Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
14. jan 2010

nikus, gratulko 😉

martina, ja davam len tie, co si pisala.Ale miesam jabl+hruska alebo jabl+banan

nikanika28
14. jan 2010

inus, dakujeme 😵
No ideme sa obliect a ideme von ...bude tam mozne teplejsie ako u nas doma 😠 😠 😠 brrr...som zvedava, kedy zacnu kurit 🙄

zuzkad
14. jan 2010

ahojte uz sme doma, dnes tam bolo priiiserne vela ludi, nas Nicolasko sa ukazal, ze musi byt stredobod pozornosti brblal kecal wawawabababa atd atd na celu cakaren, tak sme robili shou kym sme sa nedostali dnu no bola sranda 😅 😅 😅 😅 jadierka mame chvala bohu uz v poriadku ukazali sa obe tak sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiim a dakujeme, ze ste na nas mysleli 😉 😉 😉 😉 😉

nejaka som zlomena, idem prezliect maleho a ideme si lahnut aspon na hodinku a potom ma caka hnusneee upratovanie 😝 😝 😝 ale musiiim, lebo to odkladam a nejako sa mi nechcelo do toho ani vcera a uz naozaj stromcek musi ist prec ... 😀 😀 😀 😀 😲 😲 😲 😲 😅 😅 😅 😅

rybca
14. jan 2010

zuzka - tak gratulujem...🙂

martinaxyz
14. jan 2010

tešíme sa stebou že je všetko OK....

iinuska
14. jan 2010

tak obed sa uz pecie, sice som ho robila na etapy, ale hlavne, ze uz to je. Uz len salat dorobit

zuzi, tak super, takze uz len my 😔 . Dufam, ze to uz bude tiez v poriadku, nech tam uz nemusime chodit 😒

kackabrcka
14. jan 2010

zuzkad - tesime sa ze ste oki 😉

nikanika28
14. jan 2010

Cafte, tak sme sa vratili z poradne... mame 9200g a 76cm 😵 , vsetko OK a mozme davat jogurtiky..tak uvidime, co na to povie 😅
Zuzi, tak super, ze nozicky su v poriadku 😵

martinaxyz
14. jan 2010

nika to je super, že je všetko OK...malý mi spal od 11.OO do 14.00 zvdavá som čo bude robiť v noci 😅

nikanika28
14. jan 2010

HURAAAAA, UZ NAM KURIA 😵 😵 😵 ...sak na case 🤐
Mata, mne ked mala spi dlhsie, tak o to lepsie mi spi potom aj v noci 😎 . Kolkokrat ti spinkava cez den?

martinaxyz
14. jan 2010

nika on spáva 3krát za deň...

nikanika28
14. jan 2010

tak to dobry spacko...my uz len dva..ale zase dlhsie potiahne...ona by sice urcite zalomila aj o takej siestej, ale to ju uz nedavam..o siedmej uz spi nocny spanok 🙂

mimi21
14. jan 2010

nazdarte kočeny 😀 😀 😀

zuzi tak som rada, ze maly ma nozky uz ok, nasa by uz len stala, spravi uz aj par krokov, ked ju za ruky drzime, ale toto jej velmi este nechcem ukazovat, lebo sa mi to zda velmi skoro

prave u na zemi vedla mna rozobera penove puzzle a zuzle ho tymi bezzubymi dasienkami a vydava to priserne zvuky 😅

nikanika28
14. jan 2010

mimi, nasa robi presne to iste...mne sa to teda moc nepozdava..ale co uz 😅 to moje NONONO berie akosi na lahku vahu 😅 😀

mimi21
14. jan 2010

mne sa mala na NONONO akurat tak rehoce, a snazim sa pri tom tvarit vazne 😀

nikanika28
14. jan 2010

...asi tak... 😀 Nahodi na mna psie ocka...a je po NONO..a ked sa tvarim vazne, pripadne sa este zamracim..tak chvilu na mna pozera, ci to myslim vazne a potom zacne trepotat rukami, kopat nohamy a ohromneee rehoty spusti...tak neviem, autorita v riti.. 😅 😀 😀

mimi21
14. jan 2010

baby pocujte, dnes som kupila marhule, myslite, ze by z nich mohla jest aj mala???

kackabrcka
14. jan 2010

kocky neviete kolko stoja pampersky v tescu ? nieje nejaka akcia ?

monkap
autor
14. jan 2010

kacka: 2+1 zdarma ... teda 3 balenia za 37,98EUR ... tie giant pack

dm1
14. jan 2010

no len u nas boli tie plienky vypredane par hodin po zacati akcie a nestihla som ani kupit 😖

ladywitch26
14. jan 2010

monka kolko? a to je akcia? 😲 tu stoji to balenie 10,49 ale ked kupim dve, tak dokopy za 16.99

inak my zasa mravcime cely den. chvilku pospala, inak len nervy. aj som jej chcela pomasirovat kefkou dasna, vacsinou si to uziva, ale teraz hned spustila jakot, tak ju to asi strasne boli. uz som to vzdala a znova som jej dala paralenovy sirup. a do polhodiny na to, ako ine dieta. uz vesela, nemravci, pekne sa hra. kedy uz konecne tie zuby vylezu, nemozem ju na paralene drzat tyzden. 😖

zuzkad
14. jan 2010

lady nedrazdi...my sa tesime ked mame aspon takuto akciu, lebo inak normalne stoja vyse 18€ balenie 😢 😢 😢

ladywitch26
14. jan 2010

zuzka, asi sa nastvem, prenajmem v maji rovno karavan, napakujem ho a doveziem.
a kolko je v tom baleni za 18€ kusov?

zuzkad
14. jan 2010

lady dobryyyy naaapad 😉 😉 😉 zavidim take ceny 😝 😝
18€ za toto balenie http://www.docsimon.sk/tovar/pampers-plienky-3-...

monkap
autor
14. jan 2010

zuzkad: a nie je to teraz v akcii giant pack?? uz som vyhodila ten letak .. ale tusim na obrazku bol giant pack c. 4 84ks ... samozrejme plati aj pre ine velkosti (len iny pocet kusov potom)

ladywitch26
14. jan 2010

zuzka, to vy este trojky pouzivate? ja uz stanke 4+, lebo aj 4ky jej uz boli male okolo bruska

monkap
autor
14. jan 2010

teda c. 4 su po 82ks .. c. 3 su viac ...

monkap
autor
14. jan 2010

ja tiez 3 pouzivam ... lenka ma len 7200g

iinuska
14. jan 2010

ahojte, dnes nam ten den nejako rychlo ubehol, stale sme nieco robili.

v hypernove maju 50 ks balenie za 9.99

monkap
autor
14. jan 2010

ja teraz pouzivam plienky z DM babylove