Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
10. feb 2010

jamaat postovne je normalne 20 libier, kazdy den maju akciu na nieco - a to fakt stoji za to, ja som si objednala adidas tielko na cvicenie za 4 libry, tie tenisky ma stali 10...da sa tam povyberat, je tam hlavne toho strasne vela...
pride to tak za 8 dni

juska3
10. feb 2010

mimi, ja davam aj ked nema teplotu, ked je mooc umrcany az place dlhsie

jani, tak to si ma nepotesila ☹ mne je teraz troska lepsie na tu nohu lebo mi predpisal krem a pomaha mi, tak dufam, ze mi to prejde

jamaat
10. feb 2010

Tak to super ceny. A každý deň niečo iné v akcii? A ty si to zbieraš postupne a naraz ti pošlú balík, či ako? A dáš mi link? A samé A 🙂

sssimi
10. feb 2010

Kočky mám to za C 😀 😀 😀 Šťastná ja blcha-vytiahla som si nahovno otázku, ale podarilo

jamaat
10. feb 2010

Gratulujem. 🙂

kosska3003
10. feb 2010

ahojte
siiimi gratulko
ja som malej davala panadol ked mala sopliky alebo jej isli zuby ved to tam pisu ze mozte dat

sssimi
10. feb 2010

Ďakujem... Musím vám to sem asi vždy napísať, lebo minule som nenapísala, že aby ste mi nenadávali čo furt stresujem a nespravila som. Moje prvé FX ☹ ... V sobotu by mal byť opravák, ale nemám moc odvahy už ísť...

Mimi ja som tak od jednej dražila 3oje zateplených nohavíc pre malú a normálne mi napísala, že ona mi ich len tak nepredá, že prosí o vydraženie. Tak to skús tak... Síce som to dražila 2 týždne, ale dočkala som sa a a pár šupek to nakoniec bolo. Ja som jej pôvodne chcela dať oveľa viac 😀

juska3
10. feb 2010

aj ja gratulujem sssimi

mimi21
10. feb 2010

sssimi aj ja sa pripajam, sikovna si 😉

u nas sa uz spinka, Ninka zaspala pri kojeni, aspon ma takto odbremenila od vecneho chodenia do izby a ukladania do postielky...

ludmilabb
10. feb 2010

sssimi gratulujem 😉 😉 😉

my sme dnes boli aj trosku v kociku ale mrachta je poriadna, rukavice zahadzovala, ruky studene no nech uz je teplejsie aby som s nou nemusela zapasit 😠

jamaat
10. feb 2010

No aj u nás sa už spinká. Najnovšie večer nezaspáva s vreskom, ale dlho jej to trvá. A už ju nechávam chvíľami samú, nech si nezvykne zaspávať vždy len s mojou prítomnosťou a škrabkaním. Dnes spala až trikrát.

mimi21
10. feb 2010

boze ja som dnes nejaka unavena, citim sa ako pred chorobou, tak dufam, ze na mna nic nelezie 😝

mimi21
10. feb 2010

ha! 3 spanky o tom ja mozem len zbozne snivat...

kebyze si teraz lahnem pred telku tak do 30 sekund spim...idem si urobit horucu cokoladu a idem na gauc 😵

kosska3003
10. feb 2010

no uz aj Marika spinka po 45 minutach lezania pri nej nakoniec zaspala hura tak mam veget kuknem panelak hodim sprsku a mozno aj spat pojdem 😀

ludmilabb
10. feb 2010

ja studujem autosedacky a uz nevladzem 🙄

http://www1.adac.de/Tests/Kindersicherung/Kinde...

mystery7
10. feb 2010

ahoje,
tak som konecne tu. Dnes sme mali totalne umrachtany den. Spal 2x po 45 min vzdy sa tak divne zobudil s placom, tak naladu mal o nicom. Ani sa hrat, ani na rukach, ani v postielke.
Tescu maju bio kasu hero mliecnu ryzovu so zlavou 75% takze stoji 1,08€

ladywitch26
10. feb 2010

caute zeny, asi vam tu uz aj chybam,co? 😀

od soboty stanka poriadne nepije mlieko. ja uz skusam vsetko mozne, taku dieru som je do cumla spravila, ze jej to same tecie a aj tak som rada, ked 80ml vypije. caju tiez velmi neublizi, tak jej robim aspon taku redsiu kasu a davam jej stavnate ovocie, aby nebola dehydrovana. a dnes bola doobeda nervnaaa, esteze existuje ten panadol, lebo by ma porazilo. ale poobede uz zasa bola ako anielik. skusala som jej davat caj zo slamky, celkom rychlo pochopila, ako to funguje a asi sa jej to paci, lebo vypila az 100ml, co je asi 4x viac, ako zvycajne. na mlieko uz rezignovala uplne, aj jej ho sice zarobim, ale aj teraz vecer pocucala tak 20ml a zo zvysku som jej spravila radsej kasu, aby nesla hladna spat. aspon ze so zaspavanim nemame teraz problemy, uz treti vecer ju nakrmim, opriem si ju o chrbat, zhasnem v obyvacke, vyvalim sa do polosedu na gauc a pozerame telku. do 10 minut zaspi. v klude, bez metania, bez revania a inych cavikov. normalne chvilku v klude pozera, potom jej klipnu oci a mozem ju preniest do postielky. aj sa sice pocas cesty preberie, ale len sa usmeje a zasa zavrie oci. no zlata je. aspon toto jedine pozitivne mam, kedze uz ma chytili aj pravidelne ranne grcacky. dnes dokonca dvakrat a cely den mi je zleee. zasa zeriem len orechy a cely den ma natahuje. 😝

jamaat
10. feb 2010

Zajtra sa chystám do Tesca predbežne.

Hľadala som v testoch Cam autosedačku, ale vôbec ju netestovali. Táto značka sa v Nemecku totiž vôbec nepredáva.

mystery7
10. feb 2010

my sme kupili autosedacku carera z baatkovo.sk jej vyhoda je, ze je polohovatelna. Teraz nemozem dat link-pripajam sa z mobilu.

mimi21
10. feb 2010

ufff, prave som sa dozvedela, ze dnes mi zomrela byvala kolegyna, mlada krasna baba

bystricanky mozno budete poznat - jej muz bol dost znamy pravnik, priezvisko na G, momentalne je aj pravnik Nory mojsejovej

jamaat
10. feb 2010

Ja sa chystám objednať z Čiech, vyjde to lacnejšie.

lady, aj ja som pojedala orechy vo veľkom. Čo som kilo kúpila, tak som to do Vianoc zožrala a musela som nové kúpiť 🙂 ....sssimi ťa dovedala, lebo chcela radu ohľadom hviezd a skúšky 🙂

mystery7
10. feb 2010

babatkovo.sk
Lady: tie grcacky ti teda nezavidim,ale ze malicktak lahko zaspava to zavidim a poriadne. U nas je to stale boj.
Vcera bola desna noc. Zaspal budil sa kazdu pol hodinu revom a len na cicke chcel byt - tragedia. Nakoniec spal celu noc nami

jamaat
10. feb 2010

mimi, netuším, o kom hovoríš. A čo sa jej stalo?

mimi21
10. feb 2010

Gemes sa vola ten pravnik, operovali ju na srdce, robili jej plastiku v Prahe a potom upadla do komy, uplne jej odumrel mozog, bola to strasne krasna baba len nemohli mat deticky s muzom, kua uplne som hotova

mimi21
10. feb 2010

jamaat a cam je aka znacka? a mas nejaky link na ceske stranky?

jamaat
10. feb 2010

Najskôr jej operovali srdce a teraz jej robili plastiku? Či plastiku na srdci?? Či? ..................Je to sila, fakt nevieš dňa ani hodiny. Tešme sa zo života, kým sa dá. ...........Čo bol teraz na plese kamarát s nami, inak tiež zo Zvolena, tak mal leukémiu, ale dostal sa z toho. Neviem si ani predstaviť, že by zrazu nebol. 😕

mimi21
10. feb 2010

no zle som to napisala, plastiku srdca jej robili...ja mam tiez kamosa co mal rakovinu semenikov, davali mu 6 mesiacov zivota, ale to uz bolo pred 5 rokmi hadam, takze toto bol stastny koniec 🙂

jamaat
10. feb 2010

mimi, Cam sú taliani, mám kočík Cam Cortina a som spokojná so všetkým, tak som kukla, aké autosedačky robia a celkom sa mi pozdáva.

http://www.autosedacky-kocarky.cz/autosedacky/9... ........odtiaľto som aj kočík kupovala. Ale teraz pozerám, že tú moju vyhliadnutú autosedačku už nemajú v ponuke. To čo??!

mimi21
10. feb 2010

jamaat, nie tato?

http://www.malvik.sk/Autosedacky/autosedacky-9-...
z tejto stranky som ja chcela povodne kocik objednavat ale potom sme zmenili znacku, tak sme kupovali inde

jamaat
10. feb 2010

mimi, ano, je to ona. No hádam ju dajú zase do ponuky. Teraz je aj kurz na CZK celkom fajn.