlo ☹ Šlaka....

Mne dnes malá krásne spinkala. Muža sme vyhnali spať do obývačky nech sa nám tam baktérie nevíria a hneď sa jej lepšie spalo keď tam nikto nepochrapkával. A ja sprostá naučená k nej stále vstávať som bola 4x hore 😀 Normálne som ju už kontrolovala lebo aj večer veľmi málo jedla.... No nechapačky...

iinuska
13. dec 2009

lady, tak si sa odreagovala 😀

ja by som mala ist s malym von, ale je kosa, minus 1. No neviem, moc sa mi nechce

ludmilabb
13. dec 2009

mne mala zaspala teraz a bola styri hodiny hore 😕

no a boli tu svokrovci, mm jedol chipsy a Sofia zacala mlaskat a svokor hned, ze chuda aj ona chce vsak jej daj a ja ze coooo vsak ona take este nemoze preboha!!!! a on ze preco 😠 no moze zabudnut ze ho so Sofiou sameho necham, on by jej aj slane arasidy dal aj hocico 😢

dm1
13. dec 2009

ludka tiez sa niekedy zamyslam nad logikou ludi co vravia ze sak mu daj sak aha chce to... ved on chce aj mobil jest a to neznamena ze mu ho mam dat na obed

mimi21
13. dec 2009

no lady asi to budu tie zuby, lebo naozaj velmi aj slinta az jej kvapkaju sliny z ust 😒

dm ja som sa zatala a nedam malej ani mobil ani ovladace do ruky, velmi by ccela, ale vobec jej to nedavam, kym mi to niekto nepokazi... 😠

mimi21
13. dec 2009

no, ved vravim, svokra prav tlaci malej do ust piskotu a ani sa neopyta ci moze, ma porazi 😠 😠 😠

jamaat
13. dec 2009

iinuska, ja som zatiaľ Emči nepúšťala tieto detské pesničky. Zato tato jej púšťa tenis. 🙂

Piškóty som ja už Emke dala, popučila som jej pár s jabĺčkom. Nemyslím si, že je tam toho vajca toľko, aby bol s tým problém. A nech si zvyká, kým je kojená.